Dag klassement
Uitslag Etappe 20


Dagprijs : een Dinerbon voor 2 personen aangeboden door Grand Café Hans & Grietje
gewonnen door Hans van der Velden uit Apeldoorn

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1BODNAR Maciej4012SUTTERLIN Jasha9
2KWIATKOWSKI Michal3513POLITT Nils8
3FROOME Christopher3014ROGLIC Primoz7
4T. MARTIN Tony2615LANDA Mikel6
5IMPEY Daryl2316GALLOPIN Tony5
6CONTADOR Alberto2017PHINNEY Taylor4
7ARNDT Nikias1818KIRYIENKA Vasili3
8URAN Rigoberto1619BARGUIL WARREN2
9KUENG Stefan1420VUILLERMOZ Alexis1
10CHAVANEL Sylvain12---
11BAUER Jack10laatstePANTANO Jarlinson20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn216
2 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel192
3 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen177
4 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel168
5 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde168
6 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel161
7 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem157
8 rock around the clock Harry van der WalBathmen156
9 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen154
10 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten153
11 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel153
12 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen150
13 Kats Prologi Stef MarsmanLochem147
14 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel136
15 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe135
16 Wigo Wil GommansVenray125
17 Legally Blondes ilona prinsenGorssel124
18 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen124
19 De Heuve 3 Henk RonkZutphen121
20 First Week Stefan JansenZutphen121
21 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel118
22 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen117
23 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde112
24 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 112
25 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen111
26 Fruitje Rob FruijtierVaassen111
27 Veenstade Willy van EssenVaassen111
28 De neus Hans SmedingaZutphen108
29 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen108
30 Masquenada Wim DalhuisenGorssel108
31 Enniessee Jelle WilsNijmegen106
32 bicycle race 2 bart wichersGorssel103
33 bicycle race 3 Bart WichersGorssel103
34 desparados 4 r.klaasenzutphen102
35 Engert Rietman Engert RietmanBathmen101
36 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel101
37 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel101
38 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer100
39 Freleo Leonie WoutersTilburg100
40 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek99
41 sieb Ronald DijkermanEpse99
42 Spartacus Arianne MeijerGorssel99
43 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde99
44 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen97
45 ICI Paris Truus prinsDeventer97
46 Asjemenou Loek prinsDeventer96
47 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet96
48 Koekoekje Wilma BakkerGorssel96
49 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel96
50 Marlay Martin MeulenbrugDeventer96
51 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen96
52 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde95
53 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen95
54 B D Ben DuteweertBathmen94
55 Wolfspak Johan VisserGorssel94
56 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel93
57 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen93
58 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel92
59 Diesel III Marcel van DiesenTwello92
60 Graaf Battum Jan graveBathmen92
61 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn92
62 MOTO 1 Alex BosGorssel92
63 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen92
64 rinske lieke Ronald DijkermanEpse92
65 Saar dr 5e Saar emckEefde92
66 sprakels toppens marco winterswijk92
67 Tolle United Jeroen van de TolEefde92
68 van alles wat Marjan DommerholtGorssel92
69 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel92
70 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer91
71 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 91
72 Romax Gerton AlbersGorssel91
73 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 91
74 Zondag in het geel Martijn maasepse91
75 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde90
76 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel89
77 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen88
78 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen88
79 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde88
80 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld88
81 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel88
82 Lucky Thijs Pim MogezompEefde88
83 Quickrider Jo BrinkhuisEefde88
84 Traper Holland Henk van TilVoorst88
85 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello88
86 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel88
87 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe87
88 Gejonite Gerrie van Triest Epe 87
89 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer87
90 Bolletje Seep Henry SeepHengelo86
91 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe86
92 Dijkie erik van dijkgorssel86
93 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe86
94 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem86
95 Toos Eb WichersKring van Dorth86
96 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen86
97 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe85
98 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen85
99 Feskovic f.michoriushaaksbergen85
100 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn85
101 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen85
102 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele85
103 hilbert eb wichersKring van Dorth85
104 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen85
105 MDFC Marc DaemsDeventer85
106 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel85
107 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel85
108 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 83
109 Booze Brother Wim OkonEefde83
110 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem83
111 Diesel IV Marcel van DiesenTwello83
112 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen83
113 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde83
114 Geel ARUba Remco Meijeraruba83
115 gezellig he Monique LubbersenBathmen83
116 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer83
117 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen83
118 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen83
119 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel83
120 je mappelle Willem MeijerGorssel83
121 Jip Willy TerinkZutphen83
122 Kappies Erik StrookappeLaren83
123 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem83
124 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen83
125 Le soleil 1 A MeijerGorssel83
126 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde83
127 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven83
128 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten83
129 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten83
130 Oodie Poalie Bas klosterseefde83
131 PAMOX 1 joop blomwarnsveld83
132 Pletov Arno PletteEpse83
133 Spaki United Roy SmallegoorZutphen83
134 Stogo E.M. StorminkGorssel83
135 Wigo 2 Wil GommansVenray83
136 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten83
137 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem82
138 Diesel I Luc van DiesenTwello82
139 Leuf-NL LeufGorssel82
140 Bleub Bea BleuminkZutphen81
141 de Boswachter Jeroen WendtGorssel81
142 Maand Juli Patrick klumperHarfsen81
143 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen80
144 Guus Bergop Guus EmckEefde80
145 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn79
146 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel79
147 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen79
148 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn78
149 Buurse FC Lieke OnlandGorssel78
150 Hampita H. VijgeEpe78
151 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 78
152 Ijle Lucht wim OkonEefde78
153 Klimpie G VijgeEpe78
154 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde78
155 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn78
156 Team Johan Johan van ZettenRaalte78
157 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen78
158 Woodpecker Gerard HissinkGorssel78
159 de toerist Lieke LubbersenBathmen77
160 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel77
161 palinkovic b.michoriuseefde77
162 top off the hill Harry van der WalBathmen77
163 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel76
164 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen76
165 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen76
166 Bucherons Tjeerd bosGorssel76
167 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen76
168 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar76
169 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen76
170 De grote molen Marko DommerholtBathmen76
171 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel76
172 De Sjoerds William PoesseBathmen76
173 Door gaan Erwin MeijerEefde76
174 EMS E.M. StorminkGorssel76
175 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart76
176 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek76
177 go ahead bikes John BoeijenDeventer76
178 Hans Wichers Hans WichersJoppe76
179 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord76
180 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo76
181 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen76
182 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde76
183 Hilgu Michel DommerholtHarfsen76
184 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren76
185 Laumar Laurens SpijkermanWijhe76
186 Le Moustache SnorreGorssel76
187 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse76
188 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer76
189 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden76
190 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel76
191 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen76
192 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen76
193 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen76
194 Toby Silvia DuseboutGorssel76
195 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel75
196 Dies Wichers Dies WichersJoppe75
197 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld75
198 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel75
199 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen74
200 Piranto Robert Jan EmckEefde74
201 Bollen ARUba remco meijeraruba73
202 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer73
203 Distance Tom van SchootenDeventer73
204 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel73
205 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen73
206 Verena on Tour Verena PetersGorssel73
207 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen72
208 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten72
209 Strava KOM gerben beunkBathmen72
210 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk72
211 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo72
212 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde72
213 B en T Bollen Tim KamphorstEefde71
214 Desperados 2 R. KlaasenZutphen71
215 Desperados 3 R. KlaasenZutphen71
216 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem71
217 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen71
218 VZ Army Jan van ZantenZutphen71
219 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven70
220 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse70
221 desparados 6 r.klaasenzutphen70
222 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen70
223 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp70
224 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe70
225 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen70
226 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen70
227 BMGZ 2 michael vooistwello68
228 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel68
229 de Klimbok John RouwenhorstGorssel68
230 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem68
231 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde68
232 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart68
233 KARPEL Robin SchildwachtWierden68
234 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer68
235 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen68
236 Simba 3 Geert HiethaarGorssel68
237 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel68
238 XENA jan klumperharfsen68
239 Frog Rick BruggemanGorssel67
240 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen66
241 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen66
242 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen66
243 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer66
244 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen66
245 De Wolven Elsebee DirksenGorssel66
246 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn66
247 Hilbillies Raymond LinthorstTwello66
248 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen66
249 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel66
250 Kale tien Erwin jimminkHarfsen66
251 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem66
252 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem66
253 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel66
254 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen66
255 Leeuwarden Lars SoumanDeventer66
256 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel66
257 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen66
258 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde66
259 Struggle Willem MeijerGorssel66
260 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn66
261 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel66
262 Tourien dorien kamphorstEefde66
263 Tuiches Hester BolinkGorssel66
264 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn66
265 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen66
266 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe65
267 mevrouw Poppink germa weersZutphen65
268 Stamgasten Bertus StorminkGorssel65
269 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen64
270 Traper Voorst Henk van TilVoorst64
271 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen63
272 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen63
273 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar63
274 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen63
275 Going Wild Michiel de WildZutphen63
276 Men in Black rene wiskampWarnsveld63
277 op de valreep ben nijhofEefde63
278 Peppa Pig Liam BruggemanEefde63
279 Roode brug peter bruggemanGorssel63
280 Vin rouge Annette wintersBathmen63
281 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen62
282 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel62
283 Kloete zakken Carlos MendezGorssel62
284 Kowet 86 Remco BeltmanEefde62
285 Walrijders eric ten woldeEpse 62
286 Wheelman Marcel KooijZutphen62
287 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel61
288 bicycle race 1 bart wichersGorssel60
289 Dus dat! R de ruiterHarfsen60
290 Sjembek Jurgen PetersEefde60
291 vol gas arjen tuitertokkenbroek60
292 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem59
293 de heer Poppink freek weersZutphen59
294 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel59
295 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem59
296 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen59
297 Karreman Tonnie HolmerHarfsen59
298 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel59
299 N.B Nico BeusekampGorssel59
300 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen59
301 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel59
302 Berg en Dal henk van laarTwello58
303 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen58
304 Dumolin en co martien kamphorstEefde58
305 Green ARUba remco meijeraruba58
306 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen58
307 100% anti di luca tom aarninkEpse57
308 8B Johan van OmmenEpse57
309 Alwins Stars alwin van voorstTwello57
310 Amilli Milan HaakHarfsen57
311 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen57
312 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen57
313 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld57
314 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen57
315 Bergaf John BergerWilp57
316 bergmuis allard kolkmanBathmen57
317 Beus 2 Willy BeusekampGorssel57
318 Bro's before Ho's rob en hanszutphen57
319 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel57
320 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen57
321 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel57
322 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth57
323 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo57
324 De Beunhazen Auke LefeberBathmen57
325 De Dominee rene wiskampWarnsveld57
326 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen57
327 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld57
328 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen57
329 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel57
330 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen57
331 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 57
332 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn57
333 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn57
334 De laatste man rens kolkmanBathmen57
335 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel57
336 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen57
337 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel57
338 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen57
339 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen57
340 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel57
341 Desperados 1 R. KlaasenZutphen57
342 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen57
343 Dranghek Jasper van HaasterGorssel57
344 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen57
345 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam57
346 FayBo Jan StegemanGorssel57
347 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen57
348 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel57
349 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld57
350 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel57
351 Guinness by night Paul WintersBathmen57
352 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer57
353 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer57
354 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello57
355 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen57
356 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten57
357 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde57
358 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse57
359 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten57
360 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten57
361 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten57
362 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten57
363 Jaws! Sven BeusekampGorssel57
364 jekko's Jack BotzelGorssel57
365 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen57
366 Justice Eddie LeunkHarfsen57
367 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen57
368 Karinettdf Henk NikkelsBathmen57
369 Kats Rambam Stef MarsmanLochem57
370 Katwijk Marijke DeelstraDeventer57
371 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel57
372 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel57
373 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel57
374 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo57
375 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel57
376 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen57
377 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen57
378 Louis Louis Mika Smedingazutphen57
379 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel57
380 Nebula FC Ruben LansinkHouten57
381 No mountain high enough tom aarninkEpse57
382 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen57
383 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam57
384 PAMOX 2 joop blomwarnsveld57
385 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld57
386 Petje Af gerard roodEefde57
387 Petje Op gerard roodEefde57
388 Pieter Post Miranda MeijerGorssel57
389 Pinkel henk van laarTwello57
390 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 57
391 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen57
392 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello57
393 R.S.N Roofing Service NLBrummen57
394 Raddraaiers Frits KoersEpse57
395 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn57
396 Schlichter Lars SchlichterHengelo57
397 Se John RouwenhorstGorssel57
398 Siem Simone van TongerenDeventer57
399 Simba 1 Geert HiethaarGorssel57
400 Sjas Patat Paul RoetertBathmen57
401 spongelin Lincy BeusekampGorssel57
402 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel57
403 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe57
404 Team Geel Niek PetersGorssel57
405 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe57
406 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen57
407 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen57
408 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel57
409 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde57
410 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn57
411 topteamub b. michoriuseefde57
412 Torcida Paul WintersBathmen57
413 Tour de Lars Lars PetersGorssel57
414 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst57
415 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde57
416 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello57
417 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde57
418 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen57
419 Westerboys Rob WesterweelDeventer57
420 wijmat1 Geert HiethaarGorssel57
421 Wilirotrw willy terinkZutphen57
422 Yellow Dream Willy TerinkZutphen57
423 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn56
424 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer56
425 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen56
426 Dolle bolle Erik de JongEpse56
427 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld56
428 Guus 7e Guus EmckEefde56
429 Het geplukte kippetje hente roordingeefde56
430 Kats Berg Stef MarsmanLochem56
431 klein verzet Jack BotzelGorssel56
432 Lettele Thomas te BoekhorstLettele56
433 Same same but different Rene DommerholtGorssel56
434 sanetario Annelies BruggemanGorssel56
435 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen56
436 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen56
437 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten56
438 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse55
439 Chelsea G. van GurpTwello55
440 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen55
441 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen55
442 Elisa Wim MuilermanHarfsen55
443 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen55
444 Sprintgeweld Alex BosGorssel55
445 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel55
446 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth54
447 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel54
448 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld53
449 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn53
450 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen53
451 green masjien Jack BotzelGorssel53
452 Imkie Imke van Holtengorssel53
453 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen53
454 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven52
455 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend52
456 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel52
457 Bergsen Sofieke DirksenDiemen52
458 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen52
459 bugsie Aaldert BakkerGorssel52
460 D.Z.W.H J. Fransenharfsen52
461 De Broake 17 Harry van der WalBathmen52
462 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello52
463 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde52
464 L.D. Lien DuteweertBathmen52
465 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel52
466 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel52
467 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld52
468 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe52
469 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen52
470 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel52
471 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek52
472 SOIS Paul van der VeenLochem52
473 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel52
474 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen52
475 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen52
476 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel52
477 uutvlog Gerry van der WalBathmen52
478 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello52
479 Vis Jos TiebotDeventer52
480 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele52
481 Wimmie Tom StorminkGorssel52
482 Josi Silvia DuseboutGorssel51
483 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen50
484 Achterop John BergerWilp50
485 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren50
486 Ahesie Wessel RuiterkampEpse50
487 Alco List ton muilermanHarfsen50
488 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel50
489 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn50
490 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe50
491 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen50
492 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen50
493 Berg tegen Opzien gerard roodEefde50
494 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen50
495 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel50
496 Bergop John BergerWilp50
497 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen50
498 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde50
499 Beus 1 Evert BeusekampGorssel50
500 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen50
501 Binky Geralda PelgrumHarfsen50
502 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam50
503 BMGZ michael vooistwello50
504 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel50
505 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello50
506 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello50
507 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen50
508 Bruce Roland BruggemanLaren50
509 Buttanelli Bart caneelZutphen50
510 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel50
511 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen50
512 col du rei Jeroen ReilinkBathmen50
513 Con Domen ton muilermanHarfsen50
514 Coruxo FC Jaco kosterGorssel50
515 Cuba Libre Richard TuitertGorssel50
516 Daan C v TriestEpe50
517 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar50
518 De Beun C v TriestEpe50
519 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen50
520 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel50
521 De Bramel ploeg herman rotmanVorden50
522 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk50
523 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar50
524 De Gegrilde Duif albert roordingEefde50
525 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld50
526 de grote hazen ron yanseWijchen50
527 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen50
528 De Hete Bakker Piet JansenZutphen50
529 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn50
530 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel50
531 De Plotters Mennet EmckEefde50
532 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen50
533 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde50
534 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer50
535 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen50
536 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde50
537 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer50
538 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen50
539 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen50
540 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel50
541 de Veldhof Piet TijdemanGorssel50
542 De Witpen Piet JansenZutphen50
543 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen50
544 desparados 5 r.klaasenzutphen50
545 Dikke banden club Erik klumperHarfsen50
546 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth50
547 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek50
548 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel50
549 Easyrider jo brinkhuisEefde50
550 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel50
551 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse50
552 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen50
553 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht50
554 Enschede Luuk SoumanEnschede50
555 Epo 2000 Kjell PakkertLochem50
556 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen50
557 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen50
558 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen50
559 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel50
560 Federer himself Robin SchildwachtWierden50
561 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek50
562 Froom Froom ton muilermanHarfsen50
563 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn50
564 GALTY Gertie WichersHarfsen50
565 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen50
566 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn50
567 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal50
568 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel50
569 Gewoon Geel gerrit petersGorssel50
570 Go Dylan Bert WesseldijkLaren50
571 Golden Dream Bert WesseldijkLaren50
572 Golden Wonder Hans KasteelOene50
573 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer50
574 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer50
575 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo50
576 HenketTDF Henk NikkelsBathmen50
577 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda50
578 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp50
579 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde50
580 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe50
581 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld50
582 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen50
583 Histoire Henk BlueminkDeventer50
584 Hooggebergte henk van laarTwello50
585 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek50
586 Hot Chili Stefan JansenZutphen50
587 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten50
588 huibs team 2 Henno van ArkBathmen50
589 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel50
590 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen50
591 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde50
592 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse50
593 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst50
594 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen50
595 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen50
596 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst50
597 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe50
598 Kats for first Stef MarsmanLochem50
599 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem50
600 King Mark Bert WesseldijkLaren50
601 Knudde Willem MogezompGorssel50
602 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel50
603 kupje 2009 Jeroen PetersEpse50
604 Last minute Maarten WaandersGorssel50
605 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen50
606 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer50
607 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam50
608 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen50
609 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen50
610 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel50
611 Let s go wis rene wiskampWarnsveld50
612 Levadi Lenny van DinterenDeventer50
613 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen50
614 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel50
615 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen50
616 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer50
617 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden50
618 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld50
619 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel50
620 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn50
621 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel50
622 NW Cycling niek wolterstwello50
623 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel50
624 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek50
625 otak zutphen Rolf LinkerGorssel50
626 Paniaqua Dirk VolkersEefde50
627 Plas Ploeg herman rotmanVorden50
628 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel50
629 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten50
630 Polletje FC roy polTwello50
631 Puk Willy TerinkZutphen50
632 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld50
633 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen50
634 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen50
635 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen50
636 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo50
637 Schotilion Wim van SchootenDeventer50
638 Seppio Sepp JansenZutphen50
639 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel50
640 Station Ferdi van SchootenDeventer50
641 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp50
642 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel50
643 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel50
644 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk50
645 Supertrain Willy TerinkZutphen50
646 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen50
647 Taxi GILBERT Erik de JongEpse50
648 Team Ankie Anne StorminkGorssel50
649 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)50
650 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse50
651 Team Fonz Fons SmitBathmen50
652 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen50
653 Team helmflower Martijn Jansentwello50
654 Team Klaasen A. KlaasenZutphen50
655 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde50
656 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp50
657 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel50
658 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen50
659 The King of Birds Pim WarrisEefde50
660 The Winner Cornelis JanApeldoorn50
661 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen50
662 Tour de Sepio Henry SeepHengelo50
663 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel50
664 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel50
665 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal50
666 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn50
667 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen50
668 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth50
669 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen50
670 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo50
671 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen50
672 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen50
673 Voorst Gerrit KruitboschVoorst50
674 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello50
675 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede50
676 Wie Weet Bert WesseldijkLaren50
677 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth50
678 Wooden Shoes gert klompGorssel50
679 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar50
680 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen50
681 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel50
682 Zoukai Kelly ten HaveEefde50
683 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel49
684 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel47
685 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen47
686 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen46
687 Puntstuk Randy DouglasGorssel46
688 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen46
689 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse46
690 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen45
691 Alwinn Alwin van VoorstTwello44
692 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen41
693 Guus Vlotste Guus EmckEefde41
694 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem41
695 Loopwagen Joop StegemanHarfsen41
696 Shit Happens ton muilermanHarfsen41
697 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel41
698 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde41
699 Bridgetonia henk van laarTwello40
700 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen40
701 Corleonne C v TriestEpe39
702 Luna Anita JimminkHarfsen39
703 Sammie Appelsap Sam BosGorssel39
704 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen39
705 Stuurloos Jan StegemanGorssel38
706 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel38
707 Asfalthappers Wim OkonEefde37
708 Bredase bende Harold ScheepersBreda37
709 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth37
710 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel37
711 Kogeltje Jan StegemanGorssel37
712 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar37
713 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel37
714 Op en Top! Stefan JansenZutphen37
715 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam37
716 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel37
717 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse37
718 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst37
719 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn35
720 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer35
721 Cryptonia Henk van LaarTwello35
722 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem35
723 Vlotte lotte Erik de JongEpse35
724 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel34
725 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen33
726 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen32
727 Het rode lichtje SnorreGorssel32
728 JaJo Jan StegemanGorssel32
729 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp32
730 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel30
731 De Popkes Jolande StegemanGorssel30
732 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen30
733 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde30
734 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen30
735 Hewered h. zuurveldSchalkhaar30
736 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel30
737 Knoefermans I wietse knoefRuurlo30
738 Knoefermans II wietse knoefRuurlo30
739 Niemand Rian van HoltenGorssel30
740 Polderboys Polka lubert gerritsTwello30
741 Sannie c v TriestEpe30
742 Simba 2 Geert hiethaarGorssel30
743 Superboeren Pim de VogelDoetinchem30
744 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen30
745 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel30
746 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld30
747 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen30
748 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen28
749 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel27
750 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde26
751 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn26
752 JAVA Jos van AssemaArnhem25
753 Weer net niet Leonie BareldsGorssel25
754 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven23
755 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde23
756 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello23
757 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen23
758 Dick Sac ton muilermanHarfsen23
759 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel23
760 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth23
761 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst23
762 Equip tres vite Wilfred EmckEefde23
763 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen23
764 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal23
765 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer23
766 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel23
767 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen23
768 Groene Seep Henry SeepHengelo23
769 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen23
770 Kats hoeki Stef MarsmanLochem23
771 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel23
772 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen23
773 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld23
774 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen23
775 Snelle Jelle gerard roodEefde23
776 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel23
777 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel23
778 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen23
779 Triple T Tony ton muilermanHarfsen23
780 Wilpse Stoempers John BergerWilp23
781 Fiesta Silvia DuseboutGorssel20
782 PuraVida! Rene DommerholtGorssel20
783 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer18
784 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen18
785 de eerste de beste Harry van der WalBathmen18
786 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen18
787 De Hulk Stefan JansenZutphen18
788 De Sleumpies Wesley LansinkEefde18
789 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer18
790 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn18
791 Groen als Gras Stefan JansenZutphen18
792 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten18
793 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo18
794 No Stress Rene DommerholtGorssel18
795 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello18
796 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen18
797 Rioolfiets Bram StegemanGorssel18
798 Spurters van Saar Saar emckEefde18
799 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel18
800 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten18
801 www purebeauty me milou jansenEpse18
802 Bouke Leuf Gorssel16
803 Moldavie Wim MuilermanHarfsen12
804 Red Choice Bert RietmanHarfsen9
805 Rien du tout Wim OkonEefde9
806 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen8
807 Morgenrood Rene DommerholtGorssel8
808 Zero Points Stefan JansenZutphen8
809 Uit de losse pols John BergerWilp7
810 Wie frank van holtenGorssel7
811 Green Mountain Willy TerinkZutphen5
812 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem5
813 TeleGoGoGo LoepieGorssel4
814 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse4
815 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel1
816 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer0
817 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen0
818 BOUDATje Allard kolkmanBathmen0
819 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek0
820 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer0
821 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde0
822 Diesel II Isa van DiesenTwello0
823 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn0
824 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen0
825 Frog1 Rick BruggemanGorssel0
826 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
827 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel0
828 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn0
829 Green belongs to me tom aarninkEpse0
830 Green Manalishi Dirk VolkersEefde0
831 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen0
832 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek0
833 Heup ploeg herman rotmanVorden0
834 Hollands glorie SnorreGorssel0
835 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
836 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
837 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel0
838 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
839 Mad Max Max van der LindeHeemskerk0
840 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde0
841 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel0
842 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten0
843 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten0
844 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld0
845 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel0
846 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
847 Rappertjes Mennet EmckEefde0
848 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello0
849 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel0
850 Route verte Jacco KorenblikHarfsen0
851 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
852 Slaggemist ben nijhofEefde0
853 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen0
854 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen0
855 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen0
856 Weer geen Punten gerard roodEefde0
857 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse0