Dag klassement
Uitslag Etappe 18


Dagprijs : een Waardebon en Kappersbon aangeboden door Telego en Kapsalon Artistique
gewonnen door Guus Emck uit Eefde

foto

Quote van de dag : Hop hop hop, Guus wint bergop


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1BARGUIL WARREN4012BETANCUR Carlos Alberto9
2ATAPUMA John Darwin3513ARU Fabio8
3BARDET Romain3014GALLOPIN Tony7
4FROOME Christopher2615FEILLU Brice6
5URAN Rigoberto2316NIEVE Mikel5
6LANDA Mikel2017LUTSENKO Alexey4
7MEINTJES Louis1818TALANSKY Andrew3
8D. MARTIN Daniel1619MOLLEMA Bauke2
9YATES Simon1420PAUWELS Serge1
10CONTADOR Alberto12---
11QUINTANA Nairo10laatsteLAPORTE Christophe20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Guus Bergop Guus EmckEefde213
2 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen205
3 bicycle race 2 bart wichersGorssel204
4 top off the hill Harry van der WalBathmen204
5 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde201
6 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel200
7 Wolfspak Johan VisserGorssel199
8 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen197
9 de Klimbok John RouwenhorstGorssel197
10 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel197
11 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem197
12 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde197
13 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen197
14 Berg en Dal henk van laarTwello194
15 Kats Berg Stef MarsmanLochem189
16 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello185
17 Simba 3 Geert HiethaarGorssel183
18 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel182
19 Ijle Lucht wim OkonEefde182
20 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel181
21 Spartacus Arianne MeijerGorssel179
22 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel176
23 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen176
24 Enniessee Jelle WilsNijmegen176
25 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen175
26 D.Z.W.H J. Fransenharfsen174
27 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel174
28 Feskovic f.michoriushaaksbergen174
29 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe174
30 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen174
31 Strava KOM gerben beunkBathmen174
32 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel174
33 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen174
34 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel174
35 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo174
36 Stamgasten Bertus StorminkGorssel173
37 uutvlog Gerry van der WalBathmen171
38 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen170
39 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 170
40 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen169
41 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen169
42 De Broake 17 Harry van der WalBathmen169
43 palinkovic b.michoriuseefde169
44 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen167
45 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend166
46 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn166
47 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel165
48 Traper Voorst Henk van TilVoorst165
49 Corleonne C v TriestEpe162
50 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen162
51 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen162
52 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen161
53 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel161
54 Bergsen Sofieke DirksenDiemen160
55 Bollen ARUba remco meijeraruba160
56 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen160
57 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen160
58 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 160
59 Karreman Tonnie HolmerHarfsen160
60 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel160
61 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen160
62 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen160
63 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer159
64 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld159
65 Hilbillies Raymond LinthorstTwello159
66 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer158
67 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen158
68 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe158
69 Masquenada Wim DalhuisenGorssel158
70 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen158
71 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel158
72 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen158
73 Wimmie Tom StorminkGorssel158
74 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen157
75 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen157
76 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer157
77 Dolle bolle Erik de JongEpse157
78 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem157
79 Leeuwarden Lars SoumanDeventer157
80 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn157
81 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen157
82 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen157
83 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 157
84 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld156
85 Buurse FC Lieke OnlandGorssel156
86 Dies Wichers Dies WichersJoppe156
87 je mappelle Willem MeijerGorssel156
88 klein verzet Jack BotzelGorssel156
89 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen156
90 Vis Jos TiebotDeventer156
91 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen155
92 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn154
93 Same same but different Rene DommerholtGorssel154
94 VZ Army Jan van ZantenZutphen153
95 Gejonite Gerrie van Triest Epe 152
96 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel152
97 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel152
98 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen151
99 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen150
100 B D Ben DuteweertBathmen149
101 bicycle race 3 Bart WichersGorssel149
102 KARPEL Robin SchildwachtWierden149
103 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten149
104 Binky Geralda PelgrumHarfsen147
105 MOTO 1 Alex BosGorssel147
106 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen146
107 Luna Anita JimminkHarfsen146
108 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde146
109 Alwinn Alwin van VoorstTwello145
110 Struggle Willem MeijerGorssel145
111 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen144
112 Klimpie G VijgeEpe144
113 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen144
114 van alles wat Marjan DommerholtGorssel144
115 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer144
116 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello144
117 De Wolven Elsebee DirksenGorssel143
118 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel143
119 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen143
120 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek143
121 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen143
122 Tuiches Hester BolinkGorssel143
123 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello142
124 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse141
125 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen141
126 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen141
127 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen141
128 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde141
129 XENA jan klumperharfsen141
130 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde140
131 N.B Nico BeusekampGorssel140
132 Supertrain Willy TerinkZutphen140
133 Berg tegen Opzien gerard roodEefde139
134 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer139
135 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe139
136 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe139
137 Kale tien Erwin jimminkHarfsen139
138 L.D. Lien DuteweertBathmen138
139 Lettele Thomas te BoekhorstLettele138
140 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel137
141 Bruce Roland BruggemanLaren137
142 de toerist Lieke LubbersenBathmen137
143 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen137
144 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel137
145 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse137
146 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel137
147 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn136
148 B en T Bollen Tim KamphorstEefde136
149 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello136
150 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse136
151 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen136
152 Hampita H. VijgeEpe136
153 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde136
154 Distance Tom van SchootenDeventer135
155 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel135
156 No mountain high enough tom aarninkEpse135
157 SOIS Paul van der VeenLochem135
158 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven134
159 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe134
160 Beus 2 Willy BeusekampGorssel134
161 Buttanelli Bart caneelZutphen134
162 De Bramel ploeg herman rotmanVorden134
163 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk134
164 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn134
165 De Hete Bakker Piet JansenZutphen134
166 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel134
167 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen134
168 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen134
169 Easyrider jo brinkhuisEefde134
170 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen134
171 Federer himself Robin SchildwachtWierden134
172 Go Dylan Bert WesseldijkLaren134
173 Golden Dream Bert WesseldijkLaren134
174 HenketTDF Henk NikkelsBathmen134
175 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde134
176 Hilgu Michel DommerholtHarfsen134
177 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen134
178 Histoire Henk BlueminkDeventer134
179 Josi Silvia DuseboutGorssel134
180 Last minute Maarten WaandersGorssel134
181 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen134
182 Paniaqua Dirk VolkersEefde134
183 Pinkel henk van laarTwello134
184 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel134
185 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten134
186 Seppio Sepp JansenZutphen134
187 Spaki United Roy SmallegoorZutphen134
188 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen134
189 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde134
190 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen134
191 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel134
192 Walrijders eric ten woldeEpse 134
193 Westerboys Rob WesterweelDeventer134
194 Wie Weet Bert WesseldijkLaren134
195 Woodpecker Gerard HissinkGorssel134
196 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem133
197 op de valreep ben nijhofEefde133
198 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde133
199 de heer Poppink freek weersZutphen132
200 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem131
201 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen131
202 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde129
203 Engert Rietman Engert RietmanBathmen129
204 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld129
205 Puntstuk Randy DouglasGorssel129
206 The King of Birds Pim WarrisEefde129
207 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel129
208 bugsie Aaldert BakkerGorssel128
209 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth128
210 mevrouw Poppink germa weersZutphen128
211 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel128
212 Bolletje Seep Henry SeepHengelo127
213 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen127
214 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen127
215 Frog Rick BruggemanGorssel127
216 Petje Op gerard roodEefde127
217 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde127
218 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld126
219 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen126
220 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele126
221 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst126
222 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel126
223 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde126
224 Sjas Patat Paul RoetertBathmen126
225 Station Ferdi van SchootenDeventer126
226 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen126
227 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen126
228 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele126
229 De neus Hans SmedingaZutphen125
230 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn125
231 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn125
232 Vin rouge Annette wintersBathmen125
233 Cuba Libre Richard TuitertGorssel124
234 Kloete zakken Carlos MendezGorssel124
235 Knoefermans I wietse knoefRuurlo124
236 Guus 7e Guus EmckEefde123
237 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde123
238 sprakels toppens marco winterswijk123
239 Taxi GILBERT Erik de JongEpse123
240 Verena on Tour Verena PetersGorssel123
241 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen122
242 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth122
243 De Popkes Jolande StegemanGorssel122
244 Dumolin en co martien kamphorstEefde122
245 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen122
246 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen122
247 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe122
248 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen122
249 Op en Top! Stefan JansenZutphen122
250 Polderboys Polka lubert gerritsTwello122
251 Romax Gerton AlbersGorssel122
252 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen122
253 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel121
254 rinske lieke Ronald DijkermanEpse121
255 Toos Eb WichersKring van Dorth121
256 Tourien dorien kamphorstEefde121
257 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel121
258 100% anti di luca tom aarninkEpse120
259 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen120
260 Alwins Stars alwin van voorstTwello120
261 Amilli Milan HaakHarfsen120
262 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn120
263 Bergop John BergerWilp120
264 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen120
265 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth120
266 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar120
267 De Beunhazen Auke LefeberBathmen120
268 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen120
269 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen120
270 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn120
271 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde120
272 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer120
273 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen120
274 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen120
275 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen120
276 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam120
277 Enschede Luuk SoumanEnschede120
278 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen120
279 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel120
280 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn120
281 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel120
282 Guinness by night Paul WintersBathmen120
283 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord120
284 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo120
285 Hooggebergte henk van laarTwello120
286 Hot Chili Stefan JansenZutphen120
287 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel120
288 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen120
289 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen120
290 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem120
291 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen120
292 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer120
293 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam120
294 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen120
295 Louis Louis Mika Smedingazutphen120
296 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen120
297 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld120
298 NW Cycling niek wolterstwello120
299 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam120
300 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel120
301 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen120
302 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen120
303 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen120
304 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo120
305 Schlichter Lars SchlichterHengelo120
306 Schotilion Wim van SchootenDeventer120
307 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel120
308 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel120
309 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen120
310 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe120
311 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen120
312 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp120
313 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen120
314 The Winner Cornelis JanApeldoorn120
315 Torcida Paul WintersBathmen120
316 Tour de Lars Lars PetersGorssel120
317 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen120
318 Yellow Dream Willy TerinkZutphen120
319 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen120
320 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel119
321 sieb Ronald DijkermanEpse119
322 Achterop John BergerWilp118
323 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel118
324 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven118
325 Asjemenou Loek prinsDeventer118
326 Daan C v TriestEpe118
327 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar118
328 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek118
329 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal118
330 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer118
331 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen118
332 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe118
333 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten118
334 Kats for first Stef MarsmanLochem118
335 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel118
336 Petje Af gerard roodEefde118
337 Simba 1 Geert HiethaarGorssel118
338 Team Ankie Anne StorminkGorssel118
339 Chelsea G. van GurpTwello117
340 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen117
341 Diesel I Luc van DiesenTwello117
342 Maand Juli Patrick klumperHarfsen117
343 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen116
344 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel116
345 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello116
346 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel116
347 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel116
348 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen116
349 col du rei Jeroen ReilinkBathmen116
350 Dikke banden club Erik klumperHarfsen116
351 Epo 2000 Kjell PakkertLochem116
352 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld116
353 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel116
354 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo116
355 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek116
356 huibs team 2 Henno van ArkBathmen116
357 Kappies Erik StrookappeLaren116
358 King Mark Bert WesseldijkLaren116
359 kupje 2009 Jeroen PetersEpse116
360 Let s go wis rene wiskampWarnsveld116
361 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek116
362 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld116
363 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld116
364 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn116
365 Se John RouwenhorstGorssel116
366 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel116
367 topteamub b. michoriuseefde116
368 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen116
369 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello116
370 Wilirotrw willy terinkZutphen116
371 Zoukai Kelly ten HaveEefde116
372 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld115
373 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen115
374 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn115
375 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen113
376 Elisa Wim MuilermanHarfsen113
377 Piranto Robert Jan EmckEefde113
378 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel113
379 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen112
380 Jip Willy TerinkZutphen112
381 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst112
382 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel112
383 Puk Willy TerinkZutphen112
384 Siem Simone van TongerenDeventer112
385 Sjembek Jurgen PetersEefde112
386 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel112
387 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp112
388 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen111
389 Bleub Bea BleuminkZutphen111
390 Bucherons Tjeerd bosGorssel111
391 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel111
392 De Beun C v TriestEpe110
393 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem110
394 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel110
395 Diesel III Marcel van DiesenTwello110
396 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel110
397 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel110
398 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen110
399 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer110
400 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen110
401 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren110
402 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel110
403 Kowet 86 Remco BeltmanEefde110
404 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden110
405 PAMOX 1 joop blomwarnsveld110
406 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)110
407 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth110
408 Wooden Shoes gert klompGorssel110
409 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel110
410 desparados 4 r.klaasenzutphen109
411 Graaf Battum Jan graveBathmen109
412 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel109
413 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel109
414 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam108
415 BMGZ michael vooistwello108
416 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar108
417 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek108
418 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek108
419 Going Wild Michiel de WildZutphen108
420 Kats Rambam Stef MarsmanLochem108
421 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar108
422 PuraVida! Rene DommerholtGorssel108
423 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp108
424 Team helmflower Martijn Jansentwello108
425 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer107
426 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel107
427 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp107
428 Ahesie Wessel RuiterkampEpse106
429 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen106
430 Niemand Rian van HoltenGorssel106
431 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel106
432 Desperados 2 R. KlaasenZutphen105
433 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn105
434 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen104
435 de grote hazen ron yanseWijchen104
436 hilbert eb wichersKring van Dorth104
437 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse104
438 Jaws! Sven BeusekampGorssel104
439 Katwijk Marijke DeelstraDeventer104
440 Le soleil 1 A MeijerGorssel104
441 Levadi Lenny van DinterenDeventer104
442 Men in Black rene wiskampWarnsveld104
443 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel104
444 PAMOX 2 joop blomwarnsveld104
445 Pletov Arno PletteEpse104
446 Polletje FC roy polTwello104
447 R.S.N Roofing Service NLBrummen104
448 spongelin Lincy BeusekampGorssel104
449 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk104
450 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel104
451 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel104
452 Tour de Sepio Henry SeepHengelo104
453 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde104
454 De Plotters Mennet EmckEefde103
455 FayBo Jan StegemanGorssel103
456 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen103
457 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel103
458 Superboeren Pim de VogelDoetinchem103
459 8B Johan van OmmenEpse102
460 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren102
461 Alco List ton muilermanHarfsen102
462 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 102
463 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen102
464 bergmuis allard kolkmanBathmen102
465 Beus 1 Evert BeusekampGorssel102
466 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen102
467 Booze Brother Wim OkonEefde102
468 Bro's before Ho's rob en hanszutphen102
469 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde102
470 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel102
471 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen102
472 De Gegrilde Duif albert roordingEefde102
473 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld102
474 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn102
475 De laatste man rens kolkmanBathmen102
476 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel102
477 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel102
478 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen102
479 De Witpen Piet JansenZutphen102
480 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen102
481 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn102
482 Gewoon Geel gerrit petersGorssel102
483 Golden Wonder Hans KasteelOene102
484 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer102
485 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda102
486 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen102
487 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde102
488 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen102
489 Karinettdf Henk NikkelsBathmen102
490 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo102
491 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel102
492 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen102
493 Laumar Laurens SpijkermanWijhe102
494 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel102
495 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen102
496 Marlay Martin MeulenbrugDeventer102
497 otak zutphen Rolf LinkerGorssel102
498 Pieter Post Miranda MeijerGorssel102
499 Plas Ploeg herman rotmanVorden102
500 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen102
501 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel102
502 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen102
503 Team Geel Niek PetersGorssel102
504 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn102
505 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel102
506 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal102
507 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn102
508 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo102
509 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen102
510 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel101
511 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem101
512 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen100
513 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde100
514 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen100
515 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen100
516 Dranghek Jasper van HaasterGorssel100
517 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde100
518 Raddraaiers Frits KoersEpse100
519 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten100
520 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem99
521 de Boswachter Jeroen WendtGorssel99
522 Lucky Thijs Pim MogezompEefde99
523 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen99
524 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet98
525 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde98
526 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer98
527 Sannie c v TriestEpe98
528 Team Johan Johan van ZettenRaalte98
529 Stuurloos Jan StegemanGorssel97
530 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen96
531 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel96
532 Diesel IV Marcel van DiesenTwello96
533 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer96
534 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen96
535 vol gas arjen tuitertokkenbroek96
536 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 94
537 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel94
538 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen94
539 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen94
540 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel94
541 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen94
542 Toby Silvia DuseboutGorssel94
543 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth94
544 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen94
545 de Veldhof Piet TijdemanGorssel93
546 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde93
547 Wheelman Marcel KooijZutphen93
548 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen92
549 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen92
550 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen92
551 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld92
552 Het geplukte kippetje hente roordingeefde92
553 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten92
554 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel92
555 Knoefermans II wietse knoefRuurlo92
556 Legally Blondes ilona prinsenGorssel92
557 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 92
558 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello92
559 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel92
560 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde92
561 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen92
562 Knudde Willem MogezompGorssel91
563 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel90
564 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen90
565 Geel ARUba Remco Meijeraruba90
