Dag klassement
Uitslag Etappe 14


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Rene Vos Outdoor & Sports
gewonnen door Gerrit Enderink uit Joppe

foto

Quote van de dag : De machos uit Joppe komen er aan


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1MATTHEWS Michael4012STYBAR Zdenek9
2VAN AVERMAET Greg3513YATES Simon8
3BOASSON HAGEN Edvald3014BAKELANTS Jan7
4GILBERT Philippe2615MARTENS Paul6
5MC CARTHY Jay2316CIMOLAI Davide5
6COLBRELLI Sonny2017BOUHANNI Nacer4
7FROOME Christopher1818CLARKE Simon3
8D. MARTIN Daniel1619MARCATO Marco2
9URAN Rigoberto1420LANDA Mikel1
10BENOOT Tiesj12---
11BARDET Romain10laatsteWELLENS Tim20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe199
2 Josi Silvia DuseboutGorssel187
3 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen183
4 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam183
5 Pieter Post Miranda MeijerGorssel179
6 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo176
7 Asfalthappers Wim OkonEefde173
8 Dus dat! R de ruiterHarfsen173
9 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen173
10 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen173
11 Hewered h. zuurveldSchalkhaar173
12 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel171
13 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen171
14 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen171
15 Bredase bende Harold ScheepersBreda169
16 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen169
17 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel169
18 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel169
19 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 169
20 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel169
21 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp169
22 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal169
23 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen169
24 PAMOX 2 joop blomwarnsveld163
25 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten163
26 Ahesie Wessel RuiterkampEpse161
27 Simba 1 Geert HiethaarGorssel161
28 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen160
29 Bridgetonia henk van laarTwello160
30 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen160
31 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello160
32 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen158
33 Buurse FC Lieke OnlandGorssel157
34 Distance Tom van SchootenDeventer157
35 Epo 2000 Kjell PakkertLochem157
36 Let s go wis rene wiskampWarnsveld157
37 Pinkel henk van laarTwello157
38 Zoukai Kelly ten HaveEefde157
39 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk156
40 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn155
41 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer155
42 BOUDATje Allard kolkmanBathmen155
43 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek155
44 Cryptonia Henk van LaarTwello155
45 De Hulk Stefan JansenZutphen155
46 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn155
47 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer155
48 Equip tres vite Wilfred EmckEefde155
49 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen155
50 Gewoon Groen gerrit petersGorssel155
51 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer155
52 Green Manalishi Dirk VolkersEefde155
53 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel155
54 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen155
55 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen155
56 Kats hoeki Stef MarsmanLochem155
57 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen155
58 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem155
59 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten155
60 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel155
61 Rioolfiets Bram StegemanGorssel155
62 Route verte Jacco KorenblikHarfsen155
63 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel155
64 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel155
65 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen155
66 Sprintgeweld Alex BosGorssel155
67 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel155
68 TeleGoGoGo LoepieGorssel155
69 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse155
70 Wilpse Stoempers John BergerWilp155
71 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn154
72 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel153
73 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel153
74 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld153
75 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel153
76 hilbert eb wichersKring van Dorth153
77 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel153
78 wijmat1 Geert HiethaarGorssel153
79 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello151
80 De Hete Bakker Piet JansenZutphen151
81 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo151
82 JaJo Jan StegemanGorssel151
83 Team helmflower Martijn Jansentwello151
84 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek150
85 op de valreep ben nijhofEefde150
86 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 149
87 Polletje FC roy polTwello149
88 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen149
89 bicycle race 1 bart wichersGorssel147
90 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam147
91 green masjien Jack BotzelGorssel147
92 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello147
93 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst147
94 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld147
95 Se John RouwenhorstGorssel147
96 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel147
97 Westerboys Rob WesterweelDeventer147
98 Hooggebergte henk van laarTwello145
99 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen145
100 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen145
101 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel143
102 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth143
103 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda143
104 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld143
105 Peppa Pig Liam BruggemanEefde143
106 Roode brug peter bruggemanGorssel143
107 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel143
108 Snelle Jelle gerard roodEefde143
109 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen143
110 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel143
111 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn143
112 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen142
113 GALTY Gertie WichersHarfsen142
114 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld142
115 sanetario Annelies BruggemanGorssel142
116 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld141
117 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem141
118 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen141
119 Frog1 Rick BruggemanGorssel141
120 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe141
121 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen141
122 MOTO 1 Alex BosGorssel141
123 Simba 2 Geert hiethaarGorssel141
124 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel141
125 XENA jan klumperharfsen141
126 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren139
127 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar139
128 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde139
129 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 139
130 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen139
131 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn139
132 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn139
133 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar139
134 Plas Ploeg herman rotmanVorden139
135 Siem Simone van TongerenDeventer139
136 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen139
137 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst139
138 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo139
139 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen139
140 Diesel II Isa van DiesenTwello138
141 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn138
142 de Boswachter Jeroen WendtGorssel137
143 Diesel III Marcel van DiesenTwello137
144 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde137
145 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren137
146 jekko's Jack BotzelGorssel137
147 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel137
148 mevrouw Poppink germa weersZutphen137
149 N.B Nico BeusekampGorssel137
150 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn137
151 Wie frank van holtenGorssel137
152 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel136
153 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel136
154 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel135
155 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen135
156 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek135
157 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel135
158 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden135
159 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven134
160 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen134
161 Heup ploeg herman rotmanVorden134
162 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel134
163 Mad Max Max van der LindeHeemskerk134
164 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen134
165 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten134
166 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen133
167 Men in Black rene wiskampWarnsveld133
168 PAMOX 1 joop blomwarnsveld133
169 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde133
170 Team Klaasen A. KlaasenZutphen133
171 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem132
172 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde131
173 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen131
174 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer131
175 huibs team 2 Henno van ArkBathmen131
176 Knoefermans I wietse knoefRuurlo131
177 Niemand Rian van HoltenGorssel131
178 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe131
179 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth131
180 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello131
181 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen130
182 Going Wild Michiel de WildZutphen130
183 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel130
184 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel130
185 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen130
186 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen130
187 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer129
188 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen129
189 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer129
190 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello129
191 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde129
192 Diesel IV Marcel van DiesenTwello129
193 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen129
194 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth129
195 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal129
196 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn129
197 Green ARUba remco meijeraruba129
198 Green belongs to me tom aarninkEpse129
199 Green Mountain Willy TerinkZutphen129
200 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek129
201 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen129
202 Groene Seep Henry SeepHengelo129
203 Justice Eddie LeunkHarfsen129
204 Kats Groen Stef MarsmanLochem129
205 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel129
206 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen129
207 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel129
208 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde129
209 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld129
210 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld129
211 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden129
212 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello129
213 PuraVida! Rene DommerholtGorssel129
214 R.S.N Roofing Service NLBrummen129
215 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe129
216 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen129
217 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen129
218 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel129
219 Weer net niet Leonie BareldsGorssel129
220 www purebeauty me milou jansenEpse129
221 Desperados 1 R. KlaasenZutphen128
222 Dumolin en co martien kamphorstEefde128
223 Achterop John BergerWilp127
224 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend127
225 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen127
226 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen127
227 col du rei Jeroen ReilinkBathmen127
228 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe127
229 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse127
230 De grote molen Marko DommerholtBathmen127
231 Dikke banden club Erik klumperHarfsen127
232 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht127
233 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld127
234 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse127
235 Katwijk Marijke DeelstraDeventer127
236 Last minute Maarten WaandersGorssel127
237 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde127
238 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen127
239 Sjas Patat Paul RoetertBathmen127
240 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp127
241 Team Fonz Fons SmitBathmen127
242 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe127
243 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde127
244 topteamub b. michoriuseefde127
245 Tour de Sepio Henry SeepHengelo127
246 Tourien dorien kamphorstEefde127
247 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld127
248 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn127
249 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen127
250 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel126
251 de eerste de beste Harry van der WalBathmen125
252 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen125
253 Kogeltje Jan StegemanGorssel125
254 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel125
255 No Stress Rene DommerholtGorssel125
256 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen125
257 sprakels toppens marco winterswijk125
258 Woodpecker Gerard HissinkGorssel125
259 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn123
260 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen123
261 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth123
262 De Gegrilde Duif albert roordingEefde123
263 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld123
264 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde123
265 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen123
266 EMS E.M. StorminkGorssel123
267 Guinness by night Paul WintersBathmen123
268 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer123
269 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde123
270 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten123
271 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten123
272 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello123
273 Knoefermans II wietse knoefRuurlo123
274 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen123
275 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello123
276 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo123
277 Schotilion Wim van SchootenDeventer123
278 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel123
279 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde123
280 Tolle United Jeroen van de TolEefde123
281 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel123
282 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello123
283 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel123
284 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe122
285 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen122
286 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen122
287 Froom Froom ton muilermanHarfsen122
288 De Popkes Jolande StegemanGorssel121
289 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen121
290 Guus Vlotste Guus EmckEefde120
291 8B Johan van OmmenEpse119
292 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven119
293 Alwins Stars alwin van voorstTwello119
294 Amilli Milan HaakHarfsen119
295 Booze Brother Wim OkonEefde119
296 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen119
297 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel119
298 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen119
299 Jip Willy TerinkZutphen119
300 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst119
301 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem119
302 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo119
303 Maand Juli Patrick klumperHarfsen119
304 Marlay Martin MeulenbrugDeventer119
305 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven119
306 Oodie Poalie Bas klosterseefde119
307 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel119
308 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen119
309 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen119
310 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk119
311 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen119
312 Toby Silvia DuseboutGorssel119
313 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel119
314 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde117
315 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen116
316 Buttanelli Bart caneelZutphen116
317 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen116
318 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen116
319 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen116
320 Easyrider jo brinkhuisEefde116
321 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel116
322 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal116
323 Kats Rambam Stef MarsmanLochem116
324 The King of Birds Pim WarrisEefde116
325 Asjemenou Loek prinsDeventer115
326 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen115
327 De Plotters Mennet EmckEefde115
328 FayBo Jan StegemanGorssel115
329 Gejonite Gerrie van Triest Epe 115
330 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel115
331 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde115
332 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)115
333 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen114
334 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel114
335 otak zutphen Rolf LinkerGorssel114
336 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen114
337 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel114
338 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse113
339 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel113
340 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen113
341 First Week Stefan JansenZutphen113
342 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn113
343 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer112
344 Cuba Libre Richard TuitertGorssel112
345 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen112
346 Frog Rick BruggemanGorssel112
347 Seppio Sepp JansenZutphen112
348 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen112
349 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen112
350 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen112
351 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel112
352 Uit de losse pols John BergerWilp112
353 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel112
354 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde111
355 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen111
356 de heer Poppink freek weersZutphen111
357 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen111
358 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek111
359 Karreman Tonnie HolmerHarfsen111
360 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen111
361 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe111
362 Petje Af gerard roodEefde111
363 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde111
364 Wimmie Tom StorminkGorssel111
365 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten111
366 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel110
367 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel110
368 MDFC Marc DaemsDeventer110
369 Team Geel Niek PetersGorssel110
370 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen109
371 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn109
372 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel109
373 Alco List ton muilermanHarfsen108
374 bergmuis allard kolkmanBathmen108
375 Binky Geralda PelgrumHarfsen108
376 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar108
377 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen108
378 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen108
379 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel108
380 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen108
381 Desperados 3 R. KlaasenZutphen108
382 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem108
383 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo108
384 Hot Chili Stefan JansenZutphen108
385 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten108
386 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel108
387 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem108
388 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen108
389 Schlichter Lars SchlichterHengelo108
390 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen108
391 Wigo 2 Wil GommansVenray108
392 desparados 6 r.klaasenzutphen107
393 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen107
394 Le Moustache SnorreGorssel107
395 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen107
396 Pletov Arno PletteEpse107
397 Quickrider Jo BrinkhuisEefde107
398 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse107
399 Traper Holland Henk van TilVoorst107
400 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello107
401 Bergaf John BergerWilp106
402 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen106
403 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel106
404 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe106
405 Geel ARUba Remco Meijeraruba106
406 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel106
407 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten106
408 Kale tien Erwin jimminkHarfsen106
409 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem106
410 Leeuwarden Lars SoumanDeventer106
411 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel105
412 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer105
413 Fruitje Rob FruijtierVaassen105
414 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld105
415 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn105
416 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel105
417 100% anti di luca tom aarninkEpse104
418 Bro's before Ho's rob en hanszutphen104
419 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen104
420 De laatste man rens kolkmanBathmen104
421 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen104
422 Enschede Luuk SoumanEnschede104
423 Gewoon Geel gerrit petersGorssel104
424 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde104
425 Karinettdf Henk NikkelsBathmen104
426 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam104
427 Lucky Thijs Pim MogezompEefde104
428 Nebula FC Ruben LansinkHouten104
429 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen104
430 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn104
431 Tour de Lars Lars PetersGorssel104
432 Yellow Dream Willy TerinkZutphen104
433 B en T Bollen Tim KamphorstEefde103
434 Bouke Leuf Gorssel103
435 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen103
436 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer103
437 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet103
438 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel103
439 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel103
440 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart103
441 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp103
442 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten103
443 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten103
444 L.D. Lien DuteweertBathmen103
445 Le soleil 1 A MeijerGorssel103
446 Levadi Lenny van DinterenDeventer103
447 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten103
448 Voorst Gerrit KruitboschVoorst103
449 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel102
450 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn102
451 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen102
452 Team Johan Johan van ZettenRaalte102
453 Tuiches Hester BolinkGorssel102
454 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen101
455 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar101
456 Saar dr 5e Saar emckEefde101
457 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen100
458 Dranghek Jasper van HaasterGorssel100
459 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer100
460 Kats for first Stef MarsmanLochem100
461 Legally Blondes ilona prinsenGorssel100
462 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde99
463 De Sleumpies Wesley LansinkEefde99
464 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer99
465 Dick Sac ton muilermanHarfsen99
466 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst99
467 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen99
468 Leuf-NL LeufGorssel99
469 Rappertjes Mennet EmckEefde99
470 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde99
471 Spurters van Saar Saar emckEefde99
472 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe99
473 Walrijders eric ten woldeEpse 99
474 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer98
475 De neus Hans SmedingaZutphen98
476 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem98
477 Het geplukte kippetje hente roordingeefde98
478 Kowet 86 Remco BeltmanEefde98
479 Puntstuk Randy DouglasGorssel98
480 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen98
481 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer98
482 bicycle race 3 Bart WichersGorssel97
483 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen97
484 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel97
485 Masquenada Wim DalhuisenGorssel97
486 Wigo Wil GommansVenray97
487 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse97
488 Beus 2 Willy BeusekampGorssel96
489 BMGZ michael vooistwello96
490 D.Z.W.H J. Fransenharfsen96
491 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk96
492 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel96
493 Federer himself Robin SchildwachtWierden96
494 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen96
495 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn96
496 Go Dylan Bert WesseldijkLaren96
497 Golden Dream Bert WesseldijkLaren96
498 Guus 7e Guus EmckEefde96
499 Histoire Henk BlueminkDeventer96
500 King Mark Bert WesseldijkLaren96
501 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel96
502 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen96
503 Op en Top! Stefan JansenZutphen96
504 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek96
505 Paniaqua Dirk VolkersEefde96
506 Petje Op gerard roodEefde96
507 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn96
508 Station Ferdi van SchootenDeventer96
509 Vis Jos TiebotDeventer96
510 ICI Paris Truus prinsDeventer95
511 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen94
512 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen94
513 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen94
514 Groen als Gras Stefan JansenZutphen94
515 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten94
516 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen94
517 Shit Happens ton muilermanHarfsen94
518 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen94
519 Triple T Tony ton muilermanHarfsen94
520 Verena on Tour Verena PetersGorssel94
521 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen93
522 gezellig he Monique LubbersenBathmen93
523 Knudde Willem MogezompGorssel93
524 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten93
525 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen93
526 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel92
527 Bruce Roland BruggemanLaren92
528 Con Domen ton muilermanHarfsen92
529 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen92
530 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen92
531 Feskovic f.michoriushaaksbergen92
532 HenketTDF Henk NikkelsBathmen92
533 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek92
534 kupje 2009 Jeroen PetersEpse92
535 palinkovic b.michoriuseefde92
536 Spaki United Roy SmallegoorZutphen92
537 spongelin Lincy BeusekampGorssel92
538 Team Ankie Anne StorminkGorssel92
539 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen92
540 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel92
541 Wie Weet Bert WesseldijkLaren92
542 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel92
543 Wilirotrw willy terinkZutphen92
544 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar92
545 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen92
546 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel91
547 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen90
548 Piranto Robert Jan EmckEefde90
549 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen90
550 Vlotte lotte Erik de JongEpse90
551 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer89
552 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen88
553 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn88
554 Bergop John BergerWilp88
555 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen88
556 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde88
557 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel88
558 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel88
559 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen88
560 Golden Wonder Hans KasteelOene88
561 Jaws! Sven BeusekampGorssel88
562 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen88
563 Laumar Laurens SpijkermanWijhe88
564 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen88
565 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer88
566 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen88
567 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten88
568 NW Cycling niek wolterstwello88
569 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam88
570 Puk Willy TerinkZutphen88
571 Stogo E.M. StorminkGorssel88
572 Taxi GILBERT Erik de JongEpse88
573 Torcida Paul WintersBathmen88
574 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel88
575 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde88
576 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld87
577 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen87
578 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel87
579 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld87
580 Door gaan Erwin MeijerEefde87
581 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen87
582 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde87
583 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld87
584 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen87
585 No mountain high enough tom aarninkEpse87
586 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel87
587 Polderboys Polka lubert gerritsTwello87
588 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel87
589 Bollen ARUba remco meijeraruba86
590 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem86
591 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel86
592 KARPEL Robin SchildwachtWierden86
593 sieb Ronald DijkermanEpse86
594 Toos Eb WichersKring van Dorth86
595 Beus 1 Evert BeusekampGorssel84
596 de grote hazen ron yanseWijchen84
597 De Heuve 3 Henk RonkZutphen84
598 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen84
599 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam84
600 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen84
601 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord84
602 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen84
603 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen84
604 Louis Louis Mika Smedingazutphen84
605 Supertrain Willy TerinkZutphen84
606 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel84
607 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen84
608 vol gas arjen tuitertokkenbroek84
609 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel83
610 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer83
611 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem82
612 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer82
613 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth82
614 Engert Rietman Engert RietmanBathmen81
615 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen81
616 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen80
617 De Wolven Elsebee DirksenGorssel80
618 Hollands glorie SnorreGorssel80
619 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen80
620 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem79
621 Desperados 2 R. KlaasenZutphen79
622 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen79
623 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel79
624 De Dominee rene wiskampWarnsveld77
625 Lettele Thomas te BoekhorstLettele77
626 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen77
627 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde77
628 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen77
629 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel76
630 Bergsen Sofieke DirksenDiemen76
631 Bucherons Tjeerd bosGorssel76
632 Chelsea G. van GurpTwello76
633 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe76
634 Luna Anita JimminkHarfsen76
635 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen76
636 The Winner Cornelis JanApeldoorn76
637 Traper Voorst Henk van TilVoorst76
638 Wooden Shoes gert klompGorssel76
639 Daan C v TriestEpe75
640 De Beun C v TriestEpe75
641 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde75
642 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel75
643 Sannie c v TriestEpe75
644 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 74
645 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel74
646 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe74
647 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen74
648 desparados 5 r.klaasenzutphen74
649 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse74
650 Alwinn Alwin van VoorstTwello73
651 bicycle race 2 bart wichersGorssel73
652 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten73
653 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse73
654 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel72
655 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo72
656 De Bramel ploeg herman rotmanVorden72
657 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel72
658 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel72
659 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele72
660 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer72
661 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel72
662 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel72
663 Strava KOM gerben beunkBathmen72
664 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde72
665 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst72
666 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele72
667 Wheelman Marcel KooijZutphen72
668 Raddraaiers Frits KoersEpse71
669 Superboeren Pim de VogelDoetinchem71
670 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn70
671 Bleub Bea BleuminkZutphen70
672 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer70
673 Kats Prologi Stef MarsmanLochem70
674 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen68
675 Coruxo FC Jaco kosterGorssel68
676 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen68
677 De Sjoerds William PoesseBathmen68
678 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart68
679 Graaf Battum Jan graveBathmen68
680 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp68
681 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld68
682 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp68
683 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen68
684 bugsie Aaldert BakkerGorssel67
685 Hampita H. VijgeEpe67
686 Klimpie G VijgeEpe67
687 top off the hill Harry van der WalBathmen67
688 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede67
689 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen66
690 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel66
691 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen66
692 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer66
693 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen66
694 de Klimbok John RouwenhorstGorssel66
695 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer66
696 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel66
697 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde66
698 Hilbillies Raymond LinthorstTwello66
699 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen66
700 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem66
701 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel66
702 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen66
703 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen66
704 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen66
705 Wolfspak Johan VisserGorssel66
706 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel65
707 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen65
708 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn64
709 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn64
710 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld64
711 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem64
712 Zondag in het geel Martijn maasepse64
713 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek63
714 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 63
715 SOIS Paul van der VeenLochem63
716 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 63
717 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen62
718 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn62
719 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn62
720 Romax Gerton AlbersGorssel61
721 Sjembek Jurgen PetersEefde60
722 VZ Army Jan van ZantenZutphen60
723 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen59
724 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel58
725 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen58
726 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen58
727 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde58
728 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen58
729 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello58
730 Hans Wichers Hans WichersJoppe57
731 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse57
732 Corleonne C v TriestEpe56
733 De Broake 17 Harry van der WalBathmen56
734 Diesel I Luc van DiesenTwello56
735 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel56
736 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel56
737 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen56
738 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel56
739 uutvlog Gerry van der WalBathmen56
740 Fiesta Silvia DuseboutGorssel55
741 Loopwagen Joop StegemanHarfsen55
742 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen54
743 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen54
744 Berg en Dal henk van laarTwello53
745 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer53
746 desparados 4 r.klaasenzutphen53
747 Dolle bolle Erik de JongEpse53
748 Kats Berg Stef MarsmanLochem53
749 klein verzet Jack BotzelGorssel53
750 Same same but different Rene DommerholtGorssel53
751 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven52
752 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel52
753 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel52
754 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen52
755 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello52
756 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen52
757 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth52
758 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn52
759 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel52
760 de toerist Lieke LubbersenBathmen52
761 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth52
762 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse52
763 go ahead bikes John BoeijenDeventer52
764 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe52
765 Hilgu Michel DommerholtHarfsen52
766 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen52
767 Kappies Erik StrookappeLaren52
768 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel52
769 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel52
770 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen52
771 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten52
772 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen52
773 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel52
774 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen52
775 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen52
776 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo52
777 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde51
778 Guus Bergop Guus EmckEefde51
779 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde51
780 Bolletje Seep Henry SeepHengelo50
781 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel50
782 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel50
783 Simba 3 Geert HiethaarGorssel50
784 Spartacus Arianne MeijerGorssel50
785 Struggle Willem MeijerGorssel50
786 Stuurloos Jan StegemanGorssel50
787 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel50
788 de Veldhof Piet TijdemanGorssel49
789 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen48
790 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen48
791 De Witpen Piet JansenZutphen48
792 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen48
793 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen48
794 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem48
795 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen48
796 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel48
797 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen47
798 B D Ben DuteweertBathmen46
799 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen46
800 Moldavie Wim MuilermanHarfsen46
801 rinske lieke Ronald DijkermanEpse46
802 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel45
803 Ijle Lucht wim OkonEefde45
804 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen44
805 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen44
806 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe44
807 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen44
808 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek44
809 Enniessee Jelle WilsNijmegen42
810 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde42
811 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar40
812 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 40
813 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen40
814 Imkie Imke van Holtengorssel40
815 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem40
816 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel40
817 Stamgasten Bertus StorminkGorssel40
818 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel38
819 BMGZ 2 michael vooistwello37
820 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen37
821 De Beunhazen Auke LefeberBathmen36
822 je mappelle Willem MeijerGorssel36
823 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel36
824 JAVA Jos van AssemaArnhem34
825 Vin rouge Annette wintersBathmen33
826 Dijkie erik van dijkgorssel32
827 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn32
828 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen32
829 van alles wat Marjan DommerholtGorssel32
830 Veenstade Willy van EssenVaassen32
831 Kloete zakken Carlos MendezGorssel31
832 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel31
833 Berg tegen Opzien gerard roodEefde28
834 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel28
835 Elisa Wim MuilermanHarfsen28
836 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel28
837 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel28
838 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen28
839 Dies Wichers Dies WichersJoppe27
840 Freleo Leonie WoutersTilburg27
841 Het rode lichtje SnorreGorssel25
842 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen20
843 Koekoekje Wilma BakkerGorssel18
844 rock around the clock Harry van der WalBathmen18
845 Sammie Appelsap Sam BosGorssel18
846 Weer geen Punten gerard roodEefde18
847 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse18
848 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel8
849 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel7
850 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten6
851 Red Choice Bert RietmanHarfsen6
852 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde0
853 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel0
854 Morgenrood Rene DommerholtGorssel0
855 Rien du tout Wim OkonEefde0
856 Slaggemist ben nijhofEefde0
857 Zero Points Stefan JansenZutphen0