Algemeen klassement
Uitslag Etappe 12


In de gele trui Dirk Volkers uit Eefde

foto

Quote van de dag : We gaan door tot het laatste glaasje


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1BARDET Romain4012BARGUIL WARREN9
2URAN Rigoberto3513CARUSO Damiano8
3ARU Fabio3014CONTADOR Alberto7
4LANDA Mikel2615LATOUR Pierre Roger6
5MEINTJES Louis2316G. MARTIN Guillaume5
6D. MARTIN Daniel2017BENOOT Tiesj4
7FROOME Christopher1818PAUWELS Serge3
8BENNETT George1619VUILLERMOZ Alexis2
9YATES Simon1420FEILLU Brice1
10NIEVE Mikel12---
11QUINTANA Nairo10laatsteMC LAY DANIEL20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Paniaqua Dirk VolkersEefde1783
2 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar1782
3 Kats for first Stef MarsmanLochem1774
4 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen1766
5 Go Dylan Bert WesseldijkLaren1757
6 Tuiches Hester BolinkGorssel1755
7 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel1749
8 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen1734
9 Leeuwarden Lars SoumanDeventer1734
10 NW Cycling niek wolterstwello1733
11 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld1730
12 Ahesie Wessel RuiterkampEpse1728
13 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello1723
14 Beus 2 Willy BeusekampGorssel1719
15 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn1718
16 kupje 2009 Jeroen PetersEpse1716
17 bergmuis allard kolkmanBathmen1713
18 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel1713
19 Zoukai Kelly ten HaveEefde1709
20 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen1706
21 Tour de Lars Lars PetersGorssel1706
22 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel1705
23 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem1705
24 Kats Rambam Stef MarsmanLochem1703
25 Wigo 2 Wil GommansVenray1697
26 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer1696
27 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam1696
28 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen1695
29 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen1691
30 Hot Chili Stefan JansenZutphen1690
31 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar1689
32 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal1685
33 Peppa Pig Liam BruggemanEefde1683
34 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen1677
35 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen1677
36 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem1676
37 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen1675
38 De Popkes Jolande StegemanGorssel1671
39 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel1670
40 Golden Wonder Hans KasteelOene1669
41 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen1668
42 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen1667
43 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen1666
44 Easyrider jo brinkhuisEefde1666
45 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam1666
46 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen1664
47 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel1664
48 Knoefermans II wietse knoefRuurlo1662
49 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo1659
50 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda1657
51 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten1657
52 Let s go wis rene wiskampWarnsveld1656
53 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen1654
54 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen1653
55 De Hete Bakker Piet JansenZutphen1652
56 Vis Jos TiebotDeventer1650
57 Epo 2000 Kjell PakkertLochem1648
58 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam1639
59 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen1639
60 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen1639
61 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer1639
62 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord1639
63 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen1638
64 Op en Top! Stefan JansenZutphen1636
65 Schlichter Lars SchlichterHengelo1635
66 huibs team 2 Henno van ArkBathmen1634
67 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal1633
68 Alco List ton muilermanHarfsen1632
69 D.Z.W.H J. Fransenharfsen1631
70 Federer himself Robin SchildwachtWierden1627
71 Golden Dream Bert WesseldijkLaren1627
72 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen1625
73 Frog Rick BruggemanGorssel1624
74 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse1624
75 100% anti di luca tom aarninkEpse1623
76 Karinettdf Henk NikkelsBathmen1623
77 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen1623
78 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen1622
79 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren1622
80 Schotilion Wim van SchootenDeventer1621
81 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel1621
82 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen1620
83 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel1619
84 Team helmflower Martijn Jansentwello1618
85 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen1617
86 Froom Froom ton muilermanHarfsen1614
87 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld1613
88 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe1612
89 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn1610
90 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen1610
91 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen1609
92 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek1606
93 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo1606
94 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk1605
95 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten1603
96 HenketTDF Henk NikkelsBathmen1599
97 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer1599
98 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel1599
99 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen1598
100 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen1598
101 Bergop John BergerWilp1596
102 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo1594
103 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp1594
104 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen1592
105 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn1591
106 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele1590
107 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld1588
108 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld1588
109 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello1585
110 Dranghek Jasper van HaasterGorssel1585
111 De Gegrilde Duif albert roordingEefde1583
112 Het geplukte kippetje hente roordingeefde1583
113 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen1583
114 Enschede Luuk SoumanEnschede1583
115 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen1583
116 col du rei Jeroen ReilinkBathmen1580
117 Knoefermans I wietse knoefRuurlo1580
118 spongelin Lincy BeusekampGorssel1580
119 Spaki United Roy SmallegoorZutphen1578
120 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe1578
121 Achterop John BergerWilp1577
122 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen1575
123 Distance Tom van SchootenDeventer1575
124 Pinkel henk van laarTwello1573
125 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel1572
126 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo1571
127 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen1567
128 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst1566
129 MOTO 1 Alex BosGorssel1566
130 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen1565
131 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn1565
132 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen1564
133 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel1564
134 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen1564
135 green masjien Jack BotzelGorssel1564
136 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen1563
137 Team Klaasen A. KlaasenZutphen1563
138 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer1562
139 Dikke banden club Erik klumperHarfsen1560
140 otak zutphen Rolf LinkerGorssel1558
141 XENA jan klumperharfsen1557
142 bicycle race 1 bart wichersGorssel1557
143 De laatste man rens kolkmanBathmen1556
144 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen1556
145 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn1555
146 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello1555
147 King Mark Bert WesseldijkLaren1554
148 Plas Ploeg herman rotmanVorden1554
149 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen1554
150 Bredase bende Harold ScheepersBreda1554
151 Taxi GILBERT Erik de JongEpse1553
152 Verena on Tour Verena PetersGorssel1553
153 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde1553
154 Geel ARUba Remco Meijeraruba1552
155 Gewoon Geel gerrit petersGorssel1552
156 Histoire Henk BlueminkDeventer1552
157 Beus 1 Evert BeusekampGorssel1550
158 Kats Groen Stef MarsmanLochem1550
159 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel1549
160 Team Geel Niek PetersGorssel1546
161 Wolfspak Johan VisserGorssel1546
162 Seppio Sepp JansenZutphen1544
163 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen1544
164 Sjas Patat Paul RoetertBathmen1542
165 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde1541
166 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel1540
167 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen1540
168 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 1540
169 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer1540
170 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer1540
171 Last minute Maarten WaandersGorssel1539
172 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen1539
173 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel1537
174 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld1537
175 Simba 1 Geert HiethaarGorssel1534
176 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello1534
177 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe1532
178 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld1532
179 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen1531
180 Laumar Laurens SpijkermanWijhe1530
181 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel1530
182 Tour de Sepio Henry SeepHengelo1530
183 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde1529
184 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek1529
185 Jaws! Sven BeusekampGorssel1529
186 desparados 6 r.klaasenzutphen1529
187 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse1528
188 Klimpie G VijgeEpe1528
189 Going Wild Michiel de WildZutphen1524
190 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen1522
191 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde1521
192 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen1521
193 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen1521
194 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth1521
195 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn1520
196 Wie Weet Bert WesseldijkLaren1520
197 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer1519
198 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel1518
199 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen1516
200 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen1515
201 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe1515
202 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel1515
203 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen1514
204 Luna Anita JimminkHarfsen1513
205 sieb Ronald DijkermanEpse1513
206 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo1512
207 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn1511
208 Station Ferdi van SchootenDeventer1511
209 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde1510
210 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel1508
211 Polletje FC roy polTwello1508
212 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld1508
213 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel1506
214 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen1504
215 Alwins Stars alwin van voorstTwello1504
216 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen1503
217 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen1503
218 Amilli Milan HaakHarfsen1502
219 PuraVida! Rene DommerholtGorssel1501
220 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn1500
221 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen1500
222 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen1499
223 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen1496
224 Maand Juli Patrick klumperHarfsen1495
225 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen1495
226 Pieter Post Miranda MeijerGorssel1494
227 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer1493
228 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen1493
229 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen1488
230 Hewered h. zuurveldSchalkhaar1487
231 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde1486
232 GALTY Gertie WichersHarfsen1484
233 Dus dat! R de ruiterHarfsen1483
234 Bouke Leuf Gorssel1482
235 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen1482
236 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer1479
237 Team Ankie Anne StorminkGorssel1478
238 bugsie Aaldert BakkerGorssel1477
239 Se John RouwenhorstGorssel1476
240 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen1475
241 Yellow Dream Willy TerinkZutphen1475
242 8B Johan van OmmenEpse1474
243 Buttanelli Bart caneelZutphen1474
244 The King of Birds Pim WarrisEefde1473
245 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen1471
246 Tourien dorien kamphorstEefde1471
247 Katwijk Marijke DeelstraDeventer1471
248 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn1470
249 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen1470
250 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend1468
251 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel1467
252 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello1467
253 Asjemenou Loek prinsDeventer1467
254 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst1466
255 Con Domen ton muilermanHarfsen1465
256 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen1464
257 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden1464
258 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)1462
259 De grote molen Marko DommerholtBathmen1462
260 jekko's Jack BotzelGorssel1462
261 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten1460
262 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse1458
263 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen1458
264 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello1457
265 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen1457
266 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht1457
267 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen1457
268 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel1456
269 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen1456
270 Frog1 Rick BruggemanGorssel1456
271 KARPEL Robin SchildwachtWierden1454
272 Bruce Roland BruggemanLaren1454
273 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven1454
274 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn1453
275 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel1452
276 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel1451
277 Green belongs to me tom aarninkEpse1449
278 Louis Louis Mika Smedingazutphen1448
279 Hooggebergte henk van laarTwello1446
280 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel1446
281 Sprintgeweld Alex BosGorssel1445
282 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde1443
283 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel1443
284 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn1442
285 rinske lieke Ronald DijkermanEpse1442
286 Wilirotrw willy terinkZutphen1439
287 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen1438
288 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen1438
289 Toby Silvia DuseboutGorssel1436
290 Wigo Wil GommansVenray1436
291 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen1435
292 sprakels toppens marco winterswijk1435
293 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten1435
294 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel1434
295 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen1433
296 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn1431
297 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo1431
298 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen1430
299 Heup ploeg herman rotmanVorden1430
300 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth1429
301 Green Manalishi Dirk VolkersEefde1429
302 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen1428
303 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam1427
304 De neus Hans SmedingaZutphen1426
305 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen1425
306 Veenstade Willy van EssenVaassen1425
307 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal1425
308 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld1425
309 Westerboys Rob WesterweelDeventer1424
310 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen1423
311 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen1422
312 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel1421
313 Weer net niet Leonie BareldsGorssel1420
314 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten1419
315 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde1417
316 Kale tien Erwin jimminkHarfsen1417
317 De Hulk Stefan JansenZutphen1417
318 B D Ben DuteweertBathmen1415
319 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel1414
320 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde1412
321 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen1412
322 Dick Sac ton muilermanHarfsen1412
323 Groen als Gras Stefan JansenZutphen1412
324 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel1410
325 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse1410
326 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel1409
327 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen1409
328 Wilpse Stoempers John BergerWilp1409
329 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen1408
330 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel1408
331 Bergaf John BergerWilp1407
332 Siem Simone van TongerenDeventer1406
333 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel1405
334 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld1404
335 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel1404
336 Chelsea G. van GurpTwello1403
337 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde1403
338 Buurse FC Lieke OnlandGorssel1402
339 Bridgetonia henk van laarTwello1402
340 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen1401
341 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld1401
342 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen1401
343 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk1400
344 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen1399
345 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel1397
346 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem1396
347 De Sjoerds William PoesseBathmen1395
348 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen1395
349 Cuba Libre Richard TuitertGorssel1394
350 Le Moustache SnorreGorssel1394
351 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel1394
352 Asfalthappers Wim OkonEefde1394
353 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer1394
354 www purebeauty me milou jansenEpse1394
355 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer1393
356 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen1392
357 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel1392
358 R.S.N Roofing Service NLBrummen1392
359 Shit Happens ton muilermanHarfsen1392
360 Supertrain Willy TerinkZutphen1391
361 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel1391
362 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe1391
363 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen1390
364 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam1389
365 Wheelman Marcel KooijZutphen1389
366 Lettele Thomas te BoekhorstLettele1388
367 Guinness by night Paul WintersBathmen1388
368 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello1388
369 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem1388
370 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen1387
371 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen1387
372 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen1386
373 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel1385
374 Spurters van Saar Saar emckEefde1385
375 Puk Willy TerinkZutphen1384
376 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek1384
377 Piranto Robert Jan EmckEefde1384
378 Green ARUba remco meijeraruba1384
379 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen1383
380 Route verte Jacco KorenblikHarfsen1383
381 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer1382
382 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth1382
383 Snelle Jelle gerard roodEefde1382
384 Rioolfiets Bram StegemanGorssel1382
385 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe1381
386 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth1379
387 Kats hoeki Stef MarsmanLochem1379
388 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen1378
389 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse1376
390 Wimmie Tom StorminkGorssel1376
391 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen1376
392 L.D. Lien DuteweertBathmen1376
393 BMGZ michael vooistwello1374
394 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel1373
395 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen1372
396 Torcida Paul WintersBathmen1372
397 Triple T Tony ton muilermanHarfsen1370
398 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer1370
399 Gewoon Groen gerrit petersGorssel1370
400 Booze Brother Wim OkonEefde1369
401 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen1369
402 Green Mountain Willy TerinkZutphen1368
403 vol gas arjen tuitertokkenbroek1367
404 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer1366
405 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen1366
406 Equip tres vite Wilfred EmckEefde1366
407 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar1365
408 Marlay Martin MeulenbrugDeventer1364
409 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer1364
410 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel1361
411 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe1361
412 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar1361
413 Levadi Lenny van DinterenDeventer1360
414 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo1360
415 N.B Nico BeusekampGorssel1360
416 The Winner Cornelis JanApeldoorn1359
417 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten1357
418 Kogeltje Jan StegemanGorssel1356
419 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel1356
420 Bleub Bea BleuminkZutphen1356
421 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek1355
422 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten1353
423 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden1351
424 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel1351
425 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen1350
426 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen1350
427 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld1349
428 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren1349
429 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen1349
430 First Week Stefan JansenZutphen1348
431 hilbert eb wichersKring van Dorth1347
432 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel1347
433 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer1347
434 JaJo Jan StegemanGorssel1346
435 Corleonne C v TriestEpe1346
436 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn1345
437 Kowet 86 Remco BeltmanEefde1344
438 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel1341
439 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer1341
440 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn1341
441 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde1340
442 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek1340
443 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel1339
444 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer1339
445 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart1338
446 Hampita H. VijgeEpe1338
447 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel1337
448 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar1336
449 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen1335
450 Groene Seep Henry SeepHengelo1335
451 De Witpen Piet JansenZutphen1334
452 Leuf-NL LeufGorssel1334
453 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven1333
454 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 1332
455 Vin rouge Annette wintersBathmen1332
456 BOUDATje Allard kolkmanBathmen1332
457 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten1332
458 mevrouw Poppink germa weersZutphen1331
459 Team Fonz Fons SmitBathmen1330
460 Guus Vlotste Guus EmckEefde1330
461 De Broake 17 Harry van der WalBathmen1329
462 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp1329
463 Pletov Arno PletteEpse1328
464 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen1328
465 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel1328
466 sanetario Annelies BruggemanGorssel1327
467 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse1327
468 EMS E.M. StorminkGorssel1326
469 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen1326
470 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen1326
471 wijmat1 Geert HiethaarGorssel1325
472 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen1325
473 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel1323
474 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel1322
475 Binky Geralda PelgrumHarfsen1322
476 PAMOX 1 joop blomwarnsveld1321
477 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde1319
478 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel1319
479 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek1319
480 Feskovic f.michoriushaaksbergen1318
481 Daan C v TriestEpe1318
482 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn1317
483 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten1316
484 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel1314
485 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen1314
486 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen1314
487 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen1313
488 de heer Poppink freek weersZutphen1313
489 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel1312
490 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen1310
491 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen1309
492 Mad Max Max van der LindeHeemskerk1308
493 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel1308
494 Wie frank van holtenGorssel1307
495 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe1305
496 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde1305
497 Stogo E.M. StorminkGorssel1303
498 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel1302
499 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel1302
500 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen1302
501 Traper Holland Henk van TilVoorst1301
502 Cryptonia Henk van LaarTwello1301
503 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen1300
504 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn1300
505 Vlotte lotte Erik de JongEpse1300
506 Wooden Shoes gert klompGorssel1298
507 De Plotters Mennet EmckEefde1297
508 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem1297
509 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel1297
510 de Boswachter Jeroen WendtGorssel1296
511 Voorst Gerrit KruitboschVoorst1295
512 Stamgasten Bertus StorminkGorssel1294
513 VZ Army Jan van ZantenZutphen1286
514 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem1286
515 Desperados 1 R. KlaasenZutphen1284
516 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen1282
517 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp1282
518 Nebula FC Ruben LansinkHouten1279
519 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde1278
520 TeleGoGoGo LoepieGorssel1277
521 Le soleil 1 A MeijerGorssel1275
522 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe1274
523 Petje Af gerard roodEefde1272
524 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello1271
525 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel1271
526 Jip Willy TerinkZutphen1270
527 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen1270
528 Rappertjes Mennet EmckEefde1267
529 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel1266
530 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem1265
531 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel1265
532 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld1264
533 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp1262
534 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel1261
535 Tolle United Jeroen van de TolEefde1261
536 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel1259
537 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar1258
538 Justice Eddie LeunkHarfsen1258
539 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen1257
540 Bro's before Ho's rob en hanszutphen1256
541 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven1255
542 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen1249
543 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel1249
544 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde1248
545 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde1248
546 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen1247
547 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem1247
548 De Sleumpies Wesley LansinkEefde1247
549 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek1246
550 Simba 2 Geert hiethaarGorssel1246
551 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp1245
552 FayBo Jan StegemanGorssel1244
553 Engert Rietman Engert RietmanBathmen1242
554 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel1239
555 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen1238
556 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 1237
557 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel1237
558 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen1235
559 Puntstuk Randy DouglasGorssel1234
560 No Stress Rene DommerholtGorssel1233
561 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel1232
562 gezellig he Monique LubbersenBathmen1229
563 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel1229
564 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst1228
565 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede1226
566 Elisa Wim MuilermanHarfsen1226
567 Desperados 3 R. KlaasenZutphen1224
568 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen1222
569 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 1222
570 De Beunhazen Auke LefeberBathmen1222
571 PAMOX 2 joop blomwarnsveld1220
572 de eerste de beste Harry van der WalBathmen1220
573 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten1219
574 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst1217
575 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello1216
576 Diesel IV Marcel van DiesenTwello1214
577 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel1214
578 Gejonite Gerrie van Triest Epe 1210
579 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse1210
580 Coruxo FC Jaco kosterGorssel1207
581 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel1203
582 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen1203
583 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel1202
584 Legally Blondes ilona prinsenGorssel1200
585 uutvlog Gerry van der WalBathmen1198
586 Sjembek Jurgen PetersEefde1197
587 Diesel II Isa van DiesenTwello1196
588 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen1195
589 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel1195
590 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen1194
591 De Beun C v TriestEpe1192
592 Karreman Tonnie HolmerHarfsen1191
593 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel1188
594 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel1185
595 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel1185
596 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn1184
597 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst1184
598 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello1182
599 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen1179
600 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe1179
601 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld1177
602 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel1177
603 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 1176
604 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde1174
605 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel1173
606 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele1171
607 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel1170
608 Kappies Erik StrookappeLaren1168
609 Team Johan Johan van ZettenRaalte1168
610 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel1167
611 topteamub b. michoriuseefde1164
612 Quickrider Jo BrinkhuisEefde1163
613 Uit de losse pols John BergerWilp1163
614 Raddraaiers Frits KoersEpse1159
615 Zondag in het geel Martijn maasepse1159
616 MDFC Marc DaemsDeventer1156
617 Bergsen Sofieke DirksenDiemen1154
618 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn1154
619 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel1151
620 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde1151
621 Romax Gerton AlbersGorssel1149
622 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen1143
623 De Wolven Elsebee DirksenGorssel1141
624 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde1138
625 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth1137
626 Hilgu Michel DommerholtHarfsen1136
627 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen1136
628 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek1134
629 Niemand Rian van HoltenGorssel1134
630 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen1134
631 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten1133
632 Saar dr 5e Saar emckEefde1129
633 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer1126
634 Knudde Willem MogezompGorssel1123
635 Bucherons Tjeerd bosGorssel1123
636 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen1119
637 Fruitje Rob FruijtierVaassen1117
638 Dijkie erik van dijkgorssel1117
639 Sannie c v TriestEpe1116
640 Petje Op gerard roodEefde1114
641 Guus 7e Guus EmckEefde1111
642 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten1111
643 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen1109
644 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen1104
645 van alles wat Marjan DommerholtGorssel1103
646 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen1102
647 op de valreep ben nijhofEefde1101
648 Diesel III Marcel van DiesenTwello1092
649 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen1086
650 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen1084
651 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn1081
652 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel1079
653 Door gaan Erwin MeijerEefde1078
654 Lucky Thijs Pim MogezompEefde1076
655 de grote hazen ron yanseWijchen1073
656 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel1070
657 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde1064
658 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen1064
659 Spartacus Arianne MeijerGorssel1057
660 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen1056
661 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld1051
662 Enniessee Jelle WilsNijmegen1050
663 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem1047
664 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld1046
665 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen1041
666 Imkie Imke van Holtengorssel1037
667 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen1028
668 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem1026
669 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel1021
670 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth1019
671 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse1019
672 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer1013
673 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde1010
674 palinkovic b.michoriuseefde1000
675 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk999
676 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde995
677 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel994
678 de Klimbok John RouwenhorstGorssel994
679 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen991
680 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel990
681 ICI Paris Truus prinsDeventer989
682 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen987
683 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde979
684 Walrijders eric ten woldeEpse 979
685 Roode brug peter bruggemanGorssel978
686 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen978
687 Josi Silvia DuseboutGorssel976
688 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen974
689 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel972
690 top off the hill Harry van der WalBathmen970
691 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde964
692 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 963
693 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen963
694 Men in Black rene wiskampWarnsveld961
695 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde960
696 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen960
697 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer960
698 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel959
699 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten956
700 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen956
701 Dolle bolle Erik de JongEpse950
702 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde950
703 Traper Voorst Henk van TilVoorst947
704 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel944
705 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn940
706 Bollen ARUba remco meijeraruba937
707 Berg en Dal henk van laarTwello936
708 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer928
709 De Bramel ploeg herman rotmanVorden927
710 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn923
711 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn922
712 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen918
713 Superboeren Pim de VogelDoetinchem913
714 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn913
715 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel912
716 je mappelle Willem MeijerGorssel912
717 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel911
718 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello910
719 Woodpecker Gerard HissinkGorssel907
720 de Veldhof Piet TijdemanGorssel907
721 bicycle race 2 bart wichersGorssel906
722 PINOT de daler jurjen lulaZutphen 903
723 Strava KOM gerben beunkBathmen901
724 Guus Bergop Guus EmckEefde898
725 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten897
726 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe896
727 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel896
728 Same same but different Rene DommerholtGorssel896
729 Hilbillies Raymond LinthorstTwello895
730 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen894
731 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen893
732 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen888
733 go ahead bikes John BoeijenDeventer888
734 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo886
735 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse885
736 Stuurloos Jan StegemanGorssel883
737 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen881
738 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel873
739 Graaf Battum Jan graveBathmen870
740 Kats Berg Stef MarsmanLochem867
741 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart866
742 Dumolin en co martien kamphorstEefde865
743 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn860
744 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel860
745 Oodie Poalie Bas klosterseefde859
746 Hans Wichers Hans WichersJoppe858
747 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen858
748 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen857
749 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen857
750 Koekoekje Wilma BakkerGorssel855
751 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde855
752 Ijle Lucht wim OkonEefde854
753 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen849
754 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer843
755 No mountain high enough tom aarninkEpse843
756 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet841
757 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel840
758 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen838
759 Simba 3 Geert HiethaarGorssel837
760 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen831
761 klein verzet Jack BotzelGorssel830
762 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten829
763 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel828
764 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse826
765 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel825
766 bicycle race 3 Bart WichersGorssel824
767 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen816
768 Masquenada Wim DalhuisenGorssel814
769 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel813
770 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen813
771 Struggle Willem MeijerGorssel813
772 de toerist Lieke LubbersenBathmen811
773 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel806
774 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen805
775 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen803
776 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel799
777 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel797
778 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe796
779 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello787
780 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem772
781 Dies Wichers Dies WichersJoppe770
782 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen769
783 B en T Bollen Tim KamphorstEefde766
784 Polderboys Polka lubert gerritsTwello763
785 SOIS Paul van der VeenLochem761
786 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen761
787 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel753
788 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe746
789 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth740
790 Bolletje Seep Henry SeepHengelo740
791 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel738
792 desparados 5 r.klaasenzutphen734
793 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven728
794 Desperados 2 R. KlaasenZutphen727
795 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen724
796 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten720
797 Toos Eb WichersKring van Dorth717
798 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde712
799 De Heuve 3 Henk RonkZutphen704
800 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld704
801 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel698
802 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen695
803 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek688
804 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen686
805 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen672
806 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen667
807 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel666
808 Kats Prologi Stef MarsmanLochem665
809 De Dominee rene wiskampWarnsveld663
810 Berg tegen Opzien gerard roodEefde663
811 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen662
812 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem647
813 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen620
814 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel613
815 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe599
816 Diesel I Luc van DiesenTwello598
817 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen598
818 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde589
819 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel586
820 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen578
821 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen575
822 Moldavie Wim MuilermanHarfsen569
823 Kloete zakken Carlos MendezGorssel565
824 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse551
825 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem542
826 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen540
827 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn511
828 Loopwagen Joop StegemanHarfsen509
829 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn486
830 Freleo Leonie WoutersTilburg479
831 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen464
832 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem452
833 desparados 4 r.klaasenzutphen439
834 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel411
835 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel361
836 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem312
837 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel304
838 Alwinn Alwin van VoorstTwello303
839 Slaggemist ben nijhofEefde285
840 JAVA Jos van AssemaArnhem261
841 Hollands glorie SnorreGorssel207
842 rock around the clock Harry van der WalBathmen194
843 Rien du tout Wim OkonEefde193
844 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel187
845 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde179
846 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel178
847 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel157
848 Morgenrood Rene DommerholtGorssel140
849 Zero Points Stefan JansenZutphen133
850 BMGZ 2 michael vooistwello129
851 Het rode lichtje SnorreGorssel119
852 Fiesta Silvia DuseboutGorssel109
853 Red Choice Bert RietmanHarfsen85
854 Weer geen Punten gerard roodEefde80
855 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten78
856 Sammie Appelsap Sam BosGorssel61
857 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel14