Dag klassement
Uitslag Etappe 15


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Schoonheidssalon L’Esthétique
gewonnen door Jelle Wils uit Nijmegen

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1MOLLEMA Bauke4012CARUSO Damiano9
2ULISSI Diego3513NAVARRO Daniel8
3GALLOPIN Tony3014PERICHON Pierre Luc7
4ROGLIC Primoz2615MOINARD Amael6
5BARGUIL WARREN2316MATTHEWS Michael5
6ROCHE Nicolas2017LAMMERTINK Maurits4
7CALMEJANE Lilian1818MATE MARDONES Luis Angel3
8BAKELANTS Jan1619HARDY Romain2
9PINOT Thibaut1420T. MARTIN Tony1
10PAUWELS Serge12---
11BENOOT Tiesj10laatsteMC LAY DANIEL20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Enniessee Jelle WilsNijmegen134
2 Traper Voorst Henk van TilVoorst133
3 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel130
4 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen123
5 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel116
6 Alwinn Alwin van VoorstTwello110
7 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen110
8 Guus Bergop Guus EmckEefde107
9 Masquenada Wim DalhuisenGorssel107
10 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel101
11 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel101
12 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld100
13 Corleonne C v TriestEpe98
14 Stamgasten Bertus StorminkGorssel98
15 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen95
16 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen94
17 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen94
18 Karreman Tonnie HolmerHarfsen94
19 bicycle race 2 bart wichersGorssel93
20 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde92
21 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello90
22 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 90
23 Hilbillies Raymond LinthorstTwello89
24 klein verzet Jack BotzelGorssel89
25 De Beunhazen Auke LefeberBathmen88
26 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen87
27 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen86
28 Weer net niet Leonie BareldsGorssel86
29 Ijle Lucht wim OkonEefde85
30 Simba 3 Geert HiethaarGorssel85
31 B en T Bollen Tim KamphorstEefde84
32 Elisa Wim MuilermanHarfsen84
33 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 84
34 Josi Silvia DuseboutGorssel84
35 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen83
36 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel83
37 JaJo Jan StegemanGorssel83
38 Gejonite Gerrie van Triest Epe 82
39 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe82
40 L.D. Lien DuteweertBathmen82
41 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel81
42 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel81
43 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp80
44 Nebula FC Ruben LansinkHouten80
45 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen80
46 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp80
47 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen79
48 de Veldhof Piet TijdemanGorssel78
49 Oodie Poalie Bas klosterseefde78
50 Wolfspak Johan VisserGorssel78
51 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel77
52 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen77
53 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen77
54 bugsie Aaldert BakkerGorssel77
55 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel77
56 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld77
57 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen77
58 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel77
59 Quickrider Jo BrinkhuisEefde76
60 Sjembek Jurgen PetersEefde76
61 Traper Holland Henk van TilVoorst76
62 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel75
63 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen75
64 Wheelman Marcel KooijZutphen75
65 Imkie Imke van Holtengorssel74
66 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen74
67 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem73
68 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel72
69 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen72
70 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel72
71 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde72
72 PAMOX 1 joop blomwarnsveld72
73 Roode brug peter bruggemanGorssel72
74 Stogo E.M. StorminkGorssel72
75 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen72
76 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde71
77 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk71
78 desparados 4 r.klaasenzutphen70
79 Hollands glorie SnorreGorssel70
80 JAVA Jos van AssemaArnhem70
81 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem70
82 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld69
83 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen69
84 Bergsen Sofieke DirksenDiemen68
85 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem68
86 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen67
87 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen67
88 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel67
89 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld67
90 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel67
91 Peppa Pig Liam BruggemanEefde67
92 Alwins Stars alwin van voorstTwello66
93 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen66
94 Justice Eddie LeunkHarfsen66
95 Op en Top! Stefan JansenZutphen66
96 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam66
97 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen66
98 Stuurloos Jan StegemanGorssel66
99 Team Johan Johan van ZettenRaalte66
100 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel66
101 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde66
102 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen66
103 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp65
104 Team Klaasen A. KlaasenZutphen65
105 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth63
106 top off the hill Harry van der WalBathmen63
107 uutvlog Gerry van der WalBathmen63
108 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello63
109 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven62
110 BMGZ 2 michael vooistwello62
111 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello62
112 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel62
113 KARPEL Robin SchildwachtWierden62
114 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel62
115 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel62
116 Lucky Thijs Pim MogezompEefde62
117 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen62
118 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel62
119 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe61
120 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer60
121 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde60
122 De Sleumpies Wesley LansinkEefde60
123 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer60
124 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen60
125 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek60
126 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde60
127 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten60
128 No mountain high enough tom aarninkEpse60
129 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld60
130 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel59
131 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel59
132 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel59
133 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk59
134 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth59
135 Uit de losse pols John BergerWilp59
136 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen58
137 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem58
138 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen58
139 Superboeren Pim de VogelDoetinchem58
140 Bro's before Ho's rob en hanszutphen57
141 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek57
142 van alles wat Marjan DommerholtGorssel57
143 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn56
144 Diesel I Luc van DiesenTwello56
145 Bleub Bea BleuminkZutphen55
146 Bridgetonia henk van laarTwello55
147 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel55
148 Feskovic f.michoriushaaksbergen55
149 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen55
150 go ahead bikes John BoeijenDeventer55
151 Green Mountain Willy TerinkZutphen55
152 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele55
153 ICI Paris Truus prinsDeventer55
154 Koekoekje Wilma BakkerGorssel55
155 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse55
156 mevrouw Poppink germa weersZutphen55
157 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen55
158 Toos Eb WichersKring van Dorth55
159 Veenstade Willy van EssenVaassen55
160 Wie frank van holtenGorssel55
161 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren54
162 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer54
163 de heer Poppink freek weersZutphen54
164 De Wolven Elsebee DirksenGorssel54
165 Fiesta Silvia DuseboutGorssel54
166 Hooggebergte henk van laarTwello54
167 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde54
168 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse54
169 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen54
170 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel54
171 Luna Anita JimminkHarfsen54
172 N.B Nico BeusekampGorssel54
173 palinkovic b.michoriuseefde54
174 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen54
175 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel54
176 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse54
177 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel54
178 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen54
179 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem53
180 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem52
181 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn52
182 Desperados 2 R. KlaasenZutphen52
183 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen52
184 Leuf-NL LeufGorssel52
185 Vin rouge Annette wintersBathmen52
186 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld51
187 Desperados 1 R. KlaasenZutphen51
188 Diesel II Isa van DiesenTwello51
189 Dus dat! R de ruiterHarfsen51
190 Katwijk Marijke DeelstraDeventer51
191 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel51
192 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 51
193 Siem Simone van TongerenDeventer51
194 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst51
195 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer50
196 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen50
197 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen50
198 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 50
199 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel50
200 Berg tegen Opzien gerard roodEefde49
201 Chelsea G. van GurpTwello49
202 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe49
203 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen49
204 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen49
205 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen49
206 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen49
207 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten49
208 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel49
209 Polderboys Polka lubert gerritsTwello49
210 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen49
211 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth48
212 Raddraaiers Frits KoersEpse48
213 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer47
214 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel47
215 Simba 2 Geert hiethaarGorssel47
216 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar46
217 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet46
218 EMS E.M. StorminkGorssel46
219 Kogeltje Jan StegemanGorssel46
220 Le Moustache SnorreGorssel46
221 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten46
222 sieb Ronald DijkermanEpse46
223 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe46
224 Wigo 2 Wil GommansVenray46
225 Achterop John BergerWilp45
226 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen45
227 Bredase bende Harold ScheepersBreda45
228 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo45
229 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse45
230 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde45
231 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen45
232 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn45
233 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen45
234 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen45
235 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde45
236 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal45
237 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten45
238 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten45
239 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten45
240 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten45
241 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten45
242 Knoefermans I wietse knoefRuurlo45
243 Knoefermans II wietse knoefRuurlo45
244 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar45
245 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel45
246 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel45
247 Men in Black rene wiskampWarnsveld45
248 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam45
249 PAMOX 2 joop blomwarnsveld45
250 Petje Op gerard roodEefde45
251 Polletje FC roy polTwello45
252 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn45
253 Sammie Appelsap Sam BosGorssel45
254 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel45
255 Team Ankie Anne StorminkGorssel45
256 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel45
257 The Winner Cornelis JanApeldoorn45
258 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse45
259 vol gas arjen tuitertokkenbroek45
260 Voorst Gerrit KruitboschVoorst45
261 Westerboys Rob WesterweelDeventer45
262 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel45
263 De Dominee rene wiskampWarnsveld44
264 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen44
265 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen44
266 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven43
267 Buurse FC Lieke OnlandGorssel43
268 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen43
269 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend42
270 Dumolin en co martien kamphorstEefde42
271 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen42
272 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel42
273 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen42
274 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 41
275 Bergaf John BergerWilp41
276 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen41
277 Dijkie erik van dijkgorssel41
278 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen41
279 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld41
280 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer41
281 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde41
282 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel41
283 Legally Blondes ilona prinsenGorssel41
284 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten41
285 rinske lieke Ronald DijkermanEpse41
286 rock around the clock Harry van der WalBathmen41
287 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen41
288 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse41
289 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen40
290 Bergop John BergerWilp40
291 Binky Geralda PelgrumHarfsen40
292 Bollen ARUba remco meijeraruba40
293 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk40
294 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn40
295 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde40
296 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel40
297 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth40
298 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek40
299 Engert Rietman Engert RietmanBathmen40
300 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel40
301 Knudde Willem MogezompGorssel40
302 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen40
303 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer40
304 Romax Gerton AlbersGorssel40
305 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen40
306 TeleGoGoGo LoepieGorssel40
307 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel40
308 VZ Army Jan van ZantenZutphen40
309 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth40
310 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel39
311 De neus Hans SmedingaZutphen39
312 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen39
313 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer39
314 desparados 5 r.klaasenzutphen39
315 Enschede Luuk SoumanEnschede39
316 Saar dr 5e Saar emckEefde39
317 Station Ferdi van SchootenDeventer39
318 de grote hazen ron yanseWijchen38
319 Hampita H. VijgeEpe38
320 Klimpie G VijgeEpe38
321 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel38
322 Woodpecker Gerard HissinkGorssel38
323 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld37
324 Berg en Dal henk van laarTwello37
325 bicycle race 3 Bart WichersGorssel37
326 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel37
327 de Klimbok John RouwenhorstGorssel37
328 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem37
329 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen37
330 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde37
331 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo37
332 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar37
333 de Boswachter Jeroen WendtGorssel36
334 Maand Juli Patrick klumperHarfsen36
335 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen35
336 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel35
337 Frog1 Rick BruggemanGorssel35
338 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen35
339 Rien du tout Wim OkonEefde35
340 Bolletje Seep Henry SeepHengelo34
341 Freleo Leonie WoutersTilburg33
342 Booze Brother Wim OkonEefde32
343 Bucherons Tjeerd bosGorssel32
344 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem32
345 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel32
346 Diesel IV Marcel van DiesenTwello32
347 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen32
348 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel32
349 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel32
350 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen32
351 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde32
352 First Week Stefan JansenZutphen32
353 Geel ARUba Remco Meijeraruba32
354 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel32
355 gezellig he Monique LubbersenBathmen32
356 Going Wild Michiel de WildZutphen32
357 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen32
358 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen32
359 Jip Willy TerinkZutphen32
360 Kats Prologi Stef MarsmanLochem32
361 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem32
362 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen32
363 Le soleil 1 A MeijerGorssel32
364 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde32
365 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven32
366 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten32
367 Pletov Arno PletteEpse32
368 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde32
369 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen32
370 Spaki United Roy SmallegoorZutphen32
371 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten32
372 Zondag in het geel Martijn maasepse32
373 100% anti di luca tom aarninkEpse31
374 8B Johan van OmmenEpse31
375 Amilli Milan HaakHarfsen31
376 Asfalthappers Wim OkonEefde31
377 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen31
378 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld31
379 bergmuis allard kolkmanBathmen31
380 Beus 2 Willy BeusekampGorssel31
381 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel31
382 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen31
383 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel31
384 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel31
385 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen31
386 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 31
387 De laatste man rens kolkmanBathmen31
388 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel31
389 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen31
390 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel31
391 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen31
392 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen31
393 Diesel III Marcel van DiesenTwello31
394 Distance Tom van SchootenDeventer31
395 Dranghek Jasper van HaasterGorssel31
396 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen31
397 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam31
398 FayBo Jan StegemanGorssel31
399 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen31
400 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel31
401 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel31
402 Guinness by night Paul WintersBathmen31
403 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer31
404 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer31
405 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen31
406 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel31
407 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde31
408 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse31
409 Jaws! Sven BeusekampGorssel31
410 jekko's Jack BotzelGorssel31
411 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen31
412 Karinettdf Henk NikkelsBathmen31
413 Kats Rambam Stef MarsmanLochem31
414 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel31
415 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel31
416 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel31
417 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo31
418 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen31
419 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen31
420 Louis Louis Mika Smedingazutphen31
421 op de valreep ben nijhofEefde31
422 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld31
423 Petje Af gerard roodEefde31
424 Pieter Post Miranda MeijerGorssel31
425 Pinkel henk van laarTwello31
426 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 31
427 Piranto Robert Jan EmckEefde31
428 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello31
429 R.S.N Roofing Service NLBrummen31
430 Schlichter Lars SchlichterHengelo31
431 Se John RouwenhorstGorssel31
432 Simba 1 Geert HiethaarGorssel31
433 Sjas Patat Paul RoetertBathmen31
434 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel31
435 spongelin Lincy BeusekampGorssel31
436 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp31
437 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen31
438 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel31
439 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe31
440 Team Geel Niek PetersGorssel31
441 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen31
442 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen31
443 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel31
444 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn31
445 Tolle United Jeroen van de TolEefde31
446 topteamub b. michoriuseefde31
447 Torcida Paul WintersBathmen31
448 Tour de Lars Lars PetersGorssel31
449 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst31
450 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello31
451 Verena on Tour Verena PetersGorssel31
452 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde31
453 wijmat1 Geert HiethaarGorssel31
454 Wilirotrw willy terinkZutphen31
455 Yellow Dream Willy TerinkZutphen31
456 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel31
457 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse30
458 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde30
459 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen30
460 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen30
461 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde29
462 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven28
463 D.Z.W.H J. Fransenharfsen28
464 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart28
465 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello28
466 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel28
467 Loopwagen Joop StegemanHarfsen28
468 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe28
469 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer28
470 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello28
471 Vis Jos TiebotDeventer28
472 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele28
473 Wimmie Tom StorminkGorssel28
474 XENA jan klumperharfsen28
475 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen27
476 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen27
477 je mappelle Willem MeijerGorssel27
478 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn27
479 Kappies Erik StrookappeLaren27
480 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem27
481 Spartacus Arianne MeijerGorssel27
482 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde27
483 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel27
484 bicycle race 1 bart wichersGorssel26
485 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen26
486 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen26
487 de toerist Lieke LubbersenBathmen26
488 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord26
489 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen26
490 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe26
491 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen26
492 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen26
493 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen25
494 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer25
495 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen25
496 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen25
497 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer25
498 BOUDATje Allard kolkmanBathmen25
499 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek25
500 Cryptonia Henk van LaarTwello25
501 de eerste de beste Harry van der WalBathmen25
502 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen25
503 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen25
504 De Hulk Stefan JansenZutphen25
505 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn25
506 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer25
507 desparados 6 r.klaasenzutphen25
508 Dick Sac ton muilermanHarfsen25
509 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel25
510 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth25
511 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn25
512 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn25
513 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen25
514 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst25
515 Equip tres vite Wilfred EmckEefde25
516 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen25
517 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen25
518 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal25
519 Gewoon Groen gerrit petersGorssel25
520 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen25
521 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn25
522 Green ARUba remco meijeraruba25
523 Green belongs to me tom aarninkEpse25
524 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer25
525 Green Manalishi Dirk VolkersEefde25
526 green masjien Jack BotzelGorssel25
527 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel25
528 Groen als Gras Stefan JansenZutphen25
529 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen25
530 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen25
531 Groene Seep Henry SeepHengelo25
532 Guus Vlotste Guus EmckEefde25
533 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello25
534 Heup ploeg herman rotmanVorden25
535 Hewered h. zuurveldSchalkhaar25
536 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen25
537 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten25
538 Kats Groen Stef MarsmanLochem25
539 Kats hoeki Stef MarsmanLochem25
540 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem25
541 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo25
542 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn25
543 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen25
544 kupje 2009 Jeroen PetersEpse25
545 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen25
546 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel25
547 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem25
548 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen25
549 Let s go wis rene wiskampWarnsveld25
550 Mad Max Max van der LindeHeemskerk25
551 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld25
552 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen25
553 No Stress Rene DommerholtGorssel25
554 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld25
555 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden25
556 Plas Ploeg herman rotmanVorden25
557 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello25
558 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel25
559 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen25
560 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen25
561 Rappertjes Mennet EmckEefde25
562 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello25
563 Rioolfiets Bram StegemanGorssel25
564 Route verte Jacco KorenblikHarfsen25
565 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe25
566 Schotilion Wim van SchootenDeventer25
567 Shit Happens ton muilermanHarfsen25
568 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel25
569 Snelle Jelle gerard roodEefde25
570 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde25
571 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen25
572 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel25
573 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen25
574 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen25
575 Sprintgeweld Alex BosGorssel25
576 Spurters van Saar Saar emckEefde25
577 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel25
578 Team helmflower Martijn Jansentwello25
579 Triple T Tony ton muilermanHarfsen25
580 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten25
581 Vlotte lotte Erik de JongEpse25
582 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen25
583 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse25
584 Wilpse Stoempers John BergerWilp25
585 www purebeauty me milou jansenEpse25
586 B D Ben DuteweertBathmen24
587 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn24
588 Walrijders eric ten woldeEpse 24
589 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen23
590 De Broake 17 Harry van der WalBathmen23
591 Dies Wichers Dies WichersJoppe23
592 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek23
593 Graaf Battum Jan graveBathmen23
594 Hans Wichers Hans WichersJoppe23
595 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel23
596 Strava KOM gerben beunkBathmen23
597 Same same but different Rene DommerholtGorssel22
598 Sannie c v TriestEpe22
599 SOIS Paul van der VeenLochem22
600 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen20
601 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen20
602 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart20
603 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld20
604 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel20
605 sprakels toppens marco winterswijk20
606 Struggle Willem MeijerGorssel20
607 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen20
608 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel20
609 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel19
610 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen19
611 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen19
612 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen19
613 Beus 1 Evert BeusekampGorssel19
614 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel19
615 Bouke Leuf Gorssel19
616 Bruce Roland BruggemanLaren19
617 col du rei Jeroen ReilinkBathmen19
618 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel19
619 De Plotters Mennet EmckEefde19
620 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen19
621 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe19
622 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen19
623 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn19
624 Golden Wonder Hans KasteelOene19
625 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel19
626 Histoire Henk BlueminkDeventer19
627 huibs team 2 Henno van ArkBathmen19
628 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe19
629 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst19
630 Kale tien Erwin jimminkHarfsen19
631 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem19
632 NW Cycling niek wolterstwello19
633 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel19
634 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek19
635 otak zutphen Rolf LinkerGorssel19
636 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo19
637 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel19
638 Team Fonz Fons SmitBathmen19
639 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn19
640 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo19
641 Coruxo FC Jaco kosterGorssel17
642 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel16
643 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen15
644 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn14
645 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen14
646 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe14
647 De Beun C v TriestEpe14
648 De Bramel ploeg herman rotmanVorden14
649 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer14
650 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar14
651 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen14
652 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel14
653 Dolle bolle Erik de JongEpse14
654 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn14
655 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe14
656 Kats Berg Stef MarsmanLochem14
657 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn14
658 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel14
659 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten14
660 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen14
661 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel14
662 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen14
663 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn14
664 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede14
665 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde14
666 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel13
667 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen12
668 Weer geen Punten gerard roodEefde10
669 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen9
670 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse9
671 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel8
672 Kloete zakken Carlos MendezGorssel8
673 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel8
674 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen8
675 Asjemenou Loek prinsDeventer6
676 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel6
677 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar6
678 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen6
679 De grote molen Marko DommerholtBathmen6
680 De Sjoerds William PoesseBathmen6
681 Fruitje Rob FruijtierVaassen6
682 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek6
683 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo6
684 Het geplukte kippetje hente roordingeefde6
685 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren6
686 Laumar Laurens SpijkermanWijhe6
687 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel6
688 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer6
689 Marlay Martin MeulenbrugDeventer6
690 Moldavie Wim MuilermanHarfsen6
691 MOTO 1 Alex BosGorssel6
692 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen6
693 Slaggemist ben nijhofEefde6
694 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen6
695 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen6
696 Toby Silvia DuseboutGorssel6
697 Wigo Wil GommansVenray6
698 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten6
699 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn5
700 Ahesie Wessel RuiterkampEpse5
701 Alco List ton muilermanHarfsen5
702 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel5
703 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn5
704 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe5
705 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde5
706 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen5
707 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam5
708 BMGZ michael vooistwello5
709 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello5
710 Buttanelli Bart caneelZutphen5
711 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel5
712 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen5
713 Con Domen ton muilermanHarfsen5
714 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel5
715 Cuba Libre Richard TuitertGorssel5
716 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar5
717 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen5
718 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth5
719 De Gegrilde Duif albert roordingEefde5
720 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld5
721 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen5
722 De Hete Bakker Piet JansenZutphen5
723 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel5
724 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn5
725 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen5
726 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen5
727 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde5
728 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen5
729 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde5
730 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen5
731 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel5
732 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen5
733 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen5
734 Desperados 3 R. KlaasenZutphen5
735 Dikke banden club Erik klumperHarfsen5
736 Easyrider jo brinkhuisEefde5
737 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen5
738 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht5
739 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn5
740 Epo 2000 Kjell PakkertLochem5
741 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen5
742 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen5
743 Federer himself Robin SchildwachtWierden5
744 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek5
745 Frog Rick BruggemanGorssel5
746 Froom Froom ton muilermanHarfsen5
747 GALTY Gertie WichersHarfsen5
748 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen5
749 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn5
750 Gewoon Geel gerrit petersGorssel5
751 Go Dylan Bert WesseldijkLaren5
752 Golden Dream Bert WesseldijkLaren5
753 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer5
754 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer5
755 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo5
756 HenketTDF Henk NikkelsBathmen5
757 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda5
758 hilbert eb wichersKring van Dorth5
759 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek5
760 Hot Chili Stefan JansenZutphen5
761 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten5
762 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel5
763 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel5
764 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst5
765 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen5
766 Kats for first Stef MarsmanLochem5
767 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem5
768 King Mark Bert WesseldijkLaren5
769 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel5
770 Last minute Maarten WaandersGorssel5
771 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen5
772 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen5
773 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer5
774 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam5
775 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen5
776 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen5
777 Leeuwarden Lars SoumanDeventer5
778 Lettele Thomas te BoekhorstLettele5
779 Levadi Lenny van DinterenDeventer5
780 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel5
781 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen5
782 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen5
783 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe5
784 MDFC Marc DaemsDeventer5
785 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden5
786 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld5
787 Niemand Rian van HoltenGorssel5
788 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel5
789 Paniaqua Dirk VolkersEefde5
790 Puk Willy TerinkZutphen5
791 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld5
792 PuraVida! Rene DommerholtGorssel5
793 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen5
794 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen5
795 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen5
796 sanetario Annelies BruggemanGorssel5
797 Seppio Sepp JansenZutphen5
798 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel5
799 Supertrain Willy TerinkZutphen5
800 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn5
801 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen5
802 Taxi GILBERT Erik de JongEpse5
803 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)5
804 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen5
805 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen5
806 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp5
807 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen5
808 The King of Birds Pim WarrisEefde5
809 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen5
810 Tour de Sepio Henry SeepHengelo5
811 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel5
812 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel5
813 Tuiches Hester BolinkGorssel5
814 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal5
815 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen5
816 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel5
817 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen5
818 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello5
819 Wie Weet Bert WesseldijkLaren5
820 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse5
821 Wooden Shoes gert klompGorssel5
822 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen5
823 Zoukai Kelly ten HaveEefde5
824 Red Choice Bert RietmanHarfsen4
825 Zero Points Stefan JansenZutphen4
826 Morgenrood Rene DommerholtGorssel3
827 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen1
828 De Heuve 3 Henk RonkZutphen1
829 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde1
830 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde1
831 Door gaan Erwin MeijerEefde1
832 Hilgu Michel DommerholtHarfsen1
833 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn1
834 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel1
835 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel1
836 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen0
837 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer0
838 Daan C v TriestEpe0
839 De Popkes Jolande StegemanGorssel0
840 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer0
841 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde0
842 De Witpen Piet JansenZutphen0
843 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel0
844 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen0
845 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel0
846 Guus 7e Guus EmckEefde0
847 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem0
848 Het rode lichtje SnorreGorssel0
849 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde0
850 Kowet 86 Remco BeltmanEefde0
851 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer0
852 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel0
853 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten0
854 Puntstuk Randy DouglasGorssel0
855 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde0
856 Tourien dorien kamphorstEefde0
857 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen0