Dag klassement
Uitslag Etappe 13


Dagprijs : een Wielerboek aangeboden door Kantoorboekhandel Bechtle
gewonnen door bart wichers uit Gorssel

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1BARGUIL WARREN4012MEINTJES Louis9
2QUINTANA Nairo3513BETANCUR Carlos Alberto8
3CONTADOR Alberto3014ULISSI Diego7
4LANDA Mikel2615LATOUR Pierre Roger6
5YATES Simon2316PAUWELS Serge5
6D. MARTIN Daniel2017VUILLERMOZ Alexis4
7KWIATKOWSKI Michal1818CARUSO Damiano3
8FROOME Christopher1619G. MARTIN Guillaume2
9ARU Fabio1420BUCHMANN Emanuel1
10URAN Rigoberto12---
11BARDET Romain10laatsteFELLINE Fabio20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 bicycle race 2 bart wichersGorssel227
2 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde226
3 top off the hill Harry van der WalBathmen226
4 Berg en Dal henk van laarTwello224
5 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel219
6 Guus Bergop Guus EmckEefde219
7 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen216
8 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen213
9 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen212
10 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel210
11 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen210
12 de Klimbok John RouwenhorstGorssel209
13 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel209
14 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem209
15 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde209
16 Wolfspak Johan VisserGorssel209
17 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen206
18 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel204
19 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen204
20 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen204
21 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo203
22 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer201
23 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel201
24 Ijle Lucht wim OkonEefde200
25 Strava KOM gerben beunkBathmen198
26 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel197
27 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen197
28 D.Z.W.H J. Fransenharfsen197
29 Feskovic f.michoriushaaksbergen197
30 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel197
31 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel197
32 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel195
33 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen194
34 klein verzet Jack BotzelGorssel190
35 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 189
36 Simba 3 Geert HiethaarGorssel189
37 Buurse FC Lieke OnlandGorssel188
38 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel188
39 N.B Nico BeusekampGorssel188
40 Vis Jos TiebotDeventer188
41 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello186
42 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel184
43 Same same but different Rene DommerholtGorssel184
44 Traper Voorst Henk van TilVoorst184
45 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend183
46 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn183
47 De Broake 17 Harry van der WalBathmen183
48 Dolle bolle Erik de JongEpse183
49 Kats Berg Stef MarsmanLochem183
50 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen183
51 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn183
52 uutvlog Gerry van der WalBathmen183
53 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen183
54 bicycle race 3 Bart WichersGorssel181
55 Gejonite Gerrie van Triest Epe 181
56 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel180
57 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 180
58 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen178
59 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer178
60 Bergsen Sofieke DirksenDiemen177
61 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen177
62 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 177
63 Karreman Tonnie HolmerHarfsen177
64 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem177
65 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe177
66 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen177
67 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel177
68 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen177
69 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen177
70 Wimmie Tom StorminkGorssel177
71 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen176
72 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen176
73 Hilbillies Raymond LinthorstTwello176
74 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen176
75 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde175
76 Masquenada Wim DalhuisenGorssel175
77 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen174
78 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer174
79 Corleonne C v TriestEpe174
80 de heer Poppink freek weersZutphen174
81 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen174
82 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn173
83 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer173
84 Romax Gerton AlbersGorssel172
85 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld171
86 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen170
87 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer170
88 Dumolin en co martien kamphorstEefde170
89 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek170
90 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen169
91 Bollen ARUba remco meijeraruba169
92 Leeuwarden Lars SoumanDeventer169
93 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn169
94 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel168
95 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel168
96 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem167
97 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse167
98 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel167
99 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen167
100 Enniessee Jelle WilsNijmegen166
101 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde166
102 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen165
103 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello165
104 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel164
105 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk164
106 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel164
107 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde164
108 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello163
109 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen163
110 De Bramel ploeg herman rotmanVorden163
111 de toerist Lieke LubbersenBathmen163
112 Easyrider jo brinkhuisEefde163
113 Lettele Thomas te BoekhorstLettele163
114 No mountain high enough tom aarninkEpse163
115 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel162
116 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld161
117 Bergop John BergerWilp161
118 Diesel III Marcel van DiesenTwello161
119 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe160
120 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe160
121 Kale tien Erwin jimminkHarfsen160
122 palinkovic b.michoriuseefde160
123 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen159
124 Legally Blondes ilona prinsenGorssel159
125 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn158
126 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten158
127 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen158
128 Wie Weet Bert WesseldijkLaren158
129 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse157
130 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe157
131 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen157
132 Beus 2 Willy BeusekampGorssel157
133 Bruce Roland BruggemanLaren157
134 Buttanelli Bart caneelZutphen157
135 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse157
136 De Hete Bakker Piet JansenZutphen157
137 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen157
138 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel157
139 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen157
140 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen157
141 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen157
142 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen157
143 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen157
144 Federer himself Robin SchildwachtWierden157
145 Go Dylan Bert WesseldijkLaren157
146 Golden Dream Bert WesseldijkLaren157
147 HenketTDF Henk NikkelsBathmen157
148 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde157
149 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe157
150 Hilgu Michel DommerholtHarfsen157
151 Histoire Henk BlueminkDeventer157
152 Josi Silvia DuseboutGorssel157
153 Last minute Maarten WaandersGorssel157
154 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen157
155 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen157
156 Paniaqua Dirk VolkersEefde157
157 Pinkel henk van laarTwello157
158 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten157
159 Seppio Sepp JansenZutphen157
160 Spaki United Roy SmallegoorZutphen157
161 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen157
162 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde157
163 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde157
164 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel157
165 Walrijders eric ten woldeEpse 157
166 Westerboys Rob WesterweelDeventer157
167 De neus Hans SmedingaZutphen155
168 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen154
169 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven154
170 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen154
171 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn154
172 Guus 7e Guus EmckEefde154
173 Klimpie G VijgeEpe154
174 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel154
175 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen154
176 Struggle Willem MeijerGorssel154
177 van alles wat Marjan DommerholtGorssel154
178 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello154
179 Dies Wichers Dies WichersJoppe153
180 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen152
181 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen152
182 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde152
183 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven151
184 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel151
185 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel151
186 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen151
187 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen151
188 Woodpecker Gerard HissinkGorssel151
189 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld150
190 Achterop John BergerWilp149
191 De Wolven Elsebee DirksenGorssel149
192 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel149
193 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen149
194 Spartacus Arianne MeijerGorssel149
195 Zoukai Kelly ten HaveEefde149
196 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen148
197 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel148
198 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello148
199 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel148
200 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel148
201 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen148
202 col du rei Jeroen ReilinkBathmen148
203 Dikke banden club Erik klumperHarfsen148
204 Dranghek Jasper van HaasterGorssel148
205 Epo 2000 Kjell PakkertLochem148
206 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld148
207 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal148
208 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo148
209 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek148
210 huibs team 2 Henno van ArkBathmen148
211 King Mark Bert WesseldijkLaren148
212 kupje 2009 Jeroen PetersEpse148
213 Let s go wis rene wiskampWarnsveld148
214 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel148
215 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek148
216 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld148
217 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld148
218 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen148
219 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn148
220 Se John RouwenhorstGorssel148
221 Team Ankie Anne StorminkGorssel148
222 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel148
223 topteamub b. michoriuseefde148
224 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen148
225 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen148
226 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello148
227 Wilirotrw willy terinkZutphen148
228 Luna Anita JimminkHarfsen147
229 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen147
230 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen146
231 Tuiches Hester BolinkGorssel146
232 Bolletje Seep Henry SeepHengelo145
233 bugsie Aaldert BakkerGorssel145
234 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele145
235 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel145
236 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn145
237 Vin rouge Annette wintersBathmen145
238 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele145
239 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar144
240 Engert Rietman Engert RietmanBathmen144
241 The King of Birds Pim WarrisEefde144
242 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde143
243 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld143
244 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde143
245 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth143
246 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen143
247 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst143
248 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde143
249 Sjas Patat Paul RoetertBathmen143
250 Station Ferdi van SchootenDeventer143
251 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen143
252 XENA jan klumperharfsen143
253 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel142
254 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen142
255 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen141
256 Alwins Stars alwin van voorstTwello141
257 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel141
258 Hooggebergte henk van laarTwello141
259 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen141
260 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen141
261 PuraVida! Rene DommerholtGorssel141
262 Hampita H. VijgeEpe140
263 L.D. Lien DuteweertBathmen140
264 sprakels toppens marco winterswijk140
265 Verena on Tour Verena PetersGorssel140
266 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel139
267 De Heuve 3 Henk RonkZutphen139
268 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen138
269 De Beunhazen Auke LefeberBathmen138
270 de Veldhof Piet TijdemanGorssel138
271 desparados 6 r.klaasenzutphen138
272 je mappelle Willem MeijerGorssel138
273 jekko's Jack BotzelGorssel138
274 Justice Eddie LeunkHarfsen138
275 Kloete zakken Carlos MendezGorssel138
276 mevrouw Poppink germa weersZutphen138
277 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel137
278 Asjemenou Loek prinsDeventer137
279 Daan C v TriestEpe137
280 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek137
281 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer137
282 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen137
283 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe137
284 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten137
285 Kats for first Stef MarsmanLochem137
286 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel137
287 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn137
288 Petje Af gerard roodEefde137
289 Simba 1 Geert HiethaarGorssel137
290 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn137
291 The Winner Cornelis JanApeldoorn137
292 VZ Army Jan van ZantenZutphen137
293 Fruitje Rob FruijtierVaassen136
294 Saar dr 5e Saar emckEefde136
295 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel136
296 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem135
297 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen135
298 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen135
299 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde135
300 MOTO 1 Alex BosGorssel135
301 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam135
302 Polderboys Polka lubert gerritsTwello135
303 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen135
304 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen135
305 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen135
306 Torcida Paul WintersBathmen135
307 100% anti di luca tom aarninkEpse134
308 Amilli Milan HaakHarfsen134
309 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn134
310 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen134
311 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam134
312 BMGZ michael vooistwello134
313 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen134
314 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth134
315 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar134
316 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen134
317 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde134
318 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer134
319 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen134
320 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld134
321 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen134
322 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen134
323 Desperados 2 R. KlaasenZutphen134
324 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen134
325 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam134
326 Enschede Luuk SoumanEnschede134
327 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen134
328 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel134
329 Guinness by night Paul WintersBathmen134
330 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord134
331 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo134
332 Hot Chili Stefan JansenZutphen134
333 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel134
334 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde134
335 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen134
336 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen134
337 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe134
338 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem134
339 Kats Rambam Stef MarsmanLochem134
340 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen134
341 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer134
342 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam134
343 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen134
344 Louis Louis Mika Smedingazutphen134
345 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld134
346 NW Cycling niek wolterstwello134
347 Op en Top! Stefan JansenZutphen134
348 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen134
349 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo134
350 Schlichter Lars SchlichterHengelo134
351 Schotilion Wim van SchootenDeventer134
352 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp134
353 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel134
354 Supertrain Willy TerinkZutphen134
355 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen134
356 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel134
357 Taxi GILBERT Erik de JongEpse134
358 Team helmflower Martijn Jansentwello134
359 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe134
360 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp134
361 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen134
362 Tour de Lars Lars PetersGorssel134
363 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen134
364 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth134
365 Yellow Dream Willy TerinkZutphen134
366 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen134
367 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel134
368 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren132
369 Distance Tom van SchootenDeventer132
370 hilbert eb wichersKring van Dorth132
371 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde132
372 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen132
373 Stamgasten Bertus StorminkGorssel132
374 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel132
375 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen131
376 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel131
377 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel130
378 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen130
379 Frog Rick BruggemanGorssel130
380 Diesel I Luc van DiesenTwello129
381 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen128
382 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde128
383 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen128
384 Bucherons Tjeerd bosGorssel128
385 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen128
386 De Plotters Mennet EmckEefde128
387 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde128
388 FayBo Jan StegemanGorssel128
389 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn128
390 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel128
391 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen128
392 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 128
393 Raddraaiers Frits KoersEpse128
394 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel128
395 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten128
396 Binky Geralda PelgrumHarfsen127
397 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth127
398 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar127
399 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld127
400 De Popkes Jolande StegemanGorssel127
401 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen127
402 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen127
403 Knoefermans I wietse knoefRuurlo127
404 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel127
405 B en T Bollen Tim KamphorstEefde126
406 Bro's before Ho's rob en hanszutphen126
407 Gewoon Geel gerrit petersGorssel126
408 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde126
409 8B Johan van OmmenEpse125
410 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn125
411 Alco List ton muilermanHarfsen125
412 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 125
413 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen125
414 bergmuis allard kolkmanBathmen125
415 Beus 1 Evert BeusekampGorssel125
416 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen125
417 Booze Brother Wim OkonEefde125
418 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel125
419 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen125
420 De Gegrilde Duif albert roordingEefde125
421 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn125
422 De laatste man rens kolkmanBathmen125
423 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel125
424 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel125
425 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen125
426 De Witpen Piet JansenZutphen125
427 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen125
428 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn125
429 Golden Wonder Hans KasteelOene125
430 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer125
431 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda125
432 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen125
433 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse125
434 Karinettdf Henk NikkelsBathmen125
435 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo125
436 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel125
437 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen125
438 Laumar Laurens SpijkermanWijhe125
439 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen125
440 Marlay Martin MeulenbrugDeventer125
441 otak zutphen Rolf LinkerGorssel125
442 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel125
443 Pieter Post Miranda MeijerGorssel125
444 Plas Ploeg herman rotmanVorden125
445 Polletje FC roy polTwello125
446 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen125
447 Stogo E.M. StorminkGorssel125
448 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk125
449 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen125
450 Team Geel Niek PetersGorssel125
451 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel125
452 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel125
453 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal125
454 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn125
455 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo125
456 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen125
457 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar124
458 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem124
459 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel124
460 go ahead bikes John BoeijenDeventer124
461 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar124
462 Toos Eb WichersKring van Dorth124
463 Chelsea G. van GurpTwello123
464 De Beun C v TriestEpe123
465 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel123
466 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen123
467 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer123
468 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen123
469 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren123
470 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel123
471 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden123
472 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)123
473 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde123
474 Tolle United Jeroen van de TolEefde123
475 Veenstade Willy van EssenVaassen123
476 Wooden Shoes gert klompGorssel123
477 Berg tegen Opzien gerard roodEefde122
478 Cuba Libre Richard TuitertGorssel122
479 SOIS Paul van der VeenLochem122
480 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen121
481 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel121
482 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde121
483 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel120
484 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek120
485 Jip Willy TerinkZutphen120
486 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst120
487 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel120
488 Puk Willy TerinkZutphen120
489 Siem Simone van TongerenDeventer120
490 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel120
491 desparados 4 r.klaasenzutphen119
492 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer119
493 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp119
494 Puntstuk Randy DouglasGorssel119
495 Sjembek Jurgen PetersEefde119
496 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen118
497 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel118
498 B D Ben DuteweertBathmen117
499 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe117
500 de grote hazen ron yanseWijchen117
501 Graaf Battum Jan graveBathmen117
502 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel117
503 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel117
504 KARPEL Robin SchildwachtWierden117
505 op de valreep ben nijhofEefde117
506 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel117
507 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe117
508 Toby Silvia DuseboutGorssel117
509 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen117
510 Alwinn Alwin van VoorstTwello116
511 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse115
512 Wigo 2 Wil GommansVenray115
513 Bleub Bea BleuminkZutphen114
514 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel114
515 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen114
516 de Boswachter Jeroen WendtGorssel114
517 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen114
518 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen114
519 Elisa Wim MuilermanHarfsen114
520 Jaws! Sven BeusekampGorssel114
521 Katwijk Marijke DeelstraDeventer114
522 Le soleil 1 A MeijerGorssel114
523 Levadi Lenny van DinterenDeventer114
524 Niemand Rian van HoltenGorssel114
525 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel114
526 PAMOX 1 joop blomwarnsveld114
527 PAMOX 2 joop blomwarnsveld114
528 Petje Op gerard roodEefde114
529 Pletov Arno PletteEpse114
530 R.S.N Roofing Service NLBrummen114
531 spongelin Lincy BeusekampGorssel114
532 Tour de Sepio Henry SeepHengelo114
533 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth114
534 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde114
535 Ahesie Wessel RuiterkampEpse113
536 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen113
537 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen113
538 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel113
539 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen112
540 rinske lieke Ronald DijkermanEpse112
541 sieb Ronald DijkermanEpse112
542 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 111
543 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel111
544 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen111
545 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem111
546 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen111
547 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen111
548 Tourien dorien kamphorstEefde111
549 vol gas arjen tuitertokkenbroek111
550 Coruxo FC Jaco kosterGorssel110
551 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen109
552 Desperados 3 R. KlaasenZutphen109
553 Piranto Robert Jan EmckEefde109
554 Kappies Erik StrookappeLaren108
555 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen107
556 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp106
557 Wheelman Marcel KooijZutphen106
558 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen105
559 Con Domen ton muilermanHarfsen105
560 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen105
561 De grote molen Marko DommerholtBathmen105
562 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde105
563 De Sjoerds William PoesseBathmen105
564 Dijkie erik van dijkgorssel105
565 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek105
566 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen105
567 EMS E.M. StorminkGorssel105
568 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel105
569 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart105
570 Froom Froom ton muilermanHarfsen105
571 GALTY Gertie WichersHarfsen105
572 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen105
573 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse105
574 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten105
575 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten105
576 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten105
577 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten105
578 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel105
579 Knudde Willem MogezompGorssel105
580 Le Moustache SnorreGorssel105
581 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel105
582 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn105
583 Team Fonz Fons SmitBathmen105
584 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen105
585 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst105
586 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello105
587 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen105
588 Voorst Gerrit KruitboschVoorst105
589 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede105
590 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar105
591 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer104
592 Door gaan Erwin MeijerEefde104
593 Going Wild Michiel de WildZutphen104
594 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer104
595 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem103
596 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen102
597 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn102
598 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek102
599 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet101
600 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten101
601 Diesel IV Marcel van DiesenTwello100
602 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer100
603 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer100
604 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld99
605 Kowet 86 Remco BeltmanEefde99
606 Maand Juli Patrick klumperHarfsen99
607 Superboeren Pim de VogelDoetinchem99
608 Wigo Wil GommansVenray99
609 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel98
610 Quickrider Jo BrinkhuisEefde97
611 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel96
612 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld95
613 gezellig he Monique LubbersenBathmen95
614 Hans Wichers Hans WichersJoppe95
615 Knoefermans II wietse knoefRuurlo95
616 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel95
617 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst95
618 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen94
619 Imkie Imke van Holtengorssel94
620 MDFC Marc DaemsDeventer94
621 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer93
622 Geel ARUba Remco Meijeraruba93
623 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel93
624 Sannie c v TriestEpe93
625 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk92
626 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel92
627 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo91
628 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen91
629 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht91
630 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld91
631 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem91
632 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel91
633 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten91
634 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe91
635 Traper Holland Henk van TilVoorst91
636 wijmat1 Geert HiethaarGorssel91
637 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen90
638 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten90
639 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel90
640 Lucky Thijs Pim MogezompEefde90
641 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello90
642 Stuurloos Jan StegemanGorssel88
643 Nebula FC Ruben LansinkHouten87
644 Bergaf John BergerWilp86
645 JaJo Jan StegemanGorssel86
646 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel84
647 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel84
648 Het geplukte kippetje hente roordingeefde84
649 Men in Black rene wiskampWarnsveld84
650 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel83
651 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp82
652 Sprintgeweld Alex BosGorssel82
653 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld82
654 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel81
655 Bredase bende Harold ScheepersBreda81
656 Koekoekje Wilma BakkerGorssel81
657 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse81
658 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel80
659 Bouke Leuf Gorssel80
660 De Dominee rene wiskampWarnsveld79
661 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen79
662 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel78
663 ICI Paris Truus prinsDeventer77
664 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen76
665 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn76
666 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven76
667 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen76
668 Team Klaasen A. KlaasenZutphen75
669 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse75
670 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen73
671 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel72
672 sanetario Annelies BruggemanGorssel72
673 desparados 5 r.klaasenzutphen71
674 Team Johan Johan van ZettenRaalte70
675 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen69
676 Peppa Pig Liam BruggemanEefde67
677 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem66
678 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer66
679 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen66
680 Freleo Leonie WoutersTilburg64
681 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe64
682 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen64
683 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn62
684 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart61
685 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel54
686 First Week Stefan JansenZutphen54
687 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen54
688 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde54
689 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse54
690 JAVA Jos van AssemaArnhem53
691 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde51
692 Desperados 1 R. KlaasenZutphen51
693 Oodie Poalie Bas klosterseefde51
694 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel50
695 Kogeltje Jan StegemanGorssel49
696 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel48
697 Diesel II Isa van DiesenTwello47
698 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam47
699 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten46
700 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 46
701 rock around the clock Harry van der WalBathmen46
702 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel46
703 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen43
704 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel43
705 BMGZ 2 michael vooistwello42
706 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten41
707 Roode brug peter bruggemanGorssel39
708 Cryptonia Henk van LaarTwello38
709 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn38
710 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen38
711 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe38
712 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen38
713 Kats Prologi Stef MarsmanLochem38
714 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem38
715 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden38
716 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel34
717 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel34
718 Uit de losse pols John BergerWilp34
719 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen30
720 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel30
721 Wie frank van holtenGorssel30
722 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde27
723 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello27
724 De Sleumpies Wesley LansinkEefde27
725 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer27
726 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem27
727 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten27
728 TeleGoGoGo LoepieGorssel27
729 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen26
730 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde24
731 Sammie Appelsap Sam BosGorssel23
732 Moldavie Wim MuilermanHarfsen22
733 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn20
734 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen20
735 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen20
736 BOUDATje Allard kolkmanBathmen20
737 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek20
738 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth20
739 de eerste de beste Harry van der WalBathmen20
740 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel20
741 Equip tres vite Wilfred EmckEefde20
742 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal20
743 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn20
744 Het rode lichtje SnorreGorssel20
745 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen20
746 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem20
747 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo20
748 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel20
749 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen20
750 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld20
751 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen20
752 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld20
753 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen20
754 Rioolfiets Bram StegemanGorssel20
755 Route verte Jacco KorenblikHarfsen20
756 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe20
757 Simba 2 Geert hiethaarGorssel20
758 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen20
759 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen20
760 www purebeauty me milou jansenEpse20
761 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen18
762 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer18
763 Bridgetonia henk van laarTwello18
764 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem18
765 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel18
766 Green ARUba remco meijeraruba18
767 Leuf-NL LeufGorssel18
768 Vlotte lotte Erik de JongEpse18
769 Zondag in het geel Martijn maasepse18
770 Asfalthappers Wim OkonEefde17
771 bicycle race 1 bart wichersGorssel16
772 Dus dat! R de ruiterHarfsen16
773 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen16
774 green masjien Jack BotzelGorssel16
775 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello16
776 Hewered h. zuurveldSchalkhaar16
777 Loopwagen Joop StegemanHarfsen15
778 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn10
779 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer7
780 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen7
781 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek7
782 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde7
783 Rien du tout Wim OkonEefde7
784 Weer net niet Leonie BareldsGorssel7
785 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen6
786 Fiesta Silvia DuseboutGorssel5
787 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel2
788 Slaggemist ben nijhofEefde2
789 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven0
790 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer0
791 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen0
792 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen0
793 De Hulk Stefan JansenZutphen0
794 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen0
795 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer0
796 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde0
797 Dick Sac ton muilermanHarfsen0
798 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth0
799 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn0
800 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn0
801 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst0
802 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen0
803 Frog1 Rick BruggemanGorssel0
804 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
805 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel0
806 Green belongs to me tom aarninkEpse0
807 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer0
808 Green Manalishi Dirk VolkersEefde0
809 Green Mountain Willy TerinkZutphen0
810 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel0
811 Groen als Gras Stefan JansenZutphen0
812 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen0
813 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen0
814 Groene Seep Henry SeepHengelo0
815 Guus Vlotste Guus EmckEefde0
816 Heup ploeg herman rotmanVorden0
817 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen0
818 Hollands glorie SnorreGorssel0
819 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten0
820 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
821 Kats hoeki Stef MarsmanLochem0
822 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem0
823 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
824 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen0
825 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
826 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel0
827 Mad Max Max van der LindeHeemskerk0
828 Morgenrood Rene DommerholtGorssel0
829 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten0
830 No Stress Rene DommerholtGorssel0
831 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel0
832 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello0
833 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel0
834 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen0
835 Rappertjes Mennet EmckEefde0
836 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello0
837 Red Choice Bert RietmanHarfsen0
838 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel0
839 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen0
840 Shit Happens ton muilermanHarfsen0
841 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel0
842 Snelle Jelle gerard roodEefde0
843 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel0
844 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde0
845 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen0
846 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel0
847 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen0
848 Spurters van Saar Saar emckEefde0
849 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel0
850 Triple T Tony ton muilermanHarfsen0
851 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten0
852 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen0
853 Weer geen Punten gerard roodEefde0
854 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse0
855 Wilpse Stoempers John BergerWilp0
856 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse0
857 Zero Points Stefan JansenZutphen0