Dag klassement
Uitslag Etappe 16


Dagprijs : een Levensmiddelen pakket aangeboden door Jumbo Brinkman
gewonnen door R. Klaasen uit Zutphen

foto

Quote van de dag : De kleinkinderen trekken me over de streep


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1MATTHEWS Michael4012URAN Rigoberto9
2BOASSON HAGEN Edvald3513FROOME Christopher8
3DEGENKOLB John3014YATES Simon7
4VAN AVERMAET Greg2615LANDA Mikel6
5LAPORTE Christophe2316BARDET Romain5
6KEUKELEIRE Jens2017CARUSO Damiano4
7GALLOPIN Tony1818ARU Fabio3
8BENOOT Tiesj1619QUINTANA Nairo2
9BODNAR Maciej1420ERVITI Imanol1
10HARDY Romain12---
11JANSE VAN RENSBURG Reinardt10laatsteMC LAY DANIEL20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Desperados 1 R. KlaasenZutphen194
2 Bridgetonia henk van laarTwello192
3 Green Mountain Willy TerinkZutphen192
4 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen184
5 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello184
6 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello182
7 Cryptonia Henk van LaarTwello174
8 De Hulk Stefan JansenZutphen174
9 Gewoon Groen gerrit petersGorssel174
10 Green belongs to me tom aarninkEpse174
11 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer174
12 Green Manalishi Dirk VolkersEefde174
13 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo174
14 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen174
15 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem174
16 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld174
17 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel174
18 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen174
19 Rioolfiets Bram StegemanGorssel174
20 www purebeauty me milou jansenEpse174
21 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen171
22 Kats Groen Stef MarsmanLochem171
23 Kats hoeki Stef MarsmanLochem171
24 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello169
25 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen169
26 Team Klaasen A. KlaasenZutphen169
27 Frog1 Rick BruggemanGorssel167
28 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen166
29 bicycle race 1 bart wichersGorssel159
30 Dus dat! R de ruiterHarfsen159
31 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen159
32 green masjien Jack BotzelGorssel159
33 Hewered h. zuurveldSchalkhaar159
34 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen157
35 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer151
36 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn151
37 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven151
38 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer151
39 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen151
40 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer151
41 BOUDATje Allard kolkmanBathmen151
42 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek151
43 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn151
44 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer151
45 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel151
46 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth151
47 Equip tres vite Wilfred EmckEefde151
48 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen151
49 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen151
50 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal151
51 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn151
52 Green ARUba remco meijeraruba151
53 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel151
54 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen151
55 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen151
56 Groene Seep Henry SeepHengelo151
57 Heup ploeg herman rotmanVorden151
58 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen151
59 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel151
60 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen151
61 Mad Max Max van der LindeHeemskerk151
62 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde151
63 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld151
64 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten151
65 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden151
66 Route verte Jacco KorenblikHarfsen151
67 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe151
68 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel151
69 Snelle Jelle gerard roodEefde151
70 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen151
71 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel151
72 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen151
73 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel151
74 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten151
75 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen151
76 Weer net niet Leonie BareldsGorssel151
77 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse151
78 Wilpse Stoempers John BergerWilp151
79 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal149
80 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen148
81 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen148
82 Dick Sac ton muilermanHarfsen148
83 Groen als Gras Stefan JansenZutphen148
84 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten148
85 Shit Happens ton muilermanHarfsen148
86 Triple T Tony ton muilermanHarfsen148
87 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam147
88 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten147
89 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen146
90 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen146
91 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen145
92 sanetario Annelies BruggemanGorssel145
93 Spurters van Saar Saar emckEefde145
94 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen144
95 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel144
96 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe144
97 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen144
98 Asfalthappers Wim OkonEefde139
99 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst139
100 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel139
101 No Stress Rene DommerholtGorssel139
102 Rappertjes Mennet EmckEefde136
103 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen136
104 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem134
105 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer133
106 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn133
107 Siem Simone van TongerenDeventer131
108 TeleGoGoGo LoepieGorssel131
109 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe130
110 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel130
111 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn130
112 Maand Juli Patrick klumperHarfsen130
113 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde127
114 Epo 2000 Kjell PakkertLochem126
115 Simba 1 Geert HiethaarGorssel126
116 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen125
117 Guus Vlotste Guus EmckEefde125
118 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde125
119 Ahesie Wessel RuiterkampEpse124
120 Simba 2 Geert hiethaarGorssel124
121 Sprintgeweld Alex BosGorssel124
122 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen123
123 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen121
124 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen121
125 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek121
126 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek121
127 huibs team 2 Henno van ArkBathmen121
128 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel121
129 mevrouw Poppink germa weersZutphen121
130 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello121
131 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen121
132 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen121
133 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel119
134 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn119
135 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel119
136 Dumolin en co martien kamphorstEefde119
137 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen119
138 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel119
139 PAMOX 1 joop blomwarnsveld119
140 PAMOX 2 joop blomwarnsveld119
141 Pieter Post Miranda MeijerGorssel119
142 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel118
143 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen118
144 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen118
145 Josi Silvia DuseboutGorssel118
146 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden118
147 Wigo 2 Wil GommansVenray118
148 Bleub Bea BleuminkZutphen117
149 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde116
150 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar116
151 de eerste de beste Harry van der WalBathmen116
152 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem116
153 De Sleumpies Wesley LansinkEefde116
154 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer116
155 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen116
156 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen116
157 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen116
158 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen116
159 Leuf-NL LeufGorssel116
160 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen116
161 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel116
162 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel116
163 wijmat1 Geert HiethaarGorssel116
164 kupje 2009 Jeroen PetersEpse115
165 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar114
166 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel114
167 De grote molen Marko DommerholtBathmen114
168 Desperados 3 R. KlaasenZutphen114
169 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel114
170 GALTY Gertie WichersHarfsen114
171 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer114
172 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse114
173 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten114
174 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello114
175 Knoefermans II wietse knoefRuurlo114
176 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar114
177 Levadi Lenny van DinterenDeventer114
178 R.S.N Roofing Service NLBrummen114
179 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo114
180 Team Fonz Fons SmitBathmen114
181 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel114
182 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello114
183 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo114
184 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen114
185 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem113
186 PuraVida! Rene DommerholtGorssel113
187 Peppa Pig Liam BruggemanEefde112
188 Roode brug peter bruggemanGorssel112
189 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven111
190 Diesel IV Marcel van DiesenTwello111
191 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht111
192 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld111
193 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen111
194 L.D. Lien DuteweertBathmen111
195 Let s go wis rene wiskampWarnsveld111
196 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten111
197 Toby Silvia DuseboutGorssel111
198 Chelsea G. van GurpTwello110
199 desparados 6 r.klaasenzutphen110
200 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn110
201 gezellig he Monique LubbersenBathmen109
202 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel109
203 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven109
204 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde109
205 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen108
206 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld108
207 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord108
208 Team helmflower Martijn Jansentwello108
209 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel106
210 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel106
211 de Boswachter Jeroen WendtGorssel106
212 Wigo Wil GommansVenray106
213 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse105
214 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth104
215 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen104
216 Katwijk Marijke DeelstraDeventer104
217 Plas Ploeg herman rotmanVorden104
218 Schotilion Wim van SchootenDeventer104
219 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld104
220 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen103
221 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel103
222 Frog Rick BruggemanGorssel102
223 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel102
224 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde101
225 JaJo Jan StegemanGorssel101
226 Kogeltje Jan StegemanGorssel101
227 Lettele Thomas te BoekhorstLettele101
228 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen100
229 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten100
230 sprakels toppens marco winterswijk100
231 De Wolven Elsebee DirksenGorssel99
232 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 99
233 Quickrider Jo BrinkhuisEefde99
234 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde99
235 Traper Holland Henk van TilVoorst99
236 Uit de losse pols John BergerWilp99
237 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen98
238 Geel ARUba Remco Meijeraruba98
239 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe98
240 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp98
241 MOTO 1 Alex BosGorssel98
242 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel97
243 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten97
244 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel96
245 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel95
246 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek95
247 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe95
248 Kats for first Stef MarsmanLochem95
249 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld95
250 Spaki United Roy SmallegoorZutphen95
251 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen95
252 Vis Jos TiebotDeventer95
253 Oodie Poalie Bas klosterseefde94
254 sieb Ronald DijkermanEpse94
255 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen93
256 Froom Froom ton muilermanHarfsen93
257 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn93
258 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen93
259 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel93
260 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel93
261 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn93
262 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel93
263 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer93
264 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer92
265 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel92
266 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde92
267 Kats Rambam Stef MarsmanLochem92
268 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen92
269 Achterop John BergerWilp91
270 Asjemenou Loek prinsDeventer91
271 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen91
272 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde91
273 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello91
274 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel91
275 Buurse FC Lieke OnlandGorssel91
276 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel91
277 col du rei Jeroen ReilinkBathmen91
278 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse91
279 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen91
280 De Hete Bakker Piet JansenZutphen91
281 De Plotters Mennet EmckEefde91
282 Diesel II Isa van DiesenTwello91
283 Dikke banden club Erik klumperHarfsen91
284 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde91
285 FayBo Jan StegemanGorssel91
286 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo91
287 Karreman Tonnie HolmerHarfsen91
288 Knoefermans I wietse knoefRuurlo91
289 Last minute Maarten WaandersGorssel91
290 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen91
291 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe91
292 N.B Nico BeusekampGorssel91
293 Niemand Rian van HoltenGorssel91
294 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel91
295 Petje Af gerard roodEefde91
296 Pinkel henk van laarTwello91
297 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld91
298 Se John RouwenhorstGorssel91
299 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde91
300 topteamub b. michoriuseefde91
301 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello91
302 Westerboys Rob WesterweelDeventer91
303 Wimmie Tom StorminkGorssel91
304 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten91
305 Zoukai Kelly ten HaveEefde91
306 desparados 5 r.klaasenzutphen90
307 Distance Tom van SchootenDeventer90
308 Vlotte lotte Erik de JongEpse90
309 Wie frank van holtenGorssel90
310 XENA jan klumperharfsen90
311 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel89
312 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek89
313 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek89
314 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend88
315 Beus 1 Evert BeusekampGorssel88
316 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam88
317 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar88
318 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen88
319 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem88
320 de heer Poppink freek weersZutphen88
321 De Sjoerds William PoesseBathmen88
322 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde88
323 Diesel III Marcel van DiesenTwello88
324 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam88
325 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen88
326 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel88
327 Gejonite Gerrie van Triest Epe 88
328 Golden Wonder Hans KasteelOene88
329 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer88
330 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren88
331 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst88
332 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel88
333 Laumar Laurens SpijkermanWijhe88
334 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen88
335 Louis Louis Mika Smedingazutphen88
336 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde88
337 Sjas Patat Paul RoetertBathmen88
338 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp88
339 Stogo E.M. StorminkGorssel88
340 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)88
341 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen88
342 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel88
343 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth88
344 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde88
345 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele88
346 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel88
347 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel87
348 op de valreep ben nijhofEefde87
349 De Popkes Jolande StegemanGorssel86
350 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld86
351 Fruitje Rob FruijtierVaassen86
352 jekko's Jack BotzelGorssel86
353 Saar dr 5e Saar emckEefde86
354 Team Johan Johan van ZettenRaalte86
355 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe86
356 Bouke Leuf Gorssel85
357 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo85
358 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel85
359 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel85
360 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer85
361 Tourien dorien kamphorstEefde85
362 8B Johan van OmmenEpse84
363 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren84
364 Alwins Stars alwin van voorstTwello84
365 Amilli Milan HaakHarfsen84
366 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn84
367 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen84
368 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen84
369 Booze Brother Wim OkonEefde84
370 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen84
371 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth84
372 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde84
373 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen84
374 De Gegrilde Duif albert roordingEefde84
375 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen84
376 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld84
377 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn84
378 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn84
379 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde84
380 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen84
381 EMS E.M. StorminkGorssel84
382 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart84
383 Guinness by night Paul WintersBathmen84
384 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda84
385 hilbert eb wichersKring van Dorth84
386 Hooggebergte henk van laarTwello84
387 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen84
388 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde84
389 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten84
390 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten84
391 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten84
392 Justice Eddie LeunkHarfsen84
393 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo84
394 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel84
395 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen84
396 Le Moustache SnorreGorssel84
397 Le soleil 1 A MeijerGorssel84
398 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen84
399 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen84
400 Marlay Martin MeulenbrugDeventer84
401 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel84
402 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld84
403 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel84
404 Pletov Arno PletteEpse84
405 Polletje FC roy polTwello84
406 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen84
407 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen84
408 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel84
409 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel84
410 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk84
411 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen84
412 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp84
413 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen84
414 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse84
415 Tolle United Jeroen van de TolEefde84
416 Tour de Sepio Henry SeepHengelo84
417 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst84
418 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn84
419 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello84
420 Voorst Gerrit KruitboschVoorst84
421 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen84
422 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde83
423 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel83
424 MDFC Marc DaemsDeventer83
425 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen83
426 Traper Voorst Henk van TilVoorst83
427 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk83
428 KARPEL Robin SchildwachtWierden82
429 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel82
430 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 82
431 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello82
432 Station Ferdi van SchootenDeventer82
433 van alles wat Marjan DommerholtGorssel82
434 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld81
435 Bredase bende Harold ScheepersBreda81
436 Daan C v TriestEpe81
437 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 81
438 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem81
439 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet81
440 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel81
441 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen81
442 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde81
443 Jip Willy TerinkZutphen81
444 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst81
445 Kowet 86 Remco BeltmanEefde81
446 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel81
447 Supertrain Willy TerinkZutphen81
448 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe81
449 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen81
450 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen81
451 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen80
452 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen79
453 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel79
454 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel79
455 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel79
456 de grote hazen ron yanseWijchen78
457 Enschede Luuk SoumanEnschede78
458 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn78
459 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst78
460 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel77
461 Wheelman Marcel KooijZutphen76
462 Kats Prologi Stef MarsmanLochem75
463 bugsie Aaldert BakkerGorssel74
464 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek74
465 Door gaan Erwin MeijerEefde74
466 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe74
467 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen74
468 First Week Stefan JansenZutphen74
469 Kale tien Erwin jimminkHarfsen74
470 Klimpie G VijgeEpe74
471 Leeuwarden Lars SoumanDeventer74
472 Lucky Thijs Pim MogezompEefde74
473 Verena on Tour Verena PetersGorssel74
474 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede74
475 Piranto Robert Jan EmckEefde72
476 B en T Bollen Tim KamphorstEefde71
477 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel71
478 Hampita H. VijgeEpe71
479 Masquenada Wim DalhuisenGorssel71
480 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen71
481 Zondag in het geel Martijn maasepse70
482 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse69
483 palinkovic b.michoriuseefde69
484 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse69
485 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld68
486 Bergaf John BergerWilp67
487 De neus Hans SmedingaZutphen67
488 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel67
489 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen67
490 Tuiches Hester BolinkGorssel67
491 Walrijders eric ten woldeEpse 67
492 Elisa Wim MuilermanHarfsen66
493 Guus 7e Guus EmckEefde66
494 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn66
495 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse66
496 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen66
497 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel65
498 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen65
499 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen65
500 Bergsen Sofieke DirksenDiemen65
501 Beus 2 Willy BeusekampGorssel65
502 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen65
503 Bruce Roland BruggemanLaren65
504 Buttanelli Bart caneelZutphen65
505 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen65
506 D.Z.W.H J. Fransenharfsen65
507 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk65
508 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen65
509 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen65
510 Dranghek Jasper van HaasterGorssel65
511 Easyrider jo brinkhuisEefde65
512 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn65
513 Federer himself Robin SchildwachtWierden65
514 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen65
515 Feskovic f.michoriushaaksbergen65
516 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn65
517 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel65
518 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal65
519 Go Dylan Bert WesseldijkLaren65
520 Golden Dream Bert WesseldijkLaren65
521 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer65
522 HenketTDF Henk NikkelsBathmen65
523 Histoire Henk BlueminkDeventer65
524 King Mark Bert WesseldijkLaren65
525 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel65
526 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen65
527 Luna Anita JimminkHarfsen65
528 Op en Top! Stefan JansenZutphen65
529 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek65
530 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen65
531 Paniaqua Dirk VolkersEefde65
532 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn65
533 Seppio Sepp JansenZutphen65
534 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen65
535 Team Ankie Anne StorminkGorssel65
536 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen65
537 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen65
538 The Winner Cornelis JanApeldoorn65
539 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel65
540 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel65
541 Wie Weet Bert WesseldijkLaren65
542 Wilirotrw willy terinkZutphen65
543 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen65
544 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel64
545 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem64
546 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel64
547 Wolfspak Johan VisserGorssel64
548 Cuba Libre Richard TuitertGorssel63
549 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen63
550 BMGZ michael vooistwello62
551 Bucherons Tjeerd bosGorssel62
552 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen62
553 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel62
554 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen62
555 Petje Op gerard roodEefde62
556 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde62
557 The King of Birds Pim WarrisEefde62
558 Wooden Shoes gert klompGorssel62
559 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel62
560 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld61
561 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen60
562 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe60
563 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer60
564 Puntstuk Randy DouglasGorssel60
565 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn60
566 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel59
567 100% anti di luca tom aarninkEpse58
568 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen58
569 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen58
570 Alco List ton muilermanHarfsen58
571 bergmuis allard kolkmanBathmen58
572 Bergop John BergerWilp58
573 Bro's before Ho's rob en hanszutphen58
574 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel58
575 Con Domen ton muilermanHarfsen58
576 Coruxo FC Jaco kosterGorssel58
577 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen58
578 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel58
579 De laatste man rens kolkmanBathmen58
580 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel58
581 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen58
582 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen58
583 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen58
584 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen58
585 Gewoon Geel gerrit petersGorssel58
586 Going Wild Michiel de WildZutphen58
587 Guus Bergop Guus EmckEefde58
588 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo58
589 Het geplukte kippetje hente roordingeefde58
590 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp58
591 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele58
592 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen58
593 Hot Chili Stefan JansenZutphen58
594 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel58
595 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde58
596 Jaws! Sven BeusekampGorssel58
597 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen58
598 Karinettdf Henk NikkelsBathmen58
599 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem58
600 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen58
601 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer58
602 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam58
603 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld58
604 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel58
605 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen58
606 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel58
607 NW Cycling niek wolterstwello58
608 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam58
609 otak zutphen Rolf LinkerGorssel58
610 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen58
611 Schlichter Lars SchlichterHengelo58
612 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen58
613 spongelin Lincy BeusekampGorssel58
614 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen58
615 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel58
616 Taxi GILBERT Erik de JongEpse58
617 Team Geel Niek PetersGorssel58
618 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen58
619 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn58
620 Torcida Paul WintersBathmen58
621 Tour de Lars Lars PetersGorssel58
622 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde58
623 Yellow Dream Willy TerinkZutphen58
624 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar58
625 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn57
626 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer57
627 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem57
628 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen57
629 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth57
630 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel57
631 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen56
632 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten56
633 Binky Geralda PelgrumHarfsen55
634 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen55
635 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart55
636 Hilgu Michel DommerholtHarfsen55
637 Puk Willy TerinkZutphen55
638 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp55
639 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde55
640 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel55
641 vol gas arjen tuitertokkenbroek55
642 rinske lieke Ronald DijkermanEpse54
643 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 53
644 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen53
645 bicycle race 3 Bart WichersGorssel53
646 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem53
647 Engert Rietman Engert RietmanBathmen53
648 Stamgasten Bertus StorminkGorssel53
649 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde53
650 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen53
651 B D Ben DuteweertBathmen52
652 ICI Paris Truus prinsDeventer52
653 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel52
654 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel51
655 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen51
656 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen51
657 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde51
658 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen51
659 Nebula FC Ruben LansinkHouten51
660 No mountain high enough tom aarninkEpse51
661 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel51
662 Polderboys Polka lubert gerritsTwello51
663 Raddraaiers Frits KoersEpse51
664 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel51
665 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn50
666 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen50
667 Kappies Erik StrookappeLaren50
668 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem49
669 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel49
670 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel48
671 De Beun C v TriestEpe48
672 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer48
673 Sannie c v TriestEpe48
674 Superboeren Pim de VogelDoetinchem48
675 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld46
676 Men in Black rene wiskampWarnsveld46
677 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel46
678 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen45
679 De Heuve 3 Henk RonkZutphen45
680 Enniessee Jelle WilsNijmegen45
681 Legally Blondes ilona prinsenGorssel45
682 De Dominee rene wiskampWarnsveld44
683 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer44
684 Desperados 2 R. KlaasenZutphen44
685 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld44
686 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn44
687 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen44
688 Knudde Willem MogezompGorssel44
689 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe44
690 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen43
691 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen43
692 Hollands glorie SnorreGorssel42
693 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen41
694 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel41
695 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer41
696 Woodpecker Gerard HissinkGorssel41
697 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde40
698 desparados 4 r.klaasenzutphen40
699 Diesel I Luc van DiesenTwello40
700 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem40
701 Koekoekje Wilma BakkerGorssel40
702 top off the hill Harry van der WalBathmen40
703 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde40
704 Alwinn Alwin van VoorstTwello39
705 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen39
706 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer39
707 Hans Wichers Hans WichersJoppe39
708 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten39
709 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen38
710 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer38
711 Fiesta Silvia DuseboutGorssel38
712 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten38
713 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen36
714 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen36
715 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen34
716 bicycle race 2 bart wichersGorssel34
717 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen34
718 Bollen ARUba remco meijeraruba34
719 Bolletje Seep Henry SeepHengelo34
720 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel34
721 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen34
722 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer34
723 de Klimbok John RouwenhorstGorssel34
724 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen34
725 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel34
726 Dies Wichers Dies WichersJoppe34
727 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel34
728 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem34
729 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde34
730 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel34
731 Hilbillies Raymond LinthorstTwello34
732 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen34
733 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem34
734 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel34
735 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel34
736 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen34
737 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen34
738 Simba 3 Geert HiethaarGorssel34
739 Spartacus Arianne MeijerGorssel34
740 Struggle Willem MeijerGorssel34
741 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen34
742 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen34
743 Imkie Imke van Holtengorssel33
744 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen33
745 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen33
746 SOIS Paul van der VeenLochem33
747 Sjembek Jurgen PetersEefde32
748 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen32
749 Berg en Dal henk van laarTwello31
750 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer31
751 Dolle bolle Erik de JongEpse31
752 Kats Berg Stef MarsmanLochem31
753 klein verzet Jack BotzelGorssel31
754 Romax Gerton AlbersGorssel31
755 Same same but different Rene DommerholtGorssel31
756 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen31
757 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen29
758 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse29
759 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel29
760 Toos Eb WichersKring van Dorth29
761 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 28
762 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 28
763 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen27
764 Graaf Battum Jan graveBathmen27
765 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn27
766 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen27
767 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello27
768 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven25
769 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel25
770 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel25
771 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen25
772 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello25
773 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth25
774 Corleonne C v TriestEpe25
775 De Beunhazen Auke LefeberBathmen25
776 De Bramel ploeg herman rotmanVorden25
777 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar25
778 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn25
779 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel25
780 de toerist Lieke LubbersenBathmen25
781 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen25
782 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem25
783 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 25
784 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe25
785 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen25
786 JAVA Jos van AssemaArnhem25
787 je mappelle Willem MeijerGorssel25
788 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel25
789 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel25
790 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel25
791 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen25
792 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten25
793 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel25
794 Strava KOM gerben beunkBathmen25
795 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel25
796 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen25
797 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel25
798 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen25
799 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo25
800 VZ Army Jan van ZantenZutphen25
801 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel24
802 Ijle Lucht wim OkonEefde24
803 Vin rouge Annette wintersBathmen24
804 De Broake 17 Harry van der WalBathmen22
805 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth22
806 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel22
807 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen22
808 rock around the clock Harry van der WalBathmen22
809 uutvlog Gerry van der WalBathmen22
810 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen22
811 de Veldhof Piet TijdemanGorssel20
812 Kloete zakken Carlos MendezGorssel20
813 Moldavie Wim MuilermanHarfsen20
814 Berg tegen Opzien gerard roodEefde18
815 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen18
816 BMGZ 2 michael vooistwello18
817 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen18
818 De Witpen Piet JansenZutphen18
819 Dijkie erik van dijkgorssel18
820 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse18
821 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen18
822 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe18
823 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel18
824 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen18
825 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn18
826 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen18
827 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek18
828 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen18
829 Veenstade Willy van EssenVaassen18
830 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen18
831 go ahead bikes John BoeijenDeventer17
832 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde17
833 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen17
834 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen16
835 Loopwagen Joop StegemanHarfsen16
836 Sammie Appelsap Sam BosGorssel16
837 Weer geen Punten gerard roodEefde16
838 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen15
839 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe15
840 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel15
841 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel15
842 Slaggemist ben nijhofEefde12
843 Het rode lichtje SnorreGorssel11
844 Stuurloos Jan StegemanGorssel9
845 Freleo Leonie WoutersTilburg8
846 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse8
847 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen7
848 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel7
849 Red Choice Bert RietmanHarfsen1
850 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde0
851 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel0
852 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel0
853 Morgenrood Rene DommerholtGorssel0
854 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten0
855 Rien du tout Wim OkonEefde0
856 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel0
857 Zero Points Stefan JansenZutphen0