Dag klassement
Uitslag Etappe 3


Dagprijs : een Waardebon aangeboden door Welkoop Berndsen
gewonnen door dianne kamperman uit Apeldoorn

foto

Quote van de dag : Nu Kristoff en Bouhannie er nog af


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1P. SAGAN Peter4012BARDET Romain9
2MATTHEWS Michael3513WELLENS Tim8
3D. MARTIN Daniel3014PORTE Richie7
4VAN AVERMAET Greg2615BENOOT Tiesj6
5BETTIOL Alberto2316G. MARTIN Guillaume5
6DEMARE Arnaud2017ARU Fabio4
7FUGLSANG Jakob1818CONTADOR Alberto3
8THOMAS Geraint1619URAN Rigoberto2
9FROOME Christopher1420CHAVES Johan Esteban1
10MAJKA Rafal12---
11QUINTANA Nairo10laatsteLE GAC Olivier20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn232
2 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn231
3 Guinness by night Paul WintersBathmen229
4 Amilli Milan HaakHarfsen228
5 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel228
6 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld228
7 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello228
8 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo228
9 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen228
10 Last minute Maarten WaandersGorssel228
11 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen228
12 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen228
13 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel228
14 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen228
15 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn228
16 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo228
17 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen228
18 Plas Ploeg herman rotmanVorden227
19 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam225
20 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 225
21 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst225
22 Toby Silvia DuseboutGorssel225
23 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend224
24 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde224
25 Team helmflower Martijn Jansentwello224
26 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen219
27 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello218
28 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde217
29 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel217
30 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal217
31 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren216
32 Alwins Stars alwin van voorstTwello216
33 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen216
34 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel216
35 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn216
36 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen216
37 Pinkel henk van laarTwello216
38 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen213
39 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel212
40 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen212
41 Sjas Patat Paul RoetertBathmen212
42 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen212
43 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello211
44 col du rei Jeroen ReilinkBathmen211
45 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel211
46 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde211
47 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde211
48 Pieter Post Miranda MeijerGorssel211
49 Polletje FC roy polTwello211
50 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello211
51 8B Johan van OmmenEpse210
52 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn210
53 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen210
54 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen210
55 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen210
56 Dikke banden club Erik klumperHarfsen210
57 Epo 2000 Kjell PakkertLochem210
58 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo210
59 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda210
60 Hooggebergte henk van laarTwello210
61 Marlay Martin MeulenbrugDeventer210
62 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld210
63 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel210
64 Schotilion Wim van SchootenDeventer210
65 Se John RouwenhorstGorssel210
66 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel210
67 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen210
68 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen210
69 Westerboys Rob WesterweelDeventer210
70 Bredase bende Harold ScheepersBreda209
71 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen209
72 Booze Brother Wim OkonEefde208
73 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen208
74 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo208
75 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst207
76 jekko's Jack BotzelGorssel207
77 Knoefermans II wietse knoefRuurlo207
78 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde207
79 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen207
80 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst207
81 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen206
82 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten206
83 Jip Willy TerinkZutphen206
84 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel206
85 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel206
86 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld204
87 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel203
88 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen203
89 Karinettdf Henk NikkelsBathmen203
90 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen203
91 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel203
92 Team Ankie Anne StorminkGorssel203
93 Torcida Paul WintersBathmen203
94 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel203
95 bergmuis allard kolkmanBathmen202
96 De laatste man rens kolkmanBathmen202
97 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel202
98 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen202
99 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam202
100 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen202
101 Federer himself Robin SchildwachtWierden202
102 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel202
103 Golden Dream Bert WesseldijkLaren202
104 Histoire Henk BlueminkDeventer202
105 King Mark Bert WesseldijkLaren202
106 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam202
107 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen202
108 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen202
109 NW Cycling niek wolterstwello202
110 PuraVida! Rene DommerholtGorssel202
111 Seppio Sepp JansenZutphen202
112 Team Geel Niek PetersGorssel202
113 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn202
114 Tour de Lars Lars PetersGorssel202
115 Wie Weet Bert WesseldijkLaren202
116 Wilirotrw willy terinkZutphen202
117 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen201
118 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer201
119 Ahesie Wessel RuiterkampEpse200
120 Maand Juli Patrick klumperHarfsen200
121 Yellow Dream Willy TerinkZutphen200
122 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen199
123 De Gegrilde Duif albert roordingEefde199
124 De grote molen Marko DommerholtBathmen199
125 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen199
126 Op en Top! Stefan JansenZutphen199
127 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen199
128 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten199
129 Achterop John BergerWilp198
130 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen198
131 De Hete Bakker Piet JansenZutphen198
132 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen198
133 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel198
134 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart198
135 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen198
136 huibs team 2 Henno van ArkBathmen198
137 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten198
138 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten198
139 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten198
140 Let s go wis rene wiskampWarnsveld198
141 Petje Af gerard roodEefde198
142 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen198
143 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel198
144 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp198
145 Tour de Sepio Henry SeepHengelo198
146 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello198
147 Voorst Gerrit KruitboschVoorst198
148 Zoukai Kelly ten HaveEefde198
149 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen197
150 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde196
151 Distance Tom van SchootenDeventer196
152 Knoefermans I wietse knoefRuurlo196
153 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar196
154 Niemand Rian van HoltenGorssel196
155 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 196
156 Puk Willy TerinkZutphen196
157 De Adelaar van Schalkhaar Trude RoetmanSchalkhaar195
158 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn195
159 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen195
160 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld194
161 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen194
162 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel194
163 Diesel IV Marcel van DiesenTwello194
164 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel194
165 wijmat1 Geert HiethaarGorssel194
166 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld193
167 Cuba Libre Richard TuitertGorssel193
168 De neus Hans SmedingaZutphen193
169 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde193
170 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel193
171 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen192
172 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel192
173 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer191
174 topteamub b. michoriuseefde191
175 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen190
176 Bergop John BergerWilp190
177 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse190
178 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal190
179 Gewoon Geel gerrit petersGorssel190
180 Go Dylan Bert WesseldijkLaren190
181 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo190
182 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen190
183 MOTO 1 Alex BosGorssel190
184 Paniaqua Dirk VolkersEefde190
185 Schlichter Lars SchlichterHengelo190
186 Taxi GILBERT Erik de JongEpse190
187 Bergaf John BergerWilp189
188 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn189
189 Josi Silvia DuseboutGorssel189
190 Bro's before Ho's rob en hanszutphen188
191 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek188
192 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek188
193 gezellig he Monique LubbersenBathmen188
194 Going Wild Michiel de WildZutphen188
195 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel188
196 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld188
197 Leeuwarden Lars SoumanDeventer187
198 Tolle United Jeroen van de TolEefde187
199 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven186
200 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe186
201 Kats Rambam Stef MarsmanLochem186
202 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem186
203 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel186
204 Siem Simone van TongerenDeventer186
205 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp186
206 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen186
207 The King of Birds Pim WarrisEefde186
208 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel186
209 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen185
210 Alco List ton muilermanHarfsen185
211 Buttanelli Bart caneelZutphen185
212 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen185
213 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk185
214 HenketTDF Henk NikkelsBathmen185
215 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem185
216 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam185
217 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek185
218 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen185
219 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel185
220 Tuiches Hester BolinkGorssel185
221 100% anti di luca tom aarninkEpse184
222 Beus 1 Evert BeusekampGorssel184
223 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen184
224 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen184
225 D.Z.W.H J. Fransenharfsen184
226 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar184
227 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen184
228 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen184
229 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen184
230 Easyrider jo brinkhuisEefde184
231 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen184
232 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn184
233 Hot Chili Stefan JansenZutphen184
234 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel184
235 Laumar Laurens SpijkermanWijhe184
236 Louis Louis Mika Smedingazutphen184
237 Supertrain Willy TerinkZutphen184
238 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen184
239 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen184
240 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse184
241 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld184
242 Vis Jos TiebotDeventer184
243 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen183
244 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel183
245 Bruce Roland BruggemanLaren183
246 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel183
247 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel183
248 de Boswachter Jeroen WendtGorssel182
249 op de valreep ben nijhofEefde182
250 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse182
251 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen182
252 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen181
253 De Plotters Mennet EmckEefde181
254 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen181
255 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen181
256 Levadi Lenny van DinterenDeventer181
257 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe181
258 palinkovic b.michoriuseefde181
259 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 181
260 Pletov Arno PletteEpse181
261 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen181
262 Team Fonz Fons SmitBathmen181
263 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe181
264 Tourien dorien kamphorstEefde181
265 Binky Geralda PelgrumHarfsen180
266 hilbert eb wichersKring van Dorth180
267 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse180
268 Le Moustache SnorreGorssel180
269 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen180
270 Simba 1 Geert HiethaarGorssel180
271 sprakels toppens marco winterswijk180
272 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth179
273 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel179
274 R.S.N Roofing Service NLBrummen179
275 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel178
276 Buurse FC Lieke OnlandGorssel178
277 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen178
278 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde178
279 FayBo Jan StegemanGorssel178
280 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen178
281 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel178
282 Le soleil 1 A MeijerGorssel178
283 N.B Nico BeusekampGorssel178
284 PAMOX 1 joop blomwarnsveld178
285 PAMOX 2 joop blomwarnsveld178
286 Peppa Pig Liam BruggemanEefde178
287 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk178
288 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde178
289 XENA jan klumperharfsen178
290 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht177
291 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp177
292 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven177
293 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden177
294 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen177
295 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe177
296 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde177
297 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel176
298 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen176
299 Roode brug peter bruggemanGorssel176
300 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)176
301 Traper Holland Henk van TilVoorst176
302 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn176
303 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer175
304 de heer Poppink freek weersZutphen175
305 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer175
306 Diesel III Marcel van DiesenTwello175
307 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen175
308 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten175
309 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel175
310 Lucky Thijs Pim MogezompEefde175
311 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse174
312 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn174
313 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen174
314 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer174
315 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel173
316 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen173
317 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen173
318 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde173
319 Jaws! Sven BeusekampGorssel173
320 kupje 2009 Jeroen PetersEpse173
321 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel173
322 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel173
323 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen173
324 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen173
325 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen173
326 Wigo Wil GommansVenray173
327 Beus 2 Willy BeusekampGorssel172
328 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen172
329 First Week Stefan JansenZutphen172
330 Golden Wonder Hans KasteelOene172
331 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel172
332 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen172
333 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn172
334 Spaki United Roy SmallegoorZutphen172
335 The Winner Cornelis JanApeldoorn172
336 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer172
337 Wheelman Marcel KooijZutphen172
338 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel172
339 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld171
340 Fruitje Rob FruijtierVaassen171
341 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld171
342 Hilgu Michel DommerholtHarfsen171
343 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel171
344 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld171
345 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel170
346 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn170
347 otak zutphen Rolf LinkerGorssel170
348 Coruxo FC Jaco kosterGorssel169
349 Het geplukte kippetje hente roordingeefde169
350 Kappies Erik StrookappeLaren169
351 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen169
352 MDFC Marc DaemsDeventer169
353 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde169
354 Station Ferdi van SchootenDeventer169
355 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn169
356 Wimmie Tom StorminkGorssel169
357 Wooden Shoes gert klompGorssel169
358 Chelsea G. van GurpTwello168
359 De Witpen Piet JansenZutphen168
360 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek168
361 Justice Eddie LeunkHarfsen168
362 Petje Op gerard roodEefde168
363 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello168
364 vol gas arjen tuitertokkenbroek168
365 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 167
366 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen167
367 Kale tien Erwin jimminkHarfsen167
368 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen167
369 Dumolin en co martien kamphorstEefde166
370 Nebula FC Ruben LansinkHouten166
371 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello166
372 Bouke Leuf Gorssel165
373 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen165
374 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen165
375 Feskovic f.michoriushaaksbergen165
376 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren165
377 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp165
378 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe164
379 De Bramel ploeg herman rotmanVorden164
380 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem164
381 Enschede Luuk SoumanEnschede164
382 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek164
383 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth164
384 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede164
385 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn163
386 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe163
387 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer163
388 Wigo 2 Wil GommansVenray163
389 Geel ARUba Remco Meijeraruba162
390 Puntstuk Randy DouglasGorssel162
391 Walrijders eric ten woldeEpse 162
392 Asjemenou Loek prinsDeventer161
393 BMGZ michael vooistwello161
394 Karreman Tonnie HolmerHarfsen161
395 Katwijk Marijke DeelstraDeventer161
396 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel161
397 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe161
398 De Popkes Jolande StegemanGorssel160
399 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel160
400 Desperados 3 R. KlaasenZutphen160
401 EMS E.M. StorminkGorssel160
402 GALTY Gertie WichersHarfsen160
403 Gejonite Gerrie van Triest Epe 160
404 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel160
405 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar160
406 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn159
407 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen158
408 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer158
409 Saar dr 5e Saar emckEefde158
410 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen158
411 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk158
412 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe157
413 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet157
414 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel157
415 mevrouw Poppink germa weersZutphen157
416 Team Klaasen A. KlaasenZutphen157
417 De Beun C v TriestEpe156
418 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen156
419 Frog Rick BruggemanGorssel156
420 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten156
421 Quickrider Jo BrinkhuisEefde156
422 Verena on Tour Verena PetersGorssel156
423 Wie frank van holtenGorssel156
424 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel155
425 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen155
426 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen155
427 Con Domen ton muilermanHarfsen155
428 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel155
429 Froom Froom ton muilermanHarfsen155
430 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn155
431 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele155
432 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse155
433 spongelin Lincy BeusekampGorssel155
434 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde155
435 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen155
436 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst155
437 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele155
438 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer154
439 Legally Blondes ilona prinsenGorssel154
440 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen154
441 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord153
442 Polderboys Polka lubert gerritsTwello153
443 Sannie c v TriestEpe153
444 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen153
445 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen152
446 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar152
447 De Dominee rene wiskampWarnsveld152
448 desparados 5 r.klaasenzutphen152
449 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe152
450 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen151
451 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel151
452 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen151
453 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen151
454 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel151
455 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo151
456 Luna Anita JimminkHarfsen151
457 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer151
458 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel150
459 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen150
460 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen150
461 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen150
462 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen150
463 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel150
464 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel149
465 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen148
466 desparados 6 r.klaasenzutphen148
467 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld148
468 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe148
469 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel148
470 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam148
471 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten148
472 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel148
473 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo148
474 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten148
475 Asfalthappers Wim OkonEefde147
476 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen147
477 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn147
478 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem147
479 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld146
480 De Broake 17 Harry van der WalBathmen146
481 Knudde Willem MogezompGorssel146
482 Men in Black rene wiskampWarnsveld146
483 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde146
484 uutvlog Gerry van der WalBathmen146
485 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel145
486 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem145
487 Corleonne C v TriestEpe145
488 JaJo Jan StegemanGorssel145
489 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen145
490 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde145
491 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde145
492 Daan C v TriestEpe144
493 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek144
494 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen144
495 L.D. Lien DuteweertBathmen144
496 De Sjoerds William PoesseBathmen143
497 Dranghek Jasper van HaasterGorssel143
498 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten143
499 KARPEL Robin SchildwachtWierden143
500 Kowet 86 Remco BeltmanEefde143
501 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel143
502 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel142
503 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp142
504 Kats for first Stef MarsmanLochem142
505 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel142
506 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel142
507 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer142
508 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel142
509 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen141
510 de grote hazen ron yanseWijchen140
511 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten140
512 sieb Ronald DijkermanEpse140
513 Team Johan Johan van ZettenRaalte140
514 Woodpecker Gerard HissinkGorssel140
515 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen139
516 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem139
517 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen138
518 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen138
519 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel138
520 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem137
521 Leuf-NL LeufGorssel137
522 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen137
523 sanetario Annelies BruggemanGorssel137
524 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen137
525 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen136
526 Superboeren Pim de VogelDoetinchem136
527 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen135
528 bicycle race 1 bart wichersGorssel135
529 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth135
530 Dus dat! R de ruiterHarfsen135
531 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen135
532 green masjien Jack BotzelGorssel135
533 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer135
534 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello135
535 Hewered h. zuurveldSchalkhaar135
536 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel135
537 Lettele Thomas te BoekhorstLettele135
538 Bergsen Sofieke DirksenDiemen134
539 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe134
540 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen134
541 De Heuve 3 Henk RonkZutphen134
542 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel134
543 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen134
544 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld134
545 No mountain high enough tom aarninkEpse134
546 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel134
547 Raddraaiers Frits KoersEpse134
548 Stogo E.M. StorminkGorssel134
549 Bollen ARUba remco meijeraruba133
550 bugsie Aaldert BakkerGorssel133
551 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel133
552 Engert Rietman Engert RietmanBathmen133
553 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen133
554 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel133
555 Uit de losse pols John BergerWilp133
556 Desperados 1 R. KlaasenZutphen132
557 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo131
558 Klimpie G VijgeEpe131
559 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen131
560 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth131
561 Bucherons Tjeerd bosGorssel130
562 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse130
563 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel129
564 Sjembek Jurgen PetersEefde129
565 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer128
566 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart128
567 Graaf Battum Jan graveBathmen128
568 Groene Seep Henry SeepHengelo128
569 Sprintgeweld Alex BosGorssel128
570 Frog1 Rick BruggemanGorssel127
571 Piranto Robert Jan EmckEefde127
572 VZ Army Jan van ZantenZutphen127
573 de Veldhof Piet TijdemanGorssel126
574 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem126
575 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel126
576 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel126
577 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth125
578 Hampita H. VijgeEpe125
579 Romax Gerton AlbersGorssel125
580 Wolfspak Johan VisserGorssel125
581 Dolle bolle Erik de JongEpse124
582 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem124
583 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen124
584 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen124
585 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel123
586 Veenstade Willy van EssenVaassen123
587 B en T Bollen Tim KamphorstEefde122
588 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen122
589 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde122
590 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen122
591 Spartacus Arianne MeijerGorssel122
592 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer121
593 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn121
594 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen121
595 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven121
596 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer121
597 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde121
598 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen121
599 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer121
600 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello121
601 BOUDATje Allard kolkmanBathmen121
602 Bridgetonia henk van laarTwello121
603 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek121
604 Cryptonia Henk van LaarTwello121
605 de eerste de beste Harry van der WalBathmen121
606 De Hulk Stefan JansenZutphen121
607 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel121
608 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn121
609 De Sleumpies Wesley LansinkEefde121
610 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer121
611 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer121
612 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth121
613 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst121
614 Equip tres vite Wilfred EmckEefde121
615 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen121
616 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen121
617 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal121
618 Gewoon Groen gerrit petersGorssel121
619 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn121
620 Green ARUba remco meijeraruba121
621 Green belongs to me tom aarninkEpse121
622 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer121
623 Green Manalishi Dirk VolkersEefde121
624 Green Mountain Willy TerinkZutphen121
625 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel121
626 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen121
627 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek121
628 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen121
629 Heup ploeg herman rotmanVorden121
630 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen121
631 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen121
632 Kats Groen Stef MarsmanLochem121
633 Kats hoeki Stef MarsmanLochem121
634 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel121
635 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel121
636 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen121
637 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen121
638 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel121
639 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem121
640 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen121
641 Mad Max Max van der LindeHeemskerk121
642 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde121
643 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld121
644 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen121
645 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten121
646 No Stress Rene DommerholtGorssel121
647 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld121
648 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden121
649 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello121
650 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel121
651 Rappertjes Mennet EmckEefde121
652 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello121
653 Rioolfiets Bram StegemanGorssel121
654 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen121
655 Route verte Jacco KorenblikHarfsen121
656 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe121
657 Simba 2 Geert hiethaarGorssel121
658 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel121
659 Snelle Jelle gerard roodEefde121
660 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen121
661 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen121
662 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel121
663 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen121
664 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen121
665 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel121
666 TeleGoGoGo LoepieGorssel121
667 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten121
668 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen121
669 Weer net niet Leonie BareldsGorssel121
670 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse121
671 Wilpse Stoempers John BergerWilp121
672 www purebeauty me milou jansenEpse121
673 De Wolven Elsebee DirksenGorssel120
674 Elisa Wim MuilermanHarfsen120
675 Dies Wichers Dies WichersJoppe119
676 Enniessee Jelle WilsNijmegen119
677 Vin rouge Annette wintersBathmen119
678 De Beunhazen Auke LefeberBathmen118
679 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem118
680 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen118
681 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel118
682 Diesel II Isa van DiesenTwello116
683 Kogeltje Jan StegemanGorssel116
684 Strava KOM gerben beunkBathmen116
685 Desperados 2 R. KlaasenZutphen115
686 Door gaan Erwin MeijerEefde115
687 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 115
688 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 115
689 bicycle race 3 Bart WichersGorssel114
690 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel114
691 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen113
692 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel113
693 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde113
694 Traper Voorst Henk van TilVoorst113
695 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde112
696 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer112
697 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen112
698 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen110
699 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel110
700 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen110
701 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer110
702 de Klimbok John RouwenhorstGorssel110
703 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen110
704 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel110
705 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde110
706 Hilbillies Raymond LinthorstTwello110
707 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen110
708 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel110
709 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen110
710 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen110
711 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen110
712 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen109
713 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen109
714 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven108
715 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel108
716 Berg en Dal henk van laarTwello108
717 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel108
718 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer108
719 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen108
720 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello108
721 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel108
722 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse108
723 Guus 7e Guus EmckEefde108
724 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe108
725 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen108
726 ICI Paris Truus prinsDeventer108
727 Ijle Lucht wim OkonEefde108
728 Kats Berg Stef MarsmanLochem108
729 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel108
730 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen108
731 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek108
732 top off the hill Harry van der WalBathmen108
733 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen108
734 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar107
735 Masquenada Wim DalhuisenGorssel107
736 Same same but different Rene DommerholtGorssel107
737 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel107
738 de toerist Lieke LubbersenBathmen106
739 Bleub Bea BleuminkZutphen105
740 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth105
741 Imkie Imke van Holtengorssel105
742 Oodie Poalie Bas klosterseefde105
743 rinske lieke Ronald DijkermanEpse105
744 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen104
745 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde104
746 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen104
747 Hans Wichers Hans WichersJoppe104
748 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn104
749 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten104
750 Toos Eb WichersKring van Dorth104
751 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen104
752 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel102
753 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe102
754 Zondag in het geel Martijn maasepse102
755 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen101
756 klein verzet Jack BotzelGorssel101
757 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn100
758 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen100
759 je mappelle Willem MeijerGorssel99
760 van alles wat Marjan DommerholtGorssel99
761 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde98
762 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde96
763 B D Ben DuteweertBathmen95
764 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen95
765 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen95
766 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen95
767 Dick Sac ton muilermanHarfsen95
768 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel95
769 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn95
770 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn95
771 Groen als Gras Stefan JansenZutphen95
772 Guus Vlotste Guus EmckEefde95
773 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten95
774 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem95
775 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 95
776 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen95
777 Shit Happens ton muilermanHarfsen95
778 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde95
779 Spurters van Saar Saar emckEefde95
780 Triple T Tony ton muilermanHarfsen95
781 Vlotte lotte Erik de JongEpse95
782 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse95
783 bicycle race 2 bart wichersGorssel92
784 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer92
785 go ahead bikes John BoeijenDeventer92
786 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen91
787 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel88
788 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde87
789 Dijkie erik van dijkgorssel87
790 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel86
791 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld85
792 SOIS Paul van der VeenLochem85
793 Stuurloos Jan StegemanGorssel85
794 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel84
795 Diesel I Luc van DiesenTwello82
796 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen82
797 Bolletje Seep Henry SeepHengelo80
798 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel80
799 Simba 3 Geert HiethaarGorssel80
800 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen78
801 Berg tegen Opzien gerard roodEefde78
802 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem76
803 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten75
804 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen75
805 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel74
806 Koekoekje Wilma BakkerGorssel74
807 Moldavie Wim MuilermanHarfsen73
808 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel72
809 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel72
810 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde72
811 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel71
812 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen71
813 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen64
814 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen63
815 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse63
816 Guus Bergop Guus EmckEefde62
817 Struggle Willem MeijerGorssel61
818 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen60
819 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel60
820 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen60
821 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel59
822 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel58
823 Freleo Leonie WoutersTilburg58
824 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen56
825 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel56
826 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde55
827 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen53
828 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel53
829 Kats Prologi Stef MarsmanLochem51
830 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem51
831 Kloete zakken Carlos MendezGorssel50
832 Slaggemist ben nijhofEefde48
833 Stamgasten Bertus StorminkGorssel47
834 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel43
835 JAVA Jos van AssemaArnhem43
836 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn42
837 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem40
838 rock around the clock Harry van der WalBathmen40
839 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel40
840 Alwinn Alwin van VoorstTwello35
841 Fiesta Silvia DuseboutGorssel34
842 Loopwagen Joop StegemanHarfsen34
843 Hollands glorie SnorreGorssel32
844 Het rode lichtje SnorreGorssel30
845 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel25
846 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel23
847 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde20
848 Morgenrood Rene DommerholtGorssel20
849 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten20
850 Rien du tout Wim OkonEefde20
851 Zero Points Stefan JansenZutphen20
852 Sammie Appelsap Sam BosGorssel18
853 Weer geen Punten gerard roodEefde6
854 BMGZ 2 michael vooistwello5
855 desparados 4 r.klaasenzutphen2
856 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel0
857 Red Choice Bert RietmanHarfsen0