Dag klassement
Uitslag Etappe 8


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Chinees specialiteiten, Japens en Wokrestaurant De Rozentuin
gewonnen door Klaas Haak uit Harfsen

foto

Quote van de dag : Calm aan doen, dan win je gewoon


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1CALMEJANE Lilian4012MEINTJES Louis9
2GESINK Robert3513D. MARTIN Daniel8
3G. MARTIN Guillaume3014BUCHMANN Emanuel7
4ROCHE Nicolas2615LANDA Mikel6
5KREUZIGER Roman2316CARUSO Damiano5
6ARU Fabio2017PORTE Richie4
7VALGREN ANDERSEN Michael1818FROOME Christopher3
8MAJKA Rafal1619BENNETT George2
9BROWN Nathan1420QUINTANA Nairo1
10HARDY Romain12---
11BETANCUR Carlos Alberto10laatsteJ. SAGAN Juraj20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen149
2 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen144
3 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde139
4 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel136
5 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek127
6 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel127
7 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe122
8 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen121
9 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen116
10 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld112
11 Berg en Dal henk van laarTwello111
12 Luna Anita JimminkHarfsen111
13 Fiesta Silvia DuseboutGorssel110
14 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem110
15 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel109
16 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen109
17 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel108
18 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel108
19 Superboeren Pim de VogelDoetinchem108
20 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde108
21 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen107
22 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp107
23 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel105
24 Polderboys Polka lubert gerritsTwello105
25 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen105
26 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn104
27 Dolle bolle Erik de JongEpse104
28 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen103
29 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel103
30 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen103
31 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen103
32 No mountain high enough tom aarninkEpse103
33 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen103
34 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen103
35 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen103
36 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer102
37 Kats Berg Stef MarsmanLochem102
38 palinkovic b.michoriuseefde101
39 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen98
40 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth98
41 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel98
42 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem98
43 klein verzet Jack BotzelGorssel98
44 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten98
45 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen98
46 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel96
47 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen96
48 Bollen ARUba remco meijeraruba96
49 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen96
50 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello96
51 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel96
52 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen96
53 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde96
54 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe96
55 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen96
56 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen96
57 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel96
58 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel96
59 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen96
60 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel96
61 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen96
62 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel96
63 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn96
64 Uit de losse pols John BergerWilp96
65 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen96
66 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo96
67 Walrijders eric ten woldeEpse 96
68 je mappelle Willem MeijerGorssel95
69 Niemand Rian van HoltenGorssel95
70 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen95
71 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen94
72 Lettele Thomas te BoekhorstLettele94
73 SOIS Paul van der VeenLochem94
74 Vin rouge Annette wintersBathmen94
75 De Dominee rene wiskampWarnsveld93
76 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen92
77 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld92
78 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer91
79 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn91
80 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde91
81 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen91
82 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel90
83 Struggle Willem MeijerGorssel90
84 Traper Voorst Henk van TilVoorst90
85 B en T Bollen Tim KamphorstEefde88
86 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar88
87 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel88
88 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel88
89 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel88
90 Puntstuk Randy DouglasGorssel88
91 Simba 3 Geert HiethaarGorssel88
92 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen88
93 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde88
94 8B Johan van OmmenEpse87
95 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven87
96 Beus 1 Evert BeusekampGorssel87
97 De Witpen Piet JansenZutphen87
98 Dikke banden club Erik klumperHarfsen87
99 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld87
100 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn87
101 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek87
102 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek87
103 topteamub b. michoriuseefde87
104 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen86
105 Dijkie erik van dijkgorssel86
106 Berg tegen Opzien gerard roodEefde85
107 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth85
108 Romax Gerton AlbersGorssel85
109 desparados 4 r.klaasenzutphen84
110 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen84
111 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde84
112 Supertrain Willy TerinkZutphen84
113 Bro's before Ho's rob en hanszutphen83
114 Hans Wichers Hans WichersJoppe83
115 Guus Bergop Guus EmckEefde82
116 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse82
117 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen82
118 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel82
119 De Popkes Jolande StegemanGorssel80
120 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde80
121 bicycle race 3 Bart WichersGorssel79
122 Bolletje Seep Henry SeepHengelo79
123 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar79
124 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel79
125 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek79
126 EMS E.M. StorminkGorssel79
127 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart79
128 Fruitje Rob FruijtierVaassen79
129 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 79
130 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten79
131 Knudde Willem MogezompGorssel79
132 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde79
133 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel79
134 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel79
135 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen79
136 mevrouw Poppink germa weersZutphen79
137 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel79
138 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn79
139 sprakels toppens marco winterswijk79
140 Stogo E.M. StorminkGorssel79
141 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede79
142 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet78
143 Binky Geralda PelgrumHarfsen76
144 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth76
145 Same same but different Rene DommerholtGorssel76
146 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen75
147 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer75
148 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse75
149 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel75
150 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel75
151 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen75
152 Wheelman Marcel KooijZutphen74
153 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel73
154 Engert Rietman Engert RietmanBathmen72
155 Golden Wonder Hans KasteelOene71
156 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse71
157 otak zutphen Rolf LinkerGorssel71
158 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk71
159 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel71
160 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel70
161 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn70
162 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld70
163 Strava KOM gerben beunkBathmen70
164 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen70
165 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar70
166 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel69
167 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen68
168 Diesel I Luc van DiesenTwello68
169 Door gaan Erwin MeijerEefde68
170 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel68
171 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer68
172 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam68
173 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen68
174 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen68
175 Toos Eb WichersKring van Dorth68
176 Torcida Paul WintersBathmen68
177 Wie Weet Bert WesseldijkLaren68
178 BMGZ michael vooistwello67
179 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel67
180 Ijle Lucht wim OkonEefde67
181 KARPEL Robin SchildwachtWierden67
182 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld66
183 Dies Wichers Dies WichersJoppe66
184 Tourien dorien kamphorstEefde66
185 Dumolin en co martien kamphorstEefde65
186 Graaf Battum Jan graveBathmen65
187 Men in Black rene wiskampWarnsveld64
188 Puk Willy TerinkZutphen64
189 De Bramel ploeg herman rotmanVorden63
190 de Klimbok John RouwenhorstGorssel63
191 de toerist Lieke LubbersenBathmen63
192 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen63
193 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen63
194 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel63
195 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen63
196 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten63
197 Raddraaiers Frits KoersEpse63
198 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer62
199 100% anti di luca tom aarninkEpse61
200 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen61
201 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse61
202 Amilli Milan HaakHarfsen61
203 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn61
204 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe61
205 bicycle race 2 bart wichersGorssel61
206 Bruce Roland BruggemanLaren61
207 Buttanelli Bart caneelZutphen61
208 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen61
209 Corleonne C v TriestEpe61
210 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo61
211 D.Z.W.H J. Fransenharfsen61
212 De Adelaar van Schalkhaar Trude RoetmanSchalkhaar61
213 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse61
214 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar61
215 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk61
216 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen61
217 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde61
218 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer61
219 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen61
220 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen61
221 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen61
222 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen61
223 Easyrider jo brinkhuisEefde61
224 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen61
225 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam61
226 Enschede Luuk SoumanEnschede61
227 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen61
228 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen61
229 Federer himself Robin SchildwachtWierden61
230 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen61
231 Feskovic f.michoriushaaksbergen61
232 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel61
233 Golden Dream Bert WesseldijkLaren61
234 Guinness by night Paul WintersBathmen61
235 HenketTDF Henk NikkelsBathmen61
236 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde61
237 Hilbillies Raymond LinthorstTwello61
238 Histoire Henk BlueminkDeventer61
239 Hooggebergte henk van laarTwello61
240 Hot Chili Stefan JansenZutphen61
241 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel61
242 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde61
243 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen61
244 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem61
245 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel61
246 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar61
247 Last minute Maarten WaandersGorssel61
248 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen61
249 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer61
250 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam61
251 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen61
252 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen61
253 Leeuwarden Lars SoumanDeventer61
254 Louis Louis Mika Smedingazutphen61
255 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen61
256 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld61
257 NW Cycling niek wolterstwello61
258 Op en Top! Stefan JansenZutphen61
259 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel61
260 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen61
261 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen61
262 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo61
263 Schotilion Wim van SchootenDeventer61
264 Seppio Sepp JansenZutphen61
265 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel61
266 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen61
267 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel61
268 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen61
269 Tour de Lars Lars PetersGorssel61
270 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel61
271 Tuiches Hester BolinkGorssel61
272 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello61
273 Westerboys Rob WesterweelDeventer61
274 Yellow Dream Willy TerinkZutphen61
275 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen61
276 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen61
277 Alwinn Alwin van VoorstTwello60
278 Cuba Libre Richard TuitertGorssel60
279 De Beunhazen Auke LefeberBathmen60
280 ICI Paris Truus prinsDeventer60
281 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem60
282 Maand Juli Patrick klumperHarfsen60
283 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer60
284 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde59
285 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen59
286 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten59
287 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse59
288 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer58
289 de grote hazen ron yanseWijchen58
290 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel58
291 top off the hill Harry van der WalBathmen58
292 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten57
293 Wolfspak Johan VisserGorssel57
294 Stuurloos Jan StegemanGorssel56
295 Wooden Shoes gert klompGorssel56
296 Daan C v TriestEpe55
297 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel55
298 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde54
299 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn54
300 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel53
301 Asjemenou Loek prinsDeventer53
302 Bergaf John BergerWilp53
303 Bergsen Sofieke DirksenDiemen53
304 Bleub Bea BleuminkZutphen53
305 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen53
306 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen53
307 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem53
308 De Wolven Elsebee DirksenGorssel53
309 Elisa Wim MuilermanHarfsen53
310 Enniessee Jelle WilsNijmegen53
311 Frog Rick BruggemanGorssel53
312 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen53
313 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer53
314 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer53
315 Het geplukte kippetje hente roordingeefde53
316 hilbert eb wichersKring van Dorth53
317 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen53
318 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe53
319 Jaws! Sven BeusekampGorssel53
320 Karreman Tonnie HolmerHarfsen53
321 Katwijk Marijke DeelstraDeventer53
322 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen53
323 Le soleil 1 A MeijerGorssel53
324 Levadi Lenny van DinterenDeventer53
325 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe53
326 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel53
327 PAMOX 1 joop blomwarnsveld53
328 PAMOX 2 joop blomwarnsveld53
329 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen53
330 Petje Af gerard roodEefde53
331 Pletov Arno PletteEpse53
332 R.S.N Roofing Service NLBrummen53
333 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen53
334 Simba 1 Geert HiethaarGorssel53
335 Spartacus Arianne MeijerGorssel53
336 spongelin Lincy BeusekampGorssel53
337 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen53
338 The Winner Cornelis JanApeldoorn53
339 Tour de Sepio Henry SeepHengelo53
340 van alles wat Marjan DommerholtGorssel53
341 VZ Army Jan van ZantenZutphen53
342 Alco List ton muilermanHarfsen52
343 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 52
344 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen52
345 bergmuis allard kolkmanBathmen52
346 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen52
347 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel52
348 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello52
349 Booze Brother Wim OkonEefde52
350 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel52
351 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen52
352 col du rei Jeroen ReilinkBathmen52
353 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe52
354 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen52
355 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen52
356 De laatste man rens kolkmanBathmen52
357 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel52
358 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel52
359 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen52
360 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen52
361 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen52
362 Desperados 2 R. KlaasenZutphen52
363 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe52
364 Epo 2000 Kjell PakkertLochem52
365 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen52
366 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek52
367 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel52
368 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer52
369 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo52
370 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda52
371 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen52
372 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen52
373 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde52
374 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen52
375 Josi Silvia DuseboutGorssel52
376 Kale tien Erwin jimminkHarfsen52
377 Karinettdf Henk NikkelsBathmen52
378 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello52
379 King Mark Bert WesseldijkLaren52
380 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo52
381 Knoefermans II wietse knoefRuurlo52
382 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen52
383 Laumar Laurens SpijkermanWijhe52
384 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen52
385 Marlay Martin MeulenbrugDeventer52
386 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn52
387 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek52
388 Pieter Post Miranda MeijerGorssel52
389 Plas Ploeg herman rotmanVorden52
390 Polletje FC roy polTwello52
391 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld52
392 rinske lieke Ronald DijkermanEpse52
393 Roode brug peter bruggemanGorssel52
394 Se John RouwenhorstGorssel52
395 sieb Ronald DijkermanEpse52
396 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen52
397 Stamgasten Bertus StorminkGorssel52
398 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn52
399 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen52
400 Team Ankie Anne StorminkGorssel52
401 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse52
402 Team Geel Niek PetersGorssel52
403 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen52
404 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel52
405 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn52
406 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel52
407 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst52
408 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn52
409 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen52
410 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo52
411 Vis Jos TiebotDeventer52
412 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen52
413 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello52
414 Wilirotrw willy terinkZutphen52
415 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn51
416 Ahesie Wessel RuiterkampEpse51
417 B D Ben DuteweertBathmen51
418 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen51
419 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel51
420 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn51
421 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer51
422 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten51
423 Lucky Thijs Pim MogezompEefde51
424 MOTO 1 Alex BosGorssel51
425 Nebula FC Ruben LansinkHouten51
426 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello51
427 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth51
428 Woodpecker Gerard HissinkGorssel51
429 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel51
430 Bouke Leuf Gorssel50
431 De Heuve 3 Henk RonkZutphen50
432 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld50
433 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen50
434 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen49
435 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen49
436 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel49
437 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen49
438 Loopwagen Joop StegemanHarfsen49
439 sanetario Annelies BruggemanGorssel49
440 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen48
441 desparados 6 r.klaasenzutphen48
442 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen48
443 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen47
444 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart47
445 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen47
446 wijmat1 Geert HiethaarGorssel47
447 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen46
448 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde46
449 Verena on Tour Verena PetersGorssel46
450 Alwins Stars alwin van voorstTwello45
451 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen45
452 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen45
453 Bergop John BergerWilp45
454 Beus 2 Willy BeusekampGorssel45
455 De Hete Bakker Piet JansenZutphen45
456 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn45
457 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen45
458 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen45
459 Go Dylan Bert WesseldijkLaren45
460 Going Wild Michiel de WildZutphen45
461 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord45
462 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo45
463 Hilgu Michel DommerholtHarfsen45
464 Imkie Imke van Holtengorssel45
465 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen45
466 Knoefermans I wietse knoefRuurlo45
467 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen45
468 Paniaqua Dirk VolkersEefde45
469 Pinkel henk van laarTwello45
470 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde45
471 Schlichter Lars SchlichterHengelo45
472 Spaki United Roy SmallegoorZutphen45
473 Taxi GILBERT Erik de JongEpse45
474 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe45
475 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde45
476 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp45
477 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth45
478 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel45
479 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel45
480 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen44
481 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen44
482 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem44
483 Con Domen ton muilermanHarfsen44
484 Coruxo FC Jaco kosterGorssel44
485 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen44
486 De grote molen Marko DommerholtBathmen44
487 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen44
488 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen44
489 De Plotters Mennet EmckEefde44
490 Desperados 3 R. KlaasenZutphen44
491 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen44
492 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel44
493 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde44
494 FayBo Jan StegemanGorssel44
495 Froom Froom ton muilermanHarfsen44
496 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn44
497 GALTY Gertie WichersHarfsen44
498 gezellig he Monique LubbersenBathmen44
499 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem44
500 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp44
501 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele44
502 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel44
503 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen44
504 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse44
505 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten44
506 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten44
507 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten44
508 Kloete zakken Carlos MendezGorssel44
509 Kowet 86 Remco BeltmanEefde44
510 Le Moustache SnorreGorssel44
511 N.B Nico BeusekampGorssel44
512 Sjembek Jurgen PetersEefde44
513 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel44
514 Team Fonz Fons SmitBathmen44
515 Team Klaasen A. KlaasenZutphen44
516 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel44
517 Tolle United Jeroen van de TolEefde44
518 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen44
519 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst44
520 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello44
521 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele44
522 Voorst Gerrit KruitboschVoorst44
523 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten44
524 Achterop John BergerWilp43
525 Geel ARUba Remco Meijeraruba43
526 Gewoon Geel gerrit petersGorssel43
527 go ahead bikes John BoeijenDeventer43
528 Koekoekje Wilma BakkerGorssel43
529 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel43
530 Piranto Robert Jan EmckEefde43
531 Zoukai Kelly ten HaveEefde43
532 JaJo Jan StegemanGorssel42
533 Legally Blondes ilona prinsenGorssel42
534 Oodie Poalie Bas klosterseefde42
535 PuraVida! Rene DommerholtGorssel42
536 Sammie Appelsap Sam BosGorssel42
537 Slaggemist ben nijhofEefde42
538 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel41
539 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend41
540 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen41
541 De Broake 17 Harry van der WalBathmen41
542 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde41
543 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen41
544 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst41
545 Jip Willy TerinkZutphen41
546 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst41
547 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel41
548 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde41
549 Siem Simone van TongerenDeventer41
550 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel41
551 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen41
552 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn41
553 uutvlog Gerry van der WalBathmen41
554 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven40
555 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel40
556 Kappies Erik StrookappeLaren40
557 Masquenada Wim DalhuisenGorssel40
558 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel40
559 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer39
560 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde39
561 Kats for first Stef MarsmanLochem39
562 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 39
563 vol gas arjen tuitertokkenbroek39
564 Freleo Leonie WoutersTilburg38
565 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel37
566 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek37
567 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp37
568 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten37
569 Klimpie G VijgeEpe37
570 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello37
571 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde37
572 Wimmie Tom StorminkGorssel37
573 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren36
574 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen36
575 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel36
576 Buurse FC Lieke OnlandGorssel36
577 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel36
578 De Gegrilde Duif albert roordingEefde36
579 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn36
580 De neus Hans SmedingaZutphen36
581 de Veldhof Piet TijdemanGorssel36
582 desparados 5 r.klaasenzutphen36
583 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal36
584 huibs team 2 Henno van ArkBathmen36
585 jekko's Jack BotzelGorssel36
586 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen36
587 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel36
588 kupje 2009 Jeroen PetersEpse36
589 Let s go wis rene wiskampWarnsveld36
590 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld36
591 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen36
592 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel36
593 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal36
594 Wigo 2 Wil GommansVenray36
595 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel35
596 Hollands glorie SnorreGorssel35
597 JAVA Jos van AssemaArnhem35
598 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel35
599 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel35
600 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 35
601 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel35
602 Guus 7e Guus EmckEefde34
603 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen34
604 Bucherons Tjeerd bosGorssel33
605 Chelsea G. van GurpTwello33
606 De Beun C v TriestEpe33
607 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel33
608 Diesel III Marcel van DiesenTwello33
609 Diesel IV Marcel van DiesenTwello33
610 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer33
611 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel33
612 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer33
613 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden33
614 Sannie c v TriestEpe33
615 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)33
616 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven32
617 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen32
618 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam32
619 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 32
620 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld32
621 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen32
622 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen32
623 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen32
624 Team helmflower Martijn Jansentwello32
625 The King of Birds Pim WarrisEefde32
626 Toby Silvia DuseboutGorssel32
627 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld31
628 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe31
629 de Boswachter Jeroen WendtGorssel31
630 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven31
631 MDFC Marc DaemsDeventer31
632 Peppa Pig Liam BruggemanEefde31
633 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel31
634 BMGZ 2 michael vooistwello30
635 Moldavie Wim MuilermanHarfsen30
636 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel30
637 op de valreep ben nijhofEefde30
638 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten30
639 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 30
640 bugsie Aaldert BakkerGorssel28
641 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde28
642 De Sjoerds William PoesseBathmen28
643 Dranghek Jasper van HaasterGorssel28
644 Het rode lichtje SnorreGorssel28
645 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel28
646 Justice Eddie LeunkHarfsen28
647 Saar dr 5e Saar emckEefde28
648 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel28
649 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde28
650 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse28
651 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld28
652 Veenstade Willy van EssenVaassen28
653 Asfalthappers Wim OkonEefde26
654 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem26
655 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp26
656 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel26
657 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld25
658 Distance Tom van SchootenDeventer25
659 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel25
660 Sjas Patat Paul RoetertBathmen25
661 Station Ferdi van SchootenDeventer25
662 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem24
663 de heer Poppink freek weersZutphen24
664 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht24
665 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe24
666 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel24
667 Petje Op gerard roodEefde24
668 Quickrider Jo BrinkhuisEefde24
669 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe24
670 Traper Holland Henk van TilVoorst24
671 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel24
672 Wie frank van holtenGorssel24
673 XENA jan klumperharfsen24
674 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel23
675 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer23
676 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel23
677 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 23
678 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam23
679 Simba 2 Geert hiethaarGorssel23
680 Team Johan Johan van ZettenRaalte23
681 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten20
682 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel20
683 Sprintgeweld Alex BosGorssel20
684 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen19
685 L.D. Lien DuteweertBathmen19
686 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen18
687 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel17
688 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen17
689 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen17
690 Gejonite Gerrie van Triest Epe 17
691 Hampita H. VijgeEpe17
692 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren17
693 Bredase bende Harold ScheepersBreda16
694 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen16
695 Kats Rambam Stef MarsmanLochem16
696 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel16
697 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen16
698 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen16
699 First Week Stefan JansenZutphen15
700 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe15
701 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel15
702 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde14
703 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel14
704 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen14
705 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel14
706 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel8
707 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen8
708 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn8
709 Desperados 1 R. KlaasenZutphen8
710 Diesel II Isa van DiesenTwello8
711 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen8
712 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel8
713 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen8
714 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen8
715 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen8
716 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld8
717 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo8
718 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde8
719 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk8
720 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen8
721 Wigo Wil GommansVenray8
722 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel7
723 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel7
724 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel7
725 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel7
726 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen7
727 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn7
728 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem7
729 Kogeltje Jan StegemanGorssel7
730 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten7
731 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen7
732 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen7
733 rock around the clock Harry van der WalBathmen7
734 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde7
735 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen7
736 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe7
737 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen7
738 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel7
739 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen4
740 Groene Seep Henry SeepHengelo4
741 Zondag in het geel Martijn maasepse4
742 bicycle race 1 bart wichersGorssel3
743 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel3
744 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth3
745 Dus dat! R de ruiterHarfsen3
746 green masjien Jack BotzelGorssel3
747 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello3
748 Hewered h. zuurveldSchalkhaar3
749 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer0
750 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn0
751 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen0
752 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer0
753 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde0
754 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen0
755 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen0
756 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer0
757 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello0
758 BOUDATje Allard kolkmanBathmen0
759 Bridgetonia henk van laarTwello0
760 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek0
761 Cryptonia Henk van LaarTwello0
762 de eerste de beste Harry van der WalBathmen0
763 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen0
764 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen0
765 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem0
766 De Hulk Stefan JansenZutphen0
767 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel0
768 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn0
769 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen0
770 De Sleumpies Wesley LansinkEefde0
771 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer0
772 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer0
773 Dick Sac ton muilermanHarfsen0
774 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth0
775 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel0
776 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn0
777 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn0
778 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst0
779 Equip tres vite Wilfred EmckEefde0
780 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen0
781 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen0
782 Frog1 Rick BruggemanGorssel0
783 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal0
784 Gewoon Groen gerrit petersGorssel0
785 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn0
786 Green ARUba remco meijeraruba0
787 Green belongs to me tom aarninkEpse0
788 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer0
789 Green Manalishi Dirk VolkersEefde0
790 Green Mountain Willy TerinkZutphen0
791 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel0
792 Groen als Gras Stefan JansenZutphen0
793 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen0
794 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek0
795 Guus Vlotste Guus EmckEefde0
796 Heup ploeg herman rotmanVorden0
797 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen0
798 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten0
799 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen0
800 Kats Groen Stef MarsmanLochem0
801 Kats hoeki Stef MarsmanLochem0
802 Kats Prologi Stef MarsmanLochem0
803 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem0
804 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem0
805 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem0
806 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn0
807 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel0
808 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen0
809 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen0
810 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel0
811 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem0
812 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen0
813 Leuf-NL LeufGorssel0
814 Mad Max Max van der LindeHeemskerk0
815 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde0
816 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld0
817 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen0
818 Morgenrood Rene DommerholtGorssel0
819 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten0
820 No Stress Rene DommerholtGorssel0
821 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld0
822 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden0
823 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello0
824 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel0
825 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen0
826 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen0
827 Rappertjes Mennet EmckEefde0
828 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello0
829 Red Choice Bert RietmanHarfsen0
830 Rien du tout Wim OkonEefde0
831 Rioolfiets Bram StegemanGorssel0
832 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen0
833 Route verte Jacco KorenblikHarfsen0
834 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe0
835 Shit Happens ton muilermanHarfsen0
836 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel0
837 Snelle Jelle gerard roodEefde0
838 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel0
839 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde0
840 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen0
841 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel0
842 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen0
843 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen0
844 Spurters van Saar Saar emckEefde0
845 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel0
846 TeleGoGoGo LoepieGorssel0
847 Triple T Tony ton muilermanHarfsen0
848 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten0
849 Vlotte lotte Erik de JongEpse0
850 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen0
851 Weer geen Punten gerard roodEefde0
852 Weer net niet Leonie BareldsGorssel0
853 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse0
854 Wilpse Stoempers John BergerWilp0
855 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse0
856 www purebeauty me milou jansenEpse0
857 Zero Points Stefan JansenZutphen0