Dag klassement
Uitslag Etappe 21


Dagprijs : een Dinerbon voor 2 personen aangeboden door Eetcafé de Hoek
gewonnen door Ruben Enderink uit Joppe

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1GROENEWEGEN Dylan4012COLBRELLI Sonny9
2GREIPEL Andre3513VANSPEYBROUCK Pieter8
3BOASSON HAGEN Edvald3014BOUDAT Thomas7
4BOUHANNI Nacer2615ROELANDTS Jurgen6
5KRISTOFF Alexander2316LE GAC Olivier5
6BOZIC Borut2017SWIFT Ben4
7CIMOLAI Davide1818BAUER Jack3
8PERICHON Pierre Luc1619PHINNEY Taylor2
9SELIG Rüdiger1420VACHON Florian1
10BENNATI Daniele12---
11MATTHEWS Michael10laatsteLATOUR Pierre Roger20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe222
2 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde214
3 Heup ploeg herman rotmanVorden208
4 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen207
5 Kats Groen Stef MarsmanLochem205
6 Guus Vlotste Guus EmckEefde203
7 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen202
8 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn202
9 Spurters van Saar Saar emckEefde202
10 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse199
11 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo197
12 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer196
13 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven195
14 Dick Sac ton muilermanHarfsen195
15 Mad Max Max van der LindeHeemskerk195
16 Simba 2 Geert hiethaarGorssel195
17 Snelle Jelle gerard roodEefde195
18 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten195
19 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten192
20 bicycle race 1 bart wichersGorssel191
21 Bridgetonia henk van laarTwello191
22 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello190
23 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer189
24 Equip tres vite Wilfred EmckEefde189
25 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen189
26 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen189
27 De Hulk Stefan JansenZutphen185
28 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn185
29 Green belongs to me tom aarninkEpse185
30 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel185
31 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen185
32 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen185
33 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen185
34 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer184
35 BOUDATje Allard kolkmanBathmen184
36 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen184
37 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal184
38 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer184
39 Green Manalishi Dirk VolkersEefde184
40 green masjien Jack BotzelGorssel184
41 Groen als Gras Stefan JansenZutphen184
42 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek184
43 Groene Seep Henry SeepHengelo184
44 Hewered h. zuurveldSchalkhaar184
45 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen184
46 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem184
47 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde184
48 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld184
49 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten184
50 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel184
51 Rioolfiets Bram StegemanGorssel184
52 Route verte Jacco KorenblikHarfsen184
53 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel184
54 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen183
55 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse183
56 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen182
57 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen182
58 sanetario Annelies BruggemanGorssel182
59 Green Mountain Willy TerinkZutphen180
60 www purebeauty me milou jansenEpse180
61 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello179
62 TeleGoGoGo LoepieGorssel179
63 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen177
64 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello177
65 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek177
66 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen177
67 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn177
68 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen177
69 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen177
70 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer177
71 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel177
72 Dus dat! R de ruiterHarfsen177
73 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth177
74 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen177
75 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen177
76 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen177
77 Frog1 Rick BruggemanGorssel177
78 Gewoon Groen gerrit petersGorssel177
79 Green ARUba remco meijeraruba177
80 Kats hoeki Stef MarsmanLochem177
81 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel177
82 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel177
83 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen177
84 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld177
85 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden177
86 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen177
87 Shit Happens ton muilermanHarfsen177
88 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel177
89 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel177
90 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen177
91 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen177
92 Sprintgeweld Alex BosGorssel177
93 Triple T Tony ton muilermanHarfsen177
94 Weer net niet Leonie BareldsGorssel177
95 Wilpse Stoempers John BergerWilp177
96 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen175
97 Asfalthappers Wim OkonEefde173
98 Cryptonia Henk van LaarTwello173
99 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen173
100 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen173
101 Froom Froom ton muilermanHarfsen173
102 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel173
103 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe173
104 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam173
105 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten168
106 de eerste de beste Harry van der WalBathmen167
107 Diesel II Isa van DiesenTwello167
108 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel167
109 Ahesie Wessel RuiterkampEpse164
110 Wigo 2 Wil GommansVenray164
111 Kogeltje Jan StegemanGorssel163
112 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer163
113 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen163
114 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn162
115 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen162
116 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel156
117 Desperados 1 R. KlaasenZutphen156
118 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde155
119 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello155
120 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde154
121 De Popkes Jolande StegemanGorssel154
122 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer154
123 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel154
124 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn154
125 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst154
126 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem154
127 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel154
128 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen154
129 No Stress Rene DommerholtGorssel154
130 Vlotte lotte Erik de JongEpse154
131 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth153
132 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel151
133 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn150
134 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel147
135 De Sleumpies Wesley LansinkEefde147
136 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen147
137 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen147
138 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten147
139 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen147
140 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel147
141 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel147
142 Leuf-NL LeufGorssel147
143 Rappertjes Mennet EmckEefde147
144 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen147
145 Alco List ton muilermanHarfsen143
146 bergmuis allard kolkmanBathmen143
147 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen143
148 Bredase bende Harold ScheepersBreda143
149 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen143
150 Con Domen ton muilermanHarfsen143
151 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar143
152 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen143
153 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen143
154 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel143
155 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen143
156 Dranghek Jasper van HaasterGorssel143
157 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel143
158 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht143
159 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe143
160 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer143
161 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda143
162 Hot Chili Stefan JansenZutphen143
163 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel143
164 JaJo Jan StegemanGorssel143
165 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse143
166 Kats for first Stef MarsmanLochem143
167 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem143
168 Kats Rambam Stef MarsmanLochem143
169 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem143
170 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel143
171 Peppa Pig Liam BruggemanEefde143
172 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen143
173 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel143
174 spongelin Lincy BeusekampGorssel143
175 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe143
176 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen143
177 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen143
178 XENA jan klumperharfsen143
179 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar143
180 Zondag in het geel Martijn maasepse143
181 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel141
182 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel141
183 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem138
184 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer138
185 Epo 2000 Kjell PakkertLochem138
186 Frog Rick BruggemanGorssel138
187 Geel ARUba Remco Meijeraruba138
188 Team Klaasen A. KlaasenZutphen138
189 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn137
190 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel137
191 Wie frank van holtenGorssel137
192 desparados 6 r.klaasenzutphen135
193 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen134
194 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel134
195 Beus 2 Willy BeusekampGorssel134
196 BMGZ michael vooistwello134
197 Bouke Leuf Gorssel134
198 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo134
199 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen134
200 De Gegrilde Duif albert roordingEefde134
201 First Week Stefan JansenZutphen134
202 GALTY Gertie WichersHarfsen134
203 Go Dylan Bert WesseldijkLaren134
204 Golden Wonder Hans KasteelOene134
205 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer134
206 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer134
207 Het geplukte kippetje hente roordingeefde134
208 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen134
209 Knoefermans II wietse knoefRuurlo134
210 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen134
211 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer134
212 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen134
213 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen134
214 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer134
215 NW Cycling niek wolterstwello134
216 otak zutphen Rolf LinkerGorssel134
217 Paniaqua Dirk VolkersEefde134
218 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn134
219 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)134
220 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse134
221 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst134
222 Tuiches Hester BolinkGorssel134
223 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele134
224 Wigo Wil GommansVenray134
225 Zoukai Kelly ten HaveEefde134
226 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen133
227 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer133
228 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld133
229 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde131
230 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 128
231 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde128
232 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde128
233 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen128
234 B D Ben DuteweertBathmen124
235 bugsie Aaldert BakkerGorssel124
236 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel124
237 Hampita H. VijgeEpe124
238 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen124
239 Klimpie G VijgeEpe124
240 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel124
241 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel124
242 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel124
243 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel124
244 rinske lieke Ronald DijkermanEpse124
245 Simba 1 Geert HiethaarGorssel124
246 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse124
247 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel124
248 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal124
249 Veenstade Willy van EssenVaassen124
250 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen124
251 Easyrider jo brinkhuisEefde123
252 100% anti di luca tom aarninkEpse121
253 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld120
254 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek120
255 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo120
256 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo120
257 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde120
258 Schlichter Lars SchlichterHengelo120
259 Team helmflower Martijn Jansentwello120
260 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp120
261 Tour de Sepio Henry SeepHengelo120
262 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld120
263 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren117
264 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen117
265 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen117
266 De laatste man rens kolkmanBathmen117
267 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen117
268 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen117
269 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen117
270 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen117
271 EMS E.M. StorminkGorssel117
272 Enschede Luuk SoumanEnschede117
273 Gewoon Geel gerrit petersGorssel117
274 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer117
275 Jaws! Sven BeusekampGorssel117
276 Karinettdf Henk NikkelsBathmen117
277 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam117
278 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld117
279 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen117
280 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen117
281 Tour de Lars Lars PetersGorssel117
282 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst117
283 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth117
284 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten115
285 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello115
286 vol gas arjen tuitertokkenbroek115
287 Bergaf John BergerWilp114
288 Quickrider Jo BrinkhuisEefde114
289 Bergop John BergerWilp111
290 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel111
291 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth111
292 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk111
293 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde111
294 Fruitje Rob FruijtierVaassen111
295 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele111
296 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello111
297 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen111
298 Le Moustache SnorreGorssel111
299 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel111
300 Let s go wis rene wiskampWarnsveld111
301 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel111
302 Op en Top! Stefan JansenZutphen111
303 sieb Ronald DijkermanEpse111
304 Station Ferdi van SchootenDeventer111
305 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel111
306 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen110
307 8B Johan van OmmenEpse108
308 Achterop John BergerWilp108
309 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven108
310 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde108
311 Beus 1 Evert BeusekampGorssel108
312 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem108
313 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer108
314 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen108
315 col du rei Jeroen ReilinkBathmen108
316 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld108
317 de heer Poppink freek weersZutphen108
318 De Sjoerds William PoesseBathmen108
319 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel108
320 Dikke banden club Erik klumperHarfsen108
321 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen108
322 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam108
323 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen108
324 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen108
325 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord108
326 HenketTDF Henk NikkelsBathmen108
327 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren108
328 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen108
329 Katwijk Marijke DeelstraDeventer108
330 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo108
331 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel108
332 kupje 2009 Jeroen PetersEpse108
333 L.D. Lien DuteweertBathmen108
334 Leeuwarden Lars SoumanDeventer108
335 Luna Anita JimminkHarfsen108
336 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven108
337 Piranto Robert Jan EmckEefde108
338 Sjas Patat Paul RoetertBathmen108
339 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel108
340 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk108
341 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel108
342 Team Geel Niek PetersGorssel108
343 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel108
344 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen108
345 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen108
346 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde108
347 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen108
348 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe107
349 wijmat1 Geert HiethaarGorssel107
350 Bleub Bea BleuminkZutphen105
351 Justice Eddie LeunkHarfsen105
352 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar104
353 Dijkie erik van dijkgorssel104
354 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel104
355 ICI Paris Truus prinsDeventer104
356 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe103
357 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel103
358 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen103
359 De Hete Bakker Piet JansenZutphen103
360 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen103
361 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen103
362 Distance Tom van SchootenDeventer103
363 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal103
364 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden103
365 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld103
366 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld103
367 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen103
368 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel103
369 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel103
370 De Beun C v TriestEpe101
371 De Broake 17 Harry van der WalBathmen101
372 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen101
373 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel101
374 Pieter Post Miranda MeijerGorssel101
375 Sannie c v TriestEpe101
376 van alles wat Marjan DommerholtGorssel101
377 Vin rouge Annette wintersBathmen101
378 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo99
379 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen98
380 Koekoekje Wilma BakkerGorssel98
381 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer98
382 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel98
383 Tourien dorien kamphorstEefde98
384 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer98
385 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen97
386 Guus 7e Guus EmckEefde97
387 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn94
388 Asjemenou Loek prinsDeventer94
389 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen94
390 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen94
391 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen94
392 D.Z.W.H J. Fransenharfsen94
393 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 94
394 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld94
395 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde94
396 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn94
397 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen94
398 Federer himself Robin SchildwachtWierden94
399 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen94
400 Going Wild Michiel de WildZutphen94
401 Golden Dream Bert WesseldijkLaren94
402 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel94
403 huibs team 2 Henno van ArkBathmen94
404 KARPEL Robin SchildwachtWierden94
405 King Mark Bert WesseldijkLaren94
406 Knoefermans I wietse knoefRuurlo94
407 Laumar Laurens SpijkermanWijhe94
408 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen94
409 Nebula FC Ruben LansinkHouten94
410 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek94
411 Plas Ploeg herman rotmanVorden94
412 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello94
413 Polletje FC roy polTwello94
414 Puk Willy TerinkZutphen94
415 PuraVida! Rene DommerholtGorssel94
416 Schotilion Wim van SchootenDeventer94
417 Stogo E.M. StorminkGorssel94
418 Taxi GILBERT Erik de JongEpse94
419 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen94
420 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn94
421 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel94
422 Traper Holland Henk van TilVoorst94
423 Verena on Tour Verena PetersGorssel94
424 Vis Jos TiebotDeventer94
425 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello94
426 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen94
427 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel94
428 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer93
429 Roode brug peter bruggemanGorssel93
430 Door gaan Erwin MeijerEefde91
431 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen89
432 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel89
433 Stamgasten Bertus StorminkGorssel89
434 Uit de losse pols John BergerWilp89
435 Toby Silvia DuseboutGorssel88
436 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth88
437 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten87
438 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen86
439 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen85
440 Bruce Roland BruggemanLaren85
441 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel85
442 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen85
443 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar85
444 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel85
445 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart85
446 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel85
447 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel85
448 Last minute Maarten WaandersGorssel85
449 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen85
450 Lettele Thomas te BoekhorstLettele85
451 Marlay Martin MeulenbrugDeventer85
452 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel85
453 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen85
454 sprakels toppens marco winterswijk85
455 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen85
456 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde85
457 Voorst Gerrit KruitboschVoorst85
458 Wooden Shoes gert klompGorssel85
459 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel85
460 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn84
461 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen84
462 De Witpen Piet JansenZutphen84
463 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen84
464 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse84
465 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen84
466 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse84
467 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen84
468 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn84
469 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel84
470 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn84
471 Romax Gerton AlbersGorssel84
472 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen84
473 The King of Birds Pim WarrisEefde84
474 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen84
475 Seppio Sepp JansenZutphen82
476 Siem Simone van TongerenDeventer82
477 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello80
478 Buttanelli Bart caneelZutphen80
479 De grote molen Marko DommerholtBathmen80
480 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel80
481 Team Fonz Fons SmitBathmen80
482 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn80
483 go ahead bikes John BoeijenDeventer79
484 Niemand Rian van HoltenGorssel79
485 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam77
486 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel77
487 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten77
488 jekko's Jack BotzelGorssel77
489 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen77
490 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel77
491 Se John RouwenhorstGorssel77
492 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen77
493 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen77
494 Team Johan Johan van ZettenRaalte77
495 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde77
496 Yellow Dream Willy TerinkZutphen77
497 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem76
498 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen76
499 Gejonite Gerrie van Triest Epe 76
500 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem76
501 de Veldhof Piet TijdemanGorssel75
502 Dies Wichers Dies WichersJoppe75
503 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld75
504 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde75
505 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel75
506 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel75
507 PAMOX 1 joop blomwarnsveld75
508 Raddraaiers Frits KoersEpse75
509 Wolfspak Johan VisserGorssel75
510 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 75
511 Hooggebergte henk van laarTwello73
512 mevrouw Poppink germa weersZutphen73
513 N.B Nico BeusekampGorssel73
514 R.S.N Roofing Service NLBrummen73
515 Binky Geralda PelgrumHarfsen72
516 Chelsea G. van GurpTwello72
517 Buurse FC Lieke OnlandGorssel71
518 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen71
519 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen71
520 FayBo Jan StegemanGorssel71
521 Histoire Henk BlueminkDeventer71
522 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen71
523 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde71
524 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam71
525 Pinkel henk van laarTwello71
526 Pletov Arno PletteEpse71
527 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel71
528 Stuurloos Jan StegemanGorssel71
529 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn71
530 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen71
531 Wheelman Marcel KooijZutphen71
532 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen70
533 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel70
534 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen69
535 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel68
536 Alwins Stars alwin van voorstTwello68
537 Amilli Milan HaakHarfsen68
538 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel68
539 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend68
540 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen68
541 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel68
542 Booze Brother Wim OkonEefde68
543 Bucherons Tjeerd bosGorssel68
544 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel68
545 Coruxo FC Jaco kosterGorssel68
546 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse68
547 de Boswachter Jeroen WendtGorssel68
548 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe68
549 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde68
550 gezellig he Monique LubbersenBathmen68
551 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp68
552 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp68
553 hilbert eb wichersKring van Dorth68
554 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen68
555 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek68
556 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde68
557 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe68
558 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten68
559 Jip Willy TerinkZutphen68
560 Kale tien Erwin jimminkHarfsen68
561 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen68
562 Le soleil 1 A MeijerGorssel68
563 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel68
564 Levadi Lenny van DinterenDeventer68
565 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen68
566 Louis Louis Mika Smedingazutphen68
567 Maand Juli Patrick klumperHarfsen68
568 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe68
569 MDFC Marc DaemsDeventer68
570 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten68
571 MOTO 1 Alex BosGorssel68
572 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel68
573 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen68
574 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen68
575 Saar dr 5e Saar emckEefde68
576 Spaki United Roy SmallegoorZutphen68
577 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp68
578 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp68
579 Supertrain Willy TerinkZutphen68
580 Team Ankie Anne StorminkGorssel68
581 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen68
582 Tolle United Jeroen van de TolEefde68
583 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel68
584 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen68
585 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk68
586 Wie Weet Bert WesseldijkLaren68
587 Wilirotrw willy terinkZutphen68
588 Wimmie Tom StorminkGorssel68
589 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten68
590 Loopwagen Joop StegemanHarfsen67
591 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde67
592 Corleonne C v TriestEpe66
593 Daan C v TriestEpe66
594 Engert Rietman Engert RietmanBathmen66
595 Hans Wichers Hans WichersJoppe66
596 PAMOX 2 joop blomwarnsveld66
597 Sjembek Jurgen PetersEefde66
598 uutvlog Gerry van der WalBathmen66
599 De Wolven Elsebee DirksenGorssel65
600 Kowet 86 Remco BeltmanEefde65
601 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel65
602 Desperados 3 R. KlaasenZutphen64
603 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen64
604 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld63
605 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen63
606 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen61
607 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer61
608 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 61
609 Knudde Willem MogezompGorssel61
610 Legally Blondes ilona prinsenGorssel61
611 VZ Army Jan van ZantenZutphen61
612 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede61
613 De Plotters Mennet EmckEefde59
614 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe58
615 Cuba Libre Richard TuitertGorssel58
616 De Beunhazen Auke LefeberBathmen58
617 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth58
618 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek58
619 Elisa Wim MuilermanHarfsen58
620 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem58
621 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde58
622 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen58
623 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel58
624 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel58
625 op de valreep ben nijhofEefde57
626 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel56
627 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld55
628 Superboeren Pim de VogelDoetinchem55
629 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn54
630 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn54
631 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn54
632 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst54
633 Kats Prologi Stef MarsmanLochem54
634 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel54
635 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo54
636 Westerboys Rob WesterweelDeventer54
637 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem53
638 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen50
639 Diesel IV Marcel van DiesenTwello50
640 Dumolin en co martien kamphorstEefde50
641 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel50
642 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen49
643 Woodpecker Gerard HissinkGorssel49
644 De Heuve 3 Henk RonkZutphen48
645 Petje Op gerard roodEefde46
646 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen45
647 Bergsen Sofieke DirksenDiemen45
648 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel45
649 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar45
650 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet45
651 Diesel III Marcel van DiesenTwello45
652 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen45
653 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek45
654 Feskovic f.michoriushaaksbergen45
655 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart45
656 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel45
657 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten45
658 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst45
659 Karreman Tonnie HolmerHarfsen45
660 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar45
661 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld45
662 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde45
663 Moldavie Wim MuilermanHarfsen45
664 Petje Af gerard roodEefde45
665 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen45
666 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen45
667 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen45
668 The Winner Cornelis JanApeldoorn45
669 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen44
670 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe44
671 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel42
672 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel42
673 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen42
674 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten42
675 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello42
676 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn40
677 Hilgu Michel DommerholtHarfsen40
678 Hollands glorie SnorreGorssel40
679 JAVA Jos van AssemaArnhem40
680 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen40
681 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen39
682 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem39
683 Oodie Poalie Bas klosterseefde37
684 de grote hazen ron yanseWijchen36
685 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek36
686 Guinness by night Paul WintersBathmen36
687 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 36
688 Torcida Paul WintersBathmen36
689 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen35
690 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen35
691 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen35
692 Kappies Erik StrookappeLaren35
693 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel35
694 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen35
695 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 35
696 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen35
697 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn35
698 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde35
699 De neus Hans SmedingaZutphen33
700 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld33
701 topteamub b. michoriuseefde33
702 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn32
703 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel32
704 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem30
705 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde30
706 De Bramel ploeg herman rotmanVorden29
707 Men in Black rene wiskampWarnsveld29
708 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel27
709 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen26
710 Puntstuk Randy DouglasGorssel26
711 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten25
712 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen25
713 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen23
714 Bro's before Ho's rob en hanszutphen23
715 Imkie Imke van Holtengorssel23
716 Walrijders eric ten woldeEpse 23
717 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven20
718 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel20
719 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen20
720 bicycle race 3 Bart WichersGorssel20
721 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello20
722 De Dominee rene wiskampWarnsveld20
723 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel20
724 de toerist Lieke LubbersenBathmen20
725 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel20
726 Diesel I Luc van DiesenTwello20
727 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel20
728 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse20
729 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel20
730 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen20
731 Toos Eb WichersKring van Dorth20
732 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen20
733 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo20
734 Josi Silvia DuseboutGorssel19
735 Lucky Thijs Pim MogezompEefde19
736 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 19
737 Rien du tout Wim OkonEefde19
738 Slaggemist ben nijhofEefde19
739 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel19
740 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel19
741 Zero Points Stefan JansenZutphen19
742 Freleo Leonie WoutersTilburg17
743 Morgenrood Rene DommerholtGorssel17
744 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel15
745 Red Choice Bert RietmanHarfsen14
746 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel12
747 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen12
748 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem12
749 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde12
750 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel10
751 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde10
752 desparados 5 r.klaasenzutphen10
753 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen10
754 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel10
755 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten10
756 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel10
757 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen10
758 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen10
759 palinkovic b.michoriuseefde10
760 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen10
761 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe10
762 Traper Voorst Henk van TilVoorst10
763 desparados 4 r.klaasenzutphen9
764 Graaf Battum Jan graveBathmen7
765 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde5
766 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel5
767 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel5
768 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse4
769 rock around the clock Harry van der WalBathmen2
770 Sammie Appelsap Sam BosGorssel2
771 Desperados 2 R. KlaasenZutphen1
772 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse0
773 Alwinn Alwin van VoorstTwello0
774 B en T Bollen Tim KamphorstEefde0
775 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen0
776 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel0
777 Berg en Dal henk van laarTwello0
778 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
779 Berg tegen Opzien gerard roodEefde0
780 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen0
781 bicycle race 2 bart wichersGorssel0
782 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer0
783 BMGZ 2 michael vooistwello0
784 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen0
785 Bollen ARUba remco meijeraruba0
786 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde0
787 Bolletje Seep Henry SeepHengelo0
788 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen0
789 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen0
790 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel0
791 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth0
792 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen0
793 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer0
794 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel0
795 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn0
796 de Klimbok John RouwenhorstGorssel0
797 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer0
798 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen0
799 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel0
800 Dolle bolle Erik de JongEpse0
801 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
802 Enniessee Jelle WilsNijmegen0
803 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem0
804 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde0
805 Fiesta Silvia DuseboutGorssel0
806 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn0
807 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
808 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld0
809 Guus Bergop Guus EmckEefde0
810 Het rode lichtje SnorreGorssel0
811 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe0
812 Hilbillies Raymond LinthorstTwello0
813 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen0
814 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen0
815 Ijle Lucht wim OkonEefde0
816 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen0
817 je mappelle Willem MeijerGorssel0
818 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe0
819 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
820 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem0
821 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
822 klein verzet Jack BotzelGorssel0
823 Kloete zakken Carlos MendezGorssel0
824 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde0
825 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen0
826 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
827 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen0
828 Masquenada Wim DalhuisenGorssel0
829 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
830 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten0
831 No mountain high enough tom aarninkEpse0
832 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
833 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel0
834 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel0
835 Polderboys Polka lubert gerritsTwello0
836 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten0
837 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek0
838 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen0
839 Same same but different Rene DommerholtGorssel0
840 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
841 SOIS Paul van der VeenLochem0
842 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen0
843 Spartacus Arianne MeijerGorssel0
844 Strava KOM gerben beunkBathmen0
845 Struggle Willem MeijerGorssel0
846 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel0
847 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen0
848 top off the hill Harry van der WalBathmen0
849 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
850 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen0
851 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn0
852 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen0
853 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello0
854 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen0
855 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
856 Weer geen Punten gerard roodEefde0
857 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde0