Berg klassement
Uitslag Etappe 9


In de bolletjes trui Robert Jan Emck uit Eefde

foto

Quote van de dag : Bollenpakkers eindelijk in de bollen


PlaatsNaamPuntPlaatsNaamPunt
1URAN Rigoberto4012BENOOT Tiesj9
2BARGUIL WARREN3513NIEVE Mikel8
3FROOME Christopher3014MEINTJES Louis7
4BARDET Romain2615LATOUR Pierre Roger6
5ARU Fabio2316VUILLERMOZ Alexis5
6FUGLSANG Jakob2017HENAO Sergio Luis4
7BENNETT George1818CARUSO Damiano3
8LANDA Mikel1619ROGLIC Primoz2
9D. MARTIN Daniel1420CONTADOR Alberto1
10QUINTANA Nairo12---
11YATES Simon10laatsteLUTSENKO Alexey20

StandPloegPloegleiderWoonplaatsPunt
1 Bollenpakkers Robert Jan EmckEefde498
2 Les Chamoix de Hook Klaas HaakHarfsen485
3 Equipe de dopage Ulrike KlumpenhouwerLochem467
4 RomyetTDF Henk nikkelsBathmen447
5 Spakis Bollenslikkers Roy SmallegoorZutphen441
6 Drepo 3 Andre Groot RoessinkGorssel440
7 Equipe maillot a pais Wilfred EmckEefde440
8 Cafe de Colombia Pascal BeffersGorssel439
9 de Klimbok John RouwenhorstGorssel436
10 De Klimgeiten Wim van SchootenDeventer433
11 Wolfspak Johan VisserGorssel430
12 Bol Boller Bolst Reinier StegemanBathmen427
13 De bolle zwoagers joost en StefanZutphen420
14 Guus Bergop Guus EmckEefde419
15 Kats Klimmi Stef MarsmanLochem416
16 De keuze was reuze Leonie BareldsGorssel406
17 Le Tour de Louest en montagne martijn lootGorssel406
18 Berg en Dal henk van laarTwello404
19 De Buitencategorie Wim van SchootenDeventer404
20 Hobbel de Bobbel Stefan JansenZutphen404
21 top off the hill Harry van der WalBathmen394
22 Verrassend Bolwerk Reinier StegemanBathmen392
23 bicycle race 2 bart wichersGorssel388
24 Ijle Lucht wim OkonEefde385
25 Simba 3 Geert HiethaarGorssel383
26 Van Laag naar Hoog Stefan JansenZutphen382
27 Omweg naar Laren Ramon van huizenZutphen382
28 Strava KOM gerben beunkBathmen381
29 Kuitenbijtertjes Alex BosGorssel377
30 Corleonne C v TriestEpe376
31 Kats Berg Stef MarsmanLochem375
32 Dolle bolle Erik de JongEpse374
33 Hilbillies Raymond LinthorstTwello374
34 Same same but different Rene DommerholtGorssel374
35 Berg Kolibrie Erjan SchoemakerBathmen372
36 De Klimmende Duivels Joost BrinkhuisZutphen365
37 EGC4 Skills en plis ook on the hills jurgen JansenEpse365
38 de dakspecialist Anton BruggemanGorssel363
39 No mountain high enough tom aarninkEpse359
40 Saar dr klimgeiten Saar EmckEefde356
41 Traper Voorst Henk van TilVoorst354
42 Struggle Willem MeijerGorssel353
43 Voormalig prijzengraaier Jan NijenhuisMarkelo352
44 Bero 1 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen351
45 De Berkel 1 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen350
46 Nebula Fiets Omhoog Ruben LansinkHouten349
47 Kruiwagen Joop StegemanHarfsen348
48 Berg Bokjes Dirkje RouwenhorstGorssel346
49 Toppunten Hermen BrinkmanHarfsen346
50 Zweetdruppeltjes Mennet EmckEefde345
51 klein verzet Jack BotzelGorssel345
52 Bolletjes Ik houd er van! R de ruiterHarfsen342
53 SXM naar boven Maarten WaandersGorssel342
54 Tourmees 2017 jan tuitertGorssel342
55 Masquenada Wim DalhuisenGorssel342
56 bicycle race 3 Bart WichersGorssel341
57 Tuiches Hester BolinkGorssel340
58 Bollen ARUba remco meijeraruba339
59 Biefstuk 2 dirk rodenburgDeventer335
60 De Manke Buffel Bram StegemanGorssel334
61 De Zwoegers Dick KoopmanGorssel333
62 Walrijders eric ten woldeEpse 331
63 Travaillant dur sur la montagne Bert RietmanHarfsen325
64 Turbo Telgen 2 Erik TelgenApeldoorn325
65 Bolletje Seep Henry SeepHengelo325
66 Bergkoningin Silvia DuseboutGorssel324
67 Berg je Maar Anja van HelsdingenApeldoorn322
68 De Hels Angels 2 Monique van HelsdingenApeldoorn320
69 Gewoon Bolletjes gerrit petersGorssel320
70 Cafeine de Colombia Johnny BleuminkKring van Dorth319
71 Heute ist nicht alle Tage Gerard Koldeweijjoppe319
72 Desperados 2 R. KlaasenZutphen319
73 Tete de la Bol Eelco NikkelsBathmen318
74 Bongertman in de bollen Martin BongertmanTwello317
75 De Wolven Elsebee DirksenGorssel317
76 Golstein ziet bolletjes Stephan Golsteinwarnsveld317
77 Mountainbikers Mark WuestmanHarfsen314
78 Hillies Hooggebergte Helden Roel HilderinkZutphen314
79 URAN Oetang Rob SmedingaZutphen312
80 Bruce Roland BruggemanLaren312
81 Ijle Lucht 2 Willy TerinkZutphen312
82 Barrage mais en conserve Jacco KorenblikHarfsen310
83 Kelvin 3 Geert HiethaarGorssel308
84 No mountain to high Ben SteinmeijerBathmen308
85 ventieltje 2 Gerrit DalhuisenTwello307
86 Baas van de Posbank bas mogezompZutphen305
87 Leeuwarden Lars SoumanDeventer305
88 palinkovic b.michoriuseefde305
89 De Beunhazen Auke LefeberBathmen304
90 Stamgasten Bertus StorminkGorssel303
91 Papa Gait 2 Gerrit StegemanGorssel301
92 Kop als een paasei Dirk VolkersEefde299
93 de toerist Lieke LubbersenBathmen298
94 Polka dot Arbre hans boomNieuw Heeten294
95 SOIS Paul van der VeenLochem293
96 Waalewiel Gerard Groot KoerkampGorssel292
97 Ariane Jan MatheeuwsenEindhoven291
98 anouk wint tour de hoek anouk enderinkJoppe291
99 Teun Spercieboon Tonnie HolmerHarfsen290
100 puck brent geluk marieke tuitertokkenbroek289
101 Forza Wiskao rene wiskampWarnsveld288
102 Berkel Berg Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen287
103 De Arends Toppers Yvette dommerholtEpse287
104 De Bollenslikkers Gerwin BruggemanEefde285
105 Feskovic f.michoriushaaksbergen284
106 Georgie-Boys 2 George van HelsdingenApeldoorn284
107 Tour de Lars Lars PetersGorssel284
108 Kale tien Erwin jimminkHarfsen283
109 sprakels toppens marco winterswijk282
110 Berg tegen Opzien gerard roodEefde282
111 Daan C v TriestEpe282
112 Schijtlollige Tom Jan NijenhuisMarkelo282
113 De Adelaar van Schalkhaar Gerrit WansinkSchalkhaar282
114 La Femme d'Aigle Trude RoetmanSchalkhaar282
115 De Bramel ploeg herman rotmanVorden281
116 Enniessee Jelle WilsNijmegen280
117 Coureurs-Joppe Gerrit EnderinkJoppe279
118 Histoire Henk BlueminkDeventer276
119 Herr Heinrichs Radfahrer Henk Smedinga Zutphen 275
120 Verweg naar Laren Ramon van huizenZutphen274
121 Credit Denneboom Johnny BleuminkKring van Dorth274
122 Alpe du Wes Wessel RuiterkampEpse272
123 Bram en Noor Geralda PelgrumHarfsen271
124 Katja's klimgeiten Katja EnderinkJoppe271
125 Le General de Hook Klaas HaakHarfsen270
126 Asjemenou Loek prinsDeventer270
127 Mon Cherie Gerry RoeterdinkGorssel269
128 Plaza 20a John RouwenhorstGorssel267
129 Zonnedauwers Dinant JimminkHarfsen267
130 Drepo IV Andre Groot RoessinkGorssel267
131 Toos Eb WichersKring van Dorth266
132 N.B Nico BeusekampGorssel266
133 Josi Silvia DuseboutGorssel262
134 Armin's Armi Armin van ZuijlenWarnsveld261
135 Polderboys Polka lubert gerritsTwello259
136 Theenkies 3 Herman van ZeijtsEefde259
137 Easyrider jo brinkhuisEefde257
138 Op en Top! Stefan JansenZutphen257
139 Taartje van Renaatje Renate StorminkGorssel257
140 Enschede Luuk SoumanEnschede257
141 Torcida Paul WintersBathmen255
142 Steen 2 Stijn Hazelaarwilp253
143 De Heuve 1 Ben WelmersZutphen252
144 Gerrit Grijpgraag Tonnie HolmerHarfsen252
145 Pampus in Zicht Jan Willem DirksenDiemen252
146 Romax Gerton AlbersGorssel252
147 Kijkt niet om ans dalhuisenTwello251
148 B en T Bollen Tim KamphorstEefde250
149 Biefstuk 1 dirk rodenburgDeventer249
150 Pinkel henk van laarTwello249
151 Team Grinta Ben SteinmeijerBathmen249
152 Westerboys Rob WesterweelDeventer249
153 Bleub Bea BleuminkZutphen249
154 Gele Kabouter Fianne StijneGorssel248
155 Guinness by night Paul WintersBathmen248
156 De Zwoagers 2 Joost en StefanZutphen247
157 De Ezels Erik van der LindeHeemskerk247
158 De Toppers Joost BrinkhuisZutphen247
159 PAMOX 1 joop blomwarnsveld247
160 Boertje Dik Ge DikkeboerGorssel246
161 Tekkeret Henk DalhuisenGorssel246
162 t loopt spaak Karin Geesink-StegemanEibergen245
163 Sweet Chili 2 Stefan JansenZutphen244
164 Eddy Bar Wally KroesAmsterdam244
165 Finca Martha Cynthia WesseldijkGorssel244
166 Tackenaidy Vincent WesseldijkGorssel244
167 D.Z.W.H J. Fransenharfsen242
168 Team Himpie Edwin MeulenbrugBathmen242
169 Le maillot Jeune Ruurd WartenaBathmen242
170 NW Cycling niek wolterstwello242
171 Stokkiebrood Bram StegemanGorssel242
172 Tete de la Eelcourse Eelco NikkelsBathmen242
173 De Bolle in de Bollen Vincent WesseldijkGorssel240
174 Theenkies 2 Herman van ZeijtsEefde240
175 AFC 055 Hans van der VeldenApeldoorn239
176 Elitecorps-Joppe Gerrit EnderinkJoppe239
177 Wie Weet Bert WesseldijkLaren239
178 Demarage tot Parijs Herman berndsenGorssel235
179 Klimpie G VijgeEpe235
180 Moi oet Grunn Bert BroekhuisZuidhorn234
181 Suttrup Eagles Hans van der VeldenApeldoorn234
182 je mappelle Willem MeijerGorssel234
183 Ti Raleigh Gerton AlbersGorssel233
184 BSK Cycling Team Rik ZwiersDeventer233
185 Federer himself Robin SchildwachtWierden232
186 Golden Dream Bert WesseldijkLaren232
187 Het team van Marleen Marleen van Emst Eefde232
188 Last minute Maarten WaandersGorssel232
189 Le tour de tv Anne JoostinkBathmen232
190 Seppio Sepp JansenZutphen232
191 Tourmax 2017 jan tuitertGorssel232
192 De Dominee rene wiskampWarnsveld232
193 Buurse FC Lieke OnlandGorssel231
194 Wheelman Marcel KooijZutphen231
195 Sweet Chili 3 Stefan JansenZutphen230
196 Luna Anita JimminkHarfsen228
197 Kloete zakken Carlos MendezGorssel228
198 Karreman Tonnie HolmerHarfsen227
199 snellies toppers Simone MasselinkHaaksbergen227
200 VDE on Tour Niek van den EnkDeventer227
201 R.S.N Roofing Service NLBrummen227
202 Op goed geluk Danny WesterweelAmsterdam226
203 Bergsen Sofieke DirksenDiemen225
204 Bauker Molzemaar Jan Nijenhuisonbekend224
205 De blauwe parel Mark BoschlooBathmen224
206 dessentrappers ronny masselinkhaaksbergen224
207 Let op Chaves! Donovan TegelaarGorssel224
208 team Groko Gerko Groenendijkapeldoorn224
209 ellen on tour ellen wanderinkokkenbroek223
210 Beginnersgeluk deel II Wim BronsvoortBathmen223
211 desparados 6 r.klaasenzutphen222
212 Bergjansjes Hermien CarbaatBathmen221
213 col du rei Jeroen ReilinkBathmen221
214 Pupkes Bezemwagen Gerben MeerbeekWarnsveld221
215 MOTO 1 Alex BosGorssel220
216 Pietje Bel Theo SnellenbergGorssel220
217 100% anti di luca tom aarninkEpse219
218 Jacques Chapel Tom van ZeijtsEefde219
219 mevrouw Poppink germa weersZutphen219
220 The Winner Cornelis JanApeldoorn219
221 Diesel I Luc van DiesenTwello219
222 Desperados 3 R. KlaasenZutphen219
223 Anne's Choice Annemarie rietman Harfsen 218
224 bergmuis allard kolkmanBathmen218
225 Booze Brother Wim OkonEefde218
226 De Vrijbuiters Pascal BeffersGorssel218
227 Karinettdf Henk NikkelsBathmen218
228 Raddraaiers 2 ben nijhofEefde218
229 Abattre son Jeu Wilco LiebrandZutphen217
230 De Bakfietsers h. zuurveldSchalkhaar217
231 De Geoliede Machine Bart Kleinen TraastBathmen217
232 Hoesmidoessi Tonnie HolmerHarfsen217
233 Hooggebergte henk van laarTwello217
234 Kats Hadsieklatsie Stef MarsmanLochem217
235 hot and dangerous annemarie Holterbroekotterbroek216
236 Vis Jos TiebotDeventer216
237 Rollende Wielen Ilse BisselingApeldoorn216
238 Ferry Fast Ferry geel Ferry TimmerBrummen215
239 Ilonka's Ilustere Idylle Ilonka EnderinkJoppe215
240 Le Vinqeueur Eelco NikkelsBathmen214
241 Engert Rietman Engert RietmanBathmen213
242 Lettele Thomas te BoekhorstLettele213
243 De buurman loopt achter Martijn willeminkBathmen213
244 Bielderpedaleurs Erik ten HaveHarfsen212
245 Kozakken Boys Jan StegemanGorssel212
246 Puntstuk Randy DouglasGorssel211
247 De neus Hans SmedingaZutphen211
248 Verena on Tour Verena PetersGorssel211
249 Niemand Rian van HoltenGorssel210
250 Spartacus Arianne MeijerGorssel210
251 Papa Frenkie Frank HeuvelinkWarnsveld210
252 Havvie Hitters Erik van den HoekArnhem208
253 S. Kalle Wim MuilermanHarfsen208
254 Buttanelli Bart caneelZutphen207
255 De Snelheidsduivels Mace BrinkhuisZutphen207
256 En un momento dado Hans van der VeldenApeldoorn207
257 Equipe de Surprise Geke WuestmanHarfsen207
258 Go Dylan Bert WesseldijkLaren207
259 HenketTDF Henk NikkelsBathmen207
260 Paniaqua Dirk VolkersEefde207
261 Team van Tim Kamphorst Tim KamphorstEefde207
262 Team Ankie Anne StorminkGorssel206
263 Cuba Libre Richard TuitertGorssel205
264 Amilli Milan HaakHarfsen204
265 Zoukai Kelly ten HaveEefde203
266 Equipe de Triomphe Rein WuestmanHarfsen202
267 le tour de alaaf erik aaftinkAmsterdam202
268 Lynn Power ronnie de ruiterHarfsen202
269 Ruben's Choice bert rietmanHarfsen202
270 Zoeffboys John RoeterdinkBathmen202
271 Going Wild Michiel de WildZutphen202
272 Piranto Robert Jan EmckEefde202
273 Katwijk Marijke DeelstraDeventer202
274 Yoloswarkers Jelmer ZuurveldSchalkhaar201
275 De Popkes Jolande StegemanGorssel200
276 Team rust roest Ben SteinmeijerBathmen198
277 Kogels dochter Jessica DouglasGorssel197
278 De Stramme Stoempers Gerard RouwenhorstBathmen194
279 Gas dr bie Fred WiskampWarnsveld194
280 De Neus 2 Stan OosterveldGorssel193
281 Pieter Post Miranda MeijerGorssel193
282 harmen73 Harmen KingmaEmmeloord192
283 Hurricane Samuel I Arno BeusekampGorssel192
284 Kats for first Stef MarsmanLochem192
285 Simba 1 Geert HiethaarGorssel192
286 VZ Army Jan van ZantenZutphen192
287 Kroeglopers Bertus StorminkGorssel191
288 Achterste Voren Michel SchoneveldLaren191
289 De Deurdouwers Bennie Klein TeeselinkGorssel191
290 Equipe le triomphe Wilfred EmckEefde191
291 FayBo Jan StegemanGorssel191
292 Gumbo 1 Rik SchooldermanDeventer191
293 Ik Wil Bolletje Wesley LansinkEefde191
294 Polletje FC roy polTwello191
295 Tullepetaonen Dirk-jan RijndersRoosendaal191
296 Viva VALVERDE Dani smedinga zutphen191
297 Wrbikes Geel Maarten RechterschotHolten191
298 Gumbo 2 Rik SchooldermanDeventer190
299 Le Pot Belge Henk-Jan van EssenDeventer189
300 Tourien dorien kamphorstEefde189
301 De Snikkelsnuivers Gerwin BruggemanEefde189
302 team Breukink Boudewijn BreukinkZutphen189
303 Vin rouge Annette wintersBathmen188
304 Bergaf John BergerWilp188
305 Sjembek Jurgen PetersEefde188
306 De Berkel 2 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen188
307 Avec du pain, du vin, ducrot Wim MuilermanHarfsen187
308 Jaws! Sven BeusekampGorssel187
309 Le soleil 1 A MeijerGorssel187
310 PAMOX 2 joop blomwarnsveld187
311 otak zutphen Rolf LinkerGorssel186
312 Zo glad als een aal Henk Smedinga Zutphen 186
313 op de valreep ben nijhofEefde186
314 Le soleil 2 Willy MeijerGorssel185
315 Martin is oke ole ole Martin EnderinkJoppe185
316 Beus 2 Willy BeusekampGorssel184
317 Spaki United Roy SmallegoorZutphen184
318 Frog Rick BruggemanGorssel183
319 Se John RouwenhorstGorssel183
320 de heer Poppink freek weersZutphen183
321 De Hete Bakker Piet JansenZutphen182
322 Meat loaf Wim MuilermanHarfsen182
323 De Schaarsberger Uil Hans DirksenArnhem182
324 Bongert gaat voor geel Martin BongertmanTwello181
325 Chasse Patat Marloes BrinkhuisZutphen181
326 De gans op ramkoers Mark DoornbosSchalkhaar181
327 Epo 2000 Kjell PakkertLochem181
328 Gerdo Pro Cycling Gerdo SepterVeenendaal181
329 Hakwa dach Jan NijenhuisMarkelo181
330 Opdreef Matthijs KampermanEerbeek181
331 Poep op je hoofd Hans SmedingaZutphen181
332 Waterpolo 2 Nikki bongertmantwello181
333 de Veldhof Piet TijdemanGorssel180
334 Alwins Stars alwin van voorstTwello179
335 Cav en Dish Joost BrinkhuisZutphen179
336 De Weerd Wheelers Jeroen de WeerdtZutphen179
337 Schlichter Lars SchlichterHengelo179
338 Team Hopeloos Wiljan ten BroekeWijhe179
339 topteamub b. michoriuseefde178
340 De eeuwige outsider gerben beunkBathmen178
341 De laatste man rens kolkmanBathmen178
342 De Waterdragers Joost BrinkhuisZutphen178
343 Knalpot Borculo Erwin WeenkBorculo178
344 La Specie-Cupe Hermen BrinkmanHarfsen178
345 Team Geel Niek PetersGorssel178
346 Tieman Soleil Dirk Tiemanapeldoorn178
347 Bergop John BergerWilp177
348 De Rikkepokkers Gerwin BruggemanEefde177
349 De schone wielens Rudi SchonewilleDeventer177
350 De Zwoagers 1 Joost Brinkhuis en Stefan JansenZutphen177
351 Echte meisjes in the jungle Wim MuilermanHarfsen177
352 Hengelose Klasse Bas DiepenmaatHengelo177
353 Hot Chili Stefan JansenZutphen177
354 Hurricane Samuel Arno BeusekampGorssel177
355 Jamais deux sans trois Wilco LiebrandZutphen177
356 Jay Jay Wim MuilermanHarfsen177
357 Miskend Talent Rene GolsteinWarnsveld177
358 Op naar de top Brenda Klein TeeselinkGorssel177
359 Schotilion Wim van SchootenDeventer177
360 Dikke banden club Erik klumperHarfsen176
361 van Briel Combinatie Mario MeijerDiepenveen176
362 Turbo Telgen 1 Erik TelgenApeldoorn176
363 Verboden te poepen Jan NijenhuisMarkelo176
364 De Derde Bal Emiel BosmanSchalkhaar176
365 Des Duivels Joost BrinkhuisZutphen176
366 Op souplesse Henk Smedinga Zutphen 176
367 Siem Simone van TongerenDeventer176
368 Alles is voor Bassie Bas OosterveldGorssel175
369 Graaf Battum Jan graveBathmen174
370 jekko's Jack BotzelGorssel174
371 Diesel III Marcel van DiesenTwello174
372 Gumbo 4 Rik schooldermanDeventer174
373 Imkie Imke van Holtengorssel174
374 Kelvin 1 Geert HiethaarGorssel174
375 Kats Zooitje Stef MarsmanLochem173
376 Stogo E.M. StorminkGorssel171
377 The King of Birds Pim WarrisEefde171
378 Lil Kleine Bianca NijenhuisWarnsveld170
379 Distance Tom van SchootenDeventer169
380 De Berkel 3 Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen169
381 Wilirotrw willy terinkZutphen168
382 Papa Gait 1 Gerrit StegemanGorssel168
383 20 voor de streep Anja StegemanHarfsen167
384 Bezemwagen Joop StegemanHarfsen167
385 caribbean curling team Maarten WaandersGorssel166
386 King Mark Bert WesseldijkLaren166
387 Knoefermans I wietse knoefRuurlo165
388 Team lait doux Sebastiaan meijerGorssel164
389 Achterop John BergerWilp163
390 Plas Ploeg herman rotmanVorden163
391 The Bridge 1 Peter BruggemanGorssel163
392 Team helmflower Martijn Jansentwello163
393 Remco PC Hermen BrinkmanHarfsen162
394 spongelin Lincy BeusekampGorssel162
395 Stormtroopers Yannieck SchreursWinterswijk161
396 Zoef zoef beppy Beppy waandersGorssel161
397 De Flintstones Wilma MeijerhofBathmen161
398 Tolle United Jeroen van de TolEefde161
399 Supertrain Willy TerinkZutphen160
400 Superboeren Pim de VogelDoetinchem160
401 De Broake 17 Harry van der WalBathmen159
402 uutvlog Gerry van der WalBathmen159
403 De grote molen Marko DommerholtBathmen159
404 Equipe le Peer Rik ter HarmselGorssel159
405 Buurman en buurman Jeroen en MaartenGorssel158
406 De Golstein Trein joke golsteinWarnsveld158
407 Pisser dans un Violon Jordy SteemersGorssel158
408 Team Klaasen A. KlaasenZutphen157
409 huibs team 2 Henno van ArkBathmen156
410 kupje 2009 Jeroen PetersEpse156
411 Let s go wis rene wiskampWarnsveld156
412 miriti rik tinholt en mirle tinholtgorssel156
413 Rappe Trappers Wilma RouwenhorstBathmen156
414 De fietsdwerg Tygo PeppelenbosGorssel156
415 van alles wat Marjan DommerholtGorssel155
416 Dies Wichers Dies WichersJoppe155
417 Dumolin en co martien kamphorstEefde155
418 kei van een rij Gerrit LubbersenBathmen155
419 Wooden Shoes gert klompGorssel155
420 Ahesie Wessel RuiterkampEpse154
421 doerak 8 richard holterbroekokkenbroek154
422 L.D. Lien DuteweertBathmen154
423 Joris driesprinter Joris NikkelsBathmen153
424 Team Wilp staat Op Guus KroesWilp152
425 Yellow Dream Willy TerinkZutphen151
426 Alco List ton muilermanHarfsen151
427 Bandlekeneenslagintrad Tonnie StegemanHarfsen151
428 Boem Boem Racer Willy TerinkZutphen151
429 de rappe sprinter allard kolkmanBathmen151
430 FC Bonenman Daan Boonmanzutphen151
431 Geel zou mooi zijn Reinier StegemanBathmen151
432 Het alternatief van Breda Harold ScheepersBreda151
433 Koerskeuze Erik groot koerkampGorssel151
434 Spiegeltour Arend WuestmanHarfsen151
435 Sweet Chili 1 Stefan JansenZutphen151
436 Maand Juli Patrick klumperHarfsen150
437 De Kampers 1 dianne kampermanApeldoorn149
438 De Haatjes Eddy WelgravenBathmen149
439 nino en luca nino en luca bonsinkgorssel149
440 Stormchaser Gerrit StorminkGorssel149
441 Gumbo 3 Rik SchooldermanDeventer149
442 8B Johan van OmmenEpse148
443 geheel in het geel rob wanderinkokkenbroek148
444 Bro's before Ho's rob en hanszutphen147
445 De Doordouwers Douwe NikkelsBathmen147
446 Teveel Keus Roy PeppelenbosGorssel147
447 Beus 1 Evert BeusekampGorssel146
448 Georgie-Boys 1 George van HelsdingenApeldoorn146
449 In de mix on Tour Nicole van OmmenEpse146
450 Tour de Sepio Henry SeepHengelo145
451 Ronwis2 Ronald WiskampZutphen145
452 PuraVida! Rene DommerholtGorssel144
453 bugsie Aaldert BakkerGorssel144
454 De Beun C v TriestEpe144
455 XENA jan klumperharfsen144
456 Hilgu Michel DommerholtHarfsen143
457 Papa Gait 4 Gerrit StegemanGorssel143
458 Toby Silvia DuseboutGorssel143
459 de grote hazen ron yanseWijchen142
460 Twan Muilerman Twan MuilermanHarfsen141
461 Hurricane Samuel II Arno BeusekampGorssel141
462 De Doortrappers Henk WiskampWarnsveld141
463 De rapste wint Thijs Groot RoesinkHarfsen141
464 Dranghek Jasper van HaasterGorssel141
465 Kats Rambam Stef MarsmanLochem140
466 Louis Louis Mika Smedingazutphen139
467 Vol gas 2 Ineke StegemanHarfsen139
468 Hillies Helden Roel HilderinkZutphen138
469 Coruxo FC Jaco kosterGorssel138
470 KARPEL Robin SchildwachtWierden138
471 De Heuve 3 Henk RonkZutphen138
472 GWV De Bierbidon Eric DerksDeventer138
473 Het Hazenpad 1 Cas HazelaarWilp138
474 Anja's Choice Anja van HelsdingenApeldoorn137
475 Petje Af gerard roodEefde137
476 Taxi GILBERT Erik de JongEpse137
477 Kowet 86 Remco BeltmanEefde137
478 Lucky's Choice Ruben RietmanHarfsen136
479 Sjek op de benen Sonja BreuerGorssel136
480 Jans Rappe Mannen Jan AarninkEpse136
481 Keus te veel Roy PeppelenbosGorssel136
482 TulsaOklahoma Cees ZoonHarfsen134
483 Knoefermans II wietse knoefRuurlo134
484 GALTY Gertie WichersHarfsen134
485 Het Gele Gevaar Herman berndsenGorssel134
486 Peppa Pig Liam BruggemanEefde134
487 BMGZ michael vooistwello133
488 Chelsea G. van GurpTwello132
489 Team Johan Johan van ZettenRaalte132
490 De Witpen Piet JansenZutphen131
491 ventieltje 1 Gerrit DalhuisenTwello130
492 Binky Geralda PelgrumHarfsen129
493 EMS E.M. StorminkGorssel129
494 Knudde Willem MogezompGorssel129
495 Nikele Nelis Frits NikkelsApeldoorn129
496 Vive Le Lotte Jumbo Frank de WinterLettele129
497 Gejonite Gerrie van Triest Epe 129
498 Het geplukte kippetje hente roordingeefde128
499 Guus 7e Guus EmckEefde127
500 Het team dat voor geel gaat Althea van HeerdeEefde127
501 Jack Bauer Matthijin SchiphorstHeeten127
502 De Heuve 2 Dennie van AmersvoortZutphen127
503 Mathijs in het geel mathijs kamphorstEefde126
504 Sjas Patat Paul RoetertBathmen126
505 Kats Bultje op Stef MarsmanLochem126
506 ed en willem bever Hendrie BruggemanGorssel125
507 Flandria Ewout KleiboerOkkenbroek125
508 lucky seven jarne en rick tinholtgorssel125
509 Bi Donnie Brasco ton muilermanHarfsen124
510 De Plotters Mennet EmckEefde124
511 Geel ARUba Remco Meijeraruba124
512 Houtense toppers Manon ten WoldeHouten124
513 Steen 1 Stijn Hazelaarwilp124
514 Betonmolens Bob SpiegelenbergEefde123
515 Blonde Adonis Clemens RolingAmsterdam123
516 Der RosaRote Panter Gerard KoldeweijHarfsen123
517 Toby Geesink 1988 Toby GeesinkEibergen123
518 Pletov Arno PletteEpse122
519 Golden Wonder Hans KasteelOene121
520 Dylanwinteenetappe Steven MeijerhofBathmen121
521 Jaccoko Jacco KorenblikHarfsen121
522 Jaune Arbre Quatre Hans BoomNieuw Heeten121
523 Jaune Arbre Trois Hans BoomNieuw Heeten121
524 Jaune Arbre Une Hans BoomNieuw Heeten121
525 Onderweg naar Laren Ramon van huizenZutphen121
526 Het Hazenpad 2 Cas HazelaarWilp121
527 desparados 4 r.klaasenzutphen121
528 Wimmie Tom StorminkGorssel120
529 Elisa Wim MuilermanHarfsen120
530 hilbert eb wichersKring van Dorth120
531 Levadi Lenny van DinterenDeventer120
532 Disse weg is Richter Gerwin TemminkKring van Dorth119
533 Wigo 2 Wil GommansVenray119
534 Gewoon Geel gerrit petersGorssel118
535 Leo on tour 14 Leonie BareldsGorssel118
536 TZN Anita RouwenhorstKring van Dorth118
537 Saar dr 5e Saar emckEefde117
538 Jaune Arbre Deux Hans BoomNieuw Heeten116
539 CRP Heiloo Ron AgasiHeiloo115
540 Equippe Maux de Cul Gerald SieljesDedemsvaart114
541 WC de lekke band Dani PotWijk bij Duurstede114
542 Team Bruxelles Stan van BrusselEpse114
543 Avoir le vent en poupe Wilco LiebrandZutphen113
544 De Hels Angels Monique van HelsdingenApeldoorn113
545 Laumar Laurens SpijkermanWijhe111
546 Marlay Martin MeulenbrugDeventer111
547 Polderboys 69 Lubert GerritsTwello111
548 Tour Femine Silvia DuseboutGorssel111
549 Uit de losse pols John BergerWilp111
550 Bucherons Tjeerd bosGorssel110
551 Theenkies I Herman van ZeijtsEefde109
552 Dr Hermina G. Fuentes Rianne DommerholtNijmegen108
553 Eind geel al geel Reinier StegemanBathmen108
554 Legally Blondes ilona prinsenGorssel107
555 Men in Black rene wiskampWarnsveld107
556 sieb Ronald DijkermanEpse107
557 Mies Michelle SlinkmanLeeuwarden107
558 Diesel IV Marcel van DiesenTwello104
559 Stuurloos Jan StegemanGorssel104
560 Alexia Jan MatheeuwsenEindhoven103
561 Le Tour de L'ouest Jaune martijn lootGorssel103
562 Kiek ze Goannn Jeroen van BeekGorssel101
563 PINOT de verschikkelijke! jurjen lulaZutphen 101
564 Alwinn Alwin van VoorstTwello101
565 Zonder FROOME kampioen roy peppelenbosGorssel101
566 De Witte CONTADOR van de Warnsveldse Alpen Erik BegienemanWarnsveld100
567 Wielewaal Gerard Groot KoerkampGorssel100
568 Station Ferdi van SchootenDeventer99
569 Hampita H. VijgeEpe99
570 Bouke Leuf Gorssel98
571 Columba Livia Domestica Gerjan dommerholtGorssel97
572 Bakkers en tour Alfons van ZuijlenWarnsveld97
573 Kappies Erik StrookappeLaren96
574 Lisannes Berggeiten a.noordinkhaaksbergen96
575 Raddraaiers Frits KoersEpse96
576 Tsjeppa's choice Leon SchaapElst96
577 Tsjep's Daddy Leo SchaapElst96
578 De gele kabel Gerben HendriksAmsterdam 95
579 vlees noch vis Bas Kamphorst Eefde94
580 Bep van Mokum team skybox Jeroen de WeerdtZutphen94
581 Froom Froom ton muilermanHarfsen94
582 Le Moustache SnorreGorssel94
583 Sjonnie Elpasso John RouwenhorstGorssel94
584 Team Fonz Fons SmitBathmen94
585 Toni Macaroni ton muilermanHarfsen94
586 Woar geet op an Rutger TemminkKring van Dorth93
587 Bredase bende Harold ScheepersBreda93
588 G.A.Eagles Cornelis JanApeldoorn92
589 Het loopt op Tolletjes Mark van der TolLettele91
590 L'heure est grave! Bernadet WennekerZutphen89
591 Melanger Arbre une hans boomNieuw Heeten88
592 Dijkie erik van dijkgorssel87
593 Sannie c v TriestEpe87
594 De Gegrilde Duif albert roordingEefde86
595 Lucky Thijs Pim MogezompEefde86
596 Coppi Coppi Gebruiken Jaco KosterGorssel86
597 Italie wat ben je mooi! Patrick van TilVoorst84
598 Blauw wit Pim de VogelDoetinchem82
599 Jacqueline le Tour Jacqueline BrummelmanGorssel82
600 Drepo 1 Andre Groot RoessinkGorssel82
601 Janos Wieler team Jan van ZantenZutphen82
602 Veni Vidi Fietsie Raymond LinthorstTwello81
603 Justice Eddie LeunkHarfsen81
604 Veenstade Willy van EssenVaassen81
605 JaJo Jan StegemanGorssel81
606 JO-13-1 Voorst wordt Kampioen inge van tilvoorst79
607 Voorst Gerrit KruitboschVoorst79
608 Thunder Katana Daan van den VlekkertEpse79
609 Nebula FC Ruben LansinkHouten77
610 Tout Blanc Boris SchoutenWarnsveld77
611 Planckgas Mathijs DirksenAmsterdam77
612 Door gaan Erwin MeijerEefde76
613 B D Ben DuteweertBathmen73
614 Woodpecker Gerard HissinkGorssel73
615 Fiesta Silvia DuseboutGorssel73
616 Tourmix 2017 jan tuitertGorssel72
617 Fruitje Rob FruijtierVaassen70
618 JYBS chocolat en bananas jos lenselinkZutphen70
619 Team Kolibri Erjan SchoemakerBathmen70
620 De Oude Knarren Erwin MeijerEefde69
621 Petje Op gerard roodEefde68
622 Melanger Arbre deux hans boomNieuw Heeten67
623 Team Backfield Gerrit SchutteHengelo (Gld)67
624 MDFC Marc DaemsDeventer66
625 Tygo'S choise Tygo PeppelenbosGorssel66
626 rinske lieke Ronald DijkermanEpse65
627 Kielepoe Gerrie DalhuisenGorssel64
628 de Boswachter Jeroen WendtGorssel64
629 Quickrider Jo BrinkhuisEefde63
630 Wie frank van holtenGorssel63
631 Het Slachthuis Marjanne DirksenZutphen62
632 De Tuinkabouters Marjon SmitGorssel62
633 wijmat1 Geert HiethaarGorssel61
634 Doe mij maar een tripel Wibo SchooltinkZutphen59
635 Froem Froem Annet SieljesDedemsvaart57
636 Jip Willy TerinkZutphen56
637 ICI Paris Truus prinsDeventer56
638 FC Diepenveen Jaap NorbruisDiepenveen55
639 Con Domen ton muilermanHarfsen54
640 Roode brug peter bruggemanGorssel54
641 Zompie Tries Again Willem MogezompGorssel53
642 Traper Holland Henk van TilVoorst53
643 De Brummertjes Martin BrummelmanDoetinchem51
644 Puk Willy TerinkZutphen49
645 Feyenoord kampioen 2018 Harry vd Kolk & Ronnie KlaasenZutphen49
646 De snelle jelles Liesbeth stegemanNunspeet47
647 Maaike ten Wolde Maaike ten WoldeEpse45
648 Slaggemist ben nijhofEefde44
649 Dark Horses 71 Martin EnderinkJoppe43
650 Maxima Jan MatheeuwsenEindhoven43
651 Equipe Kutaccu Hans KolkmanAlmen42
652 Huntje Holstein Henk OudenampsenLaren42
653 wrbiks groen Maarten RechterschotHolten42
654 De Witte Raaf Dick KoopmanGorssel40
655 Maison des Jeunes Thom OorthuisDeventer37
656 Hans Wichers Hans WichersJoppe35
657 Maison des Oreilles Thom OorthuisDeventer32
658 De Bensink Beukers eef bensinkgorssel32
659 TGV Joppe Gerrit EnderinkJoppe31
660 Sammie Appelsap Sam BosGorssel31
661 go ahead bikes John BoeijenDeventer27
662 BMGZ 2 michael vooistwello27
663 vol gas arjen tuitertokkenbroek26
664 Loopwagen Joop StegemanHarfsen25
665 gezellig he Monique LubbersenBathmen19
666 DJH1990 Jorg HeemskerkZutphen18
667 Uit de Beugel Fred BeltmanEefde18
668 Lu patron du peleton Dirk RodenburgDeventer17
669 zwarte cross 2017 marlin Preuterepse14
670 De Verzakers Gerwin BruggemanEefde14
671 Gewoon Rood Gerrit en Niek PetersGorssel14
672 Alpen Roos Dirkje RouwenhorstGorssel13
673 Team Fuentes Wiljan ten BroekeWijhe13
674 De Somertrappers Ilonka Kolkmandeventer12
675 Mooi rood is niet lelijk Rens SchonewilleGorssel12
676 De Heufse Bikkels Dirk LokZutphen11
677 Elisabeth Elisabeth BernsenUtrecht11
678 Wankel evenwicht Hans SmegingaZutphen5
679 Avec du pain, du vin, durex Wim MuilermanHarfsen2
680 Morgenrood Rene DommerholtGorssel0
681 Rien du tout Wim OkonEefde0
682 armstrong Anne-Christie WijgmanGorssel-1
683 Machos-Joppe Gerrit EnderinkJoppe-1
684 Freleo Leonie WoutersTilburg-3
685 Eind groen al groen Reinier StegemanBathmen-3
686 Het rode lichtje SnorreGorssel-3
687 Eagles01 Gertie BrummelmanGorssel-5
688 First Week Stefan JansenZutphen-8
689 De Sjoerds William PoesseBathmen-11
690 sanetario Annelies BruggemanGorssel-17
691 De veteraan uit gorssel Erwin meijerEefde-18
692 Jetzt gehts los Hans van der VeldenApeldoorn-18
693 Nebula Onderuit Ruben LansinkHouten-20
694 Vals Plat Dick WilbrinkNiekerk-23
695 Asfalthappers Wim OkonEefde-23
696 Road to Rood Rens SchonewilleGorssel-26
697 Koen en Jeroen Jeroen en Koen WendtGorssel-28
698 High Tower Gerben MeerbeekWarnsveld-29
699 Weer geen Punten gerard roodEefde-31
700 Gefundeness Fressen Gerard Koldeweijjoppe-36
701 Hollands glorie SnorreGorssel-36
702 Ton's Snack en Gril Corner Dreiumme Warnsveld Heidi KlaasenZutphen-38
703 Wigo Wil GommansVenray-38
704 Desperados 1 R. KlaasenZutphen-38
705 JAVA Jos van AssemaArnhem-38
706 Red Choice Bert RietmanHarfsen-40
707 Zero Points Stefan JansenZutphen-40
708 PINOT de daler jurjen lulaZutphen -46
709 De Kannibaal Hans van der VeldenApeldoorn-46
710 Kats Prologi Stef MarsmanLochem-46
711 dicht achterwiel Japer van HaasterGorssel-47
712 Gewoon Chrono Niek en Gerrit PetersGorssel-48
713 de breedbekkikkers eb wichersKring van Dorth-52
714 Drepo VI Andre Groot RoessinkGorssel-53
715 bicycle race 1 bart wichersGorssel-57
716 green masjien Jack BotzelGorssel-57
717 Het Ventieltje 3 Gerrit DalhuisenTwello-57
718 Racing Stratocasters Anke BoschlooAlmen-60
719 Sprintgeweld Alex BosGorssel-60
720 Banaantje de Voorste andre oosterveldGorssel-63
721 De rapste sprint Thijs Groot RoesinkHarfsen-63
722 Drepo 2 Andre Groot RoessinkGorssel-63
723 Gorilla's in de nacht Wim MuilermanHarfsen-63
724 Kavin El BOUHANNI Jan NijenhuisMarkelo-63
725 Grave Werkzaamheden Jan graveBathmen-65
726 Kogeltje Jan StegemanGorssel-66
727 Kees the Loser Cornelis JanApeldoorn-71
728 Kats Tijdritti Stef MarsmanLochem-76
729 Nebula Op Tijd Ruben LansinkHouten-76
730 DusseldorfetTDF Henk nikkelsBathmen-78
731 Weer net niet Leonie BareldsGorssel-78
732 Amalia Jan MatheeuwsenEindhoven-80
733 Kats Groen Stef MarsmanLochem-80
734 Kats Sprint Heuvel Stef MarsmanLochem-80
735 Snelle tijd Thijs Groot RoesinkHarfsen-84
736 Mainzel Mannchen John RouwenhorstGorssel-88
737 Moldavie Wim MuilermanHarfsen-88
738 Wie is de MOLLEMA Wim MuilermanHarfsen-92
739 Drepo V Andre Groot RoessinkGorssel-93
740 Schleck en Dekker Gerwin BruggemanEefde-93
741 Dus dat! R de ruiterHarfsen-95
742 Kelvin 2 Geert HiethaarGorssel-95
743 Simba 2 Geert hiethaarGorssel-95
744 Hewered h. zuurveldSchalkhaar-97
745 Heup ploeg herman rotmanVorden-100
746 Diesel II Isa van DiesenTwello-103
747 Free Willy Sprint Weg Dylan klumperharfsen-103
748 Vroem FROOME Ben steinmeijerBathmen-103
749 Groene inspiraties Reinier StegemanBathmen-106
750 Koekoekje Wilma BakkerGorssel-108
751 desparados 5 r.klaasenzutphen-111
752 Frog1 Rick BruggemanGorssel-111
753 De Tour de Belelux Erwin MeijerEefde-115
754 Op tijd thuis zijn Reinier StegemanBathmen-116
755 rock around the clock Harry van der WalBathmen-116
756 Zoef Zoef Silvia DuseboutGorssel-116
757 Abdu Hans van der VeldenApeldoorn-120
758 All you need is speed Hermen BrinkmanHarfsen-120
759 Au pain et a l'eau Henk-Jan van EssenDeventer-120
760 B en T Groen Bas Kamphorst Eefde-120
761 Berkel sprint Toon van den Berg en Fried BrosdaZutphen-120
762 Bongertman gaat voor groen Martin BongertmanTwello-120
763 Bridgetonia henk van laarTwello-120
764 De Hulk Stefan JansenZutphen-120
765 De Hulk 2 Dirkje RouwenhorstGorssel-120
766 De Snelheidsduivels 2 Wim van SchootenDeventer-120
767 De Snelle Mannen Wim van SchootenDeventer-120
768 Dick Sac ton muilermanHarfsen-120
769 Een Etappewinst is genoeg! Jeroen NoomenApeldoorn-120
770 Een sprintoverwinning graag! Jeroen NoomenApeldoorn-120
771 Equip tres vite Wilfred EmckEefde-120
772 Gerdo Pro Sprint Team Gerdo SepterVeenendaal-120
773 Gewoon Groen gerrit petersGorssel-120
774 Green Arrow Dirk Tiemanapeldoorn-120
775 Green belongs to me tom aarninkEpse-120
776 Green Manalishi Dirk VolkersEefde-120
777 Green Mountain Willy TerinkZutphen-120
778 Green Tackeraidy Vincent WesseldijkGorssel-120
779 Groen als Gras Stefan JansenZutphen-120
780 groen is te doen rob wanderinkokkenbroek-120
781 Hillies Haastige Helden Roel HilderinkZutphen-120
782 Houtense sprinters Wesley de ridderHouten-120
783 Kats hoeki Stef MarsmanLochem-120
784 Kats Sprint Vlak Stef MarsmanLochem-120
785 Koos Bierpul ton muilermanHarfsen-120
786 Le maillot Vert Ruurd WartenaBathmen-120
787 Lequipe du train vert Mariko pakkertLochem-120
788 Mien Doevinnekes Gerben MeerbeekWarnsveld-120
789 MoosetTDF Henk NikkelsBathmen-120
790 Pappolini Frank HeuvelinkWarnsveld-120
791 Rap aan de Meet Pascal BeffersGorssel-120
792 Rioolfiets Bram StegemanGorssel-120
793 Route verte Jacco KorenblikHarfsen-120
794 Rubens rappe renners Ruben EnderinkJoppe-120
795 Shit Happens ton muilermanHarfsen-120
796 Sjak Sjappel John RouwenhorstGorssel-120
797 Snelle Jelle 2 Marjan DommerholtGorssel-120
798 Sneller als de schaduw Robert Jan EmckEefde-120
799 Speedy Yvonne WuestmanHarfsen-120
800 Sprint Kolibri Erjan SchoemakerBathmen-120
801 Spurters van Saar Saar emckEefde-120
802 SXM geeft gas Maarten WaandersGorssel-120
803 TeleGoGoGo LoepieGorssel-120
804 Vlotte lotte Erik de JongEpse-120
805 Wilpse Stoempers John BergerWilp-120
806 www purebeauty me milou jansenEpse-120
807 Kats Up Tempo Stef MarsmanLochem-126
808 Oodie Poalie Bas klosterseefde-130
809 Papa Gait 3 Gerrit StegemanGorssel-140
810 rap en slim Gerrit LubbersenBathmen-148
811 Huibs team 1 Henno van ArkBathmen-158
812 2 Fast 4 You Rik ZwiersDeventer-160
813 Bero 2 bert riesebos & Ronnie KlaasenZutphen-160
814 Biefstuk 3 dirk rodenburgDeventer-160
815 BOUDATje Allard kolkmanBathmen-160
816 Carrera-Wolber Ewout KleiboerOkkenbroek-160
817 Cryptonia Henk van LaarTwello-160
818 de eerste de beste Harry van der WalBathmen-160
819 De groene duivels Joost brinkhuisZutphen-160
820 De groene Zwoagers joost en StefanZutphen-160
821 De Kampers 2 dianne kampermanApeldoorn-160
822 De Sleumpies Wesley LansinkEefde-160
823 Dylan Groene Trui Johnny BleuminkKring van Dorth-160
824 Ferry Fast Ferry groen Ferry TimmerBrummen-160
825 Fotofinish.nl Roy SmallegoorZutphen-160
826 Green ARUba remco meijeraruba-160
827 Green Boys Martin MeulenbrugDeventer-160
828 Groen is bijna niet te doen gerben beunkBathmen-160
829 Guus Vlotste Guus EmckEefde-160
830 Koerschoice Erik groot koerkampGorssel-160
831 Les Guepards de Hook Klaas HaakHarfsen-160
832 Nebula Snel Vooruit Ruben LansinkHouten-160
833 No Stress Rene DommerholtGorssel-160
834 Perfect Pello Robin SchildwachtWierden-160
835 Rappe gasten Hans SmedingaZutphen-160
836 Rappertjes Mennet EmckEefde-160
837 Ronwis1 Ronald WiskampZutphen-160
838 Snelle Jelle gerard roodEefde-160
839 Sprint geluk Roy peppelenbosGorssel-160
840 Sprint jusqu'a la ligne d'arrivee Bert RietmanHarfsen-160
841 Triple T Tony ton muilermanHarfsen-160
842 Wandelwagen Joop StegemanHarfsen-160
843 Wolsprint Magreet ten WoldeEpse-160
844 Zondag in het geel Martijn maasepse-168
845 Groene Seep Henry SeepHengelo-170
846 Edelweiss Dirkje RouwenhorstGorssel-173
847 De rappe beunhazen auke lefeberbathmen-180
848 De Hooiplukkers Paul van der VeenLochem-186
849 Leuf-NL LeufGorssel-186
850 Enkweg Spurters Patrick van TilVoorst-200
851 Le Tour de L'ouest Vert martijn lootGorssel-200
852 Mad Max Max van der LindeHeemskerk-200
853 Met Mekaar! Gerwin BruggemanEefde-200
854 Polderboys Vert Lubert GerritsTwello-200
855 Rays Rappe Rakkers Raymond LinthorstTwello-200
856 Vert Arbre Hans BoomNieuw Heeten-200
857 Wezmanianspurt Wessel RuiterkampEpse-200