Sprint klassement
Uitslag Etappe 10


In de groene trui Stef Marsman uit Lochem

foto

Quote van de dag : Nu nog hopen dat ze allemaal op de fiets blijven zitten


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1KITTEL Marcel4012GREIPEL Andre9
2DEGENKOLB John3513MATTHEWS Michael8
3GROENEWEGEN Dylan3014CIMOLAI Davide7
4SELIG Rüdiger2615SUTTERLIN Jasha6
5KRISTOFF Alexander2316PASQUALON Andrea5
6BOUHANNI Nacer2017WYSS Danilo4
7MC LAY DANIEL1818JANSE VAN RENSBURG Reinardt3
8VANSPEYBROUCK Pieter1619SWIFT Ben2
9COLBRELLI Sonny1420SMITH Dion1
10BOASSON HAGEN Edvald12---
11BOUDAT Thomas10laatsteGESBERT Elie20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Kats Groen Stef MarsmanLochem1270
2 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn1178
3 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen1175
4 Green belongs to me tom aarninkEpse1174
5 Frog1 Rick BruggemanGorssel1171
6 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen1165
7 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel1164
8 Green Manalishi Dirk VolkersEefde1157
9 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten1147
10 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel1145
11 green masjien Jack BotzelGorssel1144
12 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal1139
13 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld1139
14 Weer net niet Leonie BareldsGorssel1139
15 Wilpse Stoempers John BergerWilp1137
16 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen1136
17 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen1136
18 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen1136
19 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld1136
20 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen1136
21 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo1134
22 De Hulk Stefan JansenZutphen1132
23 Groen als Gras Stefan JansenZutphen1130
24 www purebeauty me milou jansenEpse1130
25 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel1126
26 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel1125
27 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe1123
28 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven1122
29 Heup ploeg herman rotmanVorden1122
30 Dick Sac ton muilermanHarfsen1120
31 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel1119
32 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn1117
33 bicycle race 1 bart wichersGorssel1116
34 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer1115
35 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen1115
36 Route verte Jacco KorenblikHarfsen1115
37 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen1114
38 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello1112
39 Shit Happens ton muilermanHarfsen1110
40 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen1107
41 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer1105
42 Gewoon Groen gerrit petersGorssel1105
43 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem1104
44 Rioolfiets Bram StegemanGorssel1104
45 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn1101
46 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer1098
47 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde1098
48 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen1097
49 Green ARUba remco meijeraruba1096
50 Bridgetonia henk van laarTwello1095
51 Equip tres vite Wilfred EmckEefde1094
52 Green Mountain Willy TerinkZutphen1094
53 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello1093
54 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer1090
55 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel1090
56 Snelle Jelle gerard roodEefde1090
57 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen1088
58 Spurters van Saar Saar emckEefde1087
59 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen1085
60 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen1085
61 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen1085
62 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen1084
63 Kats hoeki Stef MarsmanLochem1084
64 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth1083
65 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen1081
66 Hewered h. zuurveldSchalkhaar1078
67 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel1075
68 Triple T Tony ton muilermanHarfsen1075
69 Dus dat! R de ruiterHarfsen1068
70 BOUDATje Allard kolkmanBathmen1064
71 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen1064
72 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer1064
73 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten1064
74 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer1063
75 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek1061
76 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn1057
77 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek1054
78 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn1054
79 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden1053
80 Guus Vlotste Guus EmckEefde1048
81 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam1048
82 Vlotte lotte Erik de JongEpse1047
83 TeleGoGoGo LoepieGorssel1046
84 Rappertjes Mennet EmckEefde1044
85 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen1042
86 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth1040
87 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten1039
88 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse1039
89 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem1036
90 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel1036
91 Cryptonia Henk van LaarTwello1034
92 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen1034
93 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde1032
94 Groene Seep Henry SeepHengelo1030
95 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen1030
96 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde1028
97 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen1023
98 Mad Max Max van der LindeHeemskerk1023
99 Asfalthappers Wim OkonEefde1008
100 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen1004
101 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe1001
102 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen1000
103 No Stress Rene DommerholtGorssel997
104 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen993
105 De Sleumpies Wesley LansinkEefde991
106 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten991
107 de eerste de beste Harry van der WalBathmen987
108 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen987
109 Peppa Pig Liam BruggemanEefde984
110 Sprintgeweld Alex BosGorssel983
111 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse979
112 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst972
113 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel972
114 Simba 2 Geert hiethaarGorssel972
115 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello970
116 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen967
117 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen964
118 Leuf-NL LeufGorssel962
119 Wigo 2 Wil GommansVenray959
120 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen957
121 Kats Rambam Stef MarsmanLochem952
122 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel947
123 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen946
124 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello943
125 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen929
126 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel928
127 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem925
128 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel919
129 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar911
130 Diesel II Isa van DiesenTwello908
131 Kats for first Stef MarsmanLochem908
132 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse907
133 Bredase bende Harold ScheepersBreda898
134 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht890
135 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen888
136 Wigo Wil GommansVenray888
137 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen886
138 Knoefermans II wietse knoefRuurlo883
139 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen878
140 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel874
141 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel873
142 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen868
143 Ahesie Wessel RuiterkampEpse865
144 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel863
145 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld862
146 Zondag in het geel Martijn maasepse860
147 Froom Froom ton muilermanHarfsen857
148 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar856
149 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe853
150 bergmuis allard kolkmanBathmen851
151 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel851
152 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel850
153 Zoukai Kelly ten HaveEefde850
154 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn849
155 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel848
156 Golden Wonder Hans KasteelOene847
157 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer847
158 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda845
159 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen845
160 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel841
161 kupje 2009 Jeroen PetersEpse840
162 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen837
163 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem835
164 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem834
165 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen833
166 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal833
167 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele831
168 Dranghek Jasper van HaasterGorssel831
169 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten830
170 First Week Stefan JansenZutphen829
171 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel828
172 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello828
173 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel828
174 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer827
175 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen827
176 Paniaqua Dirk VolkersEefde827
177 XENA jan klumperharfsen827
178 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel826
179 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld824
180 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel824
181 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse821
182 Alco List ton muilermanHarfsen820
183 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen820
184 huibs team 2 Henno van ArkBathmen820
185 Hot Chili Stefan JansenZutphen819
186 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen815
187 NW Cycling niek wolterstwello814
188 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen813
189 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe812
190 Team Klaasen A. KlaasenZutphen812
191 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden811
192 Team helmflower Martijn Jansentwello810
193 Beus 2 Willy BeusekampGorssel809
194 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel807
195 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen807
196 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst806
197 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek804
198 spongelin Lincy BeusekampGorssel804
199 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer803
200 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren803
201 Desperados 1 R. KlaasenZutphen803
202 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen801
203 Go Dylan Bert WesseldijkLaren801
204 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen801
205 Tour de Lars Lars PetersGorssel801
206 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen797
207 desparados 6 r.klaasenzutphen797
208 Wie frank van holtenGorssel797
209 De Gegrilde Duif albert roordingEefde796
210 JaJo Jan StegemanGorssel794
211 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen793
212 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen793
213 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel793
214 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam791
215 Distance Tom van SchootenDeventer791
216 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen790
217 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer787
218 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello787
219 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel786
220 Kogeltje Jan StegemanGorssel782
221 sanetario Annelies BruggemanGorssel782
222 De Hete Bakker Piet JansenZutphen779
223 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen779
224 Karinettdf Henk NikkelsBathmen777
225 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer775
226 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn775
227 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)774
228 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel774
229 bugsie Aaldert BakkerGorssel774
230 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer773
231 Let s go wis rene wiskampWarnsveld773
232 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal771
233 GALTY Gertie WichersHarfsen769
234 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld769
235 Het geplukte kippetje hente roordingeefde768
236 Vis Jos TiebotDeventer767
237 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld765
238 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde765
239 Bouke Leuf Gorssel763
240 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen762
241 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen760
242 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen758
243 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp757
244 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel756
245 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel753
246 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld752
247 100% anti di luca tom aarninkEpse752
248 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen751
249 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth751
250 Con Domen ton muilermanHarfsen750
251 De Popkes Jolande StegemanGorssel750
252 Epo 2000 Kjell PakkertLochem748
253 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld748
254 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo748
255 Schlichter Lars SchlichterHengelo748
256 Sjas Patat Paul RoetertBathmen748
257 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld747
258 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel744
259 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse744
260 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde743
261 Schotilion Wim van SchootenDeventer742
262 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen740
263 Easyrider jo brinkhuisEefde740
264 Knoefermans I wietse knoefRuurlo740
265 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord740
266 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer739
267 sieb Ronald DijkermanEpse739
268 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen738
269 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen737
270 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam736
271 Achterop John BergerWilp734
272 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen734
273 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen733
274 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld733
275 jekko's Jack BotzelGorssel733
276 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen732
277 Polletje FC roy polTwello731
278 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen731
279 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn730
280 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen730
281 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo729
282 Laumar Laurens SpijkermanWijhe727
283 Geel ARUba Remco Meijeraruba726
284 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo725
285 Gewoon Geel gerrit petersGorssel723
286 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer722
287 col du rei Jeroen ReilinkBathmen722
288 Jaws! Sven BeusekampGorssel721
289 Toby Silvia DuseboutGorssel721
290 Traper Holland Henk van TilVoorst721
291 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen720
292 Beus 1 Evert BeusekampGorssel719
293 Tour de Sepio Henry SeepHengelo717
294 De grote molen Marko DommerholtBathmen717
295 Station Ferdi van SchootenDeventer717
296 Tuiches Hester BolinkGorssel717
297 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello716
298 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen714
299 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen714
300 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel714
301 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer714
302 Bergop John BergerWilp711
303 PuraVida! Rene DommerholtGorssel711
304 De laatste man rens kolkmanBathmen710
305 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen710
306 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen710
307 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen707
308 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen707
309 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo705
310 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen704
311 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst701
312 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo701
313 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn700
314 Team Geel Niek PetersGorssel700
315 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel699
316 Leeuwarden Lars SoumanDeventer698
317 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen697
318 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen695
319 Op en Top! Stefan JansenZutphen695
320 Frog Rick BruggemanGorssel694
321 Taxi GILBERT Erik de JongEpse694
322 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen693
323 Spaki United Roy SmallegoorZutphen693
324 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen693
325 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel693
326 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen692
327 rinske lieke Ronald DijkermanEpse692
328 Klimpie G VijgeEpe692
329 L.D. Lien DuteweertBathmen692
330 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen691
331 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek690
332 D.Z.W.H J. Fransenharfsen689
333 vol gas arjen tuitertokkenbroek689
334 otak zutphen Rolf LinkerGorssel688
335 Enschede Luuk SoumanEnschede685
336 The King of Birds Pim WarrisEefde685
337 Chelsea G. van GurpTwello684
338 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello683
339 HenketTDF Henk NikkelsBathmen682
340 Maand Juli Patrick klumperHarfsen682
341 Pieter Post Miranda MeijerGorssel682
342 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen681
343 Federer himself Robin SchildwachtWierden681
344 Golden Dream Bert WesseldijkLaren681
345 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk681
346 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen680
347 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel679
348 Simba 1 Geert HiethaarGorssel679
349 De Sjoerds William PoesseBathmen677
350 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel677
351 wijmat1 Geert HiethaarGorssel676
352 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel676
353 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren676
354 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn675
355 KARPEL Robin SchildwachtWierden675
356 Nebula FC Ruben LansinkHouten672
357 Plas Ploeg herman rotmanVorden672
358 Veenstade Willy van EssenVaassen672
359 Siem Simone van TongerenDeventer672
360 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel671
361 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel670
362 Katwijk Marijke DeelstraDeventer670
363 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel669
364 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel668
365 Dikke banden club Erik klumperHarfsen667
366 King Mark Bert WesseldijkLaren667
367 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde667
368 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam666
369 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe666
370 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel665
371 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel663
372 Le Moustache SnorreGorssel662
373 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen660
374 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen660
375 Going Wild Michiel de WildZutphen660
376 Team Fonz Fons SmitBathmen659
377 Alwins Stars alwin van voorstTwello659
378 Pinkel henk van laarTwello659
379 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 657
380 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer657
381 B D Ben DuteweertBathmen656
382 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen654
383 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn654
384 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde653
385 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen652
386 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen652
387 Se John RouwenhorstGorssel651
388 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen646
389 Bergaf John BergerWilp646
390 Hampita H. VijgeEpe646
391 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 643
392 Tourien dorien kamphorstEefde643
393 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer643
394 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend642
395 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen642
396 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer642
397 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth642
398 8B Johan van OmmenEpse641
399 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven641
400 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem641
401 Asjemenou Loek prinsDeventer640
402 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten639
403 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello637
404 Levadi Lenny van DinterenDeventer637
405 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen637
406 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde636
407 Verena on Tour Verena PetersGorssel635
408 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel635
409 Amilli Milan HaakHarfsen632
410 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven632
411 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo631
412 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel631
413 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten630
414 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel629
415 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe627
416 Louis Louis Mika Smedingazutphen626
417 de Boswachter Jeroen WendtGorssel626
418 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp625
419 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen624
420 Luna Anita JimminkHarfsen622
421 Puk Willy TerinkZutphen621
422 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp621
423 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn620
424 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde617
425 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten617
426 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen615
427 Wheelman Marcel KooijZutphen615
428 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel614
429 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde614
430 BMGZ michael vooistwello613
431 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde612
432 hilbert eb wichersKring van Dorth610
433 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen610
434 Hooggebergte henk van laarTwello609
435 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp609
436 Team Ankie Anne StorminkGorssel607
437 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel607
438 MOTO 1 Alex BosGorssel607
439 de heer Poppink freek weersZutphen606
440 Histoire Henk BlueminkDeventer605
441 gezellig he Monique LubbersenBathmen604
442 Binky Geralda PelgrumHarfsen603
443 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten602
444 R.S.N Roofing Service NLBrummen602
445 Yellow Dream Willy TerinkZutphen601
446 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen600
447 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen599
448 Seppio Sepp JansenZutphen597
449 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn594
450 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen594
451 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld594
452 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen594
453 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk594
454 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen591
455 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen591
456 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe590
457 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel589
458 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam588
459 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde587
460 Buttanelli Bart caneelZutphen585
461 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen585
462 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel585
463 Last minute Maarten WaandersGorssel583
464 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen583
465 Wie Weet Bert WesseldijkLaren580
466 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen580
467 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen580
468 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel577
469 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn576
470 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel575
471 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel575
472 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel574
473 De Plotters Mennet EmckEefde573
474 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem573
475 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse572
476 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen572
477 Wimmie Tom StorminkGorssel572
478 Jip Willy TerinkZutphen570
479 Pletov Arno PletteEpse570
480 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen567
481 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen567
482 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen567
483 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen567
484 Wilirotrw willy terinkZutphen566
485 Wooden Shoes gert klompGorssel564
486 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel563
487 Justice Eddie LeunkHarfsen563
488 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel563
489 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen561
490 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel561
491 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn561
492 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde561
493 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn556
494 Diesel IV Marcel van DiesenTwello555
495 Quickrider Jo BrinkhuisEefde555
496 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen553
497 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel552
498 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel552
499 Uit de losse pols John BergerWilp552
500 Marlay Martin MeulenbrugDeventer551
501 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel550
502 Stogo E.M. StorminkGorssel550
503 Westerboys Rob WesterweelDeventer549
504 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen549
505 Supertrain Willy TerinkZutphen548
506 EMS E.M. StorminkGorssel548
507 Kowet 86 Remco BeltmanEefde546
508 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel545
509 Piranto Robert Jan EmckEefde544
510 De Broake 17 Harry van der WalBathmen540
511 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn540
512 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart539
513 Voorst Gerrit KruitboschVoorst539
514 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen539
515 Team Johan Johan van ZettenRaalte539
516 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar537
517 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar536
518 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel535
519 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar535
520 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde532
521 MDFC Marc DaemsDeventer532
522 Booze Brother Wim OkonEefde532
523 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten532
524 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp532
525 Bleub Bea BleuminkZutphen531
526 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel530
527 Desperados 3 R. KlaasenZutphen530
528 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe528
529 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse528
530 Buurse FC Lieke OnlandGorssel527
531 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek526
532 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen525
533 Stamgasten Bertus StorminkGorssel524
534 De neus Hans SmedingaZutphen523
535 N.B Nico BeusekampGorssel523
536 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel522
537 The Winner Cornelis JanApeldoorn521
538 Saar dr 5e Saar emckEefde521
539 Guinness by night Paul WintersBathmen519
540 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen515
541 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel515
542 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen515
543 Elisa Wim MuilermanHarfsen514
544 mevrouw Poppink germa weersZutphen514
545 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer512
546 Cuba Libre Richard TuitertGorssel512
547 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 512
548 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen511
549 Tolle United Jeroen van de TolEefde511
550 Wolfspak Johan VisserGorssel510
551 ICI Paris Truus prinsDeventer508
552 De Witpen Piet JansenZutphen505
553 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse505
554 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar505
555 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede503
556 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde503
557 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel502
558 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem502
559 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen500
560 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde499
561 Bruce Roland BruggemanLaren498
562 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde497
563 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde495
564 Legally Blondes ilona prinsenGorssel495
565 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld494
566 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten494
567 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk494
568 Torcida Paul WintersBathmen493
569 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst492
570 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen492
571 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde492
572 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen491
573 Petje Op gerard roodEefde490
574 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen488
575 Vin rouge Annette wintersBathmen487
576 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello486
577 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde479
578 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel477
579 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen476
580 Le soleil 1 A MeijerGorssel476
581 Lettele Thomas te BoekhorstLettele474
582 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst473
583 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel472
584 VZ Army Jan van ZantenZutphen468
585 PAMOX 1 joop blomwarnsveld468
586 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen467
587 Kale tien Erwin jimminkHarfsen465
588 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen464
589 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 463
590 Gejonite Gerrie van Triest Epe 462
591 FayBo Jan StegemanGorssel461
592 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel460
593 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen459
594 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek458
595 op de valreep ben nijhofEefde456
596 sprakels toppens marco winterswijk455
597 Bucherons Tjeerd bosGorssel454
598 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek451
599 Knudde Willem MogezompGorssel448
600 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen447
601 Petje Af gerard roodEefde446
602 Fruitje Rob FruijtierVaassen445
603 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe445
604 De Beun C v TriestEpe444
605 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel442
606 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen441
607 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn440
608 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel440
609 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen440
610 Daan C v TriestEpe437
611 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele429
612 Coruxo FC Jaco kosterGorssel427
613 uutvlog Gerry van der WalBathmen427
614 Moldavie Wim MuilermanHarfsen427
615 Raddraaiers Frits KoersEpse426
616 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen424
617 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen423
618 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem422
619 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel420
620 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek418
621 Stuurloos Jan StegemanGorssel418
622 Oodie Poalie Bas klosterseefde417
623 PAMOX 2 joop blomwarnsveld416
624 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen416
625 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten411
626 De Beunhazen Auke LefeberBathmen408
627 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 407
628 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel407
629 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel407
630 Bro's before Ho's rob en hanszutphen406
631 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel402
632 Door gaan Erwin MeijerEefde402
633 Sannie c v TriestEpe401
634 Koekoekje Wilma BakkerGorssel400
635 Corleonne C v TriestEpe400
636 Diesel III Marcel van DiesenTwello398
637 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn397
638 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen396
639 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen394
640 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe394
641 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth393
642 Guus 7e Guus EmckEefde385
643 Kappies Erik StrookappeLaren381
644 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen378
645 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten376
646 Roode brug peter bruggemanGorssel374
647 Feskovic f.michoriushaaksbergen373
648 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel372
649 Karreman Tonnie HolmerHarfsen369
650 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel367
651 Imkie Imke van Holtengorssel366
652 Dijkie erik van dijkgorssel365
653 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer357
654 Sjembek Jurgen PetersEefde357
655 Lucky Thijs Pim MogezompEefde347
656 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe346
657 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld345
658 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn342
659 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart341
660 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel339
661 van alles wat Marjan DommerholtGorssel336
662 go ahead bikes John BoeijenDeventer336
663 Engert Rietman Engert RietmanBathmen333
664 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel331
665 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen328
666 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel323
667 Puntstuk Randy DouglasGorssel322
668 topteamub b. michoriuseefde322
669 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel322
670 Bergsen Sofieke DirksenDiemen316
671 de grote hazen ron yanseWijchen310
672 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 310
673 Niemand Rian van HoltenGorssel307
674 Kats Prologi Stef MarsmanLochem306
675 Romax Gerton AlbersGorssel305
676 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde302
677 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld302
678 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel300
679 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen298
680 Men in Black rene wiskampWarnsveld292
681 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet290
682 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel289
683 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth281
684 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen265
685 Hans Wichers Hans WichersJoppe264
686 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel258
687 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen257
688 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen254
689 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel246
690 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld240
691 Dumolin en co martien kamphorstEefde239
692 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen239
693 Loopwagen Joop StegemanHarfsen238
694 Woodpecker Gerard HissinkGorssel237
695 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen234
696 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen231
697 De Wolven Elsebee DirksenGorssel231
698 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde225
699 Hilgu Michel DommerholtHarfsen220
700 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen220
701 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 216
702 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem216
703 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn211
704 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten209
705 Slaggemist ben nijhofEefde207
706 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel206
707 desparados 5 r.klaasenzutphen200
708 Superboeren Pim de VogelDoetinchem198
709 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen195
710 de Veldhof Piet TijdemanGorssel189
711 Spartacus Arianne MeijerGorssel183
712 Freleo Leonie WoutersTilburg183
713 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen168
714 Rien du tout Wim OkonEefde168
715 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem164
716 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde158
717 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel154
718 Dies Wichers Dies WichersJoppe150
719 Walrijders eric ten woldeEpse 150
720 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde139
721 Josi Silvia DuseboutGorssel128
722 Enniessee Jelle WilsNijmegen126
723 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde126
724 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel123
725 Zero Points Stefan JansenZutphen108
726 Morgenrood Rene DommerholtGorssel108
727 je mappelle Willem MeijerGorssel106
728 Hollands glorie SnorreGorssel106
729 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen96
730 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel96
731 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem91
732 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse89
733 palinkovic b.michoriuseefde82
734 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel82
735 De Heuve 3 Henk RonkZutphen80
736 Red Choice Bert RietmanHarfsen80
737 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen66
738 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde66
739 Graaf Battum Jan graveBathmen57
740 Desperados 2 R. KlaasenZutphen56
741 Weer geen Punten gerard roodEefde56
742 JAVA Jos van AssemaArnhem55
743 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen53
744 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel45
745 Traper Voorst Henk van TilVoorst42
746 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten38
747 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe30
748 Masquenada Wim DalhuisenGorssel28
749 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen15
750 Fiesta Silvia DuseboutGorssel13
751 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld11
752 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn3
753 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel-3
754 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten-6
755 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel-7
756 Ijle Lucht wim OkonEefde-11
757 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse-12
758 De Dominee rene wiskampWarnsveld-16
759 BMGZ 2 michael vooistwello-17
760 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen-19
761 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn-24
762 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde-24
763 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen-25
764 No mountain high enough tom aarninkEpse-25
765 De Bramel ploeg herman rotmanVorden-26
766 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen-26
767 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer-27
768 Kloete zakken Carlos MendezGorssel-30
769 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel-38
770 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo-39
771 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem-41
772 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen-41
773 Sammie Appelsap Sam BosGorssel-42
774 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel-43
775 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel-43
776 Strava KOM gerben beunkBathmen-43
777 Het rode lichtje SnorreGorssel-43
778 bicycle race 3 Bart WichersGorssel-45
779 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde-46
780 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen-47
781 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen-47
782 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel-49
783 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen-49
784 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer-49
785 de Klimbok John RouwenhorstGorssel-49
786 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde-49
787 Hilbillies Raymond LinthorstTwello-49
788 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen-49
789 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel-49
790 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen-49
791 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn-50
792 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse-51
793 Kats Berg Stef MarsmanLochem-51
794 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen-51
795 top off the hill Harry van der WalBathmen-51
796 Same same but different Rene DommerholtGorssel-52
797 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn-53
798 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel-54
799 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen-54
800 desparados 4 r.klaasenzutphen-56
801 Guus Bergop Guus EmckEefde-57
802 klein verzet Jack BotzelGorssel-58
803 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel-60
804 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello-61
805 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen-64
806 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel-65
807 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem-65
808 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel-66
809 bicycle race 2 bart wichersGorssel-67
810 Struggle Willem MeijerGorssel-72
811 Polderboys Polka lubert gerritsTwello-74
812 Dolle bolle Erik de JongEpse-75
813 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn-75
814 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen-75
815 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen-75
816 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen-76
817 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel-76
818 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen-77
819 Diesel I Luc van DiesenTwello-77
820 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel-77
821 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe-79
822 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten-79
823 Bolletje Seep Henry SeepHengelo-79
824 Simba 3 Geert HiethaarGorssel-79
825 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel-81
826 Berg tegen Opzien gerard roodEefde-81
827 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel-85
828 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem-87
829 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen-88
830 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen-89
831 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen-89
832 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen-90
833 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven-91
834 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel-91
835 Berg en Dal henk van laarTwello-91
836 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel-91
837 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer-91
838 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen-91
839 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello-91
840 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe-91
841 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen-91
842 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek-91
843 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen-91
844 de toerist Lieke LubbersenBathmen-93
845 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth-94
846 Toos Eb WichersKring van Dorth-95
847 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen-95
848 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde-103
849 Bollen ARUba remco meijeraruba-106
850 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen-108
851 SOIS Paul van der VeenLochem-114
852 B en T Bollen Tim KamphorstEefde-116
853 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel-119
854 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel-122
855 Alwinn Alwin van VoorstTwello-123
856 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel-146
857 rock around the clock Harry van der WalBathmen-190