566 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel90
567 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel90
568 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst90
569 Bouke Leuf Gorssel89
570 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar88
571 Dijkie erik van dijkgorssel88
572 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek88
573 EMS E.M. StorminkGorssel88
574 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel88
575 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen88
576 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel88
577 Le Moustache SnorreGorssel88
578 Stogo E.M. StorminkGorssel88
579 Veenstade Willy van EssenVaassen88
580 Voorst Gerrit KruitboschVoorst88
581 Coruxo FC Jaco kosterGorssel87
582 MDFC Marc DaemsDeventer87
583 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld86
584 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen86
585 Con Domen ton muilermanHarfsen86
586 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen86
587 De grote molen Marko DommerholtBathmen86
588 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde86
589 De Sjoerds William PoesseBathmen86
590 desparados 6 r.klaasenzutphen86
591 Desperados 3 R. KlaasenZutphen86
592 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen86
593 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart86
594 Froom Froom ton muilermanHarfsen86
595 GALTY Gertie WichersHarfsen86
596 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen86
597 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse86
598 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten86
599 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten86
600 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten86
601 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten86
602 jekko's Jack BotzelGorssel86
603 Justice Eddie LeunkHarfsen86
604 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen86
605 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer86
606 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel86
607 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn86
608 Team Fonz Fons SmitBathmen86
609 Tolle United Jeroen van de TolEefde86
610 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen86
611 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst86
612 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello86
613 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede86
614 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar86
615 Imkie Imke van Holtengorssel85
616 Quickrider Jo BrinkhuisEefde85
617 Traper Holland Henk van TilVoorst85
618 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel85
619 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel84
620 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen84
621 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven84
622 Bredase bende Harold ScheepersBreda82
623 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe82
624 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel80
625 JaJo Jan StegemanGorssel80
626 Peppa Pig Liam BruggemanEefde80
627 De Heuve 3 Henk RonkZutphen79
628 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp79
629 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo78
630 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe78
631 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen78
632 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht78
633 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld78
634 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten78
635 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe78
636 wijmat1 Geert HiethaarGorssel78
637 Team Klaasen A. KlaasenZutphen76
638 Door gaan Erwin MeijerEefde74
639 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer74
640 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse74
641 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse74
642 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld74
643 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe72
644 Wigo 2 Wil GommansVenray72
645 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel70
646 Fruitje Rob FruijtierVaassen70
647 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer70
648 Kogeltje Jan StegemanGorssel70
649 Saar dr 5e Saar emckEefde70
650 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel70
651 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel68
652 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen68
653 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen66
654 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen66
655 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart66
656 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen64
657 De Dominee rene wiskampWarnsveld64
658 go ahead bikes John BoeijenDeventer64
659 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam64
660 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten64
661 Bergaf John BergerWilp62
662 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer62
663 Nebula FC Ruben LansinkHouten62
664 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn61
665 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde58
666 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen58
667 sanetario Annelies BruggemanGorssel58
668 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel56
669 BMGZ 2 michael vooistwello56
670 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen56
671 Desperados 1 R. KlaasenZutphen56
672 gezellig he Monique LubbersenBathmen56
673 Hans Wichers Hans WichersJoppe56
674 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten56
675 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 56
676 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen56
677 Uit de losse pols John BergerWilp56
678 Roode brug peter bruggemanGorssel54
679 desparados 5 r.klaasenzutphen52
680 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel52
681 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen52
682 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk52
683 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse52
684 Koekoekje Wilma BakkerGorssel50
685 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse50
686 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel49
687 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel48
688 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem48
689 Wigo Wil GommansVenray48
690 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello46
691 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen45
692 First Week Stefan JansenZutphen42
693 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel42
694 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel41
695 rock around the clock Harry van der WalBathmen41
696 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel41
697 Fiesta Silvia DuseboutGorssel39
698 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel39
699 Oodie Poalie Bas klosterseefde39
700 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde38
701 Freleo Leonie WoutersTilburg38
702 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem38
703 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten38
704 Wie frank van holtenGorssel38
705 ICI Paris Truus prinsDeventer36
706 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo36
707 JAVA Jos van AssemaArnhem35
708 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn30
709 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde29
710 Bridgetonia henk van laarTwello27
711 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen27
712 Green Mountain Willy TerinkZutphen27
713 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen27
714 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen27
715 Asfalthappers Wim OkonEefde26
716 bicycle race 1 bart wichersGorssel26
717 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth26
718 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel26
719 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel26
720 Dus dat! R de ruiterHarfsen26
721 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen26
722 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen26
723 green masjien Jack BotzelGorssel26
724 Hewered h. zuurveldSchalkhaar26
725 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn23
726 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen23
727 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe23
728 Loopwagen Joop StegemanHarfsen22
729 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen20
730 Cryptonia Henk van LaarTwello20
731 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen20
732 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen20
733 De Hulk Stefan JansenZutphen20
734 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel20
735 Dick Sac ton muilermanHarfsen20
736 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn20
737 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst20
738 Gewoon Groen gerrit petersGorssel20
739 Green belongs to me tom aarninkEpse20
740 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer20
741 Green Manalishi Dirk VolkersEefde20
742 Groen als Gras Stefan JansenZutphen20
743 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten20
744 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem20
745 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel20
746 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen20
747 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel20
748 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem20
749 No Stress Rene DommerholtGorssel20
750 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld20
751 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel20
752 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen20
753 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello20
754 Rioolfiets Bram StegemanGorssel20
755 Shit Happens ton muilermanHarfsen20
756 Simba 2 Geert hiethaarGorssel20
757 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel20
758 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen20
759 Sprintgeweld Alex BosGorssel20
760 Triple T Tony ton muilermanHarfsen20
761 www purebeauty me milou jansenEpse20
762 Diesel II Isa van DiesenTwello16
763 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel16
764 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen16
765 Het rode lichtje SnorreGorssel16
766 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen16
767 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel14
768 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel14
769 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello7
770 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem7
771 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem7
772 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen7
773 Kats Prologi Stef MarsmanLochem4
774 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel4
775 Hollands glorie SnorreGorssel2
776 Sammie Appelsap Sam BosGorssel1
777 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer0
778 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn0
779 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen0
780 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven0
781 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer0
782 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde0
783 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen0
784 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer0
785 BOUDATje Allard kolkmanBathmen0
786 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek0
787 de eerste de beste Harry van der WalBathmen0
788 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem0
789 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn0
790 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen0
791 De Sleumpies Wesley LansinkEefde0
792 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer0
793 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer0
794 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde0
795 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth0
796 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn0
797 Equip tres vite Wilfred EmckEefde0
798 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen0
799 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen0
800 Frog1 Rick BruggemanGorssel0
801 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal0
802 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel0
803 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn0
804 Green ARUba remco meijeraruba0
805 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel0
806 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen0
807 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek0
808 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen0
809 Groene Seep Henry SeepHengelo0
810 Guus Vlotste Guus EmckEefde0
811 Heup ploeg herman rotmanVorden0
812 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen0
813 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen0
814 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
815 Kats hoeki Stef MarsmanLochem0
816 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
817 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
818 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
819 Leuf-NL LeufGorssel0
820 Mad Max Max van der LindeHeemskerk0
821 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde0
822 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld0
823 Moldavie Wim MuilermanHarfsen0
824 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen0
825 Morgenrood Rene DommerholtGorssel0
826 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten0
827 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten0
828 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel0
829 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
830 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello0
831 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen0
832 Rappertjes Mennet EmckEefde0
833 Red Choice Bert RietmanHarfsen0
834 Rien du tout Wim OkonEefde0
835 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel0
836 Route verte Jacco KorenblikHarfsen0
837 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
838 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel0
839 Slaggemist ben nijhofEefde0
840 Snelle Jelle gerard roodEefde0
841 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde0
842 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen0
843 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel0
844 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen0
845 Spurters van Saar Saar emckEefde0
846 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel0
847 TeleGoGoGo LoepieGorssel0
848 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten0
849 Vlotte lotte Erik de JongEpse0
850 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen0
851 Weer geen Punten gerard roodEefde0
852 Weer net niet Leonie BareldsGorssel0
853 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse0
854 Wilpse Stoempers John BergerWilp0
855 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse0
856 Zero Points Stefan JansenZutphen0
857 Zondag in het geel Martijn maasepse0