Dag klassement
Uitslag Etappe 4


Dagprijs : een Kappersbon aangeboden door Kapsalon Artistique
gewonnen door Stef Marsman uit Lochem

foto

Quote van de dag : Met dank aan Peter Sagan


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1DEMARE Arnaud4012VANSPEYBROUCK Pieter9
2KRISTOFF Alexander3513KITTEL Marcel8
3GREIPEL Andre3014SIEBERG Marcel7
4BOUHANNI Nacer2615TEUNISSEN Mike6
5PETIT Adrien2316CHAVANEL Sylvain5
6ROELANDTS Jurgen2017NAESEN Oliver4
7MATTHEWS Michael1818CIMOLAI Davide3
8MORI Manuele1619BOLE Grega2
9BENOOT Tiesj1420GILBERT Philippe1
10STYBAR Zdenek12---
11BOASSON HAGEN Edvald10laatsteLE GAC Olivier20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Kats Groen Stef MarsmanLochem219
2 Frog1 Rick BruggemanGorssel208
3 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen204
4 Green belongs to me tom aarninkEpse203
5 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth201
6 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel200
7 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn199
8 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten199
9 Dick Sac ton muilermanHarfsen197
10 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen195
11 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen195
12 Wilpse Stoempers John BergerWilp195
13 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen194
14 Green ARUba remco meijeraruba194
15 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen194
16 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen194
17 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld194
18 Shit Happens ton muilermanHarfsen194
19 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen194
20 Triple T Tony ton muilermanHarfsen194
21 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen193
22 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen192
23 Green Manalishi Dirk VolkersEefde191
24 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo191
25 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel191
26 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen191
27 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen190
28 green masjien Jack BotzelGorssel190
29 Groen als Gras Stefan JansenZutphen190
30 Heup ploeg herman rotmanVorden190
31 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel190
32 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen190
33 www purebeauty me milou jansenEpse190
34 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn189
35 Guus Vlotste Guus EmckEefde188
36 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse188
37 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello187
38 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen187
39 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe187
40 Rappertjes Mennet EmckEefde184
41 Snelle Jelle gerard roodEefde182
42 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer180
43 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn180
44 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel178
45 De Hulk Stefan JansenZutphen177
46 Bridgetonia henk van laarTwello175
47 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven174
48 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde174
49 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten174
50 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer172
51 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer172
52 Gewoon Groen gerrit petersGorssel172
53 Kats hoeki Stef MarsmanLochem172
54 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen172
55 Route verte Jacco KorenblikHarfsen172
56 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer171
57 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen171
58 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen171
59 Green Mountain Willy TerinkZutphen171
60 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello171
61 Weer net niet Leonie BareldsGorssel171
62 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn170
63 Mad Max Max van der LindeHeemskerk170
64 Simba 2 Geert hiethaarGorssel170
65 Spurters van Saar Saar emckEefde170
66 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn169
67 bicycle race 1 bart wichersGorssel169
68 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth169
69 Asfalthappers Wim OkonEefde168
70 BOUDATje Allard kolkmanBathmen168
71 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek168
72 Cryptonia Henk van LaarTwello168
73 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn168
74 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen168
75 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel168
76 Dus dat! R de ruiterHarfsen168
77 Equip tres vite Wilfred EmckEefde168
78 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen168
79 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer168
80 Hewered h. zuurveldSchalkhaar168
81 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem168
82 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe168
83 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel168
84 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten168
85 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam168
86 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel168
87 Rioolfiets Bram StegemanGorssel168
88 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel168
89 Sprintgeweld Alex BosGorssel168
90 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel168
91 TeleGoGoGo LoepieGorssel168
92 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten168
93 Ahesie Wessel RuiterkampEpse167
94 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer167
95 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello167
96 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen167
97 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen167
98 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen167
99 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen167
100 Froom Froom ton muilermanHarfsen167
101 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal167
102 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen167
103 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek167
104 Groene Seep Henry SeepHengelo167
105 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello167
106 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel167
107 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel167
108 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel167
109 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde167
110 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld167
111 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden167
112 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen167
113 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen167
114 Wigo 2 Wil GommansVenray167
115 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse167
116 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen166
117 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen165
118 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde161
119 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst161
120 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem161
121 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel158
122 Bredase bende Harold ScheepersBreda158
123 de eerste de beste Harry van der WalBathmen158
124 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen158
125 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe158
126 Het geplukte kippetje hente roordingeefde158
127 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen158
128 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel158
129 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel158
130 Nebula FC Ruben LansinkHouten158
131 No Stress Rene DommerholtGorssel158
132 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld158
133 Polletje FC roy polTwello158
134 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen158
135 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen158
136 Vlotte lotte Erik de JongEpse158
137 Zoukai Kelly ten HaveEefde158
138 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen157
139 Alco List ton muilermanHarfsen157
140 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel157
141 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn157
142 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen157
143 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen157
144 bergmuis allard kolkmanBathmen157
145 Beus 2 Willy BeusekampGorssel157
146 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen157
147 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen157
148 Bouke Leuf Gorssel157
149 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen157
150 Con Domen ton muilermanHarfsen157
151 D.Z.W.H J. Fransenharfsen157
152 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar157
153 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel157
154 De Gegrilde Duif albert roordingEefde157
155 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld157
156 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen157
157 De Hete Bakker Piet JansenZutphen157
158 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem157
159 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen157
160 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen157
161 De Sleumpies Wesley LansinkEefde157
162 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde157
163 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen157
164 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel157
165 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen157
166 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen157
167 Distance Tom van SchootenDeventer157
168 Dranghek Jasper van HaasterGorssel157
169 Easyrider jo brinkhuisEefde157
170 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel157
171 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht157
172 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn157
173 Federer himself Robin SchildwachtWierden157
174 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen157
175 First Week Stefan JansenZutphen157
176 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal157
177 Go Dylan Bert WesseldijkLaren157
178 Golden Dream Bert WesseldijkLaren157
179 Golden Wonder Hans KasteelOene157
180 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer157
181 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer157
182 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda157
183 Hot Chili Stefan JansenZutphen157
184 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten157
185 huibs team 2 Henno van ArkBathmen157
186 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel157
187 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel157
188 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse157
189 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen157
190 KARPEL Robin SchildwachtWierden157
191 Kats for first Stef MarsmanLochem157
192 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem157
193 Kats Rambam Stef MarsmanLochem157
194 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem157
195 King Mark Bert WesseldijkLaren157
196 Knoefermans I wietse knoefRuurlo157
197 Knoefermans II wietse knoefRuurlo157
198 Laumar Laurens SpijkermanWijhe157
199 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen157
200 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer157
201 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen157
202 Leuf-NL LeufGorssel157
203 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen157
204 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen157
205 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer157
206 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden157
207 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld157
208 NW Cycling niek wolterstwello157
209 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek157
210 Paniaqua Dirk VolkersEefde157
211 Peppa Pig Liam BruggemanEefde157
212 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello157
213 Puk Willy TerinkZutphen157
214 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn157
215 Schotilion Wim van SchootenDeventer157
216 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel157
217 spongelin Lincy BeusekampGorssel157
218 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen157
219 Taxi GILBERT Erik de JongEpse157
220 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)157
221 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe157
222 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen157
223 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse157
224 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen157
225 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel157
226 Traper Holland Henk van TilVoorst157
227 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst157
228 Verena on Tour Verena PetersGorssel157
229 Vis Jos TiebotDeventer157
230 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele157
231 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello157
232 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel157
233 Wigo Wil GommansVenray157
234 XENA jan klumperharfsen157
235 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar157
236 Zondag in het geel Martijn maasepse157
237 jekko's Jack BotzelGorssel154
238 Diesel II Isa van DiesenTwello150
239 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel150
240 De Popkes Jolande StegemanGorssel149
241 Kogeltje Jan StegemanGorssel149
242 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer149
243 Wie frank van holtenGorssel145
244 sanetario Annelies BruggemanGorssel142
245 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel142
246 Epo 2000 Kjell PakkertLochem141
247 Frog Rick BruggemanGorssel141
248 Geel ARUba Remco Meijeraruba141
249 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen141
250 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer141
251 wijmat1 Geert HiethaarGorssel141
252 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen140
253 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse140
254 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen140
255 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn139
256 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen139
257 B D Ben DuteweertBathmen139
258 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer139
259 bugsie Aaldert BakkerGorssel139
260 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen139
261 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar139
262 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer139
263 De Witpen Piet JansenZutphen139
264 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel139
265 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen139
266 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel139
267 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld139
268 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen139
269 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen139
270 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn139
271 rinske lieke Ronald DijkermanEpse139
272 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen139
273 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse139
274 Veenstade Willy van EssenVaassen139
275 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel137
276 Tour de Lars Lars PetersGorssel135
277 Pieter Post Miranda MeijerGorssel133
278 de Boswachter Jeroen WendtGorssel132
279 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld132
280 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel132
281 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen132
282 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn132
283 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren132
284 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen132
285 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel132
286 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen132
287 Team Geel Niek PetersGorssel132
288 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel132
289 100% anti di luca tom aarninkEpse131
290 8B Johan van OmmenEpse131
291 Achterop John BergerWilp131
292 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren131
293 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel131
294 Alwins Stars alwin van voorstTwello131
295 Amilli Milan HaakHarfsen131
296 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend131
297 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde131
298 Beus 1 Evert BeusekampGorssel131
299 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam131
300 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen131
301 Chelsea G. van GurpTwello131
302 col du rei Jeroen ReilinkBathmen131
303 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen131
304 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel131
305 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen131
306 De laatste man rens kolkmanBathmen131
307 De Sjoerds William PoesseBathmen131
308 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen131
309 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel131
310 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen131
311 Dikke banden club Erik klumperHarfsen131
312 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen131
313 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen131
314 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam131
315 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe131
316 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen131
317 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen131
318 Gewoon Geel gerrit petersGorssel131
319 gezellig he Monique LubbersenBathmen131
320 HenketTDF Henk NikkelsBathmen131
321 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp131
322 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp131
323 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen131
324 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten131
325 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten131
326 Jaws! Sven BeusekampGorssel131
327 Jip Willy TerinkZutphen131
328 Karinettdf Henk NikkelsBathmen131
329 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo131
330 kupje 2009 Jeroen PetersEpse131
331 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen131
332 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam131
333 Leeuwarden Lars SoumanDeventer131
334 Levadi Lenny van DinterenDeventer131
335 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen131
336 Louis Louis Mika Smedingazutphen131
337 Luna Anita JimminkHarfsen131
338 Maand Juli Patrick klumperHarfsen131
339 MOTO 1 Alex BosGorssel131
340 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel131
341 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel131
342 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld131
343 Se John RouwenhorstGorssel131
344 Sjas Patat Paul RoetertBathmen131
345 Spaki United Roy SmallegoorZutphen131
346 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen131
347 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp131
348 Supertrain Willy TerinkZutphen131
349 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen131
350 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel131
351 Team Ankie Anne StorminkGorssel131
352 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen131
353 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen131
354 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen131
355 Toby Silvia DuseboutGorssel131
356 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel131
357 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst131
358 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen131
359 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen131
360 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth131
361 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde131
362 vol gas arjen tuitertokkenbroek131
363 Wie Weet Bert WesseldijkLaren131
364 Wilirotrw willy terinkZutphen131
365 Wimmie Tom StorminkGorssel131
366 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten131
367 Yellow Dream Willy TerinkZutphen131
368 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen131
369 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen130
370 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen130
371 GALTY Gertie WichersHarfsen130
372 hilbert eb wichersKring van Dorth128
373 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen128
374 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen127
375 Binky Geralda PelgrumHarfsen127
376 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem127
377 De Plotters Mennet EmckEefde127
378 Guus 7e Guus EmckEefde127
379 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 123
380 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel123
381 Let s go wis rene wiskampWarnsveld123
382 Pinkel henk van laarTwello123
383 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp123
384 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel123
385 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld122
386 Bergop John BergerWilp122
387 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello122
388 Buttanelli Bart caneelZutphen122
389 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel122
390 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk122
391 De grote molen Marko DommerholtBathmen122
392 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde122
393 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek122
394 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo122
395 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo122
396 Histoire Henk BlueminkDeventer122
397 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde122
398 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello122
399 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen122
400 Le Moustache SnorreGorssel122
401 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel122
402 Op en Top! Stefan JansenZutphen122
403 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam122
404 Pletov Arno PletteEpse122
405 Schlichter Lars SchlichterHengelo122
406 sieb Ronald DijkermanEpse122
407 Station Ferdi van SchootenDeventer122
408 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel122
409 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn122
410 Team Fonz Fons SmitBathmen122
411 Team helmflower Martijn Jansentwello122
412 The King of Birds Pim WarrisEefde122
413 Tour de Sepio Henry SeepHengelo122
414 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld122
415 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn122
416 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello122
417 Wheelman Marcel KooijZutphen122
418 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer121
419 Team Johan Johan van ZettenRaalte121
420 JaJo Jan StegemanGorssel118
421 otak zutphen Rolf LinkerGorssel118
422 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel118
423 Asjemenou Loek prinsDeventer117
424 BMGZ michael vooistwello117
425 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo117
426 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen117
427 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer117
428 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel117
429 Quickrider Jo BrinkhuisEefde117
430 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde117
431 Tuiches Hester BolinkGorssel117
432 Bergaf John BergerWilp114
433 Fruitje Rob FruijtierVaassen114
434 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele114
435 ICI Paris Truus prinsDeventer114
436 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel114
437 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer114
438 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen114
439 Tourien dorien kamphorstEefde114
440 Elisa Wim MuilermanHarfsen113
441 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen113
442 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde113
443 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe113
444 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen111
445 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel110
446 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem110
447 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen109
448 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel109
449 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde107
450 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten106
451 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen106
452 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel106
453 Simba 1 Geert HiethaarGorssel106
454 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal106
455 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen105
456 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek105
457 Knudde Willem MogezompGorssel105
458 Legally Blondes ilona prinsenGorssel105
459 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen104
460 De Broake 17 Harry van der WalBathmen104
461 Desperados 1 R. KlaasenZutphen104
462 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen104
463 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel104
464 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk104
465 Vin rouge Annette wintersBathmen104
466 VZ Army Jan van ZantenZutphen104
467 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede104
468 Hooggebergte henk van laarTwello102
469 Oodie Poalie Bas klosterseefde102
470 De neus Hans SmedingaZutphen101
471 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld101
472 Petje Op gerard roodEefde101
473 Seppio Sepp JansenZutphen101
474 Team Klaasen A. KlaasenZutphen101
475 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello101
476 Hampita H. VijgeEpe99
477 Klimpie G VijgeEpe99
478 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse99
479 Moldavie Wim MuilermanHarfsen99
480 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn99
481 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel99
482 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen99
483 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel97
484 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel97
485 Going Wild Michiel de WildZutphen97
486 Justice Eddie LeunkHarfsen97
487 Cuba Libre Richard TuitertGorssel96
488 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen96
489 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 96
490 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn96
491 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn96
492 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen96
493 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen96
494 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek96
495 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel96
496 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart96
497 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn96
498 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst96
499 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten96
500 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst96
501 Last minute Maarten WaandersGorssel96
502 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen96
503 Marlay Martin MeulenbrugDeventer96
504 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde96
505 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel96
506 Petje Af gerard roodEefde96
507 Plas Ploeg herman rotmanVorden96
508 PuraVida! Rene DommerholtGorssel96
509 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen96
510 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen96
511 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen96
512 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen96
513 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen96
514 The Winner Cornelis JanApeldoorn96
515 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn96
516 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo96
517 Voorst Gerrit KruitboschVoorst96
518 Westerboys Rob WesterweelDeventer96
519 Wooden Shoes gert klompGorssel96
520 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen96
521 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel96
522 Romax Gerton AlbersGorssel95
523 desparados 6 r.klaasenzutphen94
524 Uit de losse pols John BergerWilp94
525 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem93
526 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 93
527 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen93
528 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen92
529 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen92
530 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel92
531 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen92
532 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde92
533 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel92
534 Guinness by night Paul WintersBathmen92
535 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel92
536 MDFC Marc DaemsDeventer92
537 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen92
538 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen92
539 Torcida Paul WintersBathmen92
540 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven91
541 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel91
542 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen91
543 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel91
544 Booze Brother Wim OkonEefde91
545 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer91
546 Bucherons Tjeerd bosGorssel91
547 Coruxo FC Jaco kosterGorssel91
548 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse91
549 de heer Poppink freek weersZutphen91
550 EMS E.M. StorminkGorssel91
551 Enschede Luuk SoumanEnschede91
552 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer91
553 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord91
554 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek91
555 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde91
556 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe91
557 Kale tien Erwin jimminkHarfsen91
558 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen91
559 L.D. Lien DuteweertBathmen91
560 Le soleil 1 A MeijerGorssel91
561 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe91
562 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven91
563 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten91
564 Piranto Robert Jan EmckEefde91
565 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen91
566 Saar dr 5e Saar emckEefde91
567 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp91
568 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk91
569 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen91
570 Tolle United Jeroen van de TolEefde91
571 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde91
572 Kowet 86 Remco BeltmanEefde89
573 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel88
574 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet88
575 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel88
576 Katwijk Marijke DeelstraDeventer87
577 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo87
578 Puntstuk Randy DouglasGorssel86
579 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde84
580 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen84
581 Buurse FC Lieke OnlandGorssel83
582 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde83
583 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld83
584 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel83
585 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel83
586 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth83
587 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth82
588 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen82
589 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen82
590 FayBo Jan StegemanGorssel82
591 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen82
592 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel82
593 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde82
594 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen79
595 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe79
596 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 79
597 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen78
598 Kappies Erik StrookappeLaren78
599 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel78
600 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel78
601 Raddraaiers Frits KoersEpse78
602 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen78
603 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel76
604 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde75
605 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe74
606 Door gaan Erwin MeijerEefde74
607 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen74
608 uutvlog Gerry van der WalBathmen74
609 De Beunhazen Auke LefeberBathmen73
610 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth73
611 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek73
612 Koekoekje Wilma BakkerGorssel73
613 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten73
614 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel73
615 Stuurloos Jan StegemanGorssel73
616 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel73
617 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel73
618 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe71
619 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel69
620 Stamgasten Bertus StorminkGorssel69
621 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen68
622 Roode brug peter bruggemanGorssel68
623 Diesel IV Marcel van DiesenTwello67
624 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen67
625 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 67
626 Bro's before Ho's rob en hanszutphen66
627 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen66
628 de grote hazen ron yanseWijchen66
629 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel66
630 Imkie Imke van Holtengorssel66
631 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten66
632 Lucky Thijs Pim MogezompEefde66
633 PAMOX 1 joop blomwarnsveld66
634 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel66
635 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer65
636 De Beun C v TriestEpe64
637 Dijkie erik van dijkgorssel64
638 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 64
639 Sannie c v TriestEpe64
640 PAMOX 2 joop blomwarnsveld63
641 Bleub Bea BleuminkZutphen62
642 mevrouw Poppink germa weersZutphen62
643 N.B Nico BeusekampGorssel62
644 R.S.N Roofing Service NLBrummen62
645 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart61
646 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem61
647 op de valreep ben nijhofEefde61
648 Siem Simone van TongerenDeventer61
649 topteamub b. michoriuseefde61
650 Desperados 3 R. KlaasenZutphen59
651 Niemand Rian van HoltenGorssel58
652 Diesel III Marcel van DiesenTwello57
653 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel57
654 Bergsen Sofieke DirksenDiemen56
655 Bruce Roland BruggemanLaren56
656 De Adelaar van Schalkhaar Trude RoetmanSchalkhaar56
657 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar56
658 Feskovic f.michoriushaaksbergen56
659 Karreman Tonnie HolmerHarfsen56
660 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar56
661 Lettele Thomas te BoekhorstLettele56
662 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld56
663 sprakels toppens marco winterswijk56
664 Stogo E.M. StorminkGorssel56
665 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel56
666 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde56
667 van alles wat Marjan DommerholtGorssel56
668 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel56
669 Loopwagen Joop StegemanHarfsen54
670 Walrijders eric ten woldeEpse 54
671 Gejonite Gerrie van Triest Epe 52
672 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen51
673 Men in Black rene wiskampWarnsveld49
674 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen48
675 Sjembek Jurgen PetersEefde48
676 Spartacus Arianne MeijerGorssel48
677 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem45
678 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde45
679 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel44
680 Freleo Leonie WoutersTilburg43
681 go ahead bikes John BoeijenDeventer43
682 Graaf Battum Jan graveBathmen41
683 De Wolven Elsebee DirksenGorssel40
684 Hilgu Michel DommerholtHarfsen40
685 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel40
686 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen40
687 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld39
688 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen39
689 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen39
690 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 39
691 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn39
692 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld38
693 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn38
694 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel38
695 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel38
696 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen38
697 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen38
698 Superboeren Pim de VogelDoetinchem38
699 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde38
700 Wolfspak Johan VisserGorssel38
701 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel36
702 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel36
703 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen36
704 Kats Prologi Stef MarsmanLochem36
705 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten36
706 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen35
707 Dies Wichers Dies WichersJoppe35
708 Corleonne C v TriestEpe34
709 Daan C v TriestEpe34
710 Engert Rietman Engert RietmanBathmen34
711 Hans Wichers Hans WichersJoppe34
712 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen31
713 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem31
714 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen31
715 de Veldhof Piet TijdemanGorssel30
716 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem30
717 De Heuve 3 Henk RonkZutphen27
718 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen27
719 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel27
720 Zero Points Stefan JansenZutphen27
721 desparados 5 r.klaasenzutphen26
722 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel26
723 Rien du tout Wim OkonEefde26
724 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde26
725 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel26
726 Weer geen Punten gerard roodEefde24
727 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel23
728 Morgenrood Rene DommerholtGorssel22
729 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten22
730 Hollands glorie SnorreGorssel21
731 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde20
732 Slaggemist ben nijhofEefde20
733 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel19
734 Dumolin en co martien kamphorstEefde19
735 Josi Silvia DuseboutGorssel19
736 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen19
737 BMGZ 2 michael vooistwello18
738 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde18
739 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel18
740 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel18
741 palinkovic b.michoriuseefde18
742 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe18
743 Traper Voorst Henk van TilVoorst18
744 Red Choice Bert RietmanHarfsen16
745 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn15
746 Sammie Appelsap Sam BosGorssel14
747 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse14
748 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem10
749 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde10
750 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel10
751 Woodpecker Gerard HissinkGorssel9
752 Enniessee Jelle WilsNijmegen8
753 je mappelle Willem MeijerGorssel8
754 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel7
755 JAVA Jos van AssemaArnhem7
756 desparados 4 r.klaasenzutphen5
757 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld5
758 rock around the clock Harry van der WalBathmen5
759 De Dominee rene wiskampWarnsveld4
760 Fiesta Silvia DuseboutGorssel4
761 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel2
762 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse1
763 Alwinn Alwin van VoorstTwello1
764 B en T Bollen Tim KamphorstEefde1
765 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen1
766 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen1
767 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn1
768 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde1
769 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten1
770 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen1
771 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn1
772 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven0
773 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel0
774 Berg en Dal henk van laarTwello0
775 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn0
776 Berg tegen Opzien gerard roodEefde0
777 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel0
778 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen0
779 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen0
780 bicycle race 2 bart wichersGorssel0
781 bicycle race 3 Bart WichersGorssel0
782 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer0
783 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen0
784 Bollen ARUba remco meijeraruba0
785 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde0
786 Bolletje Seep Henry SeepHengelo0
787 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen0
788 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello0
789 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen0
790 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel0
791 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth0
792 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen0
793 De Bramel ploeg herman rotmanVorden0
794 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer0
795 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel0
796 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn0
797 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel0
798 de Klimbok John RouwenhorstGorssel0
799 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer0
800 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel0
801 de toerist Lieke LubbersenBathmen0
802 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel0
803 Desperados 2 R. KlaasenZutphen0
804 Diesel I Luc van DiesenTwello0
805 Dolle bolle Erik de JongEpse0
806 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel0
807 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel0
808 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse0
809 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem0
810 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde0
811 Guus Bergop Guus EmckEefde0
812 Het rode lichtje SnorreGorssel0
813 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe0
814 Hilbillies Raymond LinthorstTwello0
815 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen0
816 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen0
817 Ijle Lucht wim OkonEefde0
818 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen0
819 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe0
820 Kats Berg Stef MarsmanLochem0
821 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem0
822 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
823 klein verzet Jack BotzelGorssel0
824 Kloete zakken Carlos MendezGorssel0
825 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen0
826 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel0
827 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel0
828 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen0
829 Masquenada Wim DalhuisenGorssel0
830 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen0
831 No mountain high enough tom aarninkEpse0
832 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen0
833 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
834 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel0
835 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel0
836 Polderboys Polka lubert gerritsTwello0
837 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten0
838 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek0
839 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen0
840 Same same but different Rene DommerholtGorssel0
841 Simba 3 Geert HiethaarGorssel0
842 SOIS Paul van der VeenLochem0
843 Strava KOM gerben beunkBathmen0
844 Struggle Willem MeijerGorssel0
845 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel0
846 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen0
847 Toos Eb WichersKring van Dorth0
848 top off the hill Harry van der WalBathmen0
849 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen0
850 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen0
851 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen0
852 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen0
853 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello0
854 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen0
855 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen0
856 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo0
857 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde0