Dag klassement
Uitslag Etappe 17


Dagprijs : een Dinerbon voor 2 personen aangeboden door Eetcafé de Hoek
gewonnen door Wim van Schooten uit Deventer

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1ROGLIC Primoz4012ATAPUMA John Darwin9
2URAN Rigoberto3513PAUWELS Serge8
3FROOME Christopher3014YATES Simon7
4BARDET Romain2615NAVARRO Daniel6
5BARGUIL WARREN2316CARUSO Damiano5
6LANDA Mikel2017CINK Ondrej4
7D. MARTIN Daniel1818MOINARD Amael3
8CONTADOR Alberto1619VUILLERMOZ Alexis2
9MEINTJES Louis1420FEILLU Brice1
10ARU Fabio12---
11FRANK Mathias10laatsteHAYMAN Mathew20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer211
2 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel203
3 Bollen ARUba remco meijeraruba198
4 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen198
5 top off the hill Harry van der WalBathmen197
6 Enniessee Jelle WilsNijmegen196
7 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 196
8 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen194
9 de Klimbok John RouwenhorstGorssel191
10 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen191
11 Spartacus Arianne MeijerGorssel189
12 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde187
13 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel186
14 Feskovic f.michoriushaaksbergen186
15 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde185
16 Guus Bergop Guus EmckEefde185
17 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel185
18 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn184
19 De neus Hans SmedingaZutphen183
20 bicycle race 2 bart wichersGorssel181
21 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen181
22 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel181
23 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel181
24 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem181
25 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen181
26 Wolfspak Johan VisserGorssel181
27 Distance Tom van SchootenDeventer179
28 No mountain high enough tom aarninkEpse177
29 palinkovic b.michoriuseefde177
30 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen175
31 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello174
32 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde173
33 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel171
34 Corleonne C v TriestEpe170
35 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen170
36 Simba 3 Geert HiethaarGorssel169
37 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen168
38 Karreman Tonnie HolmerHarfsen168
39 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen168
40 Piranto Robert Jan EmckEefde168
41 Traper Voorst Henk van TilVoorst168
42 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer167
43 Stamgasten Bertus StorminkGorssel167
44 Berg en Dal henk van laarTwello166
45 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen166
46 Verena on Tour Verena PetersGorssel166
47 Vin rouge Annette wintersBathmen166
48 Ijle Lucht wim OkonEefde165
49 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel164
50 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten164
51 Beus 2 Willy BeusekampGorssel163
52 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn163
53 de toerist Lieke LubbersenBathmen163
54 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen163
55 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel163
56 Pinkel henk van laarTwello163
57 Spaki United Roy SmallegoorZutphen163
58 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde163
59 Westerboys Rob WesterweelDeventer163
60 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 162
61 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen161
62 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen161
63 sieb Ronald DijkermanEpse161
64 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen160
65 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel159
66 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel159
67 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen159
68 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen158
69 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen158
70 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen158
71 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer158
72 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen158
73 Hilbillies Raymond LinthorstTwello158
74 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem158
75 Leeuwarden Lars SoumanDeventer158
76 MOTO 1 Alex BosGorssel158
77 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn158
78 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen158
79 100% anti di luca tom aarninkEpse156
80 Alwins Stars alwin van voorstTwello156
81 Amilli Milan HaakHarfsen156
82 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen156
83 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth156
84 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen156
85 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam156
86 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel156
87 Guinness by night Paul WintersBathmen156
88 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde156
89 Louis Louis Mika Smedingazutphen156
90 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen156
91 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen156
92 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam156
93 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen156
94 Schlichter Lars SchlichterHengelo156
95 Sjembek Jurgen PetersEefde156
96 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel156
97 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe156
98 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen156
99 Torcida Paul WintersBathmen156
100 Tour de Lars Lars PetersGorssel156
101 Yellow Dream Willy TerinkZutphen156
102 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde156
103 je mappelle Willem MeijerGorssel154
104 N.B Nico BeusekampGorssel154
105 Struggle Willem MeijerGorssel154
106 VZ Army Jan van ZantenZutphen154
107 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth153
108 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen153
109 Kats Berg Stef MarsmanLochem152
110 Luna Anita JimminkHarfsen152
111 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel152
112 De Beunhazen Auke LefeberBathmen151
113 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld151
114 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen151
115 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem151
116 Kappies Erik StrookappeLaren151
117 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen151
118 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde151
119 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde151
120 Sjas Patat Paul RoetertBathmen151
121 Tuiches Hester BolinkGorssel151
122 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar150
123 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar150
124 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen149
125 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel149
126 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld149
127 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel149
128 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld149
129 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn149
130 Same same but different Rene DommerholtGorssel149
131 Se John RouwenhorstGorssel149
132 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel149
133 topteamub b. michoriuseefde149
134 Wilirotrw willy terinkZutphen149
135 Bro's before Ho's rob en hanszutphen148
136 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem148
137 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele147
138 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel147
139 Op en Top! Stefan JansenZutphen147
140 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel146
141 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen146
142 D.Z.W.H J. Fransenharfsen146
143 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel146
144 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen146
145 Strava KOM gerben beunkBathmen146
146 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen146
147 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel146
148 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo146
149 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen145
150 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten145
151 Petje Af gerard roodEefde145
152 Simba 1 Geert HiethaarGorssel145
153 B D Ben DuteweertBathmen144
154 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel144
155 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe144
156 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe144
157 Jip Willy TerinkZutphen144
158 Kale tien Erwin jimminkHarfsen144
159 KARPEL Robin SchildwachtWierden144
160 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel144
161 Siem Simone van TongerenDeventer144
162 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn143
163 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer143
164 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen143
165 Dolle bolle Erik de JongEpse143
166 klein verzet Jack BotzelGorssel143
167 SOIS Paul van der VeenLochem143
168 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen143
169 8B Johan van OmmenEpse142
170 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 142
171 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen142
172 bergmuis allard kolkmanBathmen142
173 bicycle race 3 Bart WichersGorssel142
174 Booze Brother Wim OkonEefde142
175 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde142
176 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen142
177 de heer Poppink freek weersZutphen142
178 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn142
179 De laatste man rens kolkmanBathmen142
180 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel142
181 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen142
182 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel142
183 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen142
184 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen142
185 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen142
186 Karinettdf Henk NikkelsBathmen142
187 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel142
188 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo142
189 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen142
190 Lucky Thijs Pim MogezompEefde142
191 Masquenada Wim DalhuisenGorssel142
192 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel142
193 Pieter Post Miranda MeijerGorssel142
194 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 142
195 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello142
196 Team Geel Niek PetersGorssel142
197 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel142
198 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn142
199 op de valreep ben nijhofEefde141
200 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen141
201 Bolletje Seep Henry SeepHengelo140
202 De Wolven Elsebee DirksenGorssel140
203 Going Wild Michiel de WildZutphen140
204 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen140
205 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen139
206 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek139
207 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen138
208 Jaws! Sven BeusekampGorssel138
209 Katwijk Marijke DeelstraDeventer138
210 Le soleil 1 A MeijerGorssel138
211 mevrouw Poppink germa weersZutphen138
212 PAMOX 1 joop blomwarnsveld138
213 PAMOX 2 joop blomwarnsveld138
214 Pletov Arno PletteEpse138
215 R.S.N Roofing Service NLBrummen138
216 spongelin Lincy BeusekampGorssel138
217 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde138
218 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen137
219 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld137
220 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn137
221 Kats Rambam Stef MarsmanLochem137
222 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn137
223 Raddraaiers Frits KoersEpse137
224 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn137
225 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld136
226 Legally Blondes ilona prinsenGorssel136
227 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen135
228 Frog Rick BruggemanGorssel135
229 Men in Black rene wiskampWarnsveld135
230 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel135
231 Toos Eb WichersKring van Dorth135
232 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel135
233 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend134
234 De Broake 17 Harry van der WalBathmen134
235 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen134
236 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn134
237 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen134
238 uutvlog Gerry van der WalBathmen134
239 B en T Bollen Tim KamphorstEefde133
240 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem133
241 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel133
242 Diesel I Luc van DiesenTwello133
243 Diesel III Marcel van DiesenTwello133
244 Engert Rietman Engert RietmanBathmen133
245 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer133
246 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel133
247 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen132
248 Buurse FC Lieke OnlandGorssel132
249 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe132
250 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel132
251 Tourien dorien kamphorstEefde132
252 Vis Jos TiebotDeventer132
253 Dranghek Jasper van HaasterGorssel131
254 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde131
255 FayBo Jan StegemanGorssel131
256 Geel ARUba Remco Meijeraruba131
257 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen131
258 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten131
259 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 130
260 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel130
261 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen130
262 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven130
263 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen130
264 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen130
265 XENA jan klumperharfsen130
266 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel129
267 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer129
268 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello129
269 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel129
270 Bergsen Sofieke DirksenDiemen128
271 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen128
272 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse128
273 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld128
274 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 128
275 Josi Silvia DuseboutGorssel128
276 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe128
277 Petje Op gerard roodEefde128
278 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel128
279 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen128
280 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen128
281 Wimmie Tom StorminkGorssel128
282 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen126
283 Diesel IV Marcel van DiesenTwello126
284 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel126
285 Peppa Pig Liam BruggemanEefde126
286 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel126
287 sprakels toppens marco winterswijk126
288 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst126
289 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld125
290 Graaf Battum Jan graveBathmen125
291 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello125
292 Lettele Thomas te BoekhorstLettele125
293 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen125
294 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel125
295 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel124
296 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen124
297 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen124
298 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen124
299 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse124
300 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten124
301 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten124
302 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten124
303 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten124
304 Justice Eddie LeunkHarfsen124
305 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel124
306 Puntstuk Randy DouglasGorssel124
307 Stogo E.M. StorminkGorssel124
308 Tolle United Jeroen van de TolEefde124
309 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst124
310 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello124
311 Wheelman Marcel KooijZutphen124
312 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse123
313 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe123
314 Bruce Roland BruggemanLaren123
315 Buttanelli Bart caneelZutphen123
316 Cuba Libre Richard TuitertGorssel123
317 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse123
318 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen123
319 De Bramel ploeg herman rotmanVorden123
320 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk123
321 De Hete Bakker Piet JansenZutphen123
322 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel123
323 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen123
324 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen123
325 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen123
326 Easyrider jo brinkhuisEefde123
327 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen123
328 Federer himself Robin SchildwachtWierden123
329 Go Dylan Bert WesseldijkLaren123
330 Golden Dream Bert WesseldijkLaren123
331 HenketTDF Henk NikkelsBathmen123
332 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde123
333 Hilgu Michel DommerholtHarfsen123
334 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen123
335 Histoire Henk BlueminkDeventer123
336 jekko's Jack BotzelGorssel123
337 Last minute Maarten WaandersGorssel123
338 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen123
339 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen123
340 Paniaqua Dirk VolkersEefde123
341 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel123
342 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten123
343 Seppio Sepp JansenZutphen123
344 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen123
345 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde123
346 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen123
347 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel123
348 Walrijders eric ten woldeEpse 123
349 Wie Weet Bert WesseldijkLaren123
350 Desperados 2 R. KlaasenZutphen122
351 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe122
352 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel122
353 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem121
354 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen121
355 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn121
356 Klimpie G VijgeEpe121
357 rinske lieke Ronald DijkermanEpse121
358 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen121
359 van alles wat Marjan DommerholtGorssel121
360 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer121
361 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello121
362 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen119
363 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel119
364 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen119
365 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel119
366 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe119
367 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde119
368 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen118
369 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen118
370 Dies Wichers Dies WichersJoppe117
371 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel117
372 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen116
373 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn116
374 Bergaf John BergerWilp116
375 Bergop John BergerWilp116
376 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen116
377 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar116
378 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen116
379 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen116
380 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn116
381 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde116
382 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer116
383 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen116
384 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen116
385 Enschede Luuk SoumanEnschede116
386 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen116
387 Gejonite Gerrie van Triest Epe 116
388 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn116
389 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel116
390 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord116
391 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo116
392 Hooggebergte henk van laarTwello116
393 Hot Chili Stefan JansenZutphen116
394 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel116
395 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen116
396 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen116
397 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen116
398 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem116
399 Kloete zakken Carlos MendezGorssel116
400 Kowet 86 Remco BeltmanEefde116
401 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen116
402 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer116
403 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam116
404 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen116
405 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen116
406 Maand Juli Patrick klumperHarfsen116
407 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld116
408 Nebula FC Ruben LansinkHouten116
409 NW Cycling niek wolterstwello116
410 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel116
411 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen116
412 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen116
413 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo116
414 Schotilion Wim van SchootenDeventer116
415 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel116
416 Supertrain Willy TerinkZutphen116
417 Taxi GILBERT Erik de JongEpse116
418 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen116
419 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp116
420 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen116
421 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen116
422 Wigo 2 Wil GommansVenray116
423 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen116
424 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven115
425 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld115
426 Team Johan Johan van ZettenRaalte115
427 Bredase bende Harold ScheepersBreda114
428 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde114
429 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven113
430 Binky Geralda PelgrumHarfsen113
431 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel113
432 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel113
433 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde113
434 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen113
435 Woodpecker Gerard HissinkGorssel113
436 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo112
437 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer112
438 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp112
439 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel112
440 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten112
441 Quickrider Jo BrinkhuisEefde112
442 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe112
443 Traper Holland Henk van TilVoorst112
444 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel112
445 wijmat1 Geert HiethaarGorssel112
446 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde111
447 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth111
448 Guus 7e Guus EmckEefde111
449 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst111
450 Romax Gerton AlbersGorssel111
451 Saar dr 5e Saar emckEefde111
452 Station Ferdi van SchootenDeventer111
453 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen111
454 The King of Birds Pim WarrisEefde111
455 Achterop John BergerWilp109
456 Ahesie Wessel RuiterkampEpse109
457 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel109
458 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello109
459 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel109
460 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen109
461 col du rei Jeroen ReilinkBathmen109
462 Dikke banden club Erik klumperHarfsen109
463 Epo 2000 Kjell PakkertLochem109
464 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal109
465 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo109
466 Hampita H. VijgeEpe109
467 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek109
468 huibs team 2 Henno van ArkBathmen109
469 King Mark Bert WesseldijkLaren109
470 kupje 2009 Jeroen PetersEpse109
471 L.D. Lien DuteweertBathmen109
472 Let s go wis rene wiskampWarnsveld109
473 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel109
474 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek109
475 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel109
476 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld109
477 Team Ankie Anne StorminkGorssel109
478 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel109
479 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen109
480 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello109
481 Zoukai Kelly ten HaveEefde109
482 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam108
483 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse108
484 Berg tegen Opzien gerard roodEefde107
485 bugsie Aaldert BakkerGorssel107
486 De Dominee rene wiskampWarnsveld107
487 De Popkes Jolande StegemanGorssel107
488 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen107
489 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem107
490 Knoefermans I wietse knoefRuurlo107
491 Polderboys Polka lubert gerritsTwello107
492 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen107
493 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel107
494 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele107
495 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen106
496 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel105
497 Asjemenou Loek prinsDeventer105
498 Daan C v TriestEpe105
499 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar105
500 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel105
501 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek105
502 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek105
503 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek105
504 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer105
505 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer105
506 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe105
507 Kats for first Stef MarsmanLochem105
508 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel105
509 The Winner Cornelis JanApeldoorn105
510 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel104
511 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen104
512 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst104
513 Puk Willy TerinkZutphen104
514 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel104
515 de grote hazen ron yanseWijchen103
516 de Veldhof Piet TijdemanGorssel103
517 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel103
518 Kogeltje Jan StegemanGorssel103
519 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp103
520 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren102
521 Alco List ton muilermanHarfsen102
522 Beus 1 Evert BeusekampGorssel102
523 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen102
524 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel102
525 De Gegrilde Duif albert roordingEefde102
526 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld102
527 De Witpen Piet JansenZutphen102
528 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen102
529 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn102
530 Gewoon Geel gerrit petersGorssel102
531 Golden Wonder Hans KasteelOene102
532 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer102
533 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda102
534 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten102
535 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde102
536 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse102
537 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel102
538 Laumar Laurens SpijkermanWijhe102
539 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen102
540 Marlay Martin MeulenbrugDeventer102
541 otak zutphen Rolf LinkerGorssel102
542 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel102
543 Plas Ploeg herman rotmanVorden102
544 Polletje FC roy polTwello102
545 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen102
546 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk102
547 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen102
548 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel102
549 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal102
550 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn102
551 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo102
552 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen102
553 Bucherons Tjeerd bosGorssel101
554 Bleub Bea BleuminkZutphen98
555 Elisa Wim MuilermanHarfsen98
556 gezellig he Monique LubbersenBathmen98
557 hilbert eb wichersKring van Dorth98
558 Levadi Lenny van DinterenDeventer98
559 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten98
560 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel98
561 Tour de Sepio Henry SeepHengelo98
562 Alwinn Alwin van VoorstTwello97
563 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam97
564 BMGZ michael vooistwello97
565 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen97
566 Team helmflower Martijn Jansentwello97
567 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth97
568 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel97
569 Desperados 3 R. KlaasenZutphen96
570 Dumolin en co martien kamphorstEefde96
571 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 96
572 Roode brug peter bruggemanGorssel96
573 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen96
574 Stuurloos Jan StegemanGorssel96
575 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel95
576 Oodie Poalie Bas klosterseefde94
577 Chelsea G. van GurpTwello93
578 De Beun C v TriestEpe93
579 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel93
580 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen93
581 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen93
582 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren93
583 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden93
584 PuraVida! Rene DommerholtGorssel93
585 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)93
586 Wooden Shoes gert klompGorssel93
587 Coruxo FC Jaco kosterGorssel92
588 Uit de losse pols John BergerWilp92
589 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen91
590 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde91
591 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen91
592 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen91
593 De Plotters Mennet EmckEefde91
594 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn91
595 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel91
596 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel91
597 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen90
598 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen90
599 MDFC Marc DaemsDeventer90
600 Toby Silvia DuseboutGorssel90
601 vol gas arjen tuitertokkenbroek90
602 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen89
603 Niemand Rian van HoltenGorssel89
604 First Week Stefan JansenZutphen88
605 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel88
606 Bouke Leuf Gorssel87
607 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp87
608 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet86
609 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel86
610 Freleo Leonie WoutersTilburg86
611 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld86
612 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel86
613 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem86
614 Knoefermans II wietse knoefRuurlo86
615 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer86
616 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer86
617 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer86
618 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten86
619 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen86
620 rock around the clock Harry van der WalBathmen86
621 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel86
622 desparados 4 r.klaasenzutphen85
623 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde85
624 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen85
625 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen84
626 Con Domen ton muilermanHarfsen84
627 De grote molen Marko DommerholtBathmen84
628 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde84
629 De Sjoerds William PoesseBathmen84
630 Dijkie erik van dijkgorssel84
631 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek84
632 EMS E.M. StorminkGorssel84
633 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel84
634 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart84
635 Froom Froom ton muilermanHarfsen84
636 GALTY Gertie WichersHarfsen84
637 Imkie Imke van Holtengorssel84
638 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel84
639 Knudde Willem MogezompGorssel84
640 Le Moustache SnorreGorssel84
641 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen84
642 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn84
643 Team Fonz Fons SmitBathmen84
644 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde84
645 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen84
646 Veenstade Willy van EssenVaassen84
647 Voorst Gerrit KruitboschVoorst84
648 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede84
649 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar84
650 desparados 6 r.klaasenzutphen83
651 Sannie c v TriestEpe83
652 Het geplukte kippetje hente roordingeefde82
653 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen81
654 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen80
655 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen79
656 de Boswachter Jeroen WendtGorssel79
657 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar79
658 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel79
659 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth79
660 De Heuve 3 Henk RonkZutphen78
661 Wie frank van holtenGorssel78
662 Superboeren Pim de VogelDoetinchem77
663 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk77
664 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse76
665 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel75
666 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen75
667 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe74
668 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe72
669 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen72
670 Door gaan Erwin MeijerEefde72
671 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht72
672 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld72
673 Asfalthappers Wim OkonEefde70
674 Desperados 1 R. KlaasenZutphen70
675 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel70
676 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel70
677 Dus dat! R de ruiterHarfsen70
678 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen70
679 ICI Paris Truus prinsDeventer70
680 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde70
681 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp68
682 Team Klaasen A. KlaasenZutphen68
683 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld68
684 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten68
685 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel67
686 sanetario Annelies BruggemanGorssel66
687 Fruitje Rob FruijtierVaassen65
688 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel65
689 Hans Wichers Hans WichersJoppe64
690 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel62
691 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen62
692 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart62
693 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem60
694 JaJo Jan StegemanGorssel60
695 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel59
696 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen58
697 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe58
698 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen56
699 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen56
700 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse54
701 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer53
702 go ahead bikes John BoeijenDeventer53
703 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem53
704 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen53
705 desparados 5 r.klaasenzutphen48
706 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel47
707 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel46
708 Koekoekje Wilma BakkerGorssel46
709 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse46
710 Wigo Wil GommansVenray46
711 BMGZ 2 michael vooistwello40
712 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen40
713 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen40
714 Kats Prologi Stef MarsmanLochem40
715 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem40
716 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel40
717 Leuf-NL LeufGorssel40
718 Simba 2 Geert hiethaarGorssel40
719 Weer net niet Leonie BareldsGorssel40
720 Zondag in het geel Martijn maasepse40
721 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde38
722 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth32
723 bicycle race 1 bart wichersGorssel30
724 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde30
725 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen30
726 green masjien Jack BotzelGorssel30
727 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello30
728 Hewered h. zuurveldSchalkhaar30
729 Sprintgeweld Alex BosGorssel28
730 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn26
731 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde24
732 Fiesta Silvia DuseboutGorssel23
733 JAVA Jos van AssemaArnhem23
734 Het rode lichtje SnorreGorssel22
735 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn20
736 Morgenrood Rene DommerholtGorssel20
737 Diesel II Isa van DiesenTwello18
738 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel18
739 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen18
740 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen18
741 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo18
742 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen18
743 Loopwagen Joop StegemanHarfsen14
744 Sammie Appelsap Sam BosGorssel12
745 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel9
746 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel4
747 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel4
748 Slaggemist ben nijhofEefde4
749 Zero Points Stefan JansenZutphen4
750 Moldavie Wim MuilermanHarfsen3
751 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel3
752 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer0
753 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn0
754 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen0
755 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven0
756 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer0
757 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde0
758 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen0
759 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen0
760 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer0
761 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello0
762 BOUDATje Allard kolkmanBathmen0
763 Bridgetonia henk van laarTwello0
764 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek0
765 Cryptonia Henk van LaarTwello0
766 de eerste de beste Harry van der WalBathmen0
767 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen0
768 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen0
769 De Hulk Stefan JansenZutphen0
770 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel0
771 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn0
772 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen0
773 De Sleumpies Wesley LansinkEefde0
774 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer0
775 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer0
776 Dick Sac ton muilermanHarfsen0
777 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth0
778 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn0
779 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn0
780 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst0
781 Equip tres vite Wilfred EmckEefde0
782 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen0
783 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen0
784 Frog1 Rick BruggemanGorssel0
785 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal0
786 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
787 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn0
788 Green ARUba remco meijeraruba0
789 Green belongs to me tom aarninkEpse0
790 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer0
791 Green Manalishi Dirk VolkersEefde0
792 Green Mountain Willy TerinkZutphen0
793 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel0
794 Groen als Gras Stefan JansenZutphen0
795 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen0
796 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek0
797 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen0
798 Groene Seep Henry SeepHengelo0
799 Guus Vlotste Guus EmckEefde0
800 Heup ploeg herman rotmanVorden0
801 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen0
802 Hollands glorie SnorreGorssel0
803 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten0
804 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
805 Kats hoeki Stef MarsmanLochem0
806 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem0
807 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem0
808 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
809 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen0
810 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
811 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel0
812 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem0
813 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
814 Mad Max Max van der LindeHeemskerk0
815 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde0
816 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld0
817 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen0
818 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten0
819 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten0
820 No Stress Rene DommerholtGorssel0
821 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel0
822 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld0
823 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
824 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello0
825 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel0
826 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
827 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen0
828 Rappertjes Mennet EmckEefde0
829 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello0
830 Red Choice Bert RietmanHarfsen0
831 Rien du tout Wim OkonEefde0
832 Rioolfiets Bram StegemanGorssel0
833 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen0
834 Route verte Jacco KorenblikHarfsen0
835 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
836 Shit Happens ton muilermanHarfsen0
837 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel0
838 Snelle Jelle gerard roodEefde0
839 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel0
840 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde0
841 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen0
842 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel0
843 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen0
844 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen0
845 Spurters van Saar Saar emckEefde0
846 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel0
847 TeleGoGoGo LoepieGorssel0
848 Triple T Tony ton muilermanHarfsen0
849 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten0
850 Vlotte lotte Erik de JongEpse0
851 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen0
852 Weer geen Punten gerard roodEefde0
853 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse0
854 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen0
855 Wilpse Stoempers John BergerWilp0
856 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse0
857 www purebeauty me milou jansenEpse0