Sprint klassement
Uitslag Etappe 11


In de groene trui Stef Marsman uit Lochem

foto

Quote van de dag : Die verrekte Cimolai kost me zowaar een dagprijs


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KITTEL Marcel4012KRISTOFF Alexander9
2GROENEWEGEN Dylan3513VACHON Florian8
3BOASSON HAGEN Edvald3014SMITH Dion7
4MATTHEWS Michael2615CARUSO Damiano6
5MC LAY DANIEL2316SELIG Rüdiger5
6CIMOLAI Davide2017PASQUALON Andrea4
7GREIPEL Andre1818BOUDAT Thomas3
8BOUHANNI Nacer1619CHAVANEL Sylvain2
9SWIFT Ben1420VAN KEIRSBULCK Guillaume1
10WYSS Danilo12---
11VANSPEYBROUCK Pieter10laatsteWELLENS Tim20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Kats Groen Stef MarsmanLochem1496
2 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn1399
3 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen1396
4 Green belongs to me tom aarninkEpse1395
5 Frog1 Rick BruggemanGorssel1389
6 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel1385
7 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen1376
8 Green Manalishi Dirk VolkersEefde1375
9 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten1371
10 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal1364
11 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld1364
12 green masjien Jack BotzelGorssel1362
13 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel1360
14 Heup ploeg herman rotmanVorden1356
15 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn1355
16 Weer net niet Leonie BareldsGorssel1354
17 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven1353
18 De Hulk Stefan JansenZutphen1353
19 Dick Sac ton muilermanHarfsen1351
20 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo1351
21 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen1348
22 Groen als Gras Stefan JansenZutphen1348
23 Wilpse Stoempers John BergerWilp1348
24 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen1347
25 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen1347
26 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen1347
27 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld1347
28 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen1347
29 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel1343
30 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel1340
31 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe1337
32 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel1337
33 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde1332
34 www purebeauty me milou jansenEpse1330
35 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer1329
36 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen1329
37 Route verte Jacco KorenblikHarfsen1329
38 bicycle race 1 bart wichersGorssel1327
39 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello1323
40 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen1322
41 Snelle Jelle gerard roodEefde1321
42 Shit Happens ton muilermanHarfsen1321
43 Spurters van Saar Saar emckEefde1321
44 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem1318
45 Rioolfiets Bram StegemanGorssel1318
46 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer1316
47 Gewoon Groen gerrit petersGorssel1316
48 Bridgetonia henk van laarTwello1312
49 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen1308
50 Green ARUba remco meijeraruba1307
51 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer1305
52 Equip tres vite Wilfred EmckEefde1305
53 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello1304
54 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel1301
55 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen1300
56 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen1300
57 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn1299
58 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth1298
59 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen1296
60 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen1295
61 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen1295
62 Kats hoeki Stef MarsmanLochem1295
63 Green Mountain Willy TerinkZutphen1294
64 Hewered h. zuurveldSchalkhaar1292
65 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel1290
66 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer1289
67 Triple T Tony ton muilermanHarfsen1286
68 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek1286
69 Dus dat! R de ruiterHarfsen1279
70 BOUDATje Allard kolkmanBathmen1278
71 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer1278
72 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten1278
73 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen1278
74 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer1277
75 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten1270
76 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek1265
77 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn1265
78 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen1265
79 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden1264
80 Guus Vlotste Guus EmckEefde1259
81 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen1256
82 Mad Max Max van der LindeHeemskerk1254
83 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel1251
84 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse1250
85 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn1248
86 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen1245
87 Groene Seep Henry SeepHengelo1244
88 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde1242
89 Vlotte lotte Erik de JongEpse1242
90 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen1241
91 TeleGoGoGo LoepieGorssel1234
92 Cryptonia Henk van LaarTwello1231
93 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen1228
94 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem1227
95 Rappertjes Mennet EmckEefde1225
96 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam1222
97 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen1219
98 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde1199
99 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth1198
100 Sprintgeweld Alex BosGorssel1194
101 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello1184
102 Asfalthappers Wim OkonEefde1182
103 No Stress Rene DommerholtGorssel1181
104 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen1180
105 Simba 2 Geert hiethaarGorssel1180
106 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten1179
107 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe1175
108 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen1174
109 De Sleumpies Wesley LansinkEefde1172
110 de eerste de beste Harry van der WalBathmen1168
111 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen1168
112 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse1167
113 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen1163
114 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst1156
115 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen1145
116 Leuf-NL LeufGorssel1143
117 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello1139
118 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen1138
119 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen1134
120 Wigo 2 Wil GommansVenray1133
121 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel1130
122 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel1128
123 Peppa Pig Liam BruggemanEefde1128
124 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen1126
125 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem1106
126 Kats Rambam Stef MarsmanLochem1096
127 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen1095
128 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel1086
129 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel1085
130 Diesel II Isa van DiesenTwello1070
131 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen1062
132 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar1055
133 Kats for first Stef MarsmanLochem1052
134 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse1051
135 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel1047
136 Bredase bende Harold ScheepersBreda1042
137 Ahesie Wessel RuiterkampEpse1039
138 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel1035
139 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht1034
140 Wigo Wil GommansVenray1032
141 Froom Froom ton muilermanHarfsen1031
142 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen1030
143 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer1028
144 Knoefermans II wietse knoefRuurlo1027
145 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen1012
146 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel1007
147 Zondag in het geel Martijn maasepse1004
148 Desperados 1 R. KlaasenZutphen1004
149 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar1000
150 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe997
151 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen995
152 bergmuis allard kolkmanBathmen995
153 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel995
154 Zoukai Kelly ten HaveEefde994
155 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn993
156 Team Klaasen A. KlaasenZutphen993
157 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel992
158 Golden Wonder Hans KasteelOene991
159 kupje 2009 Jeroen PetersEpse991
160 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda989
161 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten988
162 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel986
163 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel985
164 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal982
165 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel982
166 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem979
167 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem978
168 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen977
169 sanetario Annelies BruggemanGorssel976
170 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele975
171 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld975
172 Dranghek Jasper van HaasterGorssel975
173 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst973
174 First Week Stefan JansenZutphen973
175 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer971
176 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen971
177 Paniaqua Dirk VolkersEefde971
178 XENA jan klumperharfsen971
179 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld971
180 Team helmflower Martijn Jansentwello968
181 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel967
182 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse965
183 Alco List ton muilermanHarfsen964
184 Hot Chili Stefan JansenZutphen963
185 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello963
186 JaJo Jan StegemanGorssel961
187 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen959
188 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel959
189 NW Cycling niek wolterstwello958
190 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe956
191 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen955
192 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen954
193 Kogeltje Jan StegemanGorssel953
194 Beus 2 Willy BeusekampGorssel953
195 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen952
196 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel951
197 spongelin Lincy BeusekampGorssel948
198 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer947
199 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen945
200 Go Dylan Bert WesseldijkLaren945
201 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen945
202 Wie frank van holtenGorssel945
203 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen941
204 De Gegrilde Duif albert roordingEefde940
205 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel939
206 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek939
207 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen937
208 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen937
209 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel937
210 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello936
211 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen935
212 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen934
213 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel933
214 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer931
215 Let s go wis rene wiskampWarnsveld931
216 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren931
217 huibs team 2 Henno van ArkBathmen929
218 Tour de Lars Lars PetersGorssel929
219 desparados 6 r.klaasenzutphen928
220 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld927
221 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel921
222 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden920
223 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam919
224 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer919
225 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)918
226 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer917
227 GALTY Gertie WichersHarfsen913
228 Het geplukte kippetje hente roordingeefde912
229 Bouke Leuf Gorssel907
230 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen907
231 Epo 2000 Kjell PakkertLochem906
232 Karinettdf Henk NikkelsBathmen905
233 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen904
234 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld900
235 Distance Tom van SchootenDeventer900
236 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde900
237 De Popkes Jolande StegemanGorssel898
238 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn895
239 Con Domen ton muilermanHarfsen894
240 100% anti di luca tom aarninkEpse894
241 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp892
242 bugsie Aaldert BakkerGorssel892
243 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord891
244 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn890
245 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld888
246 De Hete Bakker Piet JansenZutphen888
247 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer887
248 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen886
249 Geel ARUba Remco Meijeraruba884
250 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel883
251 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo883
252 Schlichter Lars SchlichterHengelo883
253 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen882
254 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal880
255 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen879
256 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth879
257 Vis Jos TiebotDeventer876
258 Sjas Patat Paul RoetertBathmen876
259 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen876
260 Station Ferdi van SchootenDeventer875
261 Schotilion Wim van SchootenDeventer874
262 sieb Ronald DijkermanEpse874
263 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen871
264 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo864
265 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam864
266 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen863
267 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel862
268 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse862
269 Achterop John BergerWilp862
270 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld861
271 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen861
272 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld861
273 Tuiches Hester BolinkGorssel861
274 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen858
275 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld857
276 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo853
277 Frog Rick BruggemanGorssel852
278 Tour de Sepio Henry SeepHengelo852
279 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen852
280 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde852
281 Gewoon Geel gerrit petersGorssel851
282 col du rei Jeroen ReilinkBathmen850
283 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen849
284 Easyrider jo brinkhuisEefde849
285 Jaws! Sven BeusekampGorssel849
286 Knoefermans I wietse knoefRuurlo849
287 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel849
288 Beus 1 Evert BeusekampGorssel847
289 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel847
290 Bergop John BergerWilp846
291 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen846
292 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen845
293 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo845
294 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel842
295 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer842
296 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer840
297 Polletje FC roy polTwello840
298 De laatste man rens kolkmanBathmen838
299 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen838
300 Laumar Laurens SpijkermanWijhe836
301 Enschede Luuk SoumanEnschede836
302 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen835
303 otak zutphen Rolf LinkerGorssel832
304 vol gas arjen tuitertokkenbroek831
305 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo831
306 Op en Top! Stefan JansenZutphen830
307 PuraVida! Rene DommerholtGorssel830
308 Traper Holland Henk van TilVoorst830
309 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst829
310 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen829
311 Team Geel Niek PetersGorssel828
312 Simba 1 Geert HiethaarGorssel828
313 Leeuwarden Lars SoumanDeventer826
314 jekko's Jack BotzelGorssel826
315 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello825
316 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen824
317 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen823
318 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen823
319 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen821
320 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen821
321 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen820
322 L.D. Lien DuteweertBathmen820
323 Katwijk Marijke DeelstraDeventer819
324 De grote molen Marko DommerholtBathmen817
325 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel817
326 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen816
327 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk816
328 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen816
329 Plas Ploeg herman rotmanVorden814
330 Toby Silvia DuseboutGorssel814
331 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen813
332 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen813
333 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel812
334 Pieter Post Miranda MeijerGorssel812
335 HenketTDF Henk NikkelsBathmen810
336 rinske lieke Ronald DijkermanEpse810
337 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen810
338 Klimpie G VijgeEpe810
339 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen809
340 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn809
341 KARPEL Robin SchildwachtWierden807
342 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel807
343 De Sjoerds William PoesseBathmen805
344 Siem Simone van TongerenDeventer805
345 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren804
346 Taxi GILBERT Erik de JongEpse803
347 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde802
348 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel802
349 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek799
350 wijmat1 Geert HiethaarGorssel799
351 The King of Birds Pim WarrisEefde799
352 D.Z.W.H J. Fransenharfsen798
353 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel798
354 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel798
355 Le Moustache SnorreGorssel797
356 Dikke banden club Erik klumperHarfsen795
357 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel795
358 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel793
359 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello792
360 Chelsea G. van GurpTwello791
361 Federer himself Robin SchildwachtWierden790
362 Golden Dream Bert WesseldijkLaren790
363 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel790
364 Veenstade Willy van EssenVaassen790
365 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 789
366 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel787
367 Spaki United Roy SmallegoorZutphen786
368 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn784
369 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen782
370 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde781
371 Nebula FC Ruben LansinkHouten781
372 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer780
373 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten779
374 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen779
375 Going Wild Michiel de WildZutphen779
376 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth777
377 King Mark Bert WesseldijkLaren776
378 Maand Juli Patrick klumperHarfsen775
379 B D Ben DuteweertBathmen774
380 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen771
381 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer770
382 8B Johan van OmmenEpse769
383 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven769
384 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen769
385 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe768
386 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem767
387 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe767
388 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen765
389 Bergaf John BergerWilp765
390 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel764
391 Hampita H. VijgeEpe764
392 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 762
393 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel761
394 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven760
395 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam759
396 Team Fonz Fons SmitBathmen759
397 Pinkel henk van laarTwello759
398 BMGZ michael vooistwello757
399 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen755
400 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn754
401 Alwins Stars alwin van voorstTwello752
402 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen751
403 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde751
404 Luna Anita JimminkHarfsen750
405 Asjemenou Loek prinsDeventer749
406 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen745
407 Tourien dorien kamphorstEefde745
408 Se John RouwenhorstGorssel744
409 Verena on Tour Verena PetersGorssel744
410 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello737
411 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend735
412 de heer Poppink freek weersZutphen734
413 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten732
414 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel731
415 Puk Willy TerinkZutphen730
416 Levadi Lenny van DinterenDeventer730
417 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen728
418 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer726
419 Amilli Milan HaakHarfsen725
420 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel724
421 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk722
422 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn720
423 Louis Louis Mika Smedingazutphen719
424 de Boswachter Jeroen WendtGorssel719
425 Hooggebergte henk van laarTwello719
426 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp718
427 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen717
428 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo715
429 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen715
430 Wheelman Marcel KooijZutphen715
431 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp714
432 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde714
433 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn713
434 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen712
435 R.S.N Roofing Service NLBrummen712
436 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde710
437 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten710
438 Binky Geralda PelgrumHarfsen708
439 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel707
440 Seppio Sepp JansenZutphen707
441 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel707
442 Histoire Henk BlueminkDeventer705
443 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde703
444 Last minute Maarten WaandersGorssel702
445 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp702
446 hilbert eb wichersKring van Dorth701
447 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel700
448 Team Ankie Anne StorminkGorssel700
449 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel700
450 MOTO 1 Alex BosGorssel700
451 gezellig he Monique LubbersenBathmen697
452 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten695
453 Yellow Dream Willy TerinkZutphen694
454 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen692
455 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld692
456 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem690
457 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde689
458 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam688
459 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen687
460 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen686
461 Buttanelli Bart caneelZutphen685
462 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde684
463 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen684
464 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen684
465 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe683
466 Uit de losse pols John BergerWilp683
467 Wooden Shoes gert klompGorssel683
468 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen683
469 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel682
470 Justice Eddie LeunkHarfsen682
471 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen680
472 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen678
473 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel678
474 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen677
475 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen677
476 EMS E.M. StorminkGorssel676
477 Wie Weet Bert WesseldijkLaren673
478 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen673
479 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel672
480 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel672
481 Piranto Robert Jan EmckEefde672
482 Marlay Martin MeulenbrugDeventer670
483 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel670
484 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen670
485 Pletov Arno PletteEpse670
486 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel670
487 Stogo E.M. StorminkGorssel669
488 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel668
489 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen665
490 Wimmie Tom StorminkGorssel665
491 De Plotters Mennet EmckEefde664
492 Quickrider Jo BrinkhuisEefde664
493 Jip Willy TerinkZutphen663
494 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen660
495 Wilirotrw willy terinkZutphen659
496 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn659
497 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel659
498 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart658
499 Voorst Gerrit KruitboschVoorst658
500 Diesel IV Marcel van DiesenTwello656
501 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse655
502 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde654
503 Bleub Bea BleuminkZutphen654
504 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen650
505 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen650
506 De Broake 17 Harry van der WalBathmen649
507 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel645
508 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn644
509 Desperados 3 R. KlaasenZutphen642
510 Supertrain Willy TerinkZutphen641
511 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn640
512 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar640
513 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar639
514 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel636
515 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel635
516 Kowet 86 Remco BeltmanEefde634
517 Westerboys Rob WesterweelDeventer633
518 N.B Nico BeusekampGorssel633
519 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen632
520 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen631
521 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel630
522 Buurse FC Lieke OnlandGorssel627
523 MDFC Marc DaemsDeventer625
524 Booze Brother Wim OkonEefde625
525 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten625
526 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp625
527 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn624
528 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen624
529 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar624
530 mevrouw Poppink germa weersZutphen624
531 Tolle United Jeroen van de TolEefde624
532 Stamgasten Bertus StorminkGorssel624
533 Team Johan Johan van ZettenRaalte623
534 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen622
535 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe621
536 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse621
537 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar620
538 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek619
539 Bruce Roland BruggemanLaren617
540 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer614
541 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 614
542 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel612
543 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde611
544 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde611
545 Cuba Libre Richard TuitertGorssel610
546 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde610
547 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde609
548 The Winner Cornelis JanApeldoorn609
549 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen607
550 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk607
551 Wolfspak Johan VisserGorssel603
552 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld601
553 Guinness by night Paul WintersBathmen601
554 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel599
555 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen599
556 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten598
557 De neus Hans SmedingaZutphen598
558 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen598
559 Vin rouge Annette wintersBathmen596
560 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde596
561 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel595
562 Lettele Thomas te BoekhorstLettele593
563 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel591
564 ICI Paris Truus prinsDeventer591
565 De Witpen Piet JansenZutphen588
566 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse588
567 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen587
568 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen585
569 PAMOX 1 joop blomwarnsveld582
570 Elisa Wim MuilermanHarfsen581
571 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen581
572 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde579
573 Petje Op gerard roodEefde579
574 Gejonite Gerrie van Triest Epe 579
575 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede577
576 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst576
577 Torcida Paul WintersBathmen575
578 Saar dr 5e Saar emckEefde574
579 sprakels toppens marco winterswijk574
580 Le soleil 1 A MeijerGorssel569
581 Legally Blondes ilona prinsenGorssel569
582 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem567
583 VZ Army Jan van ZantenZutphen562
584 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel561
585 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello561
586 FayBo Jan StegemanGorssel561
587 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen560
588 op de valreep ben nijhofEefde560
589 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel559
590 Kale tien Erwin jimminkHarfsen558
591 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst557
592 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 556
593 De Beun C v TriestEpe553
594 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen548
595 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen547
596 Bucherons Tjeerd bosGorssel547
597 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen542
598 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek542
599 Fruitje Rob FruijtierVaassen540
600 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe538
601 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen537
602 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen535
603 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel535
604 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek533
605 Petje Af gerard roodEefde530
606 Oodie Poalie Bas klosterseefde529
607 PAMOX 2 joop blomwarnsveld528
608 Daan C v TriestEpe528
609 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel527
610 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn524
611 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele524
612 Knudde Willem MogezompGorssel522
613 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel521
614 Coruxo FC Jaco kosterGorssel520
615 Raddraaiers Frits KoersEpse519
616 uutvlog Gerry van der WalBathmen518
617 Moldavie Wim MuilermanHarfsen515
618 Sannie c v TriestEpe510
619 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel509
620 Door gaan Erwin MeijerEefde506
621 Koekoekje Wilma BakkerGorssel502
622 Stuurloos Jan StegemanGorssel499
623 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen498
624 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen497
625 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 496
626 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel495
627 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen493
628 Corleonne C v TriestEpe491
629 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem491
630 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth490
631 Bro's before Ho's rob en hanszutphen486
632 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel486
633 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek485
634 Diesel III Marcel van DiesenTwello482
635 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen482
636 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen482
637 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn480
638 Roode brug peter bruggemanGorssel479
639 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten477
640 De Beunhazen Auke LefeberBathmen475
641 Dijkie erik van dijkgorssel474
642 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel465
643 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe461
644 Feskovic f.michoriushaaksbergen457
645 Karreman Tonnie HolmerHarfsen453
646 Sjembek Jurgen PetersEefde448
647 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen446
648 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen444
649 go ahead bikes John BoeijenDeventer443
650 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten443
651 Guus 7e Guus EmckEefde442
652 Kappies Erik StrookappeLaren439
653 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld438
654 Imkie Imke van Holtengorssel438
655 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel433
656 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer431
657 van alles wat Marjan DommerholtGorssel428
658 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart427
659 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel425
660 Engert Rietman Engert RietmanBathmen424
661 Lucky Thijs Pim MogezompEefde413
662 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe404
663 Kats Prologi Stef MarsmanLochem402
664 Bergsen Sofieke DirksenDiemen400
665 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn400
666 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen400
667 de grote hazen ron yanseWijchen398
668 topteamub b. michoriuseefde397
669 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel397
670 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde395
671 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel393
672 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel389
673 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld386
674 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 384
675 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel381
676 Puntstuk Randy DouglasGorssel378
677 Niemand Rian van HoltenGorssel368
678 Romax Gerton AlbersGorssel368
679 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen356
680 Hans Wichers Hans WichersJoppe355
681 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel355
682 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth348
683 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel342
684 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet334
685 Men in Black rene wiskampWarnsveld332
686 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel331
687 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen323
688 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen315
689 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen314
690 Woodpecker Gerard HissinkGorssel312
691 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten305
692 Loopwagen Joop StegemanHarfsen303
693 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel302
694 Dumolin en co martien kamphorstEefde300
695 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld298
696 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen297
697 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen297
698 desparados 5 r.klaasenzutphen293
699 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen292
700 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen291
701 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde283
702 De Wolven Elsebee DirksenGorssel279
703 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen278
704 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 274
705 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn269
706 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem262
707 Superboeren Pim de VogelDoetinchem256
708 Hilgu Michel DommerholtHarfsen255
709 de Veldhof Piet TijdemanGorssel242
710 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen236
711 Freleo Leonie WoutersTilburg235
712 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem232
713 Spartacus Arianne MeijerGorssel223
714 Slaggemist ben nijhofEefde216
715 Dies Wichers Dies WichersJoppe205
716 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde205
717 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde204
718 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel187
719 Rien du tout Wim OkonEefde173
720 Enniessee Jelle WilsNijmegen166
721 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen164
722 Walrijders eric ten woldeEpse 161
723 Josi Silvia DuseboutGorssel154
724 je mappelle Willem MeijerGorssel146
725 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde145
726 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse143
727 Hollands glorie SnorreGorssel141
728 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem130
729 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel123
730 Morgenrood Rene DommerholtGorssel120
731 palinkovic b.michoriuseefde114
732 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel114
733 Zero Points Stefan JansenZutphen113
734 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde102
735 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel100
736 De Heuve 3 Henk RonkZutphen96
737 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen92
738 JAVA Jos van AssemaArnhem90
739 Red Choice Bert RietmanHarfsen85
740 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe76
741 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel71
742 Traper Voorst Henk van TilVoorst68
743 Weer geen Punten gerard roodEefde67
744 Desperados 2 R. KlaasenZutphen64
745 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen62
746 Graaf Battum Jan graveBathmen60
747 Masquenada Wim DalhuisenGorssel48
748 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten38
749 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel19
750 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen15
751 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld13
752 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn3
753 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel0
754 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten-6
755 Fiesta Silvia DuseboutGorssel-7
756 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen-8
757 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel-10
758 Ijle Lucht wim OkonEefde-11
759 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse-12
760 BMGZ 2 michael vooistwello-15
761 De Dominee rene wiskampWarnsveld-16
762 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem-21
763 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer-21
764 Strava KOM gerben beunkBathmen-23
765 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn-24
766 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde-24
767 bicycle race 3 Bart WichersGorssel-25
768 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen-25
769 No mountain high enough tom aarninkEpse-25
770 De Bramel ploeg herman rotmanVorden-26
771 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde-26
772 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen-26
773 Kloete zakken Carlos MendezGorssel-30
774 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo-39
775 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen-41
776 Sammie Appelsap Sam BosGorssel-42
777 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn-43
778 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel-43
779 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel-43
780 Het rode lichtje SnorreGorssel-43
781 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse-45
782 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen-47
783 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen-47
784 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel-49
785 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen-49
786 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer-49
787 de Klimbok John RouwenhorstGorssel-49
788 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde-49
789 Hilbillies Raymond LinthorstTwello-49
790 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen-49
791 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel-49
792 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen-49
793 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn-50
794 Kats Berg Stef MarsmanLochem-51
795 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen-51
796 top off the hill Harry van der WalBathmen-51
797 Same same but different Rene DommerholtGorssel-52
798 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn-53
799 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel-54
800 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen-54
801 desparados 4 r.klaasenzutphen-54
802 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem-57
803 Diesel I Luc van DiesenTwello-57
804 Guus Bergop Guus EmckEefde-57
805 klein verzet Jack BotzelGorssel-58
806 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel-60
807 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello-61
808 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen-64
809 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel-65
810 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem-65
811 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel-66
812 bicycle race 2 bart wichersGorssel-67
813 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen-70
814 Struggle Willem MeijerGorssel-72
815 Polderboys Polka lubert gerritsTwello-74
816 Dolle bolle Erik de JongEpse-75
817 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen-75
818 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen-75
819 Toos Eb WichersKring van Dorth-75
820 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel-76
821 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen-77
822 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel-77
823 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe-79
824 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten-79
825 Bolletje Seep Henry SeepHengelo-79
826 Simba 3 Geert HiethaarGorssel-79
827 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel-81
828 Berg tegen Opzien gerard roodEefde-81
829 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel-85
830 Bollen ARUba remco meijeraruba-86
831 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen-88
832 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen-89
833 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen-89
834 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen-90
835 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven-91
836 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel-91
837 Berg en Dal henk van laarTwello-91
838 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel-91
839 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer-91
840 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen-91
841 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello-91
842 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe-91
843 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen-91
844 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek-91
845 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen-91
846 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel-92
847 de toerist Lieke LubbersenBathmen-93
848 SOIS Paul van der VeenLochem-94
849 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen-95
850 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde-103
851 Alwinn Alwin van VoorstTwello-103
852 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen-108
853 B en T Bollen Tim KamphorstEefde-116
854 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel-119
855 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth-134
856 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel-146
857 rock around the clock Harry van der WalBathmen-188