Dag klassement
Uitslag Etappe 11


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Coop Supermarkten
gewonnen door Cornelis Jan uit Apeldoorn

foto


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KITTEL Marcel4012KRISTOFF Alexander9
2GROENEWEGEN Dylan3513VACHON Florian8
3BOASSON HAGEN Edvald3014SMITH Dion7
4MATTHEWS Michael2615CARUSO Damiano6
5MC LAY DANIEL2316SELIG Rüdiger5
6CIMOLAI Davide2017PASQUALON Andrea4
7GREIPEL Andre1818BOUDAT Thomas3
8BOUHANNI Nacer1619CHAVANEL Sylvain2
9SWIFT Ben1420VAN KEIRSBULCK Guillaume1
10WYSS Danilo12---
11VANSPEYBROUCK Pieter10laatsteWELLENS Tim20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn238
2 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen234
3 Heup ploeg herman rotmanVorden234
4 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde234
5 Spurters van Saar Saar emckEefde234
6 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven231
7 Dick Sac ton muilermanHarfsen231
8 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen231
9 Mad Max Max van der LindeHeemskerk231
10 Snelle Jelle gerard roodEefde231
11 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten231
12 Kats Groen Stef MarsmanLochem226
13 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal225
14 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek225
15 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld225
16 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten224
17 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen222
18 De Hulk Stefan JansenZutphen221
19 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn221
20 Green belongs to me tom aarninkEpse221
21 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel221
22 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen221
23 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel221
24 Frog1 Rick BruggemanGorssel218
25 Green Manalishi Dirk VolkersEefde218
26 green masjien Jack BotzelGorssel218
27 Groen als Gras Stefan JansenZutphen218
28 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel218
29 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen217
30 Bridgetonia henk van laarTwello217
31 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen217
32 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo217
33 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer215
34 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen215
35 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel215
36 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth215
37 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel215
38 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen215
39 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen215
40 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel215
41 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen215
42 Weer net niet Leonie BareldsGorssel215
43 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer214
44 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer214
45 BOUDATje Allard kolkmanBathmen214
46 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen214
47 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer214
48 Groene Seep Henry SeepHengelo214
49 Hewered h. zuurveldSchalkhaar214
50 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen214
51 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem214
52 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde214
53 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten214
54 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello214
55 Rioolfiets Bram StegemanGorssel214
56 Route verte Jacco KorenblikHarfsen214
57 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe214
58 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen211
59 bicycle race 1 bart wichersGorssel211
60 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello211
61 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek211
62 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn211
63 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer211
64 Dus dat! R de ruiterHarfsen211
65 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen211
66 Equip tres vite Wilfred EmckEefde211
67 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen211
68 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen211
69 Gewoon Groen gerrit petersGorssel211
70 Green ARUba remco meijeraruba211
71 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen211
72 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen211
73 Guus Vlotste Guus EmckEefde211
74 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello211
75 Kats hoeki Stef MarsmanLochem211
76 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel211
77 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen211
78 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld211
79 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden211
80 Shit Happens ton muilermanHarfsen211
81 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel211
82 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen211
83 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen211
84 Sprintgeweld Alex BosGorssel211
85 Triple T Tony ton muilermanHarfsen211
86 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse211
87 Wilpse Stoempers John BergerWilp211
88 Simba 2 Geert hiethaarGorssel208
89 Desperados 1 R. KlaasenZutphen201
90 Green Mountain Willy TerinkZutphen200
91 www purebeauty me milou jansenEpse200
92 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn198
93 Cryptonia Henk van LaarTwello197
94 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen197
95 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello196
96 Vlotte lotte Erik de JongEpse195
97 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen194
98 sanetario Annelies BruggemanGorssel194
99 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer191
100 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn191
101 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem191
102 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen190
103 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen188
104 TeleGoGoGo LoepieGorssel188
105 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse188
106 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten188
107 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen187
108 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst184
109 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen184
110 No Stress Rene DommerholtGorssel184
111 de eerste de beste Harry van der WalBathmen181
112 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem181
113 De Sleumpies Wesley LansinkEefde181
114 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer181
115 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen181
116 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel181
117 Leuf-NL LeufGorssel181
118 Rappertjes Mennet EmckEefde181
119 Team Klaasen A. KlaasenZutphen181
120 Ahesie Wessel RuiterkampEpse174
121 Asfalthappers Wim OkonEefde174
122 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen174
123 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen174
124 Froom Froom ton muilermanHarfsen174
125 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel174
126 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe174
127 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam174
128 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen174
129 Wigo 2 Wil GommansVenray174
130 desparados 6 r.klaasenzutphen171
131 Kogeltje Jan StegemanGorssel171
132 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde167
133 JaJo Jan StegemanGorssel167
134 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen167
135 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst167
136 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel166
137 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel165
138 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn165
139 Diesel II Isa van DiesenTwello162
140 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel161
141 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel158
142 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth158
143 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel158
144 Epo 2000 Kjell PakkertLochem158
145 Frog Rick BruggemanGorssel158
146 Geel ARUba Remco Meijeraruba158
147 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen158
148 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten158
149 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel158
150 Let s go wis rene wiskampWarnsveld158
151 Station Ferdi van SchootenDeventer158
152 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen158
153 Team helmflower Martijn Jansentwello158
154 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld158
155 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel156
156 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde152
157 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld151
158 Enschede Luuk SoumanEnschede151
159 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord151
160 kupje 2009 Jeroen PetersEpse151
161 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel150
162 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten149
163 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen149
164 Katwijk Marijke DeelstraDeventer149
165 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel149
166 Simba 1 Geert HiethaarGorssel149
167 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal149
168 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello149
169 De Popkes Jolande StegemanGorssel148
170 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel148
171 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer148
172 Wie frank van holtenGorssel148
173 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen144
174 Alco List ton muilermanHarfsen144
175 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel144
176 bergmuis allard kolkmanBathmen144
177 Beus 2 Willy BeusekampGorssel144
178 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen144
179 BMGZ michael vooistwello144
180 Bouke Leuf Gorssel144
181 Bredase bende Harold ScheepersBreda144
182 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen144
183 Con Domen ton muilermanHarfsen144
184 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo144
185 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar144
186 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen144
187 De Gegrilde Duif albert roordingEefde144
188 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen144
189 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen144
190 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel144
191 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen144
192 Dranghek Jasper van HaasterGorssel144
193 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel144
194 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht144
195 First Week Stefan JansenZutphen144
196 GALTY Gertie WichersHarfsen144
197 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe144
198 Go Dylan Bert WesseldijkLaren144
199 Golden Wonder Hans KasteelOene144
200 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer144
201 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer144
202 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer144
203 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda144
204 Het geplukte kippetje hente roordingeefde144
205 Hot Chili Stefan JansenZutphen144
206 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel144
207 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse144
208 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen144
209 Kats for first Stef MarsmanLochem144
210 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem144
211 Kats Rambam Stef MarsmanLochem144
212 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem144
213 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel144
214 Knoefermans II wietse knoefRuurlo144
215 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen144
216 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer144
217 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen144
218 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen144
219 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer144
220 NW Cycling niek wolterstwello144
221 otak zutphen Rolf LinkerGorssel144
222 Paniaqua Dirk VolkersEefde144
223 Peppa Pig Liam BruggemanEefde144
224 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn144
225 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel144
226 spongelin Lincy BeusekampGorssel144
227 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)144
228 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe144
229 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen144
230 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse144
231 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen144
232 Tuiches Hester BolinkGorssel144
233 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele144
234 Wigo Wil GommansVenray144
235 XENA jan klumperharfsen144
236 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar144
237 Zondag in het geel Martijn maasepse144
238 Zoukai Kelly ten HaveEefde144
239 100% anti di luca tom aarninkEpse142
240 Plas Ploeg herman rotmanVorden142
241 vol gas arjen tuitertokkenbroek142
242 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld141
243 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe140
244 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel139
245 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel139
246 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel139
247 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde139
248 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld135
249 Bergop John BergerWilp135
250 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel135
251 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth135
252 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk135
253 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde135
254 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek135
255 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo135
256 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo135
257 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello135
258 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen135
259 Le Moustache SnorreGorssel135
260 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel135
261 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel135
262 Op en Top! Stefan JansenZutphen135
263 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde135
264 Schlichter Lars SchlichterHengelo135
265 sieb Ronald DijkermanEpse135
266 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp135
267 Tour de Sepio Henry SeepHengelo135
268 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel135
269 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen133
270 Siem Simone van TongerenDeventer133
271 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 132
272 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen132
273 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde132
274 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen132
275 KARPEL Robin SchildwachtWierden132
276 Schotilion Wim van SchootenDeventer132
277 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel132
278 Uit de losse pols John BergerWilp131
279 Pieter Post Miranda MeijerGorssel130
280 8B Johan van OmmenEpse128
281 Achterop John BergerWilp128
282 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren128
283 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven128
284 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde128
285 Beus 1 Evert BeusekampGorssel128
286 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer128
287 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen128
288 col du rei Jeroen ReilinkBathmen128
289 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen128
290 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen128
291 de heer Poppink freek weersZutphen128
292 De laatste man rens kolkmanBathmen128
293 De Sjoerds William PoesseBathmen128
294 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen128
295 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel128
296 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen128
297 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen128
298 Dikke banden club Erik klumperHarfsen128
299 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen128
300 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen128
301 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam128
302 EMS E.M. StorminkGorssel128
303 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen128
304 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen128
305 Gewoon Geel gerrit petersGorssel128
306 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer128
307 HenketTDF Henk NikkelsBathmen128
308 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren128
309 Jaws! Sven BeusekampGorssel128
310 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen128
311 Karinettdf Henk NikkelsBathmen128
312 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo128
313 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel128
314 L.D. Lien DuteweertBathmen128
315 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam128
316 Leeuwarden Lars SoumanDeventer128
317 Luna Anita JimminkHarfsen128
318 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven128
319 Piranto Robert Jan EmckEefde128
320 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld128
321 Sjas Patat Paul RoetertBathmen128
322 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen128
323 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk128
324 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen128
325 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel128
326 Team Geel Niek PetersGorssel128
327 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel128
328 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen128
329 Tour de Lars Lars PetersGorssel128
330 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst128
331 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen128
332 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth128
333 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde128
334 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen128
335 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem126
336 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo126
337 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel126
338 Bleub Bea BleuminkZutphen123
339 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer123
340 wijmat1 Geert HiethaarGorssel123
341 Bergaf John BergerWilp119
342 Bruce Roland BruggemanLaren119
343 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen119
344 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar119
345 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 119
346 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel119
347 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart119
348 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel119
349 Going Wild Michiel de WildZutphen119
350 Justice Eddie LeunkHarfsen119
351 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel119
352 Last minute Maarten WaandersGorssel119
353 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen119
354 Lettele Thomas te BoekhorstLettele119
355 Marlay Martin MeulenbrugDeventer119
356 PuraVida! Rene DommerholtGorssel119
357 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen119
358 sprakels toppens marco winterswijk119
359 Stogo E.M. StorminkGorssel119
360 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen119
361 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen119
362 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde119
363 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn119
364 Voorst Gerrit KruitboschVoorst119
365 Wooden Shoes gert klompGorssel119
366 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel119
367 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen119
368 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel119
369 B D Ben DuteweertBathmen118
370 bugsie Aaldert BakkerGorssel118
371 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen118
372 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer118
373 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel118
374 Hampita H. VijgeEpe118
375 Klimpie G VijgeEpe118
376 rinske lieke Ronald DijkermanEpse118
377 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse118
378 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel118
379 Veenstade Willy van EssenVaassen118
380 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen118
381 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen117
382 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem117
383 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen117
384 Gejonite Gerrie van Triest Epe 117
385 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn115
386 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel114
387 PAMOX 1 joop blomwarnsveld114
388 The King of Birds Pim WarrisEefde114
389 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde113
390 Tolle United Jeroen van de TolEefde113
391 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk113
392 Desperados 3 R. KlaasenZutphen112
393 Oodie Poalie Bas klosterseefde112
394 PAMOX 2 joop blomwarnsveld112
395 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde110
396 Hooggebergte henk van laarTwello110
397 mevrouw Poppink germa weersZutphen110
398 N.B Nico BeusekampGorssel110
399 R.S.N Roofing Service NLBrummen110
400 Seppio Sepp JansenZutphen110
401 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn109
402 Asjemenou Loek prinsDeventer109
403 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen109
404 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen109
405 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen109
406 D.Z.W.H J. Fransenharfsen109
407 De Beun C v TriestEpe109
408 De Broake 17 Harry van der WalBathmen109
409 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel109
410 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld109
411 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen109
412 De Hete Bakker Piet JansenZutphen109
413 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen109
414 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde109
415 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen109
416 Dijkie erik van dijkgorssel109
417 Distance Tom van SchootenDeventer109
418 Easyrider jo brinkhuisEefde109
419 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn109
420 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen109
421 Federer himself Robin SchildwachtWierden109
422 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen109
423 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal109
424 Golden Dream Bert WesseldijkLaren109
425 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel109
426 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen109
427 huibs team 2 Henno van ArkBathmen109
428 King Mark Bert WesseldijkLaren109
429 Knoefermans I wietse knoefRuurlo109
430 Laumar Laurens SpijkermanWijhe109
431 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen109
432 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden109
433 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld109
434 Nebula FC Ruben LansinkHouten109
435 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek109
436 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld109
437 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel109
438 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello109
439 Polletje FC roy polTwello109
440 Puk Willy TerinkZutphen109
441 Quickrider Jo BrinkhuisEefde109
442 Sannie c v TriestEpe109
443 Taxi GILBERT Erik de JongEpse109
444 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel109
445 Traper Holland Henk van TilVoorst109
446 Verena on Tour Verena PetersGorssel109
447 Vin rouge Annette wintersBathmen109
448 Vis Jos TiebotDeventer109
449 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen109
450 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello109
451 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel109
452 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel109
453 Chelsea G. van GurpTwello107
454 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld107
455 go ahead bikes John BoeijenDeventer107
456 Binky Geralda PelgrumHarfsen105
457 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen105
458 Roode brug peter bruggemanGorssel105
459 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar104
460 Door gaan Erwin MeijerEefde104
461 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten104
462 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar104
463 op de valreep ben nijhofEefde104
464 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen103
465 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen102
466 Koekoekje Wilma BakkerGorssel102
467 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer102
468 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 102
469 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel102
470 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe102
471 Tourien dorien kamphorstEefde102
472 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen101
473 Diesel IV Marcel van DiesenTwello101
474 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel101
475 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello100
476 Buttanelli Bart caneelZutphen100
477 Buurse FC Lieke OnlandGorssel100
478 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen100
479 De grote molen Marko DommerholtBathmen100
480 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen100
481 FayBo Jan StegemanGorssel100
482 Histoire Henk BlueminkDeventer100
483 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen100
484 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde100
485 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel100
486 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam100
487 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel100
488 Pinkel henk van laarTwello100
489 Pletov Arno PletteEpse100
490 Stamgasten Bertus StorminkGorssel100
491 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel100
492 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn100
493 Team Fonz Fons SmitBathmen100
494 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn100
495 Wheelman Marcel KooijZutphen100
496 Cuba Libre Richard TuitertGorssel98
497 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld98
498 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen97
499 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth97
500 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel96
501 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel96
502 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen96
503 Kats Prologi Stef MarsmanLochem96
504 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten96
505 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen96
506 Fruitje Rob FruijtierVaassen95
507 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele95
508 VZ Army Jan van ZantenZutphen94
509 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel93
510 Alwins Stars alwin van voorstTwello93
511 Amilli Milan HaakHarfsen93
512 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel93
513 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend93
514 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen93
515 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam93
516 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel93
517 Booze Brother Wim OkonEefde93
518 Bucherons Tjeerd bosGorssel93
519 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel93
520 Coruxo FC Jaco kosterGorssel93
521 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse93
522 de Boswachter Jeroen WendtGorssel93
523 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel93
524 desparados 5 r.klaasenzutphen93
525 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe93
526 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde93
527 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld93
528 gezellig he Monique LubbersenBathmen93
529 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp93
530 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp93
531 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde93
532 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen93
533 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek93
534 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe93
535 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel93
536 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten93
537 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten93
538 jekko's Jack BotzelGorssel93
539 Jip Willy TerinkZutphen93
540 Kale tien Erwin jimminkHarfsen93
541 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen93
542 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel93
543 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel93
544 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen93
545 Le soleil 1 A MeijerGorssel93
546 Levadi Lenny van DinterenDeventer93
547 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen93
548 Louis Louis Mika Smedingazutphen93
549 Maand Juli Patrick klumperHarfsen93
550 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe93
551 MDFC Marc DaemsDeventer93
552 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten93
553 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel93
554 MOTO 1 Alex BosGorssel93
555 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel93
556 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen93
557 Raddraaiers Frits KoersEpse93
558 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen93
559 Saar dr 5e Saar emckEefde93
560 Se John RouwenhorstGorssel93
561 Spaki United Roy SmallegoorZutphen93
562 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp93
563 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp93
564 Supertrain Willy TerinkZutphen93
565 Team Ankie Anne StorminkGorssel93
566 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen93
567 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen93
568 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen93
569 Toby Silvia DuseboutGorssel93
570 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel93
571 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen93
572 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde93
573 Wie Weet Bert WesseldijkLaren93
574 Wilirotrw willy terinkZutphen93
575 Wimmie Tom StorminkGorssel93
576 Wolfspak Johan VisserGorssel93
577 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten93
578 Yellow Dream Willy TerinkZutphen93
579 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 93
580 van alles wat Marjan DommerholtGorssel92
581 Corleonne C v TriestEpe91
582 Daan C v TriestEpe91
583 De Plotters Mennet EmckEefde91
584 Engert Rietman Engert RietmanBathmen91
585 Hans Wichers Hans WichersJoppe91
586 hilbert eb wichersKring van Dorth91
587 Sjembek Jurgen PetersEefde91
588 uutvlog Gerry van der WalBathmen91
589 Petje Op gerard roodEefde89
590 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 89
591 de grote hazen ron yanseWijchen88
592 Kowet 86 Remco BeltmanEefde88
593 Moldavie Wim MuilermanHarfsen88
594 The Winner Cornelis JanApeldoorn88
595 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen87
596 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart86
597 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel86
598 Bergsen Sofieke DirksenDiemen84
599 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel84
600 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn84
601 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn84
602 Diesel III Marcel van DiesenTwello84
603 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen84
604 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek84
605 Feskovic f.michoriushaaksbergen84
606 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn84
607 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst84
608 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst84
609 Karreman Tonnie HolmerHarfsen84
610 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld84
611 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde84
612 Petje Af gerard roodEefde84
613 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen84
614 Team Johan Johan van ZettenRaalte84
615 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen84
616 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel84
617 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo84
618 Westerboys Rob WesterweelDeventer84
619 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn83
620 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen83
621 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer83
622 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar83
623 De Witpen Piet JansenZutphen83
624 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen83
625 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel83
626 ICI Paris Truus prinsDeventer83
627 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse83
628 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen83
629 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse83
630 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen83
631 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn83
632 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn83
633 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen83
634 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen82
635 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek82
636 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel82
637 Guinness by night Paul WintersBathmen82
638 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen82
639 Torcida Paul WintersBathmen82
640 Stuurloos Jan StegemanGorssel81
641 Bro's before Ho's rob en hanszutphen80
642 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel79
643 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel78
644 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen76
645 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen75
646 De neus Hans SmedingaZutphen75
647 topteamub b. michoriuseefde75
648 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello75
649 Woodpecker Gerard HissinkGorssel75
650 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer74
651 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 74
652 Knudde Willem MogezompGorssel74
653 Legally Blondes ilona prinsenGorssel74
654 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede74
655 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel73
656 Imkie Imke van Holtengorssel72
657 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen72
658 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen70
659 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem69
660 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen68
661 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem68
662 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen68
663 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe67
664 De Beunhazen Auke LefeberBathmen67
665 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth67
666 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek67
667 Elisa Wim MuilermanHarfsen67
668 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde67
669 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten67
670 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel67
671 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde67
672 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel67
673 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen66
674 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten66
675 Lucky Thijs Pim MogezompEefde66
676 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen66
677 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde66
678 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen66
679 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel66
680 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel66
681 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel66
682 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem65
683 Loopwagen Joop StegemanHarfsen65
684 Romax Gerton AlbersGorssel63
685 Dumolin en co martien kamphorstEefde61
686 Niemand Rian van HoltenGorssel61
687 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen60
688 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld58
689 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen58
690 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen58
691 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe58
692 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen58
693 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn58
694 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen58
695 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen58
696 Kappies Erik StrookappeLaren58
697 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel58
698 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen58
699 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 58
700 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen58
701 Superboeren Pim de VogelDoetinchem58
702 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn58
703 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde58
704 Guus 7e Guus EmckEefde57
705 Puntstuk Randy DouglasGorssel56
706 Dies Wichers Dies WichersJoppe55
707 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse54
708 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen53
709 de Veldhof Piet TijdemanGorssel53
710 Freleo Leonie WoutersTilburg52
711 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen50
712 De Wolven Elsebee DirksenGorssel48
713 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde46
714 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem46
715 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe46
716 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet44
717 Enniessee Jelle WilsNijmegen40
718 je mappelle Willem MeijerGorssel40
719 Men in Black rene wiskampWarnsveld40
720 Spartacus Arianne MeijerGorssel40
721 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem39
722 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde36
723 Hilgu Michel DommerholtHarfsen35
724 Hollands glorie SnorreGorssel35
725 JAVA Jos van AssemaArnhem35
726 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel33
727 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel32
728 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn32
729 palinkovic b.michoriuseefde32
730 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem30
731 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel30
732 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel28
733 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel26
734 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel26
735 Josi Silvia DuseboutGorssel26
736 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen26
737 Traper Voorst Henk van TilVoorst26
738 Alwinn Alwin van VoorstTwello20
739 bicycle race 3 Bart WichersGorssel20
740 Bollen ARUba remco meijeraruba20
741 Diesel I Luc van DiesenTwello20
742 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem20
743 Fiesta Silvia DuseboutGorssel20
744 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde20
745 Masquenada Wim DalhuisenGorssel20
746 SOIS Paul van der VeenLochem20
747 Strava KOM gerben beunkBathmen20
748 Toos Eb WichersKring van Dorth20
749 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde19
750 De Heuve 3 Henk RonkZutphen16
751 Morgenrood Rene DommerholtGorssel12
752 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen11
753 Walrijders eric ten woldeEpse 11
754 Weer geen Punten gerard roodEefde11
755 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen9
756 Slaggemist ben nijhofEefde9
757 Desperados 2 R. KlaasenZutphen8
758 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen6
759 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer6
760 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse6
761 Red Choice Bert RietmanHarfsen5
762 Rien du tout Wim OkonEefde5
763 Zero Points Stefan JansenZutphen5
764 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel4
765 Graaf Battum Jan graveBathmen3
766 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel3
767 BMGZ 2 michael vooistwello2
768 desparados 4 r.klaasenzutphen2
769 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld2
770 rock around the clock Harry van der WalBathmen2
771 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse0
772 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven0
773 B en T Bollen Tim KamphorstEefde0
774 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen0
775 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel0
776 Berg en Dal henk van laarTwello0
777 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
778 Berg tegen Opzien gerard roodEefde0
779 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
780 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen0
781 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen0
782 bicycle race 2 bart wichersGorssel0
783 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer0
784 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen0
785 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde0
786 Bolletje Seep Henry SeepHengelo0
787 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen0
788 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello0
789 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel0
790 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth0
791 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen0
792 De Bramel ploeg herman rotmanVorden0
793 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer0
794 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel0
795 De Dominee rene wiskampWarnsveld0
796 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn0
797 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel0
798 de Klimbok John RouwenhorstGorssel0
799 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen0
800 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel0
801 de toerist Lieke LubbersenBathmen0
802 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel0
803 Dolle bolle Erik de JongEpse0
804 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
805 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel0
806 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde0
807 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn0
808 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
809 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel0
810 Guus Bergop Guus EmckEefde0
811 Het rode lichtje SnorreGorssel0
812 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe0
813 Hilbillies Raymond LinthorstTwello0
814 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen0
815 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen0
816 Ijle Lucht wim OkonEefde0
817 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen0
818 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe0
819 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
820 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem0
821 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
822 klein verzet Jack BotzelGorssel0
823 Kloete zakken Carlos MendezGorssel0
824 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen0
825 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
826 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel0
827 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen0
828 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
829 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten0
830 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten0
831 No mountain high enough tom aarninkEpse0
832 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen0
833 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
834 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel0
835 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel0
836 Polderboys Polka lubert gerritsTwello0
837 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten0
838 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek0
839 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen0
840 Same same but different Rene DommerholtGorssel0
841 Sammie Appelsap Sam BosGorssel0
842 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
843 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen0
844 Struggle Willem MeijerGorssel0
845 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel0
846 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen0
847 top off the hill Harry van der WalBathmen0
848 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
849 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen0
850 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn0
851 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen0
852 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen0
853 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello0
854 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen0
855 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
856 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo0
857 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde0