Sprint klassement
Uitslag Etappe 4


In de groene trui Rick Bruggeman uit Gorssel

foto

Quote van de dag : Zuip ik toch het société even onder tafel


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1DEMARE Arnaud4012VANSPEYBROUCK Pieter9
2KRISTOFF Alexander3513KITTEL Marcel8
3GREIPEL Andre3014SIEBERG Marcel7
4BOUHANNI Nacer2615TEUNISSEN Mike6
5PETIT Adrien2316CHAVANEL Sylvain5
6ROELANDTS Jurgen2017NAESEN Oliver4
7MATTHEWS Michael1818CIMOLAI Davide3
8MORI Manuele1619BOLE Grega2
9BENOOT Tiesj1420GILBERT Philippe1
10STYBAR Zdenek12---
11BOASSON HAGEN Edvald10laatsteLE GAC Olivier20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Frog1 Rick BruggemanGorssel556
2 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen551
3 Green belongs to me tom aarninkEpse550
4 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel547
5 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel546
6 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn546
7 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth544
8 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo541
9 Kats Groen Stef MarsmanLochem540
10 Green Manalishi Dirk VolkersEefde539
11 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen539
12 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen537
13 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen533
14 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel533
15 Wilpse Stoempers John BergerWilp533
16 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen532
17 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen532
18 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen532
19 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld532
20 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen532
21 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen529
22 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel529
23 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe525
24 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer524
25 De Hulk Stefan JansenZutphen524
26 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth522
27 bicycle race 1 bart wichersGorssel521
28 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen521
29 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer520
30 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten520
31 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal519
32 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello519
33 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld519
34 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn518
35 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen517
36 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen517
37 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel516
38 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel516
39 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello514
40 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven512
41 Groen als Gras Stefan JansenZutphen512
42 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen511
43 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek511
44 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen511
45 Triple T Tony ton muilermanHarfsen511
46 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer510
47 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer510
48 Gewoon Groen gerrit petersGorssel510
49 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen510
50 Route verte Jacco KorenblikHarfsen510
51 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel510
52 www purebeauty me milou jansenEpse510
53 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda509
54 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen509
55 Dick Sac ton muilermanHarfsen509
56 Leuf-NL LeufGorssel509
57 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam508
58 Asfalthappers Wim OkonEefde507
59 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel507
60 Equip tres vite Wilfred EmckEefde506
61 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem506
62 Rioolfiets Bram StegemanGorssel506
63 Shit Happens ton muilermanHarfsen506
64 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel505
65 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello505
66 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden505
67 Heup ploeg herman rotmanVorden502
68 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe501
69 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn501
70 Guus Vlotste Guus EmckEefde500
71 Karinettdf Henk NikkelsBathmen500
72 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen499
73 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem499
74 TeleGoGoGo LoepieGorssel499
75 De Sleumpies Wesley LansinkEefde498
76 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen497
77 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen496
78 Bridgetonia henk van laarTwello495
79 Knoefermans II wietse knoefRuurlo494
80 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn494
81 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen493
82 Simba 2 Geert hiethaarGorssel493
83 Weer net niet Leonie BareldsGorssel493
84 Green ARUba remco meijeraruba492
85 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten492
86 Ahesie Wessel RuiterkampEpse491
87 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse491
88 Green Mountain Willy TerinkZutphen491
89 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn491
90 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen490
91 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem489
92 Kats hoeki Stef MarsmanLochem489
93 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel488
94 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel487
95 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld487
96 green masjien Jack BotzelGorssel486
97 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld486
98 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde486
99 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel485
100 Alco List ton muilermanHarfsen484
101 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht484
102 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen484
103 Bredase bende Harold ScheepersBreda483
104 Hot Chili Stefan JansenZutphen483
105 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello482
106 Spurters van Saar Saar emckEefde482
107 Vlotte lotte Erik de JongEpse482
108 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel481
109 Dus dat! R de ruiterHarfsen480
110 Hewered h. zuurveldSchalkhaar480
111 Rappertjes Mennet EmckEefde480
112 Snelle Jelle gerard roodEefde480
113 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde479
114 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld479
115 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten477
116 Tour de Lars Lars PetersGorssel477
117 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe476
118 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen476
119 bergmuis allard kolkmanBathmen475
120 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel475
121 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem475
122 De Hete Bakker Piet JansenZutphen474
123 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen474
124 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel474
125 Groene Seep Henry SeepHengelo472
126 Traper Holland Henk van TilVoorst472
127 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde470
128 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen469
129 Paniaqua Dirk VolkersEefde469
130 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen469
131 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo468
132 Mad Max Max van der LindeHeemskerk468
133 Kats Rambam Stef MarsmanLochem467
134 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello467
135 BOUDATje Allard kolkmanBathmen466
136 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek466
137 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn466
138 Froom Froom ton muilermanHarfsen466
139 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal466
140 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer466
141 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen466
142 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten466
143 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten466
144 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer465
145 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar465
146 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo465
147 Sprintgeweld Alex BosGorssel465
148 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen464
149 Team helmflower Martijn Jansentwello463
150 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse463
151 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn463
152 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst462
153 huibs team 2 Henno van ArkBathmen462
154 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen462
155 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel462
156 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse461
157 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld460
158 Wigo Wil GommansVenray460
159 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel459
160 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam459
161 Golden Wonder Hans KasteelOene459
162 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam459
163 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen459
164 Peppa Pig Liam BruggemanEefde459
165 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen459
166 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen458
167 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem458
168 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen458
169 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen457
170 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen457
171 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp457
172 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen456
173 Tour de Sepio Henry SeepHengelo456
174 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld456
175 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen455
176 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen455
177 NW Cycling niek wolterstwello455
178 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)455
179 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen454
180 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen454
181 de eerste de beste Harry van der WalBathmen454
182 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde454
183 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn454
184 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen454
185 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer454
186 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel454
187 No Stress Rene DommerholtGorssel454
188 Knoefermans I wietse knoefRuurlo452
189 Zoukai Kelly ten HaveEefde452
190 Beus 2 Willy BeusekampGorssel451
191 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn451
192 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel451
193 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello451
194 XENA jan klumperharfsen451
195 Het geplukte kippetje hente roordingeefde449
196 Sjas Patat Paul RoetertBathmen449
197 Zondag in het geel Martijn maasepse449
198 Cryptonia Henk van LaarTwello448
199 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo448
200 Schlichter Lars SchlichterHengelo448
201 Vis Jos TiebotDeventer448
202 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel448
203 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren447
204 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen447
205 Dikke banden club Erik klumperHarfsen447
206 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello446
207 Distance Tom van SchootenDeventer446
208 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn446
209 Bouke Leuf Gorssel444
210 Let s go wis rene wiskampWarnsveld444
211 Se John RouwenhorstGorssel444
212 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen444
213 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen443
214 Amilli Milan HaakHarfsen442
215 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer442
216 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel442
217 Polletje FC roy polTwello442
218 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele442
219 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen441
220 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 441
221 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen441
222 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel441
223 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek441
224 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst441
225 Wie frank van holtenGorssel441
226 D.Z.W.H J. Fransenharfsen440
227 Team Geel Niek PetersGorssel440
228 De Gegrilde Duif albert roordingEefde438
229 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen438
230 jekko's Jack BotzelGorssel438
231 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer438
232 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe437
233 Wigo 2 Wil GommansVenray436
234 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen435
235 Achterop John BergerWilp435
236 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel435
237 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen435
238 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden435
239 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth435
240 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello434
241 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel434
242 Easyrider jo brinkhuisEefde434
243 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek434
244 Yellow Dream Willy TerinkZutphen434
245 100% anti di luca tom aarninkEpse433
246 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde433
247 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel433
248 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel433
249 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar433
250 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen432
251 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten432
252 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello432
253 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse432
254 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen431
255 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp431
256 Alwins Stars alwin van voorstTwello430
257 Beus 1 Evert BeusekampGorssel429
258 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo429
259 Bergop John BergerWilp428
260 spongelin Lincy BeusekampGorssel428
261 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer427
262 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal427
263 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn426
264 sieb Ronald DijkermanEpse426
265 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen425
266 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld425
267 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn425
268 First Week Stefan JansenZutphen425
269 kupje 2009 Jeroen PetersEpse425
270 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst424
271 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel424
272 Plas Ploeg herman rotmanVorden424
273 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen423
274 Kats for first Stef MarsmanLochem423
275 Nebula FC Ruben LansinkHouten423
276 vol gas arjen tuitertokkenbroek423
277 col du rei Jeroen ReilinkBathmen422
278 Diesel II Isa van DiesenTwello422
279 HenketTDF Henk NikkelsBathmen422
280 Maand Juli Patrick klumperHarfsen422
281 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam421
282 Toby Silvia DuseboutGorssel421
283 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen420
284 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp419
285 King Mark Bert WesseldijkLaren418
286 Le Moustache SnorreGorssel418
287 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen418
288 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen418
289 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen417
290 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen417
291 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel417
292 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel417
293 Team Ankie Anne StorminkGorssel417
294 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel417
295 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen416
296 De grote molen Marko DommerholtBathmen416
297 Dranghek Jasper van HaasterGorssel416
298 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer416
299 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn416
300 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen415
301 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen415
302 Con Domen ton muilermanHarfsen414
303 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel414
304 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen414
305 wijmat1 Geert HiethaarGorssel414
306 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen413
307 Pieter Post Miranda MeijerGorssel413
308 The King of Birds Pim WarrisEefde413
309 Puk Willy TerinkZutphen412
310 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend412
311 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel412
312 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten412
313 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen411
314 Geel ARUba Remco Meijeraruba411
315 Op en Top! Stefan JansenZutphen411
316 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse411
317 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde411
318 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen410
319 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel410
320 Veenstade Willy van EssenVaassen410
321 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen408
322 Laumar Laurens SpijkermanWijhe408
323 Gewoon Geel gerrit petersGorssel407
324 Schotilion Wim van SchootenDeventer407
325 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel407
326 Taxi GILBERT Erik de JongEpse406
327 Pinkel henk van laarTwello406
328 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe406
329 Jaws! Sven BeusekampGorssel404
330 Go Dylan Bert WesseldijkLaren403
331 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen403
332 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer403
333 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen403
334 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel402
335 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen401
336 Wheelman Marcel KooijZutphen401
337 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe400
338 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde400
339 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde400
340 Leeuwarden Lars SoumanDeventer398
341 Bergaf John BergerWilp397
342 de Boswachter Jeroen WendtGorssel397
343 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk397
344 hilbert eb wichersKring van Dorth397
345 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen397
346 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel397
347 Pletov Arno PletteEpse396
348 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen396
349 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp396
350 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen395
351 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen395
352 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen395
353 The Winner Cornelis JanApeldoorn395
354 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart394
355 Spaki United Roy SmallegoorZutphen394
356 Voorst Gerrit KruitboschVoorst394
357 De laatste man rens kolkmanBathmen393
358 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen393
359 Epo 2000 Kjell PakkertLochem393
360 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer393
361 De Popkes Jolande StegemanGorssel393
362 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen393
363 Federer himself Robin SchildwachtWierden392
364 Golden Dream Bert WesseldijkLaren392
365 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen392
366 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen392
367 Histoire Henk BlueminkDeventer391
368 Binky Geralda PelgrumHarfsen388
369 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen388
370 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel387
371 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten387
372 Team Klaasen A. KlaasenZutphen386
373 GALTY Gertie WichersHarfsen385
374 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel385
375 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde383
376 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld383
377 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn383
378 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde383
379 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen383
380 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld382
381 Chelsea G. van GurpTwello382
382 Simba 1 Geert HiethaarGorssel382
383 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen382
384 8B Johan van OmmenEpse381
385 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen381
386 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen381
387 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel381
388 Jip Willy TerinkZutphen380
389 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel380
390 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse380
391 KARPEL Robin SchildwachtWierden380
392 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel380
393 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde380
394 Going Wild Michiel de WildZutphen379
395 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten379
396 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen379
397 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen378
398 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen377
399 De Plotters Mennet EmckEefde377
400 JaJo Jan StegemanGorssel377
401 Westerboys Rob WesterweelDeventer377
402 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen377
403 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen376
404 Wilirotrw willy terinkZutphen376
405 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel376
406 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel376
407 sanetario Annelies BruggemanGorssel376
408 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen375
409 otak zutphen Rolf LinkerGorssel375
410 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel375
411 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen374
412 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen374
413 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam374
414 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer372
415 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel370
416 Knudde Willem MogezompGorssel370
417 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn369
418 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer369
419 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde369
420 Tourien dorien kamphorstEefde369
421 Louis Louis Mika Smedingazutphen366
422 Marlay Martin MeulenbrugDeventer366
423 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel365
424 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen364
425 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen364
426 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel364
427 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen363
428 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld363
429 Tuiches Hester BolinkGorssel363
430 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel362
431 Kogeltje Jan StegemanGorssel362
432 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel362
433 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen362
434 bugsie Aaldert BakkerGorssel362
435 Hooggebergte henk van laarTwello362
436 Luna Anita JimminkHarfsen362
437 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen362
438 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen361
439 Fruitje Rob FruijtierVaassen361
440 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen361
441 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst360
442 PuraVida! Rene DommerholtGorssel360
443 rinske lieke Ronald DijkermanEpse360
444 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen360
445 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst358
446 Last minute Maarten WaandersGorssel358
447 Supertrain Willy TerinkZutphen358
448 Team Fonz Fons SmitBathmen358
449 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 358
450 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen358
451 Guinness by night Paul WintersBathmen358
452 Asjemenou Loek prinsDeventer356
453 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede355
454 Team Johan Johan van ZettenRaalte355
455 Buttanelli Bart caneelZutphen354
456 De Witpen Piet JansenZutphen352
457 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn352
458 De Broake 17 Harry van der WalBathmen352
459 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel352
460 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 352
461 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten351
462 Wie Weet Bert WesseldijkLaren350
463 VZ Army Jan van ZantenZutphen350
464 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen349
465 De Sjoerds William PoesseBathmen348
466 Station Ferdi van SchootenDeventer348
467 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer348
468 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen348
469 Booze Brother Wim OkonEefde347
470 De neus Hans SmedingaZutphen347
471 Verena on Tour Verena PetersGorssel346
472 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen346
473 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel345
474 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele345
475 gezellig he Monique LubbersenBathmen344
476 Wimmie Tom StorminkGorssel343
477 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem343
478 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel343
479 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen342
480 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen341
481 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen340
482 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk340
483 Frog Rick BruggemanGorssel339
484 Wooden Shoes gert klompGorssel339
485 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp339
486 Cuba Libre Richard TuitertGorssel338
487 MOTO 1 Alex BosGorssel338
488 Legally Blondes ilona prinsenGorssel338
489 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren337
490 Levadi Lenny van DinterenDeventer337
491 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek335
492 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo334
493 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen334
494 Seppio Sepp JansenZutphen333
495 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel332
496 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello332
497 Torcida Paul WintersBathmen332
498 Petje Af gerard roodEefde331
499 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel330
500 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer330
501 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord330
502 R.S.N Roofing Service NLBrummen330
503 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen329
504 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn328
505 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen328
506 Enschede Luuk SoumanEnschede327
507 Tolle United Jeroen van de TolEefde326
508 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer325
509 B D Ben DuteweertBathmen324
510 Desperados 1 R. KlaasenZutphen324
511 Stogo E.M. StorminkGorssel323
512 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen322
513 desparados 6 r.klaasenzutphen322
514 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel322
515 N.B Nico BeusekampGorssel321
516 Buurse FC Lieke OnlandGorssel319
517 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten319
518 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem318
519 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel318
520 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen318
521 Bro's before Ho's rob en hanszutphen318
522 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde318
523 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel318
524 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo317
525 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven316
526 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth316
527 EMS E.M. StorminkGorssel316
528 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar316
529 De Adelaar van Schalkhaar Trude RoetmanSchalkhaar315
530 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen313
531 Diesel IV Marcel van DiesenTwello313
532 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde312
533 ICI Paris Truus prinsDeventer312
534 de heer Poppink freek weersZutphen311
535 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek311
536 Elisa Wim MuilermanHarfsen310
537 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk310
538 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel309
539 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn308
540 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen308
541 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven307
542 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen307
543 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem306
544 Katwijk Marijke DeelstraDeventer306
545 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen305
546 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar305
547 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel305
548 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse303
549 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer302
550 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel300
551 BMGZ michael vooistwello299
552 Justice Eddie LeunkHarfsen299
553 Vin rouge Annette wintersBathmen299
554 op de valreep ben nijhofEefde299
555 Raddraaiers Frits KoersEpse298
556 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld297
557 Puntstuk Randy DouglasGorssel297
558 Saar dr 5e Saar emckEefde297
559 Siem Simone van TongerenDeventer297
560 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen296
561 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel295
562 Petje Op gerard roodEefde294
563 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 294
564 Uit de losse pols John BergerWilp293
565 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen292
566 Kappies Erik StrookappeLaren292
567 uutvlog Gerry van der WalBathmen292
568 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek290
569 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen290
570 Piranto Robert Jan EmckEefde289
571 L.D. Lien DuteweertBathmen288
572 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse287
573 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen286
574 Klimpie G VijgeEpe285
575 Kowet 86 Remco BeltmanEefde285
576 Desperados 3 R. KlaasenZutphen283
577 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 282
578 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen281
579 Hampita H. VijgeEpe279
580 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen279
581 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel278
582 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen278
583 Bruce Roland BruggemanLaren278
584 Niemand Rian van HoltenGorssel278
585 MDFC Marc DaemsDeventer277
586 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel277
587 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten277
588 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen276
589 sprakels toppens marco winterswijk275
590 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen274
591 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel273
592 Oodie Poalie Bas klosterseefde273
593 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde273
594 Moldavie Wim MuilermanHarfsen272
595 Quickrider Jo BrinkhuisEefde271
596 Romax Gerton AlbersGorssel270
597 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen269
598 Bucherons Tjeerd bosGorssel269
599 Lucky Thijs Pim MogezompEefde268
600 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde267
601 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel266
602 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde266
603 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe265
604 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde265
605 Lettele Thomas te BoekhorstLettele264
606 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen263
607 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel263
608 Feskovic f.michoriushaaksbergen263
609 PAMOX 1 joop blomwarnsveld263
610 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel263
611 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel262
612 De Beun C v TriestEpe261
613 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld261
614 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe260
615 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe260
616 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek259
617 Karreman Tonnie HolmerHarfsen259
618 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel258
619 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet256
620 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar255
621 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel254
622 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel253
623 FayBo Jan StegemanGorssel252
624 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel252
625 Le soleil 1 A MeijerGorssel251
626 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde249
627 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn249
628 Roode brug peter bruggemanGorssel248
629 Diesel III Marcel van DiesenTwello248
630 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen247
631 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen245
632 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer244
633 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen243
634 Coruxo FC Jaco kosterGorssel242
635 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel242
636 mevrouw Poppink germa weersZutphen242
637 Bleub Bea BleuminkZutphen242
638 Kale tien Erwin jimminkHarfsen240
639 De Beunhazen Auke LefeberBathmen239
640 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde237
641 Gejonite Gerrie van Triest Epe 237
642 Wolfspak Johan VisserGorssel236
643 Door gaan Erwin MeijerEefde235
644 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe233
645 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel233
646 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel233
647 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart231
648 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten231
649 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe230
650 topteamub b. michoriuseefde230
651 Stuurloos Jan StegemanGorssel230
652 Corleonne C v TriestEpe230
653 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem228
654 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel224
655 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel223
656 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel222
657 Guus 7e Guus EmckEefde220
658 Sannie c v TriestEpe218
659 Dijkie erik van dijkgorssel218
660 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde218
661 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel217
662 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel215
663 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen214
664 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen214
665 Koekoekje Wilma BakkerGorssel212
666 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen211
667 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde211
668 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth210
669 Stamgasten Bertus StorminkGorssel209
670 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel208
671 Bergsen Sofieke DirksenDiemen206
672 PAMOX 2 joop blomwarnsveld205
673 Engert Rietman Engert RietmanBathmen204
674 go ahead bikes John BoeijenDeventer204
675 Dumolin en co martien kamphorstEefde202
676 Daan C v TriestEpe197
677 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 197
678 Hilgu Michel DommerholtHarfsen195
679 de grote hazen ron yanseWijchen194
680 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel194
681 Walrijders eric ten woldeEpse 194
682 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth192
683 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld192
684 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel191
685 Sjembek Jurgen PetersEefde188
686 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen188
687 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld186
688 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen185
689 palinkovic b.michoriuseefde185
690 Men in Black rene wiskampWarnsveld182
691 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde181
692 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen180
693 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn178
694 Hans Wichers Hans WichersJoppe175
695 De Heuve 3 Henk RonkZutphen175
696 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen174
697 desparados 5 r.klaasenzutphen167
698 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen166
699 Graaf Battum Jan graveBathmen162
700 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 162
701 van alles wat Marjan DommerholtGorssel157
702 Imkie Imke van Holtengorssel156
703 Woodpecker Gerard HissinkGorssel150
704 de Veldhof Piet TijdemanGorssel146
705 je mappelle Willem MeijerGorssel145
706 Kats Prologi Stef MarsmanLochem144
707 Dies Wichers Dies WichersJoppe139
708 Spartacus Arianne MeijerGorssel137
709 Superboeren Pim de VogelDoetinchem136
710 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem135
711 Josi Silvia DuseboutGorssel134
712 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn133
713 De Wolven Elsebee DirksenGorssel132
714 Enniessee Jelle WilsNijmegen125
715 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel124
716 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn122
717 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem120
718 Desperados 2 R. KlaasenZutphen115
719 Loopwagen Joop StegemanHarfsen111
720 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel108
721 Traper Voorst Henk van TilVoorst105
722 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel103
723 Slaggemist ben nijhofEefde98
724 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen97
725 Hollands glorie SnorreGorssel96
726 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel96
727 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn95
728 No mountain high enough tom aarninkEpse94
729 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen94
730 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde90
731 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld90
732 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten87
733 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse87
734 Struggle Willem MeijerGorssel87
735 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel84
736 Dolle bolle Erik de JongEpse84
737 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen84
738 Freleo Leonie WoutersTilburg83
739 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel83
740 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo80
741 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem78
742 De Bramel ploeg herman rotmanVorden76
743 bicycle race 3 Bart WichersGorssel74
744 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen73
745 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten73
746 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde73
747 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde72
748 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel72
749 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen70
750 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde70
751 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen70
752 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen70
753 Zero Points Stefan JansenZutphen70
754 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn69
755 Ijle Lucht wim OkonEefde68
756 Kats Berg Stef MarsmanLochem68
757 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel68
758 top off the hill Harry van der WalBathmen68
759 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse67
760 Masquenada Wim DalhuisenGorssel67
761 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde67
762 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn66
763 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel65
764 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen65
765 JAVA Jos van AssemaArnhem65
766 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen64
767 Morgenrood Rene DommerholtGorssel62
768 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen61
769 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello58
770 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem57
771 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde56
772 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen55
773 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde55
774 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen54
775 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel54
776 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen54
777 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe54
778 Bollen ARUba remco meijeraruba53
779 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel53
780 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen53
781 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel52
782 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer52
783 Rien du tout Wim OkonEefde49
784 De Dominee rene wiskampWarnsveld48
785 Weer geen Punten gerard roodEefde47
786 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem46
787 Polderboys Polka lubert gerritsTwello45
788 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten45
789 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen44
790 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen43
791 B en T Bollen Tim KamphorstEefde43
792 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen42
793 Diesel I Luc van DiesenTwello42
794 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe40
795 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen40
796 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten40
797 Bolletje Seep Henry SeepHengelo40
798 Simba 3 Geert HiethaarGorssel40
799 Fiesta Silvia DuseboutGorssel38
800 Strava KOM gerben beunkBathmen36
801 Red Choice Bert RietmanHarfsen36
802 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel34
803 desparados 4 r.klaasenzutphen32
804 Sammie Appelsap Sam BosGorssel32
805 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen31
806 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel30
807 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen30
808 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer30
809 de Klimbok John RouwenhorstGorssel30
810 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel30
811 Hilbillies Raymond LinthorstTwello30
812 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen30
813 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel30
814 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen30
815 Het rode lichtje SnorreGorssel30
816 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen29
817 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven28
818 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel28
819 Berg en Dal henk van laarTwello28
820 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel28
821 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer28
822 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen28
823 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello28
824 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel28
825 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse28
826 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe28
827 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen28
828 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen28
829 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek28
830 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen28
831 Same same but different Rene DommerholtGorssel27
832 de toerist Lieke LubbersenBathmen26
833 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth25
834 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel25
835 Toos Eb WichersKring van Dorth24
836 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen24
837 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen24
838 BMGZ 2 michael vooistwello23
839 Guus Bergop Guus EmckEefde22
840 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen21
841 klein verzet Jack BotzelGorssel21
842 bicycle race 2 bart wichersGorssel12
843 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel11
844 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen11
845 SOIS Paul van der VeenLochem5
846 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel0
847 Berg tegen Opzien gerard roodEefde-2
848 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel-6
849 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn-21
850 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel-25
851 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel-26
852 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel-27
853 Kloete zakken Carlos MendezGorssel-30
854 rock around the clock Harry van der WalBathmen-35
855 Alwinn Alwin van VoorstTwello-44
856 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem-68
857 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel-68