Dag klassement
Uitslag Etappe 10


Dagprijs : een Drankenpakket aangeboden door De Wingerd Wijnhuis en Slijterij
gewonnen door Stef Marsman uit Lochem

foto

Quote van de dag : Nooit zielig met Selig


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KITTEL Marcel4012GREIPEL Andre9
2DEGENKOLB John3513MATTHEWS Michael8
3GROENEWEGEN Dylan3014CIMOLAI Davide7
4SELIG Rüdiger2615SUTTERLIN Jasha6
5KRISTOFF Alexander2316PASQUALON Andrea5
6BOUHANNI Nacer2017WYSS Danilo4
7MC LAY DANIEL1818JANSE VAN RENSBURG Reinardt3
8VANSPEYBROUCK Pieter1619SWIFT Ben2
9COLBRELLI Sonny1420SMITH Dion1
10BOASSON HAGEN Edvald12---
11BOUDAT Thomas10laatsteGESBERT Elie20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Kats Groen Stef MarsmanLochem253
2 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten237
3 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn233
4 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn230
5 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen228
6 Heup ploeg herman rotmanVorden228
7 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde228
8 Spurters van Saar Saar emckEefde228
9 De Hulk Stefan JansenZutphen227
10 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal227
11 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn227
12 Green belongs to me tom aarninkEpse227
13 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel227
14 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen227
15 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld227
16 Green Manalishi Dirk VolkersEefde226
17 green masjien Jack BotzelGorssel226
18 Groen als Gras Stefan JansenZutphen226
19 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel226
20 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen225
21 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel222
22 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer221
23 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer221
24 BOUDATje Allard kolkmanBathmen221
25 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen221
26 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer221
27 Groene Seep Henry SeepHengelo221
28 Hewered h. zuurveldSchalkhaar221
29 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen221
30 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem221
31 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde221
32 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten221
33 Rioolfiets Bram StegemanGorssel221
34 Route verte Jacco KorenblikHarfsen221
35 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe221
36 Green Mountain Willy TerinkZutphen219
37 www purebeauty me milou jansenEpse219
38 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven218
39 Dick Sac ton muilermanHarfsen218
40 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen218
41 Mad Max Max van der LindeHeemskerk218
42 Snelle Jelle gerard roodEefde218
43 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten218
44 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen217
45 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer216
46 Bridgetonia henk van laarTwello216
47 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen216
48 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel216
49 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth216
50 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo216
51 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen216
52 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel216
53 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen216
54 Weer net niet Leonie BareldsGorssel216
55 Vlotte lotte Erik de JongEpse215
56 Frog1 Rick BruggemanGorssel212
57 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen211
58 bicycle race 1 bart wichersGorssel211
59 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello211
60 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek211
61 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn211
62 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer211
63 Dus dat! R de ruiterHarfsen211
64 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen211
65 Equip tres vite Wilfred EmckEefde211
66 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen211
67 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen211
68 Gewoon Groen gerrit petersGorssel211
69 Green ARUba remco meijeraruba211
70 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen211
71 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen211
72 Guus Vlotste Guus EmckEefde211
73 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello211
74 Kats hoeki Stef MarsmanLochem211
75 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel211
76 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen211
77 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld211
78 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden211
79 Shit Happens ton muilermanHarfsen211
80 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel211
81 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen211
82 Triple T Tony ton muilermanHarfsen211
83 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse211
84 Wilpse Stoempers John BergerWilp211
85 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer210
86 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn210
87 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem210
88 Cryptonia Henk van LaarTwello209
89 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst209
90 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen209
91 No Stress Rene DommerholtGorssel209
92 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen209
93 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen205
94 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen204
95 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen202
96 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen200
97 de eerste de beste Harry van der WalBathmen199
98 De Sleumpies Wesley LansinkEefde199
99 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen199
100 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel199
101 Leuf-NL LeufGorssel199
102 Rappertjes Mennet EmckEefde199
103 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen198
104 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde197
105 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen197
106 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel196
107 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen193
108 TeleGoGoGo LoepieGorssel193
109 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse193
110 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek192
111 Asfalthappers Wim OkonEefde191
112 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen191
113 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe191
114 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam191
115 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen191
116 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello191
117 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel190
118 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello186
119 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem185
120 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer185
121 Desperados 1 R. KlaasenZutphen185
122 Diesel II Isa van DiesenTwello185
123 Zondag in het geel Martijn maasepse185
124 desparados 6 r.klaasenzutphen184
125 sanetario Annelies BruggemanGorssel184
126 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel181
127 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth181
128 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel181
129 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar179
130 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel179
131 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht179
132 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse179
133 Kats for first Stef MarsmanLochem179
134 Kats Rambam Stef MarsmanLochem179
135 Peppa Pig Liam BruggemanEefde179
136 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen179
137 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten179
138 Wigo 2 Wil GommansVenray177
139 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen176
140 Sprintgeweld Alex BosGorssel176
141 Team Klaasen A. KlaasenZutphen175
142 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen171
143 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel169
144 Siem Simone van TongerenDeventer168
145 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel167
146 Kogeltje Jan StegemanGorssel166
147 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel165
148 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo165
149 GALTY Gertie WichersHarfsen165
150 Golden Wonder Hans KasteelOene165
151 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer165
152 Knoefermans II wietse knoefRuurlo165
153 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer165
154 Simba 2 Geert hiethaarGorssel165
155 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele165
156 Wigo Wil GommansVenray165
157 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord163
158 kupje 2009 Jeroen PetersEpse163
159 JaJo Jan StegemanGorssel162
160 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen159
161 B D Ben DuteweertBathmen157
162 bugsie Aaldert BakkerGorssel157
163 Hampita H. VijgeEpe157
164 Klimpie G VijgeEpe157
165 rinske lieke Ronald DijkermanEpse157
166 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse157
167 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen156
168 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek156
169 Froom Froom ton muilermanHarfsen156
170 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel156
171 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde156
172 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo156
173 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld154
174 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen153
175 Katwijk Marijke DeelstraDeventer153
176 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel149
177 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde149
178 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden149
179 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld149
180 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen149
181 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel149
182 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel149
183 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe148
184 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer148
185 Stamgasten Bertus StorminkGorssel148
186 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst148
187 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal148
188 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel147
189 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten146
190 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel146
191 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen146
192 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde146
193 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven145
194 Beus 1 Evert BeusekampGorssel145
195 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer145
196 De Sjoerds William PoesseBathmen145
197 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen145
198 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam145
199 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen145
200 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen145
201 L.D. Lien DuteweertBathmen145
202 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven145
203 Alco List ton muilermanHarfsen144
204 bergmuis allard kolkmanBathmen144
205 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen144
206 Bredase bende Harold ScheepersBreda144
207 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen144
208 Con Domen ton muilermanHarfsen144
209 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen144
210 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen144
211 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel144
212 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen144
213 Dranghek Jasper van HaasterGorssel144
214 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe144
215 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer144
216 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda144
217 Hot Chili Stefan JansenZutphen144
218 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel144
219 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem144
220 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem144
221 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel144
222 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel144
223 spongelin Lincy BeusekampGorssel144
224 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe144
225 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen144
226 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello144
227 XENA jan klumperharfsen144
228 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar144
229 Ahesie Wessel RuiterkampEpse142
230 Enschede Luuk SoumanEnschede142
231 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello142
232 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel142
233 sieb Ronald DijkermanEpse142
234 Team helmflower Martijn Jansentwello139
235 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld139
236 Koekoekje Wilma BakkerGorssel137
237 Tourien dorien kamphorstEefde137
238 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen136
239 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer136
240 First Week Stefan JansenZutphen136
241 mevrouw Poppink germa weersZutphen136
242 PuraVida! Rene DommerholtGorssel136
243 R.S.N Roofing Service NLBrummen136
244 Stogo E.M. StorminkGorssel136
245 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem135
246 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen135
247 huibs team 2 Henno van ArkBathmen135
248 Laumar Laurens SpijkermanWijhe135
249 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel135
250 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel135
251 Vis Jos TiebotDeventer135
252 De Popkes Jolande StegemanGorssel134
253 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel134
254 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn133
255 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen130
256 Beus 2 Willy BeusekampGorssel130
257 BMGZ michael vooistwello130
258 Bouke Leuf Gorssel130
259 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen130
260 De Gegrilde Duif albert roordingEefde130
261 Go Dylan Bert WesseldijkLaren130
262 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer130
263 Het geplukte kippetje hente roordingeefde130
264 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen130
265 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen130
266 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer130
267 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen130
268 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen130
269 NW Cycling niek wolterstwello130
270 otak zutphen Rolf LinkerGorssel130
271 Paniaqua Dirk VolkersEefde130
272 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn130
273 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)130
274 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse130
275 Tuiches Hester BolinkGorssel130
276 Zoukai Kelly ten HaveEefde130
277 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde129
278 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen129
279 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel129
280 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen129
281 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld128
282 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel128
283 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse127
284 100% anti di luca tom aarninkEpse126
285 Bleub Bea BleuminkZutphen126
286 De grote molen Marko DommerholtBathmen126
287 Team Fonz Fons SmitBathmen126
288 Daan C v TriestEpe125
289 Let s go wis rene wiskampWarnsveld125
290 Station Ferdi van SchootenDeventer125
291 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren124
292 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen124
293 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen124
294 De laatste man rens kolkmanBathmen124
295 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen124
296 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen124
297 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen124
298 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen124
299 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen124
300 EMS E.M. StorminkGorssel124
301 Gewoon Geel gerrit petersGorssel124
302 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer124
303 Jaws! Sven BeusekampGorssel124
304 Karinettdf Henk NikkelsBathmen124
305 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam124
306 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld124
307 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen124
308 Tour de Lars Lars PetersGorssel124
309 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst124
310 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth124
311 Wie frank van holtenGorssel124
312 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn123
313 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen122
314 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar122
315 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel122
316 Epo 2000 Kjell PakkertLochem122
317 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel122
318 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel122
319 Frog Rick BruggemanGorssel122
320 Geel ARUba Remco Meijeraruba122
321 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen122
322 Lettele Thomas te BoekhorstLettele122
323 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen122
324 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel122
325 Veenstade Willy van EssenVaassen122
326 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen122
327 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld121
328 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo121
329 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo121
330 Kowet 86 Remco BeltmanEefde121
331 Schlichter Lars SchlichterHengelo121
332 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde121
333 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp121
334 Tour de Sepio Henry SeepHengelo121
335 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel119
336 Desperados 3 R. KlaasenZutphen119
337 Plas Ploeg herman rotmanVorden119
338 KARPEL Robin SchildwachtWierden118
339 Schotilion Wim van SchootenDeventer118
340 Chelsea G. van GurpTwello117
341 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe116
342 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel115
343 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel115
344 gezellig he Monique LubbersenBathmen115
345 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek115
346 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe115
347 Levadi Lenny van DinterenDeventer115
348 Louis Louis Mika Smedingazutphen115
349 Maand Juli Patrick klumperHarfsen115
350 MDFC Marc DaemsDeventer115
351 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten115
352 Seppio Sepp JansenZutphen115
353 Spaki United Roy SmallegoorZutphen115
354 Toby Silvia DuseboutGorssel115
355 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen115
356 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 114
357 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen114
358 De Hete Bakker Piet JansenZutphen114
359 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen114
360 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde114
361 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen114
362 Distance Tom van SchootenDeventer114
363 Easyrider jo brinkhuisEefde114
364 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen114
365 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal114
366 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld114
367 Wolfspak Johan VisserGorssel114
368 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen113
369 Diesel IV Marcel van DiesenTwello113
370 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen113
371 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel113
372 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel113
373 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel113
374 Simba 1 Geert HiethaarGorssel113
375 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen112
376 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen112
377 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen112
378 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel112
379 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel112
380 van alles wat Marjan DommerholtGorssel112
381 vol gas arjen tuitertokkenbroek112
382 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld111
383 8B Johan van OmmenEpse110
384 Achterop John BergerWilp110
385 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde110
386 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen110
387 col du rei Jeroen ReilinkBathmen110
388 de heer Poppink freek weersZutphen110
389 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel110
390 Dikke banden club Erik klumperHarfsen110
391 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen110
392 HenketTDF Henk NikkelsBathmen110
393 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren110
394 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo110
395 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel110
396 Leeuwarden Lars SoumanDeventer110
397 Luna Anita JimminkHarfsen110
398 Piranto Robert Jan EmckEefde110
399 Sjas Patat Paul RoetertBathmen110
400 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk110
401 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel110
402 Team Geel Niek PetersGorssel110
403 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel110
404 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen110
405 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen110
406 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde110
407 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen110
408 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen108
409 Bergop John BergerWilp107
410 Binky Geralda PelgrumHarfsen107
411 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel107
412 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth107
413 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk107
414 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde107
415 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek107
416 Elisa Wim MuilermanHarfsen107
417 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde107
418 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen107
419 Le Moustache SnorreGorssel107
420 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel107
421 Op en Top! Stefan JansenZutphen107
422 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel107
423 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel107
424 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel107
425 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer106
426 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel106
427 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo106
428 wijmat1 Geert HiethaarGorssel106
429 hilbert eb wichersKring van Dorth105
430 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen105
431 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel104
432 Uit de losse pols John BergerWilp104
433 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede104
434 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen102
435 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer102
436 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel102
437 Bergaf John BergerWilp101
438 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 101
439 Going Wild Michiel de WildZutphen101
440 Hooggebergte henk van laarTwello101
441 N.B Nico BeusekampGorssel101
442 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen101
443 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn101
444 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen101
445 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel101
446 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn100
447 Asjemenou Loek prinsDeventer100
448 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen100
449 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen100
450 D.Z.W.H J. Fransenharfsen100
451 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld100
452 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde100
453 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn100
454 Federer himself Robin SchildwachtWierden100
455 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen100
456 Golden Dream Bert WesseldijkLaren100
457 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel100
458 King Mark Bert WesseldijkLaren100
459 Knoefermans I wietse knoefRuurlo100
460 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen100
461 Nebula FC Ruben LansinkHouten100
462 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek100
463 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello100
464 Polletje FC roy polTwello100
465 Puk Willy TerinkZutphen100
466 Quickrider Jo BrinkhuisEefde100
467 Taxi GILBERT Erik de JongEpse100
468 Traper Holland Henk van TilVoorst100
469 Verena on Tour Verena PetersGorssel100
470 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello100
471 De Beun C v TriestEpe99
472 De Broake 17 Harry van der WalBathmen99
473 Dijkie erik van dijkgorssel99
474 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen99
475 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten99
476 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel99
477 Sannie c v TriestEpe99
478 Vin rouge Annette wintersBathmen99
479 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem98
480 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen98
481 Gejonite Gerrie van Triest Epe 98
482 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem97
483 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam94
484 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten94
485 jekko's Jack BotzelGorssel94
486 Se John RouwenhorstGorssel94
487 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen94
488 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde94
489 Yellow Dream Willy TerinkZutphen94
490 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel93
491 The King of Birds Pim WarrisEefde93
492 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn92
493 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen92
494 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar92
495 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar92
496 De Witpen Piet JansenZutphen92
497 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen92
498 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel92
499 ICI Paris Truus prinsDeventer92
500 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse92
501 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen92
502 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar92
503 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen92
504 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn92
505 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn92
506 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen92
507 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen92
508 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer92
509 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello91
510 Buttanelli Bart caneelZutphen91
511 De Plotters Mennet EmckEefde91
512 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel91
513 Oodie Poalie Bas klosterseefde91
514 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn91
515 Corleonne C v TriestEpe90
516 Engert Rietman Engert RietmanBathmen90
517 Hans Wichers Hans WichersJoppe90
518 Sjembek Jurgen PetersEefde90
519 uutvlog Gerry van der WalBathmen90
520 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld89
521 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem89
522 Pieter Post Miranda MeijerGorssel89
523 Stuurloos Jan StegemanGorssel88
524 Bruce Roland BruggemanLaren87
525 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart87
526 Justice Eddie LeunkHarfsen87
527 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel87
528 Last minute Maarten WaandersGorssel87
529 Marlay Martin MeulenbrugDeventer87
530 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel87
531 Petje Op gerard roodEefde87
532 sprakels toppens marco winterswijk87
533 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen87
534 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde87
535 Voorst Gerrit KruitboschVoorst87
536 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen87
537 Wooden Shoes gert klompGorssel87
538 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel87
539 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten86
540 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello85
541 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen84
542 Kappies Erik StrookappeLaren84
543 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn84
544 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth84
545 Woodpecker Gerard HissinkGorssel84
546 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen83
547 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten83
548 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen82
549 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel82
550 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel82
551 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen82
552 Door gaan Erwin MeijerEefde81
553 go ahead bikes John BoeijenDeventer81
554 Imkie Imke van Holtengorssel81
555 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel80
556 Alwins Stars alwin van voorstTwello80
557 Amilli Milan HaakHarfsen80
558 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel80
559 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend80
560 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen80
561 Booze Brother Wim OkonEefde80
562 Bucherons Tjeerd bosGorssel80
563 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel80
564 Coruxo FC Jaco kosterGorssel80
565 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse80
566 de Boswachter Jeroen WendtGorssel80
567 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe80
568 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde80
569 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp80
570 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp80
571 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen80
572 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde80
573 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten80
574 Jip Willy TerinkZutphen80
575 Kale tien Erwin jimminkHarfsen80
576 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen80
577 Le soleil 1 A MeijerGorssel80
578 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen80
579 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe80
580 MOTO 1 Alex BosGorssel80
581 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel80
582 PAMOX 2 joop blomwarnsveld80
583 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen80
584 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 80
585 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen80
586 Saar dr 5e Saar emckEefde80
587 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp80
588 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp80
589 Supertrain Willy TerinkZutphen80
590 Team Ankie Anne StorminkGorssel80
591 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen80
592 Tolle United Jeroen van de TolEefde80
593 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel80
594 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk80
595 Wie Weet Bert WesseldijkLaren80
596 Wilirotrw willy terinkZutphen80
597 Wimmie Tom StorminkGorssel80
598 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten80
599 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld79
600 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde79
601 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel79
602 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel79
603 Raddraaiers Frits KoersEpse79
604 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 79
605 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen78
606 Buurse FC Lieke OnlandGorssel77
607 FayBo Jan StegemanGorssel77
608 Histoire Henk BlueminkDeventer77
609 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen77
610 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde77
611 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam77
612 Pinkel henk van laarTwello77
613 Pletov Arno PletteEpse77
614 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel77
615 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn77
616 Wheelman Marcel KooijZutphen77
617 Cuba Libre Richard TuitertGorssel73
618 Dumolin en co martien kamphorstEefde73
619 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe72
620 De Beunhazen Auke LefeberBathmen72
621 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth72
622 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen72
623 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel72
624 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn71
625 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn71
626 De neus Hans SmedingaZutphen71
627 desparados 5 r.klaasenzutphen71
628 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn71
629 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst71
630 topteamub b. michoriuseefde71
631 Westerboys Rob WesterweelDeventer71
632 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen70
633 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen69
634 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer69
635 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 69
636 Knudde Willem MogezompGorssel69
637 Legally Blondes ilona prinsenGorssel69
638 PAMOX 1 joop blomwarnsveld69
639 VZ Army Jan van ZantenZutphen69
640 de grote hazen ron yanseWijchen68
641 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek68
642 Guinness by night Paul WintersBathmen68
643 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 68
644 Torcida Paul WintersBathmen68
645 Fruitje Rob FruijtierVaassen67
646 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele67
647 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel66
648 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel66
649 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen66
650 Kats Prologi Stef MarsmanLochem66
651 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten66
652 Roode brug peter bruggemanGorssel66
653 Hilgu Michel DommerholtHarfsen65
654 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen64
655 Bro's before Ho's rob en hanszutphen64
656 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen63
657 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe63
658 Moldavie Wim MuilermanHarfsen63
659 Team Johan Johan van ZettenRaalte63
660 Lucky Thijs Pim MogezompEefde62
661 The Winner Cornelis JanApeldoorn62
662 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel62
663 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel62
664 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen60
665 Puntstuk Randy DouglasGorssel60
666 Guus 7e Guus EmckEefde58
667 Bergsen Sofieke DirksenDiemen57
668 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel57
669 Diesel III Marcel van DiesenTwello57
670 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen57
671 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek57
672 Feskovic f.michoriushaaksbergen57
673 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart57
674 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen57
675 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten57
676 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst57
677 Karreman Tonnie HolmerHarfsen57
678 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld57
679 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde57
680 op de valreep ben nijhofEefde57
681 Petje Af gerard roodEefde57
682 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen57
683 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen57
684 De Wolven Elsebee DirksenGorssel56
685 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen54
686 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem54
687 Men in Black rene wiskampWarnsveld54
688 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde54
689 Niemand Rian van HoltenGorssel52
690 Red Choice Bert RietmanHarfsen52
691 Rien du tout Wim OkonEefde52
692 Romax Gerton AlbersGorssel52
693 Slaggemist ben nijhofEefde51
694 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld49
695 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen49
696 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen49
697 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen49
698 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel49
699 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen49
700 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 49
701 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen49
702 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen49
703 Superboeren Pim de VogelDoetinchem49
704 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde49
705 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen48
706 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen48
707 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen48
708 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel47
709 Loopwagen Joop StegemanHarfsen47
710 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel46
711 Freleo Leonie WoutersTilburg45
712 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse42
713 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen40
714 Enniessee Jelle WilsNijmegen40
715 je mappelle Willem MeijerGorssel40
716 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel40
717 Spartacus Arianne MeijerGorssel40
718 de Veldhof Piet TijdemanGorssel39
719 Dies Wichers Dies WichersJoppe39
720 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen37
721 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem35
722 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel31
723 Hollands glorie SnorreGorssel30
724 JAVA Jos van AssemaArnhem30
725 Weer geen Punten gerard roodEefde26
726 Zero Points Stefan JansenZutphen26
727 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde25
728 Morgenrood Rene DommerholtGorssel24
729 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen23
730 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen23
731 Walrijders eric ten woldeEpse 23
732 Josi Silvia DuseboutGorssel22
733 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem22
734 De Heuve 3 Henk RonkZutphen20
735 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn20
736 Desperados 2 R. KlaasenZutphen20
737 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel20
738 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn18
739 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem18
740 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel18
741 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet17
742 De Bramel ploeg herman rotmanVorden14
743 desparados 4 r.klaasenzutphen14
744 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel14
745 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel14
746 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde12
747 Graaf Battum Jan graveBathmen10
748 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel10
749 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel9
750 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel8
751 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde8
752 palinkovic b.michoriuseefde8
753 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe8
754 Traper Voorst Henk van TilVoorst8
755 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel5
756 Het rode lichtje SnorreGorssel3
757 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse0
758 Alwinn Alwin van VoorstTwello0
759 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven0
760 B en T Bollen Tim KamphorstEefde0
761 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen0
762 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel0
763 Berg en Dal henk van laarTwello0
764 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
765 Berg tegen Opzien gerard roodEefde0
766 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
767 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen0
768 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen0
769 bicycle race 2 bart wichersGorssel0
770 bicycle race 3 Bart WichersGorssel0
771 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer0
772 BMGZ 2 michael vooistwello0
773 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen0
774 Bollen ARUba remco meijeraruba0
775 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde0
776 Bolletje Seep Henry SeepHengelo0
777 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen0
778 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello0
779 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen0
780 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel0
781 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth0
782 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen0
783 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer0
784 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel0
785 De Dominee rene wiskampWarnsveld0
786 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn0
787 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel0
788 de Klimbok John RouwenhorstGorssel0
789 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer0
790 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen0
791 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel0
792 de toerist Lieke LubbersenBathmen0
793 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel0
794 Diesel I Luc van DiesenTwello0
795 Dolle bolle Erik de JongEpse0
796 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
797 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel0
798 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse0
799 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem0
800 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde0
801 Fiesta Silvia DuseboutGorssel0
802 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn0
803 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel0
804 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld0
805 Guus Bergop Guus EmckEefde0
806 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe0
807 Hilbillies Raymond LinthorstTwello0
808 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen0
809 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen0
810 Ijle Lucht wim OkonEefde0
811 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen0
812 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe0
813 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
814 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem0
815 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
816 klein verzet Jack BotzelGorssel0
817 Kloete zakken Carlos MendezGorssel0
818 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde0
819 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen0
820 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
821 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel0
822 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen0
823 Masquenada Wim DalhuisenGorssel0
824 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
825 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten0
826 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten0
827 No mountain high enough tom aarninkEpse0
828 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen0
829 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
830 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel0
831 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel0
832 Polderboys Polka lubert gerritsTwello0
833 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten0
834 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek0
835 rock around the clock Harry van der WalBathmen0
836 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen0
837 Same same but different Rene DommerholtGorssel0
838 Sammie Appelsap Sam BosGorssel0
839 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
840 SOIS Paul van der VeenLochem0
841 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen0
842 Strava KOM gerben beunkBathmen0
843 Struggle Willem MeijerGorssel0
844 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel0
845 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen0
846 Toos Eb WichersKring van Dorth0
847 top off the hill Harry van der WalBathmen0
848 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
849 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen0
850 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn0
851 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen0
852 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen0
853 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello0
854 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen0
855 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
856 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo0
857 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde0