Dag klassement
Uitslag Etappe 12


Dagprijs : een Dinerbon voor 2 personen aangeboden door Het Bosrestaurant
gewonnen door Wim van Schooten uit Deventer

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1BARDET Romain4012BARGUIL WARREN9
2URAN Rigoberto3513CARUSO Damiano8
3ARU Fabio3014CONTADOR Alberto7
4LANDA Mikel2615LATOUR Pierre Roger6
5MEINTJES Louis2316G. MARTIN Guillaume5
6D. MARTIN Daniel2017BENOOT Tiesj4
7FROOME Christopher1818PAUWELS Serge3
8BENNETT George1619VUILLERMOZ Alexis2
9YATES Simon1420FEILLU Brice1
10NIEVE Mikel12---
11QUINTANA Nairo10laatsteMC LAY DANIEL20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer224
2 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen222
3 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel222
4 de Klimbok John RouwenhorstGorssel222
5 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem222
6 bicycle race 2 bart wichersGorssel218
7 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen218
8 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen216
9 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde214
10 Guus Bergop Guus EmckEefde214
11 Berg en Dal henk van laarTwello213
12 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen213
13 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem213
14 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen213
15 top off the hill Harry van der WalBathmen209
16 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel206
17 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde206
18 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen206
19 Wolfspak Johan VisserGorssel206
20 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn204
21 Dolle bolle Erik de JongEpse204
22 Same same but different Rene DommerholtGorssel204
23 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen204
24 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen203
25 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen202
26 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen197
27 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen197
28 Bollen ARUba remco meijeraruba197
29 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer197
30 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen197
31 Hilbillies Raymond LinthorstTwello197
32 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel197
33 Leeuwarden Lars SoumanDeventer197
34 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn197
35 Struggle Willem MeijerGorssel196
36 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel192
37 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse192
38 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen192
39 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello192
40 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten190
41 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer188
42 Kats Berg Stef MarsmanLochem188
43 klein verzet Jack BotzelGorssel188
44 MOTO 1 Alex BosGorssel187
45 Strava KOM gerben beunkBathmen187
46 Simba 3 Geert HiethaarGorssel186
47 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde185
48 De Bramel ploeg herman rotmanVorden184
49 de toerist Lieke LubbersenBathmen184
50 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel183
51 Ijle Lucht wim OkonEefde183
52 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen183
53 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen183
54 Tuiches Hester BolinkGorssel183
55 SOIS Paul van der VeenLochem182
56 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde180
57 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn178
58 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel178
59 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten178
60 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen178
61 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel177
62 De Wolven Elsebee DirksenGorssel177
63 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel177
64 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen177
65 Spartacus Arianne MeijerGorssel177
66 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo177
67 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen176
68 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen175
69 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen175
70 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe174
71 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe174
72 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe174
73 Kale tien Erwin jimminkHarfsen174
74 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem173
75 Enniessee Jelle WilsNijmegen172
76 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel171
77 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen171
78 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth171
79 D.Z.W.H J. Fransenharfsen171
80 Feskovic f.michoriushaaksbergen171
81 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen171
82 Polderboys Polka lubert gerritsTwello171
83 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel171
84 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen171
85 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel171
86 palinkovic b.michoriuseefde170
87 Puntstuk Randy DouglasGorssel170
88 Verena on Tour Verena PetersGorssel170
89 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen169
90 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel168
91 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello168
92 Easyrider jo brinkhuisEefde168
93 Enschede Luuk SoumanEnschede168
94 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel168
95 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord168
96 Lettele Thomas te BoekhorstLettele168
97 Schotilion Wim van SchootenDeventer168
98 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen167
99 Josi Silvia DuseboutGorssel167
100 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel167
101 Traper Voorst Henk van TilVoorst167
102 Walrijders eric ten woldeEpse 166
103 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer165
104 Frog Rick BruggemanGorssel165
105 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel165
106 No mountain high enough tom aarninkEpse165
107 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel165
108 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn164
109 Corleonne C v TriestEpe164
110 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen164
111 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen164
112 B en T Bollen Tim KamphorstEefde163
113 Engert Rietman Engert RietmanBathmen163
114 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel163
115 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde163
116 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse162
117 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe162
118 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen162
119 Beus 2 Willy BeusekampGorssel162
120 Bruce Roland BruggemanLaren162
121 Buttanelli Bart caneelZutphen162
122 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse162
123 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk162
124 De Hete Bakker Piet JansenZutphen162
125 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen162
126 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen162
127 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen162
128 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen162
129 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen162
130 Federer himself Robin SchildwachtWierden162
131 Go Dylan Bert WesseldijkLaren162
132 Golden Dream Bert WesseldijkLaren162
133 HenketTDF Henk NikkelsBathmen162
134 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde162
135 Hilgu Michel DommerholtHarfsen162
136 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen162
137 Histoire Henk BlueminkDeventer162
138 Last minute Maarten WaandersGorssel162
139 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen162
140 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen162
141 Paniaqua Dirk VolkersEefde162
142 Pinkel henk van laarTwello162
143 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel162
144 Seppio Sepp JansenZutphen162
145 Spaki United Roy SmallegoorZutphen162
146 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen162
147 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde162
148 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde162
149 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel162
150 Westerboys Rob WesterweelDeventer162
151 Wie Weet Bert WesseldijkLaren162
152 De neus Hans SmedingaZutphen160
153 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn160
154 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn160
155 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld159
156 kupje 2009 Jeroen PetersEpse159
157 Let s go wis rene wiskampWarnsveld159
158 Daan C v TriestEpe158
159 Kats for first Stef MarsmanLochem158
160 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen157
161 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen157
162 Bolletje Seep Henry SeepHengelo157
163 van alles wat Marjan DommerholtGorssel157
164 Vin rouge Annette wintersBathmen157
165 Graaf Battum Jan graveBathmen156
166 Toos Eb WichersKring van Dorth156
167 bicycle race 3 Bart WichersGorssel155
168 De Popkes Jolande StegemanGorssel155
169 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen155
170 Knoefermans I wietse knoefRuurlo155
171 Op en Top! Stefan JansenZutphen155
172 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen155
173 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel154
174 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen154
175 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen154
176 sprakels toppens marco winterswijk154
177 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen154
178 Distance Tom van SchootenDeventer153
179 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel153
180 Cuba Libre Richard TuitertGorssel152
181 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld152
182 KARPEL Robin SchildwachtWierden152
183 Station Ferdi van SchootenDeventer152
184 Bergsen Sofieke DirksenDiemen151
185 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel151
186 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen151
187 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 151
188 Karreman Tonnie HolmerHarfsen151
189 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe151
190 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen151
191 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel151
192 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen151
193 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen151
194 Wimmie Tom StorminkGorssel151
195 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen150
196 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn150
197 Masquenada Wim DalhuisenGorssel149
198 100% anti di luca tom aarninkEpse148
199 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen148
200 Alwins Stars alwin van voorstTwello148
201 Amilli Milan HaakHarfsen148
202 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn148
203 Bergop John BergerWilp148
204 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen148
205 Buurse FC Lieke OnlandGorssel148
206 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen148
207 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth148
208 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar148
209 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen148
210 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar148
211 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen148
212 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn148
213 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde148
214 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer148
215 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen148
216 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen148
217 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen148
218 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam148
219 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen148
220 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel148
221 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn148
222 Guinness by night Paul WintersBathmen148
223 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo148
224 Hooggebergte henk van laarTwello148
225 Hot Chili Stefan JansenZutphen148
226 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel148
227 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen148
228 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde148
229 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen148
230 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen148
231 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe148
232 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem148
233 Katwijk Marijke DeelstraDeventer148
234 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen148
235 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer148
236 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam148
237 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen148
238 Louis Louis Mika Smedingazutphen148
239 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen148
240 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld148
241 NW Cycling niek wolterstwello148
242 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam148
243 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel148
244 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen148
245 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen148
246 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo148
247 Schlichter Lars SchlichterHengelo148
248 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel148
249 Supertrain Willy TerinkZutphen148
250 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel148
251 Taxi GILBERT Erik de JongEpse148
252 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen148
253 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe148
254 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen148
255 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp148
256 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen148
257 Torcida Paul WintersBathmen148
258 Tour de Lars Lars PetersGorssel148
259 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen148
260 Vis Jos TiebotDeventer148
261 Yellow Dream Willy TerinkZutphen148
262 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen148
263 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 147
264 Piranto Robert Jan EmckEefde146
265 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven145
266 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen145
267 Guus 7e Guus EmckEefde145
268 Plas Ploeg herman rotmanVorden145
269 Romax Gerton AlbersGorssel145
270 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld144
271 Berg tegen Opzien gerard roodEefde144
272 Kloete zakken Carlos MendezGorssel144
273 Luna Anita JimminkHarfsen144
274 PuraVida! Rene DommerholtGorssel144
275 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel143
276 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel142
277 Asjemenou Loek prinsDeventer142
278 De Beunhazen Auke LefeberBathmen142
279 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek142
280 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer142
281 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen142
282 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe142
283 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten142
284 je mappelle Willem MeijerGorssel142
285 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel142
286 Petje Af gerard roodEefde142
287 Simba 1 Geert HiethaarGorssel142
288 Sjembek Jurgen PetersEefde142
289 The Winner Cornelis JanApeldoorn142
290 VZ Army Jan van ZantenZutphen142
291 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend141
292 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar141
293 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde141
294 De Broake 17 Harry van der WalBathmen141
295 Going Wild Michiel de WildZutphen141
296 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld141
297 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar141
298 Niemand Rian van HoltenGorssel141
299 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn141
300 uutvlog Gerry van der WalBathmen141
301 de grote hazen ron yanseWijchen140
302 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel140
303 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel140
304 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen140
305 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel140
306 Achterop John BergerWilp139
307 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen139
308 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel139
309 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello139
310 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel139
311 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel139
312 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen139
313 col du rei Jeroen ReilinkBathmen139
314 Dikke banden club Erik klumperHarfsen139
315 Epo 2000 Kjell PakkertLochem139
316 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel139
317 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal139
318 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo139
319 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek139
320 huibs team 2 Henno van ArkBathmen139
321 King Mark Bert WesseldijkLaren139
322 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel139
323 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek139
324 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld139
325 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld139
326 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen139
327 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn139
328 Se John RouwenhorstGorssel139
329 Team Ankie Anne StorminkGorssel139
330 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel139
331 topteamub b. michoriuseefde139
332 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen139
333 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello139
334 Wilirotrw willy terinkZutphen139
335 Zoukai Kelly ten HaveEefde139
336 Bouke Leuf Gorssel138
337 Kowet 86 Remco BeltmanEefde138
338 Maand Juli Patrick klumperHarfsen138
339 Siem Simone van TongerenDeventer138
340 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen137
341 Klimpie G VijgeEpe137
342 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel137
343 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek137
344 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer137
345 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello137
346 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen135
347 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde135
348 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen135
349 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello134
350 Stamgasten Bertus StorminkGorssel134
351 Tourien dorien kamphorstEefde134
352 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen134
353 Imkie Imke van Holtengorssel133
354 rinske lieke Ronald DijkermanEpse133
355 sieb Ronald DijkermanEpse133
356 B D Ben DuteweertBathmen132
357 Bleub Bea BleuminkZutphen132
358 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde132
359 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth132
360 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek132
361 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen132
362 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek132
363 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst132
364 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde132
365 Sjas Patat Paul RoetertBathmen132
366 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen132
367 The King of Birds Pim WarrisEefde132
368 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn131
369 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp131
370 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld130
371 Desperados 2 R. KlaasenZutphen130
372 Ahesie Wessel RuiterkampEpse129
373 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld129
374 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel129
375 Team helmflower Martijn Jansentwello129
376 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel128
377 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen128
378 Elisa Wim MuilermanHarfsen128
379 hilbert eb wichersKring van Dorth128
380 Jaws! Sven BeusekampGorssel128
381 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde128
382 Le soleil 1 A MeijerGorssel128
383 Levadi Lenny van DinterenDeventer128
384 N.B Nico BeusekampGorssel128
385 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel128
386 PAMOX 1 joop blomwarnsveld128
387 PAMOX 2 joop blomwarnsveld128
388 Pletov Arno PletteEpse128
389 R.S.N Roofing Service NLBrummen128
390 spongelin Lincy BeusekampGorssel128
391 Tour de Sepio Henry SeepHengelo128
392 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde128
393 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen127
394 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem126
395 8B Johan van OmmenEpse125
396 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren125
397 Alco List ton muilermanHarfsen125
398 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 125
399 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen125
400 bergmuis allard kolkmanBathmen125
401 Beus 1 Evert BeusekampGorssel125
402 Booze Brother Wim OkonEefde125
403 Bro's before Ho's rob en hanszutphen125
404 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel125
405 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen125
406 De Gegrilde Duif albert roordingEefde125
407 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn125
408 De laatste man rens kolkmanBathmen125
409 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel125
410 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel125
411 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen125
412 De Witpen Piet JansenZutphen125
413 Dies Wichers Dies WichersJoppe125
414 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen125
415 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn125
416 Gewoon Geel gerrit petersGorssel125
417 Golden Wonder Hans KasteelOene125
418 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer125
419 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda125
420 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen125
421 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde125
422 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse125
423 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen125
424 Karinettdf Henk NikkelsBathmen125
425 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo125
426 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel125
427 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen125
428 Laumar Laurens SpijkermanWijhe125
429 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen125
430 Marlay Martin MeulenbrugDeventer125
431 otak zutphen Rolf LinkerGorssel125
432 Pieter Post Miranda MeijerGorssel125
433 Polletje FC roy polTwello125
434 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen125
435 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk125
436 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen125
437 Team Geel Niek PetersGorssel125
438 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel125
439 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn125
440 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel125
441 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst125
442 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal125
443 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn125
444 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo125
445 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen125
446 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 124
447 L.D. Lien DuteweertBathmen123
448 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel123
449 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer122
450 Kappies Erik StrookappeLaren122
451 Gejonite Gerrie van Triest Epe 121
452 Het geplukte kippetje hente roordingeefde121
453 Men in Black rene wiskampWarnsveld121
454 mevrouw Poppink germa weersZutphen121
455 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar121
456 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen119
457 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen119
458 De Plotters Mennet EmckEefde119
459 desparados 6 r.klaasenzutphen119
460 Dranghek Jasper van HaasterGorssel119
461 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde119
462 FayBo Jan StegemanGorssel119
463 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel119
464 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen119
465 Raddraaiers Frits KoersEpse119
466 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel119
467 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten119
468 XENA jan klumperharfsen119
469 Binky Geralda PelgrumHarfsen118
470 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen118
471 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen118
472 Diesel I Luc van DiesenTwello118
473 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld118
474 Jip Willy TerinkZutphen118
475 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst118
476 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel118
477 Knoefermans II wietse knoefRuurlo118
478 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel118
479 Puk Willy TerinkZutphen118
480 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel118
481 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel118
482 Team Klaasen A. KlaasenZutphen118
483 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld118
484 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst118
485 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld117
486 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde117
487 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel116
488 Bucherons Tjeerd bosGorssel115
489 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen115
490 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel115
491 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten115
492 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel115
493 Lucky Thijs Pim MogezompEefde115
494 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 115
495 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello115
496 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel115
497 bugsie Aaldert BakkerGorssel114
498 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele114
499 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel114
500 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele114
501 Chelsea G. van GurpTwello112
502 De Beun C v TriestEpe112
503 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem112
504 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel112
505 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel112
506 Diesel III Marcel van DiesenTwello112
507 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel112
508 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen112
509 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer112
510 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen112
511 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren112
512 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel112
513 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden112
514 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)112
515 Wooden Shoes gert klompGorssel112
516 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem111
517 de Veldhof Piet TijdemanGorssel111
518 Justice Eddie LeunkHarfsen111
519 Legally Blondes ilona prinsenGorssel111
520 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel111
521 Superboeren Pim de VogelDoetinchem111
522 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel110
523 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam109
524 BMGZ michael vooistwello109
525 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen109
526 Geel ARUba Remco Meijeraruba109
527 Kats Rambam Stef MarsmanLochem109
528 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp109
529 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth109
530 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel109
531 Coruxo FC Jaco kosterGorssel108
532 Peppa Pig Liam BruggemanEefde108
533 Desperados 3 R. KlaasenZutphen107
534 Hampita H. VijgeEpe107
535 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen106
536 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen106
537 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen105
538 Con Domen ton muilermanHarfsen105
539 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen105
540 De grote molen Marko DommerholtBathmen105
541 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde105
542 De Sjoerds William PoesseBathmen105
543 Dijkie erik van dijkgorssel105
544 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek105
545 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen105
546 EMS E.M. StorminkGorssel105
547 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel105
548 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart105
549 Froom Froom ton muilermanHarfsen105
550 GALTY Gertie WichersHarfsen105
551 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen105
552 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse105
553 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten105
554 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten105
555 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten105
556 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten105
557 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel105
558 Knudde Willem MogezompGorssel105
559 Le Moustache SnorreGorssel105
560 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen105
561 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel105
562 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn105
563 Sannie c v TriestEpe105
564 Stogo E.M. StorminkGorssel105
565 Team Fonz Fons SmitBathmen105
566 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde105
567 Tolle United Jeroen van de TolEefde105
568 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen105
569 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth105
570 Veenstade Willy van EssenVaassen105
571 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello105
572 Voorst Gerrit KruitboschVoorst105
573 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede105
574 Wheelman Marcel KooijZutphen105
575 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven104
576 De Dominee rene wiskampWarnsveld104
577 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel104
578 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen104
579 Woodpecker Gerard HissinkGorssel104
580 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar102
581 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen102
582 Team Johan Johan van ZettenRaalte102
583 Bergaf John BergerWilp101
584 op de valreep ben nijhofEefde101
585 Toby Silvia DuseboutGorssel101
586 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen100
587 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel100
588 jekko's Jack BotzelGorssel99
589 de heer Poppink freek weersZutphen98
590 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet98
591 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel98
592 Diesel IV Marcel van DiesenTwello98
593 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp98
594 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer98
595 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer98
596 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse98
597 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde97
598 Uit de losse pols John BergerWilp97
599 desparados 4 r.klaasenzutphen96
600 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel96
601 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp96
602 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 95
603 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel95
604 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen95
605 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld95
606 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen95
607 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen95
608 vol gas arjen tuitertokkenbroek95
609 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen95
610 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen94
611 Kogeltje Jan StegemanGorssel92
612 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen92
613 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo91
614 De Heuve 3 Henk RonkZutphen91
615 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen89
616 de Boswachter Jeroen WendtGorssel89
617 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen89
618 Petje Op gerard roodEefde89
619 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel89
620 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde89
621 Bredase bende Harold ScheepersBreda88
622 Door gaan Erwin MeijerEefde88
623 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen88
624 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer88
625 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer88
626 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam88
627 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten88
628 Stuurloos Jan StegemanGorssel87
629 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen85
630 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven85
631 MDFC Marc DaemsDeventer85
632 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse85
633 Wigo 2 Wil GommansVenray85
634 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen84
635 Dumolin en co martien kamphorstEefde84
636 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld82
637 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel81
638 Quickrider Jo BrinkhuisEefde81
639 Wie frank van holtenGorssel80
640 Fruitje Rob FruijtierVaassen79
641 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer79
642 Saar dr 5e Saar emckEefde79
643 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe79
644 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe78
645 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 78
646 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem77
647 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse77
648 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe75
649 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel75
650 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen75
651 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht75
652 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten75
653 Nebula FC Ruben LansinkHouten75
654 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe75
655 Traper Holland Henk van TilVoorst75
656 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel75
657 wijmat1 Geert HiethaarGorssel75
658 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem74
659 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen74
660 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel74
661 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel71
662 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten71
663 Roode brug peter bruggemanGorssel71
664 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde70
665 Alwinn Alwin van VoorstTwello69
666 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer69
667 desparados 5 r.klaasenzutphen68
668 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart68
669 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen65
670 gezellig he Monique LubbersenBathmen65
671 Hans Wichers Hans WichersJoppe65
672 JaJo Jan StegemanGorssel61
673 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn60
674 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn60
675 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen60
676 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen58
677 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen58
678 Sprintgeweld Alex BosGorssel57
679 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel55
680 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel54
681 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel53
682 sanetario Annelies BruggemanGorssel51
683 go ahead bikes John BoeijenDeventer49
684 Desperados 1 R. KlaasenZutphen48
685 Oodie Poalie Bas klosterseefde48
686 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel45
687 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk42
688 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel40
689 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen40
690 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen40
691 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo40
692 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen40
693 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen39
694 bicycle race 1 bart wichersGorssel38
695 Dus dat! R de ruiterHarfsen38
696 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen38
697 First Week Stefan JansenZutphen38
698 green masjien Jack BotzelGorssel38
699 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello38
700 Hewered h. zuurveldSchalkhaar38
701 ICI Paris Truus prinsDeventer38
702 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel38
703 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen36
704 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel35
705 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen35
706 Koekoekje Wilma BakkerGorssel35
707 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse35
708 Wigo Wil GommansVenray35
709 Loopwagen Joop StegemanHarfsen33
710 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde28
711 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen27
712 Freleo Leonie WoutersTilburg25
713 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel25
714 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem25
715 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten25
716 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen25
717 rock around the clock Harry van der WalBathmen25
718 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel25
719 Frog1 Rick BruggemanGorssel24
720 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn22
721 JAVA Jos van AssemaArnhem21
722 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer20
723 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen20
724 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven20
725 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer20
726 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde20
727 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen20
728 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen20
729 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer20
730 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello20
731 BOUDATje Allard kolkmanBathmen20
732 Bridgetonia henk van laarTwello20
733 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek20
734 Cryptonia Henk van LaarTwello20
735 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth20
736 de eerste de beste Harry van der WalBathmen20
737 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen20
738 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen20
739 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem20
740 De Hulk Stefan JansenZutphen20
741 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn20
742 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen20
743 De Sleumpies Wesley LansinkEefde20
744 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer20
745 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer20
746 Dick Sac ton muilermanHarfsen20
747 Diesel II Isa van DiesenTwello20
748 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth20
749 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn20
750 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn20
751 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst20
752 Equip tres vite Wilfred EmckEefde20
753 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen20
754 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen20
755 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe20
756 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal20
757 Gewoon Groen gerrit petersGorssel20
758 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn20
759 Green ARUba remco meijeraruba20
760 Green belongs to me tom aarninkEpse20
761 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer20
762 Green Manalishi Dirk VolkersEefde20
763 Green Mountain Willy TerinkZutphen20
764 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel20
765 Groen als Gras Stefan JansenZutphen20
766 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen20
767 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek20
768 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen20
769 Groene Seep Henry SeepHengelo20
770 Guus Vlotste Guus EmckEefde20
771 Het rode lichtje SnorreGorssel20
772 Heup ploeg herman rotmanVorden20
773 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen20
774 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten20
775 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen20
776 Kats Groen Stef MarsmanLochem20
777 Kats hoeki Stef MarsmanLochem20
778 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem20
779 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel20
780 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel20
781 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen20
782 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen20
783 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel20
784 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem20
785 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen20
786 Leuf-NL LeufGorssel20
787 Mad Max Max van der LindeHeemskerk20
788 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde20
789 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld20
790 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen20
791 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten20
792 No Stress Rene DommerholtGorssel20
793 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld20
794 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden20
795 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello20
796 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel20
797 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen20
798 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen20
799 Rappertjes Mennet EmckEefde20
800 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello20
801 Rioolfiets Bram StegemanGorssel20
802 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen20
803 Route verte Jacco KorenblikHarfsen20
804 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe20
805 Shit Happens ton muilermanHarfsen20
806 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel20
807 Snelle Jelle gerard roodEefde20
808 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel20
809 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde20
810 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen20
811 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel20
812 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen20
813 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen20
814 Spurters van Saar Saar emckEefde20
815 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel20
816 Triple T Tony ton muilermanHarfsen20
817 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten20
818 Vlotte lotte Erik de JongEpse20
819 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen20
820 Weer net niet Leonie BareldsGorssel20
821 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse20
822 Wilpse Stoempers John BergerWilp20
823 www purebeauty me milou jansenEpse20
824 Asfalthappers Wim OkonEefde18
825 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel18
826 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel18
827 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen18
828 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde18
829 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel16
830 BMGZ 2 michael vooistwello15
831 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel14
832 Sammie Appelsap Sam BosGorssel7
833 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen6
834 Moldavie Wim MuilermanHarfsen5
835 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel5
836 Slaggemist ben nijhofEefde5
837 Hollands glorie SnorreGorssel4
838 Weer geen Punten gerard roodEefde4
839 Fiesta Silvia DuseboutGorssel3
840 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn0
841 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel0
842 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde0
843 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel0
844 Kats Prologi Stef MarsmanLochem0
845 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem0
846 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem0
847 Morgenrood Rene DommerholtGorssel0
848 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten0
849 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel0
850 Red Choice Bert RietmanHarfsen0
851 Rien du tout Wim OkonEefde0
852 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel0
853 Simba 2 Geert hiethaarGorssel0
854 TeleGoGoGo LoepieGorssel0
855 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse0
856 Zero Points Stefan JansenZutphen0
857 Zondag in het geel Martijn maasepse0