Dag klassement
Uitslag Etappe 7


Dagprijs : een AGF pakket aangeboden door Groenten, fruit en traiteurs Wezenberg
gewonnen door Stef Marsman uit Lochem

foto

Quote van de dag : Jullie kennen me inmiddels wel


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KITTEL Marcel4012ZABEL Rick9
2BOASSON HAGEN Edvald3513CALMEJANE Lilian8
3MATTHEWS Michael3014NAESEN Oliver7
4KRISTOFF Alexander2615PASQUALON Andrea6
5DEGENKOLB John2316BAUER Jack5
6GROENEWEGEN Dylan2017JANSE VAN RENSBURG Reinardt4
7SELIG Rüdiger1818COLBRELLI Sonny3
8BOUHANNI Nacer1619BOLE Grega2
9GREIPEL Andre1420VANSPEYBROUCK Pieter1
10MC LAY DANIEL12---
11DEMARE Arnaud10laatsteVERMOTE Julien20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Kats Groen Stef MarsmanLochem257
2 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven244
3 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer242
4 Weer net niet Leonie BareldsGorssel242
5 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn239
6 Heup ploeg herman rotmanVorden238
7 Snelle Jelle gerard roodEefde238
8 www purebeauty me milou jansenEpse238
9 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth237
10 Green belongs to me tom aarninkEpse237
11 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen237
12 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen236
13 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer236
14 Bridgetonia henk van laarTwello236
15 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer236
16 Dick Sac ton muilermanHarfsen236
17 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen236
18 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen236
19 Frog1 Rick BruggemanGorssel236
20 Gewoon Groen gerrit petersGorssel236
21 Green ARUba remco meijeraruba236
22 Green Mountain Willy TerinkZutphen236
23 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen236
24 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen236
25 Kats hoeki Stef MarsmanLochem236
26 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen236
27 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen236
28 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld236
29 Route verte Jacco KorenblikHarfsen236
30 Shit Happens ton muilermanHarfsen236
31 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde236
32 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen236
33 Triple T Tony ton muilermanHarfsen236
34 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten236
35 Wilpse Stoempers John BergerWilp236
36 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen235
37 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen235
38 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel235
39 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal235
40 Green Manalishi Dirk VolkersEefde235
41 green masjien Jack BotzelGorssel235
42 Groen als Gras Stefan JansenZutphen235
43 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn235
44 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld235
45 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel235
46 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen235
47 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel235
48 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen235
49 bicycle race 1 bart wichersGorssel231
50 De Hulk Stefan JansenZutphen230
51 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel230
52 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten230
53 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen229
54 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer229
55 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello229
56 BOUDATje Allard kolkmanBathmen229
57 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek229
58 Cryptonia Henk van LaarTwello229
59 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen229
60 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn229
61 Dus dat! R de ruiterHarfsen229
62 Equip tres vite Wilfred EmckEefde229
63 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen229
64 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen229
65 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer229
66 Groene Seep Henry SeepHengelo229
67 Guus Vlotste Guus EmckEefde229
68 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello229
69 Hewered h. zuurveldSchalkhaar229
70 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo229
71 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel229
72 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem229
73 Mad Max Max van der LindeHeemskerk229
74 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde229
75 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten229
76 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden229
77 Rioolfiets Bram StegemanGorssel229
78 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe229
79 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel229
80 Spurters van Saar Saar emckEefde229
81 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel229
82 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse229
83 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen220
84 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen219
85 Asfalthappers Wim OkonEefde217
86 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen217
87 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen217
88 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe217
89 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam217
90 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen217
91 TeleGoGoGo LoepieGorssel217
92 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse217
93 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen216
94 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen215
95 Wigo 2 Wil GommansVenray214
96 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten214
97 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen213
98 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello213
99 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek212
100 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel212
101 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde210
102 Rappertjes Mennet EmckEefde210
103 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello206
104 Sprintgeweld Alex BosGorssel206
105 Desperados 1 R. KlaasenZutphen204
106 sanetario Annelies BruggemanGorssel204
107 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer203
108 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn201
109 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst201
110 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen201
111 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen201
112 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem201
113 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen201
114 Team Klaasen A. KlaasenZutphen200
115 Vlotte lotte Erik de JongEpse200
116 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen195
117 de eerste de beste Harry van der WalBathmen194
118 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen194
119 De Sleumpies Wesley LansinkEefde194
120 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn194
121 Froom Froom ton muilermanHarfsen194
122 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen194
123 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel194
124 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel194
125 Leuf-NL LeufGorssel194
126 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen194
127 No Stress Rene DommerholtGorssel194
128 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen194
129 Simba 2 Geert hiethaarGorssel194
130 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel193
131 Ahesie Wessel RuiterkampEpse191
132 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem191
133 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel188
134 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer188
135 Diesel II Isa van DiesenTwello187
136 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel185
137 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel182
138 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar182
139 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth182
140 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel182
141 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht182
142 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse182
143 Kats for first Stef MarsmanLochem182
144 Kats Rambam Stef MarsmanLochem182
145 Peppa Pig Liam BruggemanEefde182
146 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen182
147 Zondag in het geel Martijn maasepse182
148 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel179
149 Golden Wonder Hans KasteelOene179
150 Knoefermans II wietse knoefRuurlo179
151 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer179
152 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele179
153 Wigo Wil GommansVenray179
154 Kogeltje Jan StegemanGorssel176
155 Epo 2000 Kjell PakkertLochem175
156 Frog Rick BruggemanGorssel175
157 Geel ARUba Remco Meijeraruba175
158 kupje 2009 Jeroen PetersEpse175
159 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal175
160 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe174
161 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel174
162 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen171
163 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel171
164 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel171
165 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo169
166 GALTY Gertie WichersHarfsen169
167 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer169
168 desparados 6 r.klaasenzutphen168
169 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn168
170 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst168
171 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar167
172 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen166
173 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel165
174 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord165
175 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn164
176 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer164
177 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel164
178 Beus 1 Evert BeusekampGorssel163
179 De Sjoerds William PoesseBathmen163
180 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen163
181 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam163
182 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen163
183 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen163
184 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel162
185 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden162
186 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld162
187 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen162
188 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel162
189 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer161
190 De Popkes Jolande StegemanGorssel161
191 JaJo Jan StegemanGorssel161
192 Alco List ton muilermanHarfsen159
193 bergmuis allard kolkmanBathmen159
194 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen159
195 Bredase bende Harold ScheepersBreda159
196 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen159
197 Con Domen ton muilermanHarfsen159
198 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen159
199 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen159
200 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel159
201 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen159
202 Dranghek Jasper van HaasterGorssel159
203 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen159
204 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe159
205 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer159
206 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda159
207 Hot Chili Stefan JansenZutphen159
208 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten159
209 huibs team 2 Henno van ArkBathmen159
210 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel159
211 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel159
212 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem159
213 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem159
214 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel159
215 Laumar Laurens SpijkermanWijhe159
216 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel159
217 spongelin Lincy BeusekampGorssel159
218 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen159
219 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe159
220 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen159
221 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel159
222 Vis Jos TiebotDeventer159
223 XENA jan klumperharfsen159
224 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde158
225 wijmat1 Geert HiethaarGorssel158
226 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen156
227 Beus 2 Willy BeusekampGorssel156
228 Bouke Leuf Gorssel156
229 De Gegrilde Duif albert roordingEefde156
230 First Week Stefan JansenZutphen156
231 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek156
232 Go Dylan Bert WesseldijkLaren156
233 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer156
234 Het geplukte kippetje hente roordingeefde156
235 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen156
236 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen156
237 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer156
238 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen156
239 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen156
240 NW Cycling niek wolterstwello156
241 Paniaqua Dirk VolkersEefde156
242 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn156
243 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)156
244 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse156
245 Zoukai Kelly ten HaveEefde156
246 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo155
247 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer155
248 Siem Simone van TongerenDeventer154
249 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven153
250 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello153
251 L.D. Lien DuteweertBathmen153
252 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel153
253 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven153
254 sieb Ronald DijkermanEpse153
255 Uit de losse pols John BergerWilp153
256 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello153
257 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld152
258 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen152
259 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel152
260 Simba 1 Geert HiethaarGorssel152
261 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel152
262 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel151
263 Tour de Lars Lars PetersGorssel150
264 B D Ben DuteweertBathmen149
265 bugsie Aaldert BakkerGorssel149
266 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten149
267 rinske lieke Ronald DijkermanEpse149
268 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse149
269 KARPEL Robin SchildwachtWierden148
270 Schotilion Wim van SchootenDeventer148
271 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde148
272 Katwijk Marijke DeelstraDeventer147
273 BMGZ michael vooistwello146
274 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen146
275 otak zutphen Rolf LinkerGorssel146
276 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde146
277 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen146
278 Tuiches Hester BolinkGorssel146
279 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 145
280 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem145
281 Enschede Luuk SoumanEnschede145
282 Pieter Post Miranda MeijerGorssel145
283 Team helmflower Martijn Jansentwello145
284 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld145
285 vol gas arjen tuitertokkenbroek145
286 100% anti di luca tom aarninkEpse143
287 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren143
288 Chelsea G. van GurpTwello143
289 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen143
290 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel143
291 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen143
292 De laatste man rens kolkmanBathmen143
293 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen143
294 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen143
295 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen143
296 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen143
297 Gewoon Geel gerrit petersGorssel143
298 gezellig he Monique LubbersenBathmen143
299 Jaws! Sven BeusekampGorssel143
300 Karinettdf Henk NikkelsBathmen143
301 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam143
302 Levadi Lenny van DinterenDeventer143
303 Louis Louis Mika Smedingazutphen143
304 Maand Juli Patrick klumperHarfsen143
305 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld143
306 Spaki United Roy SmallegoorZutphen143
307 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen143
308 Toby Silvia DuseboutGorssel143
309 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst143
310 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen143
311 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth143
312 Wie frank van holtenGorssel143
313 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel142
314 Let s go wis rene wiskampWarnsveld142
315 Station Ferdi van SchootenDeventer142
316 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen141
317 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld141
318 8B Johan van OmmenEpse140
319 Achterop John BergerWilp140
320 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde140
321 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen140
322 col du rei Jeroen ReilinkBathmen140
323 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel140
324 Dikke banden club Erik klumperHarfsen140
325 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen140
326 HenketTDF Henk NikkelsBathmen140
327 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren140
328 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo140
329 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel140
330 Leeuwarden Lars SoumanDeventer140
331 Luna Anita JimminkHarfsen140
332 PuraVida! Rene DommerholtGorssel140
333 Sjas Patat Paul RoetertBathmen140
334 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel140
335 Team Geel Niek PetersGorssel140
336 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel140
337 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen140
338 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen140
339 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen139
340 De Hete Bakker Piet JansenZutphen139
341 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen139
342 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen139
343 Distance Tom van SchootenDeventer139
344 Easyrider jo brinkhuisEefde139
345 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal139
346 Hampita H. VijgeEpe139
347 Klimpie G VijgeEpe139
348 mevrouw Poppink germa weersZutphen139
349 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld139
350 R.S.N Roofing Service NLBrummen139
351 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel138
352 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen137
353 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen137
354 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel137
355 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel137
356 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen137
357 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen137
358 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn136
359 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen136
360 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen136
361 D.Z.W.H J. Fransenharfsen136
362 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld136
363 De grote molen Marko DommerholtBathmen136
364 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde136
365 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn136
366 Federer himself Robin SchildwachtWierden136
367 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen136
368 Golden Dream Bert WesseldijkLaren136
369 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen136
370 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel136
371 King Mark Bert WesseldijkLaren136
372 Knoefermans I wietse knoefRuurlo136
373 Kowet 86 Remco BeltmanEefde136
374 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen136
375 Nebula FC Ruben LansinkHouten136
376 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek136
377 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello136
378 Polletje FC roy polTwello136
379 Puk Willy TerinkZutphen136
380 Taxi GILBERT Erik de JongEpse136
381 Team Fonz Fons SmitBathmen136
382 Traper Holland Henk van TilVoorst136
383 Verena on Tour Verena PetersGorssel136
384 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello136
385 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde135
386 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen135
387 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel135
388 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde134
389 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld133
390 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel133
391 EMS E.M. StorminkGorssel133
392 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer133
393 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo133
394 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo133
395 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek133
396 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe133
397 MDFC Marc DaemsDeventer133
398 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten133
399 Schlichter Lars SchlichterHengelo133
400 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp133
401 Tour de Sepio Henry SeepHengelo133
402 Tourien dorien kamphorstEefde133
403 Bleub Bea BleuminkZutphen132
404 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen131
405 Bergop John BergerWilp130
406 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel130
407 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk130
408 de heer Poppink freek weersZutphen130
409 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde130
410 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen130
411 Le Moustache SnorreGorssel130
412 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel130
413 Op en Top! Stefan JansenZutphen130
414 Piranto Robert Jan EmckEefde130
415 Stogo E.M. StorminkGorssel130
416 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk130
417 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen130
418 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel130
419 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde130
420 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen129
421 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer129
422 Plas Ploeg herman rotmanVorden129
423 Seppio Sepp JansenZutphen129
424 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth128
425 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar127
426 Lettele Thomas te BoekhorstLettele127
427 Asjemenou Loek prinsDeventer126
428 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel126
429 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld126
430 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel126
431 Hooggebergte henk van laarTwello126
432 Quickrider Jo BrinkhuisEefde126
433 Veenstade Willy van EssenVaassen126
434 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen126
435 Binky Geralda PelgrumHarfsen125
436 hilbert eb wichersKring van Dorth125
437 Stamgasten Bertus StorminkGorssel125
438 Bergaf John BergerWilp124
439 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam123
440 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen123
441 Diesel IV Marcel van DiesenTwello123
442 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten123
443 jekko's Jack BotzelGorssel123
444 Koekoekje Wilma BakkerGorssel123
445 Se John RouwenhorstGorssel123
446 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen123
447 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde123
448 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde123
449 Yellow Dream Willy TerinkZutphen123
450 De Plotters Mennet EmckEefde122
451 PAMOX 2 joop blomwarnsveld121
452 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel120
453 Alwins Stars alwin van voorstTwello120
454 Amilli Milan HaakHarfsen120
455 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend120
456 de Boswachter Jeroen WendtGorssel120
457 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe120
458 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp120
459 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp120
460 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen120
461 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten120
462 Jip Willy TerinkZutphen120
463 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen120
464 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen120
465 MOTO 1 Alex BosGorssel120
466 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel120
467 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen120
468 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp120
469 Supertrain Willy TerinkZutphen120
470 Team Ankie Anne StorminkGorssel120
471 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen120
472 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel120
473 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo120
474 Wie Weet Bert WesseldijkLaren120
475 Wilirotrw willy terinkZutphen120
476 Wimmie Tom StorminkGorssel120
477 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten120
478 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen119
479 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse119
480 PAMOX 1 joop blomwarnsveld119
481 Oodie Poalie Bas klosterseefde118
482 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp118
483 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 117
484 Going Wild Michiel de WildZutphen117
485 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen117
486 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn117
487 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen117
488 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel117
489 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem116
490 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen116
491 N.B Nico BeusekampGorssel116
492 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel116
493 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth115
494 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart114
495 Justice Eddie LeunkHarfsen114
496 Last minute Maarten WaandersGorssel114
497 Marlay Martin MeulenbrugDeventer114
498 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel114
499 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel114
500 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen114
501 Voorst Gerrit KruitboschVoorst114
502 Wooden Shoes gert klompGorssel114
503 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello113
504 Buttanelli Bart caneelZutphen113
505 Elisa Wim MuilermanHarfsen113
506 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde113
507 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel113
508 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe113
509 The King of Birds Pim WarrisEefde113
510 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn113
511 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel112
512 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel110
513 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen110
514 Booze Brother Wim OkonEefde110
515 Bucherons Tjeerd bosGorssel110
516 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel110
517 Coruxo FC Jaco kosterGorssel110
518 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse110
519 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen110
520 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde110
521 Histoire Henk BlueminkDeventer110
522 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde110
523 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde110
524 Kale tien Erwin jimminkHarfsen110
525 Le soleil 1 A MeijerGorssel110
526 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer110
527 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe110
528 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam110
529 Pinkel henk van laarTwello110
530 Pletov Arno PletteEpse110
531 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen110
532 Saar dr 5e Saar emckEefde110
533 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel110
534 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn110
535 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel110
536 Tolle United Jeroen van de TolEefde110
537 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk110
538 Wheelman Marcel KooijZutphen110
539 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer109
540 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen109
541 Petje Op gerard roodEefde109
542 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello109
543 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld108
544 De Adelaar van Schalkhaar Trude RoetmanSchalkhaar107
545 Desperados 3 R. KlaasenZutphen107
546 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar107
547 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn106
548 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen106
549 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar106
550 De neus Hans SmedingaZutphen106
551 De Witpen Piet JansenZutphen106
552 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen106
553 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel106
554 Gejonite Gerrie van Triest Epe 106
555 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse106
556 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen106
557 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen106
558 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn106
559 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen106
560 Door gaan Erwin MeijerEefde105
561 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel105
562 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel105
563 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen105
564 Kats Prologi Stef MarsmanLochem105
565 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten105
566 Bruce Roland BruggemanLaren104
567 ICI Paris Truus prinsDeventer104
568 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel104
569 sprakels toppens marco winterswijk104
570 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde104
571 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel104
572 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen103
573 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek103
574 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten103
575 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel103
576 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel103
577 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede103
578 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek102
579 Buurse FC Lieke OnlandGorssel100
580 De Broake 17 Harry van der WalBathmen100
581 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen100
582 FayBo Jan StegemanGorssel100
583 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen100
584 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen100
585 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel100
586 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel100
587 The Winner Cornelis JanApeldoorn100
588 Vin rouge Annette wintersBathmen100
589 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen99
590 Daan C v TriestEpe99
591 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel99
592 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen99
593 Roode brug peter bruggemanGorssel98
594 Cuba Libre Richard TuitertGorssel97
595 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn97
596 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn97
597 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn97
598 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst97
599 Westerboys Rob WesterweelDeventer97
600 Wolfspak Johan VisserGorssel97
601 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek96
602 Guinness by night Paul WintersBathmen96
603 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn96
604 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 96
605 topteamub b. michoriuseefde96
606 Torcida Paul WintersBathmen96
607 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen96
608 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen96
609 Dijkie erik van dijkgorssel95
610 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem95
611 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 95
612 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel94
613 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen94
614 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten94
615 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst94
616 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde94
617 Petje Af gerard roodEefde94
618 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen94
619 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen94
620 Team Johan Johan van ZettenRaalte93
621 Bro's before Ho's rob en hanszutphen91
622 op de valreep ben nijhofEefde91
623 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen91
624 De Beun C v TriestEpe90
625 Fruitje Rob FruijtierVaassen90
626 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele90
627 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen90
628 Sannie c v TriestEpe90
629 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem89
630 desparados 5 r.klaasenzutphen88
631 Guus 7e Guus EmckEefde88
632 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen87
633 Kappies Erik StrookappeLaren87
634 de grote hazen ron yanseWijchen86
635 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel86
636 uutvlog Gerry van der WalBathmen86
637 van alles wat Marjan DommerholtGorssel85
638 Bergsen Sofieke DirksenDiemen84
639 Diesel III Marcel van DiesenTwello84
640 Feskovic f.michoriushaaksbergen84
641 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart84
642 Karreman Tonnie HolmerHarfsen84
643 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel84
644 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld84
645 Raddraaiers Frits KoersEpse84
646 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 84
647 Lucky Thijs Pim MogezompEefde83
648 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten83
649 Stuurloos Jan StegemanGorssel83
650 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel83
651 go ahead bikes John BoeijenDeventer81
652 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe80
653 De Beunhazen Auke LefeberBathmen80
654 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen80
655 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth80
656 Knudde Willem MogezompGorssel80
657 Legally Blondes ilona prinsenGorssel80
658 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen80
659 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel80
660 VZ Army Jan van ZantenZutphen80
661 Imkie Imke van Holtengorssel78
662 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel77
663 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn77
664 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen76
665 Corleonne C v TriestEpe76
666 Engert Rietman Engert RietmanBathmen76
667 Hans Wichers Hans WichersJoppe76
668 Sjembek Jurgen PetersEefde76
669 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel74
670 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld74
671 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde74
672 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel74
673 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen73
674 Dumolin en co martien kamphorstEefde73
675 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel73
676 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn72
677 De Wolven Elsebee DirksenGorssel72
678 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel72
679 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen70
680 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen70
681 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer70
682 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 70
683 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem70
684 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel70
685 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen70
686 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde70
687 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe67
688 Moldavie Wim MuilermanHarfsen67
689 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen67
690 Puntstuk Randy DouglasGorssel66
691 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen65
692 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen64
693 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel64
694 Niemand Rian van HoltenGorssel63
695 Romax Gerton AlbersGorssel63
696 Woodpecker Gerard HissinkGorssel63
697 Superboeren Pim de VogelDoetinchem62
698 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem61
699 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen61
700 Men in Black rene wiskampWarnsveld61
701 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen60
702 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen56
703 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld54
704 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet54
705 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen54
706 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen54
707 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen54
708 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 54
709 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen54
710 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde54
711 Hilgu Michel DommerholtHarfsen53
712 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen53
713 Spartacus Arianne MeijerGorssel50
714 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel47
715 Loopwagen Joop StegemanHarfsen47
716 Freleo Leonie WoutersTilburg46
717 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem41
718 Enniessee Jelle WilsNijmegen40
719 Hollands glorie SnorreGorssel40
720 je mappelle Willem MeijerGorssel40
721 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse40
722 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel39
723 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn35
724 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem35
725 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde35
726 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel35
727 de Veldhof Piet TijdemanGorssel34
728 Dies Wichers Dies WichersJoppe34
729 Josi Silvia DuseboutGorssel33
730 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel30
731 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde30
732 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel30
733 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel30
734 palinkovic b.michoriuseefde30
735 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe30
736 Traper Voorst Henk van TilVoorst30
737 Rien du tout Wim OkonEefde27
738 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen26
739 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen26
740 Walrijders eric ten woldeEpse 26
741 Slaggemist ben nijhofEefde24
742 JAVA Jos van AssemaArnhem20
743 Red Choice Bert RietmanHarfsen18
744 Zero Points Stefan JansenZutphen18
745 De Heuve 3 Henk RonkZutphen16
746 De Dominee rene wiskampWarnsveld15
747 Fiesta Silvia DuseboutGorssel15
748 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel13
749 Weer geen Punten gerard roodEefde13
750 desparados 4 r.klaasenzutphen12
751 Graaf Battum Jan graveBathmen10
752 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen8
753 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen8
754 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel8
755 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel8
756 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel8
757 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem8
758 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel8
759 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen8
760 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel7
761 Het rode lichtje SnorreGorssel4
762 De Bramel ploeg herman rotmanVorden3
763 Morgenrood Rene DommerholtGorssel2
764 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten2
765 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel2
766 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse0
767 Alwinn Alwin van VoorstTwello0
768 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven0
769 B en T Bollen Tim KamphorstEefde0
770 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel0
771 Berg en Dal henk van laarTwello0
772 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
773 Berg tegen Opzien gerard roodEefde0
774 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
775 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen0
776 bicycle race 2 bart wichersGorssel0
777 bicycle race 3 Bart WichersGorssel0
778 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer0
779 BMGZ 2 michael vooistwello0
780 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen0
781 Bollen ARUba remco meijeraruba0
782 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde0
783 Bolletje Seep Henry SeepHengelo0
784 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen0
785 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello0
786 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen0
787 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel0
788 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth0
789 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen0
790 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer0
791 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel0
792 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn0
793 de Klimbok John RouwenhorstGorssel0
794 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer0
795 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen0
796 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel0
797 de toerist Lieke LubbersenBathmen0
798 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde0
799 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel0
800 Desperados 2 R. KlaasenZutphen0
801 Diesel I Luc van DiesenTwello0
802 Dolle bolle Erik de JongEpse0
803 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse0
804 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem0
805 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde0
806 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn0
807 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel0
808 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld0
809 Guus Bergop Guus EmckEefde0
810 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe0
811 Hilbillies Raymond LinthorstTwello0
812 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen0
813 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen0
814 Ijle Lucht wim OkonEefde0
815 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen0
816 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe0
817 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
818 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
819 klein verzet Jack BotzelGorssel0
820 Kloete zakken Carlos MendezGorssel0
821 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde0
822 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen0
823 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
824 Masquenada Wim DalhuisenGorssel0
825 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
826 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten0
827 No mountain high enough tom aarninkEpse0
828 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen0
829 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
830 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel0
831 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel0
832 Polderboys Polka lubert gerritsTwello0
833 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten0
834 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek0
835 rock around the clock Harry van der WalBathmen0
836 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen0
837 Same same but different Rene DommerholtGorssel0
838 Sammie Appelsap Sam BosGorssel0
839 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
840 SOIS Paul van der VeenLochem0
841 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen0
842 Strava KOM gerben beunkBathmen0
843 Struggle Willem MeijerGorssel0
844 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel0
845 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen0
846 Toos Eb WichersKring van Dorth0
847 top off the hill Harry van der WalBathmen0
848 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
849 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen0
850 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn0
851 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen0
852 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen0
853 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello0
854 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen0
855 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
856 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo0
857 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde0